Hajdú kupák végeredményei

hatos

Szervezők:
Mányi Béla
Bódor Sándor
Sütő Péter
 1-2.,    2-10.,   10-

I. Hajdú Kupa Debrecen 1988.12.02.-04.
 1. Bódor Sándor     7
    Sziráki László   7
 3. Börcsök László   6,5
 4. Kövér Imre       6
 5. Rudolf László    6
 6. Csupor Péter     5,5
 7. Kosztya Tibor    5
 8. Schenkerik Csaba 5
 9. Putzer András    5
10. Péter István     5
11. Hámori András    5
12. Vida László      4,5
13. Dani Péter       4,5
14. Kocsis Sándor    4
15. Mányi Béla       4
16. Szabó Béla       4
17. Fejes Csaba      3,5
18. Balázs Tamás     3,5
19. Kocsis József    3
20. Császár Imre     2,5
21. Gulybán Gergely  2,5
22. Bódor Tamás      0


II. Hajdú Kupa Debrecen 1989.08.14.-19.
Végeredmény:
 1. Botkó Imre         LKM, Miskolc           7,5
 2. Rutkovszky Tibor   LKM, Miskolc           7,5
 3. Bódor Sándor       Debreceni Konzervgyár  7
 4. Kövér Imre         Szolnoki MÁV           5,5
 5. Wunderlich Lívius  Budapest               5,5
 6. Deme Lajos         100. sz. DSK, Miskolc  5,5
 7. Császár Imre       Debreceni Konzervgyár  4,5
 8. Péter István       Bátaszéki SZVSE        4
 9. Putzer András      Pécsi Geodézia         3,5
10. Kosztya Tibor      Debreceni Konzervgyár  2,5
11. Mányi Béla         Debreceni Konzervgyár  1


III. Hajdú Kupa Debrecen 1990.10.21.-23.
 1. Marek Mackowiak     8
 2. Rudolf László       7,5
 3. Sziráki László      7
 4. Frank István        6,5
 5. Csupor Péter        5,5
 6. Putzer András       5,5
 7. Kövér Imre          5
 8. Nagy József         5
 9. Vida László         5
10. Bódor Sándor        5
11. Piotr Lipinski      5
12. Gyurica György ifjú 5
13. Pawel Lipinski      4,5
14. Miklós István       4,5
15. Deme Lajos          4,5
16. Erdős Géza          4,5
17. Halász Attila       4,5
18. Hajnal András       4,5
19. Mészáros Sándor     4,5
20. Sinkó Árpád         4,5
21. Nagy Éva            4
22. Sinkó Attila        4
23. Csiszár Szabolcs    4
24. Vojislav Poljakovic 3,5
25. Gyurica György      3,5
26. Bódor Tamás         3,5
27. Szoták Zoltán       2,5
28. Csiszár Szilárdka   2
29. Artur Lipinski      2


IV. Hajdú Kupa Debrecen 1991.10.18.-20.
 1. Rudolf László       8
 2. Sziráki László      6,5
 3. Bódor Sándor        6,5
 4. Szabó Miklós        6
 5. Putzer András       6
 6. Gados László        6
 7. Vojislav Poljakovic 5,5
 8. Dani Péter          5,5
 9. Csiszár Szabolcs    5
10. Deme Lajos          5
11. Császár Imre        5
12. Vida László         5
13. Kohut István        5
14. Erdős Géza          4,5
15. Varga József        4,5
16. Pöltl János         4,5
17. Bódor Tamás         4,5
18. Frank István        4
19. Gyurica György ifjú 4
20. Halász Attila       4
21. Mészáros Sándor     4
22. Kormos Gábor        3,5
23. Szoták Zoltán       3
24. Lamp Károly         2,5
25. Adámy Sándor        2,5
26. Sütő Péter          2
27. Csiszár Szilárdka   2
28. Kundra Tibor        1,5


V. NEMZETKÖZI HAJDÚ KUPA DEBRECEN 1992.10.23-25.
Játékidő:2x1 óra
 1. Rudolf László                Bátaszék        8
 2. Sziráki László               Budapest        7
 3. Péter István                 Bátaszék        6,5
 4. Frank István                 Szabadka        6
 5. Rutkovszky Tibor             Miskolc         6
 6. Bódor Sándor                 Debrecen        6
 7. Gados László                 Budapest        5,5
 8. Poljakovic Vojislav ifi 1.   Szabadka        5,5
 9. ifj. Gyurica György ifi 2.   Szabadka        5,5
10. Putzer András                Pécs            5,5
11. Császár Imre                 Debrecen        5
    Halász Attila      ifi 3.    Miskolc         5
    Kövér Imre                   Jászboldogháza  5
    Nagy József                  Budapest        5
    Sütő László        ifi 4.    Debrecen        5
16. Kisimre István               Szabadka        4,5
17. Ábrahám Tibor                Pécs            4
    Deme Lajos                   Miskolc         4
    Erdős Géza                   Székesfehérvár  4
    id. Gyurica György           Szabadka        4
    Hurtony Szabolcs  ifi 5-6.   Bátaszék        4
    Pöltl János                  Tatabánya       4
    Szoták Zoltán     ifi 5-6.   Miskolc         4
24. Bódor Tamás       ifi 7-8.   Debrecen        3,5
    Dalos Endre                  Paks            3,5
    Kis Gábor         ifi 7-8.   Debrecen        3,5
    Kormos Gábor     ifi 9-10.   Miskolc         3,5
    Vámosi Péter     ifi 9-10.   Békéscsaba      3,5
29. Lévai János        ifi 11.   Miskolc         3
30. Kundra Tibor       ifi 12.   Miskolc         2,5
31. Tóbis Zsolt        ifi 13.   Miskolc         2
GYEREKEK
1. Sütő Péter                   Debrecen  8
2. Balogh Péter                 Bátaszék  8
3. Heberling Norbert            Bátaszék  7
4. Bodrogi János                Bátaszék  5,5
5. Erdei László                 Debrecen  4,5
6. Csáki Zoltán                 Bátaszék  4
7. Sziráki Balázs               Budapest  3,5
8. Gados Dániel                 Budapest  3
9. Sziráki Vivien               Budapest  1,25
10. Hegymegi László             Debrecen  0,25


A VI. Nyílt Hajdú Kupa Debrecen 1993.10.22-24.
Játékidő : 2x1 óra
         Név          Honnan           Buchholz        Pont
 1. Sziráki László      Budapest        38             7.5
 2. Kövér Imre          Jászboldogháza  37             7
 3. Bódor Sándor        Debrecen        35             7
 4. Gados László        Budapest        33,5           6,5
 5. Vámosi Albert       Szekszárd       35,5           6
 6. Rutkovszky Tibor    Miskolc         41,5           5,5
 7. Sütő Péter          Debrecen        32,5  ifi 1.   5,5
 8. Péter István        Bátaszék        40             5  
 9. Dani Péter          Debrecen        35             5
10. Putzer András       Pécs            33,5           5
11. Császár Imre        Debrecen        29,5           5
12. Deme Lajos          Miskolc         35,5           4,5
13. Vámosi Péter        Békéscsaba      35    ifi  2.  4,5
14. Balogh Péter        Bátaszék        34    ifi  3.  4,5
15. Hurtony Szabolcs    Bátaszék        29    ifi  4.  4,5
16. Vida László         Budapest        33             4
17. Fegyverneki János   Miskolc         32,5           4
18. Kundra Tibor        Miskolc         29    ifi  5.  4
19. Lévai János         Miskolc         26    ifi  6.  4
20. Kosztya Tibor       Debrecen        24,5           4
21. Vámosi Márton       Szekszárd       27,5  ifi  7.  3,5
22. Sziráki Balázs      Budapest        26    ifi  8.  3
23. Abaffy Péter        Debrecen        24,5  ifi  9.  3
24. Erdei László        Debrecen        24,5  ifi 10.  2,5
25. Tóbis Zsolt         Miskolc         26,5  ifi 11.  2
26. Lévai Krisztina     Miskolc         24    ifi 12.  0


VII. Nyílt Hajdú Kupa Debrecen 1994.05.20-23.
Játékidő: 2x1 óra 40 lépésre, majd 2x15 perc leesésig.
V é g e r e d m é n y:
                                          Pont    Buchholz
 1.Bódor Sándor             Debrecen       8        36.5
 2.Sziráki László           Budapest       7.5      37,5
 3.Sütő Péter       ifi 1.  Debrecen       5.5      39
 4.Kövér Imre               Jászboldogháza 5.5      38.5
 5.Deme Lajos               Miskolc        5.5      38
 6.Péter István             Bátaszék       5.5      36.5
 7.Hurtony Szabolcs ifi 2.  Bátaszék       5.5      32
 8.Balogh Péter     ifi 3.  Bátaszék       5        38
 9.Bohócki Mihály           Szabadka       5        36.5
10.Frank István             Szabadka       5        33
11.Vámosi Péter             Békéscsaba     5        32.5
12.Erdei László     ifi 4.  Debrecen       5        30.5
13.Putzer András            Pécs           4.5      34.5
14.Gados László             Budapest       4.5      32
15.Lévai János      ifi 5.  Onga           4        30
16.Kundra Tibor     ifi 6.  Miskolc        4        26.5
17.Dékány Béla              Jászboldogháza 4        25.5
18.Uraky István     ifi 7.  Miskolc        3.5      25
19.Bágyi Zsolt     isk. 1.  Alberttelep    2.5      25
20.Simon Krisztián isk. 2.  Alberttelep    2        26
21.Lőkös László    isk. 3.  Mácsony        2        25.5
22.Tyndira István   ifi 8.  Miskolc        0        25


VIII. Nyílt Hajdú kupa DEBRECEN 1995.03.31-04.02.
Játékidő: 2x1 óra
     Név               Honnan       Élőpont Buchholz Pont
 1   Bódor Sándor      Debrecen       2418  51.5   7,5
 2   Rozák Bertalan    Miskolc        2320  49.0   7
 3   Sziráki László    Budapest       2534  49.5   6,5
 4   Péter István      Bátaszék       2133  48.0   6,5
 5   Dani Péter        Debrecen       2242  48.5   6
 6   Lévai János       Onga           1785  43.5   5,5
 7   Gados László      Budapest       2120  43.0   5,5
 8   Rutkovszky Tibor  Miskolc        2302  49.0   5
 9   Hurtony Szabolcs  Bátaszék   ifi 1978  43.0   5
10   Kundra Tibor      Miskolc        1805  40.0   5
11   Molnár Zsolt      Debrecen   ifi 1590  37,5   5
12   Kövér Imre    Jászboldogháza     2219  46.5   4,5
13   Sütő Péter        Debrecen   ifi 2089  44.5   4,5
14   Erdei László      Debrecen   ifi 1836  38.5   4,5
15   Deme Lajos        Miskolc        2149  36.5   4,5
16   Dékány Béla   Jászboldogháza     1524  33.5   4,5
17   Erdős Géza    Székesfehérvár     1948  44.0   4
18   Balogh Péter      Bátaszék   ifi 1937  42.0   4
19   Sziráki Balázs    Budapest  serd 1804  37.5   4
20   Pongor Ferenc     Debrecen   ifi 1400  32.0   4
21   Uraky István      Miskolc    ifi 1503  31.5   4
22   Nagy István       Debrecen  serd 1400  32.5   3
23   Lévai Krisztina   Onga       ifi 1400  31.0   3
24   Molnár Attila     Debrecen  serd 1400  30.0   2
25   Hamar István      Debrecen  serd 1400  30.0   2


9. Nyílt HAJDÚ kupa, Debrecen, 1996.04.05-07.
Játékidő: 2x1 óra
Hely.  Név		   Nemzetiség  Város   Pont  Buchholz
   1. Korcsickij Szergej          RB   Minszk       8.0  50.0
   2. Sziráki László               H   Budapest     7.0  49.0
   3. Börcsök László               H   Budapest     6.5  52.0
   4. Bódor Sándor                 H   Debrecen     6.0  52.0
   5. Schenkerik Csaba             H   Budapest     6.0  49.5
   6. Vida László                  H   Budapest     6.0  38.5
   7. Péter István                 H   Bátaszék     5.5  47.5
   8. Nagy Ádám          ifi.1.    H   Miskolc      5.5  43.5
   9. Frank István                Yu   Szabadka     5.0  50.0
  10. Gados László                 H   Budapest     5.0  50.5
  11. Molnár Zsolt       ifi.2.    H   Debrecen     5.0  41.5
  12. Bohócki Mihály              Yu   Szabadka     5.0  40.5
  13. Sütő Péter         ifi.3.    H   Debrecen     5.0  38.5
  14. Erdei László       ifi.4.    H   Debrecen     5.0  36.0
  15. Kiss Tamás         ifi.5.    H   Budapest     4.5  44.0
  16. Deme Lajos                   H   Miskolc      4.5  37.5
  17. Kövér Imre                   H Jászboldogháza 4.0  43.5
  18. Heberling Norbert  ifi.6.    H   Bátaszék     4.0  40.5
  19. Pöltl János                  H   Tatabánya    4.0  39.0
  20. Sziráki Balázs     ifi.7.    H   Budapest     4.0  34.5
  21. Abaffy Péter       ifi.8.    H   Debrecen     4.0  34.5
  22. Dékány Béla                  H Jászboldogháza 4.0  31.0
  23. HSMDE11 4.fok.               H   Paks         3.5  45.5
  24. Balogh Péter       ifi.9.    H   Bátaszék     3.5  41.5
  25. Kosztya Tibor                H   Debrecen     3.5  29.5
  26. Danóci Sándor                H   Debrecen     3.5  27.5
  27. Kócé Nándor      serd. 1.   Yu   Szabadka     3.0  30.5
  28. Veress Balázs     ifi.10.    H   Debrecen     2.5  30.5
  29. Gados Dániel     serd. 2.    H   Budapest     2.0  34.0
  30. Gábor Melinda    serd. 3.   Yu   Szabadka     0.0


X. Nyílt Nemzetközi Hajdú Kupa Debrecen 1997.03.03-06.
Játékidő: 2x90 perc
H. Ssz.       Név               Honnan      Pont  Buch.
  1.  1  Korcsickij Szergej     Minszk      7.5   47.5
  2.  5  Sütő Péter        ifi  Debrecen    6.5   48.0
  3.  2  Bódor Sándor           Debrecen    6.5   45.0
  4.  3  Rutkovszky Tibor       Miskolc     6.0   47.5
  5. 16  Zabiák Norbert    ifi  Miskolc     5.5   46.5
  6.  6  Kövér Imre         Jászboldogháza  5.0   44.5
  7. 12  Nagy Ádám         ifi  Miskolc     5.0   43.0
  8.  8  Péter István           Bátaszék    4.5   41.0
  9.  9  Kisimre István         Szabadka    4.5   35.5
 10.  4  Csupor Péter           Kalocsa     4.0   39.5
 11. 10  Dékány Béla        Jászboldogháza  4.0   36.5
 12.  7  Gados László           Budapest    4.0   35.0
 13. 13  Balogh Péter      ifi  Bátaszék    4.0   34.0
 14. 11  Heberling Norbert ifi  Bátaszék    2.5   35.5
 15. 10  Deme Lajos             Miskolc     2.5   34.0
 16. 15  Danóci Sándor          Debrecen    0.0   35.0


VIII. Hexasakk Magyar Bajnokság és XI. Hajdú Kupa Debrecen 1998.10.22-25.
Rajt                                               Egymás
Hely   szám	Név             Honnan    Pont Buchholz ellen
 1.    1  Sziráki László    	Budapest   8.5  47.5
 2.    7  Csupor Péter      	Kalocsa    7.5  45.5
 3.    4  Rutkovszky Tibor  	Miskolc    5.5  51.0
 4.    2  Bódor Sándor      	Debrecen   5.5  48.5
 5.   17  Bölcsházy László  	Miskolc    5.5  47.0
 6.    9  Molnár Zsolt      	Debrecen   5.5  43.0
 7.    8  Kövér Imre    Jászboldogháza  5.5  38.5
 8.    3  Botkó Imre        	Miskolc    5.0  50.5
 9.    5  Sütő Péter        	Debrecen   5.0  47.0
10.    6  Péter István      	Bátaszék   5.0  40.5
11.   15  Heberling Norbert  Bátaszék   5.0  35.0
12.   13  Lévai János       	Onga       4.5  40.5
13.   11  Balogh Péter      	Bátaszék   4.5  36.5
14.   12  Császár Imre      	Debrecen   4.5  35.5
15.   10  Dékány Béla   Jászboldogháza  4.0  47.5
16.   16  Pöltl János       	Budapest   4.0  39.0
17.   14  Dalos Endre       	Paks       4.0  35.0
18.   18  Danóci Sándor     	Debrecen   3.5  34.5
19.   20  Molnár Attila     	Debrecen   3.5  31.0
20.   21  Koncz Tibor       	Debrecen   2.0  32.5    1
21.   19  Hamar István     	Debrecen   2.0  32.5    0
  Horváth Márk  Debrecen 0.0 visszalépett a 3. Fordulóban


XII. Nyílt Hajdú Kupa, Debrecen, 1999.10.22-24.
Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
Hely  Név        Honnan  Élőpont Cím Pont Buchholz
 1 Schenkerik Csaba Budapest 2466  FM   7    48,0
 2 Sütő Péter       Debrecen 2337  FM   7    44,5
 3 Bódor Sándor     Debrecen 2438  IM   6,5  47,5
 4 Molnár Zsolt     Debrecen 2205  NM   6,5  41,0
 5 Csupor Péter     Kalocsa  2316  FM   5,5  46,5
 6 Sziráki László   Budapest 2483  IM   5    45,0
 7 Nagy Ádám        Miskolc  2193       5    41,0
 8 Bölcsházy László Miskolc   -         5    41,0
 9 Pöltl János      Budapest 2071       5    35,0
10 Péter István     Bátaszék 2318  FM   4,5  45,5
11 Vámosi Péter   Békéscsaba 2189       4    33,0
12 Koncz Tibor      Debrecen  -         3,5  39,0
13 Molnár Attila    Debrecen  -         3,5  32,5
14 Danóci Sándor    Debrecen  -         3    33,5
15 Hamar István     Debrecen  -         1    34,5


XIII. Nyílt Hajdú Kupa, Debrecen, 2000.13-15.
Játékidő: 2x1 óra
Erősorrend:
Ssz.  Név                 Élőpont  Város
 1  Schenkerik Csaba       2469   Budapest
 2  Sütő Péter             2411   Debrecen
 3  Bódor Sándor           2410   Debrecen
 4  Rutkovszky Tibor       2325   Miskolc
 5  Molnár Zsolt           2315   Debrecen
 6  Frank István           2301   Szabadka
 7  Gados László           2251   Budapest
 8  Bohócki Mihály         2243   Szabadka
 9  Péter István           2236   Bátaszék
10  Balogh Péter           2140   Bátaszék
11  Pöltl János            2104   Budapest
12  Molnár Attila          2044   Debrecen
13  Koncz Tibor            2011   Debrecen
14  Hamar István             -    Debrecen
15  Pereszlényi Gabriella    -    Bátaszék
Végeredmény:
No.  PNo.  Name              Score WP
 1.  1  Schenkerik Csaba      7.5  42.0
 2.  6  Frank István          7.0  47.5
 3.  5  Molnár Zsolt          6.5  47.0
 4.  9  Péter István          5.5  46.0
     3  Bódor Sándor          5.5  37.0
 6.  2  Sütő Péter            5.0  48.0
     4  Rutkovszky Tibor      5.0  45.5
     7  Gados László          5.0  42.0
    10  Balogh Péter          5.0  39.0
10. 13  Koncz Tibor           4.5  39.0
    12  Molnár Attila         4.5  36.5
12.  8  Bohócki Mihály        4.0  39.0
13. 11  Pöltl János           3.5  33.0
14. 14  Hamar István          2.0  31.0
15. 15  Pereszlényi Gabriella 1.5  35.0
XIII. Nyílt Hajdú Kupa, Debrecen, 2000. 10. 13-15.
Játékidő: 2x1 óra
Gyerek csoport
Résztvevők:
Varga Imre	  Debrecen
Balogh Roland	  Debrecen
Daradics Levente  Debrecen
Balogh Rajmund	  Debrecen
Szilágyi Csaba	  Debrecen
Erdős Tamás	  Debrecen
Végeredmény:
Név         V.I. D.L. Sz.Cs. E.T. B.Ra. B.Ro. Pont  Hely
Varga I.    **   1 1  1 1    1 1   1 1  1 1   10     I.
Daradics L. 0 0  **   x 1    0 1   0 0  1 1    4,5   III.
Szilágyi Cs.0 0  x 0  **     1 x   0 0  1 1    4     IV.
Erdős T.    0 0  1 0  0 x    **    0 0  1 1    3,5   V.
Balogh Ra.  0 0  1 1  1 1    1 1   **   1 1    8     II.
Balogh Ro.  0 0  0 0  0 0    0 0   0 0  **     0     VI.
Előrehaladás
Név      1.f 2.f 3.f 4.f 5.f 6.f 7.f. 8.f. 9.f. 10.f.
Varga I.   1   2   3   4   5   6   7   8   9    10
Daradics   0   0   1   1,5 1,5 1,5 1,5 2,5 3,5  4,5
Szilágyi   1   1   1   1,5 2,5 3   3   3   3    4
Erdős T.   0   1   1   1   2   2,5 3,5 3,5 3,5  3,5
Balogh Ra. 1   2   3   4   4   5   6   7   8    8
Balogh Ro. 0   0   0   0   0   0   0   0   0    0


21. Nyílt OB., 14. Nyílt HK. Debrecen, 2001.11.02-04.
Játékidő: 2x1 óra
Résztvevők:
   1  Schenkerik Csaba       H     2469  IM
   2  Sütő Péter             H     2411  IM
   3  Bódor Sándor           H     2410  IM
   4  Rozák Bertalan         H     2395  FM
   5  Rutkovszky Tibor       H     2325  FM
   6  Molnár Zsolt           H     2315  FM
   7  Gados László           H     2251  FM
   8  Poljakovic Vojislav    Yu    2237  FM
   9  Péter István           H     2236  FM
  10  Pöltl J nos            H     2104
  11  Gyurica György         Yu    2100
  12  Koncz Tibor            H     2011
  13  Pereszlényi Gabriella  H       -
Végeredmény:
Hely. Ssz. Név               Város        Pont Sz.Buch.
  1. 2  Sütő Péter            H  Debrecen  7.0
  2. 1  Schenkerik Csaba      H  Budapest  6.5  37.5
     8  Poljakovic Vojislav   Yu Szabadka  6.5  36.5
     4  Rozák Bertalan        H  Miskolc   6.5  34.5
  5. 6  Molnár Zsolt          H  Debrecen  5.5
  6. 3  Bódor Sándor          H  Debrecen  5.0  39
    11  Gyurica György        Yu Szabadka  5.0  34
     5  Rutkovszky Tibor      H  Miskolc   5.0  30
     9  Péter István          H  Bátaszék  5.0  28.5
 10.12  Koncz Tibor           H  Debrecen  4.0  31.5
     7  Gados László          H  Budapest  4.0  31
 12.10  Pöltl János           H  Budapest  2.0
 13.13  Pereszlényi Gabriella H  Bátaszék  1.0


15. Nyílt Hajdú Kupa, Debrecen, 2002.10.25-27.
Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
No.  PNo.  Name        Város     Score WP    rat.  TPR  W-We
 1.  4  Poljakovic V.  Szabadka   5.5  24.0  2227 2341 +0.88
 2.  3  Bódor Sándor   Debrecen   5.0  30.0  2235 2325 +0.87
     1  Schenkerik Cs. Budapest   5.0  30.0  2326 2312 -0.11
 4.  6  Frank István   Szabadka   4.5  28.0  2179 2270 +0.86
 5.  8  Gyurica György Szabadka   4.0  26.0  2092 2218 +1.20
     9  Péter István   Bátaszék   4.0  20.5  2091 2138 +0.50
 7.  2  Sütő Péter     Debrecen   3.5  25.5  2257 2137 -1.12
    10  Balogh Péter   Bátaszék   3.5  24.0  1996 2101 +0.98
     5  Csupor Péter   Kalocsa    3.5  19.0  2188 2047 -1.33
10.  7  Bohócki Mihály Szabadka   1.5  21.5  2111 1841 -2.42
11. 11  Pöltl János    Budapest   1.0  23.0  1911 1760 -1.03
    12  Koncz Tibor    Debrecen   1.0  22.5  1780 1803 +0.16


16. Hajdú Kupa, Debrecen, 2003.10.31-11.02.
Játékidő: 2x1 óra
Erősorrend:
PNo.  Name                        Rating      Város
   1  Schenkerik Csaba            2327  IM    Budapest
   2  Sütő Péter                  2288  IM    Debrecen
   3  Bódor Sándor                2213  IM    Debrecen
   4  Vereckei János              2210        Budapest
   5  Molnár Zsolt                2195  FM    Debrecen
   6  Frank István                2182  IM    Szabadka
   7  Csupor Péter                2176  IM    Kalocsa
   8  Gados László                2099  FM    Budapest
   9  Péter István                2097  FM    Bátaszék
  10  Pöltl János                 1869        Budapest
  11  Szilágyi Csaba              1579        Debrecen
  12  Daradics Levente            1493        Debrecen
  13  Pereszlényi Gabriella       1458        Bátaszék
  14  Sütő Dávid                  1400        Debrecen
Végeredmény:
No.  PNo.  Name              Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
 1.  3  Bódor Sándor          5.0  28.0  18.50  23.0  2213 2209 +0.03
     2  Sütő Péter            5.0  27.0  18.00  16.0  2288 2239 -0.39
     8  Gados László          5.0  27.0  17.25  19.5  2099 2235 +1.29
 4.  1  Schenkerik Csaba      4.5  30.0  19.25  20.0  2327 2226 -0.82
     5  Molnár Zsolt          4.5  27.0  16.00  20.0  2195 2185 -0.05
     6  Frank István          4.5  24.5  12.75  17.5  2182 2096 -0.68
 7. 10  Pöltl János           4.0  24.5  10.00  15.0  1869 1946 +0.78
     9  Péter István          4.0  23.0  11.00  13.5  2097 1984 -1.04
 9.  4  Vereckei János        3.0  28.0   9.25  14.0  2210 1956 -2.32
10. 13  Pereszlényi Gabriella 2.5  22.0   3.50   8.5  1458 1805 +2.08
     7  Csupor Péter          2.5  21.5   4.25  11.5  2176 1783 -2.78
    11  Szilágyi Csaba        2.5  20.5   3.00   7.5  1579 1831 +1.73
13. 12  Daradics Levente      1.0  21.5   0.50   3.0  1493 1561 +0.37
    14  Sütő Dávid            1.0  18.5   0.25   7.0  1400 1121 -0.48


24.OB., 17.Hajdú K., Debrecen, 2004.10.15-17.
Játékidő: 2x1 óra
Játékosok és minősítéseik
Rszám Név               Város     ÉLő
   1  Schenkerik Csaba  Budapest  2318
   2  Sütő Péter        Debrecen  2304
   3  Bódor Sándor      Debrecen  2228
   4  Rutkovszky Tibor  Miskolc   2217
   5  Molnár Zsolt      Debrecen  2200
   6  Vereckei János    Isaszeg   2195
   7  Gados László      Budapest  2156
   8  Pöltl János       Budapest  1877
   9  Szilágyi Csaba    Debrecen  1610
  10  Sütő Dávid        Debrecen  1400
Végeredmény:
Hely Rszám Név          Pont Buch. Berger P.össz ÉLő Telj. Eltér
 1. 1  Schenkerik Csaba 6.0  28.0  24.00  23.5  2318 2477 +1.10
 2. 5  Molnár Zsolt     5.0  25.0  14.00  23.0  2200 2235 +0.31
    2  Sütő Péter       5.0  22.0  12.00  16.0  2304 2172 -0.88
 4. 3  Bódor Sándor     4.5  22.5  11.00  17.5  2228 2067 -1.24
 5. 7  Gados László     4.0  22.5   9.00  16.0  2156 2089 -0.62
 6. 8  Pöltl János      3.5  22.5   8.50  15.0  1877 2024 +1.40
 7. 6  Vereckei János   3.0  29.0   8.50  11.0  2195 2049 -1.41
    4  Rutkovszky Tibor 3.0  24.5   4.50  13.0  2217 1931 -2.60
 9. 9  Szilágyi Csaba   1.0  23.0   0.00   5.0  1610 1745 +0.58
10.10  Sütő Dávid       0.0  24.5   0.00   0.0  1400 1388 -0.06


18.Hajdú Kupa, Debrecen, 2005.08.19-21.
Játékidő: 2x1 óra
Táblázat és végeredmény
Ssz.   Név          Város     1 2 3 4 5 6 7  Pont Berger Hely
1. Bódor Sándor     Debrecen  * 1 1 0 x 1 0  3,5         III.
2. Csupor Péter     Kalocsa   0 * 1 0 0 1 1  3           4.
3. Sütő Péter       Debrecen  0 0 * x x 1 x  2,5  6,25   6.
4. Rozák Bertalan   Miskolc   1 1 x * 0 1 x  4           II.
5. Schenkerik Csaba Budapest  x 1 x 1 * 1 1  5           I.
6. Pöltl János      Budapest  0 0 0 0 0 * x  0,5         7.
7. Gados László     Budapest  1 0 x x 0 x *  2,5  7,00   5.


19.Hajdú Kupa, Debrecen, 2006.12.08-10.
Játékidő: 2x1 óra
Táblázat és végeredmény
Ssz.  Név           Város     1 2 3 4 5 6  Pont Berger Rj  Pont  Hely
1. Vereckei János   Isaszeg   * 0 0 x 1 0  1.5         1    1.5  5.
2. Bódor Sándor     Debrecen  1 * x x 1 0  3           1    4    III.
3. Sütő Péter       Debrecen  1 x * 1 1 x  4    7,5    0    4    II.
4. Gados László     Budapest  x x 0 * 1 x  2,5         0    2.5  4.
5. Péter István     Bátaszék  0 0 0 0 * 0  0           0    0    6.
6. Schenkerik Csaba Budapest  1 1 x x 1 *  4    7,75   1    5    I.
Előre haladási táblázat
Ssz.  Név           Város     1  2   3   4    5  Berger Rj  Pont Hely
1. Vereckei János   Isaszeg   0  0   0  0,5  1.5        1    1.5 5.
2. Bódor Sándor     Debrecen  1  2   2  2,5  3          1    4   III.
3. Sütő Péter       Debrecen  1  2   3  3.5  4   7,5    0    4   II.
4. Gados László     Budapest  0 0.5 1.5  2   2.5        0    2.5 4.
5. Péter István     Bátaszék  0  0   0   0   0          0    0   6.
6. Schenkerik Csaba Budapest  1 1.5 2.5 3.5  4   7,75   1    5   I.


27. OB., 20. Hajdú kupa, Debrecen, 2007.10.20-23.
Játékidő: 2x1,5 óra
Játékosok és minősítéseik      
Ssz   Név            Város      Élő
1. Schenkerik Csaba  Budapest  2359
2. Sütő Péter        Debrecen  2294
3. Bódor Sándor      Debrecen  2271
4. Vereckei János    Isaszeg   2149
5. Péter István      Bátaszék  2104
6. Pöltl János       Budapest  1959
7. Sütő Dávid        Debrecen  1400
Táblázat és végeredmény:
Ssz   Név            Város      Élő   Elvárás  1 2 3 4 5 6 7   Pont  Hely
1. Pöltl János       Budapest  1959    1,87    * 0 1 0 x 1 0   2,5     5.
2. Schenkerik Csaba  Budapest  2359    4,71    1 * x 1 x x 1   4,5    II.
3. Vereckei János    Isaszeg   2149    3,18    0 x * 1 0 1 x   3       4.
4. Sütő Dávid        Debrecen  1400    0,04    1 0 0 * 0 0 0   1       7.
5. Bódor Sándor      Debrecen  2271    4,1     x x 1 1 * 1 1   5       I.
6. Péter István      Bátaszék  2104    2,84    0 x 0 1 0 * 0   1,5     6.
7. Sütő Péter        Debrecen  2294    4,26    1 0 x 1 0 1 *   3,5   III.


28.OB., 21.Hajdú K., Debrecen, 2009.10.23-26.
Játékidő: 2x1 óra 20 lépésre + 2x30 perc
Résztvevők:
  Ssz.   Név            Város      Élő
   1  Bódor Sándor      Debrecen  2285 
   2  Sütő Péter        Debrecen  2267 
   3  Vámosi Albert     Szálka    2230 
   4  Molnár Zsolt      Debrecen  2210 
   5  Rutkovszky Tibor  Miskolc   2191 
   6  Gados László      Budapest  2174 
   7  Csupor Péter      Kalocsa   2151 
   8  Vereckei János    Isaszeg   2147 
   9  Péter István      Bátaszék  2091 
Végeredmény:
Hely Rszám Név               Pont Buch. Berger P.össz ÉLő Telj. Eltér
  1.    2  Sütő Péter        6.0  24.0  18.75  23.5  2267 2507 +1.80
  2.    1  Bódor Sándor      5.5  27.0  17.00  20.5  2285 2383 +0.72
        4  Molnár Zsolt      5.5  23.0  16.75  21.5  2210 2417 +1.79
  4.    5  Rutkovszky Tibor  4.0  26.0   9.50  18.0  2191 2196 +0.06
  5.    3  Vámosi Albert     3.5  22.5   6.25  11.0  2230 2129 -0.86
  6.    7  Csupor Péter      3.0  26.0   5.75  14.0  2151 2085 -0.52
        6  Gados László      3.0  25.0   6.25   8.5  2174 2074 -0.82
  8.    8  Vereckei János    2.5  24.0   3.75  10.5  2147 2001 -1.08
  9.    9  Péter István      2.0  23.0   5.25  12.5  2091 1929 -1.10
Szigorított Buchholz-cal:
Hely Rszám Név               Pont Sz. Buch. Több s. győz.
  1.    2  Sütő Péter      6.0  
  2.    4  Molnár Zsolt   5.5    18           2
        1  Bódor Sándor   5.5    18           1
  4.    5  Rutkovszky Tibor  4.0  
  5.    3  Vámosi Albert     3.5  
  6.    6  Gados László      3.0   egymás elleni eredménnyel 
        7  Csupor Péter      3.0    
  8.    8  Vereckei János    2.5  
  9.    9  Péter István      2.0  




22. Hajdú kupa, 
Debrecen, 
2009.1022-25.
Játékidő: 2x1 óra 20 lépésre + 2x30 perc
Játékosok és minősítéseik 
Rszám Név                   Város      ÉLő 
   1  Schenkerik Csaba      Budapest   2344
   2  Sütő Péter            Debrecen   2311
   3  Bódor Sándor          Debrecen   2290
   4  Vámosi Albert         Szálka     2205
   5  Csupor Péter          Kalocsa    2146
   6  Péter István          Bátaszék   2053
   7  Szabó M. Zoltán       Pécs       1638
   8  Pereszlényi Gabriella Bátaszék   1512
   9  Sütő Dávid            Debrecen   1436
Végeredmény:
No. PNo.   Name               Város        Score WP 
1.  1  Schenkerik Csaba       Budapest     5.5  27.5
    4  Vámosi Albert          Szálka       5.5  23.5
    5  Csupor Péter           Kalocsa      5.5  25.5
4.  3  Bódor Sándor           Debrecen     4.5  24.5
5.  2  Sütő Péter             Debrecen     4.0  26.0
    6  Péter István           Bátaszék     4.0  22.5
7.  7  Szabó M. Zoltán        Pécs         3.0  24.5
8.  9  Sütő Dávid             Debrecen     2.0  25.5
9.  8  Pereszlényi Gabriella  Bátaszék     1.0  21.0
Előre haladási táblázat
         Név               1  2  3  4  5  6  7   Hely EE  B
1  Schenkerik Csaba        1  1x 2  2x 3x 4x 5x   I.   1x
2  Sütő Péter              x  1  2  2  3  4  4    5.      17,0
3  Bódor Sándor            x  x  1x 2  3  3x 4x   4.
4  Vámosi Albert           1  2  2x 3x 4  4x 5x   II.  1
5  Csupor Péter            0  1  2  3  3x 4x 5x   III. x
6  Péter István            x  1  2  2  3  3  4    6.      13,5
7  Szabó M. Zoltán         x  1  1  2  2  3  3    7.
8  Pereszlényi Gabriella   0  1  1  1  1  1  1    9.
9  Sütő Dávid              1  1  1  2  2  2  2    8.

EE = egymás elleni eredmény
B = Buchholz
x = 0,5
22. Hajdú kupa,
Debrecen, 2009.10.22-25.
Kedves Hexasakkozók!
  Úgy gondolom ez a kis hexasakkozó tábor baráti alapon jár össze ezekre a családias 
hangulatú versenyekre. Mert jólesik  egyszer-kétszer évente látni egymást, a hexatáblát, 
nevetni a régi-új vicceken és játszani pár partit (néha látástól mikulásig is :). 
Ebben a kis összetartó csapatban az a jó, hogy mindenki hexázásra éhesen és jókedvvel 
jön a versenyekre és a végén remélhetőleg még nagyobb kedvvel várja a következőt. 
Éppen ezért nem szeretném ha bárki negatív élményt őrizne meg az idei Hajdú Kupáról 
és tüske maradna benne.
 Az első helyre beérkezett versenyzők mindhárman felülmúlták a mezőnyt. Csupor Péter 
megalkuvás nélkül játszotta végig a hét partiját és kőkeményen megküzdött győzelmei 
mellett a döntelenjéért és még a vereségéért is. Schenkerik Csaba, mint egy kolosszus 
útját állta mindenkinek, lerombolva a harci kedvét azoknak kik "dőrén" le akarták győzni, 
ellenben könnyen békét kötve az ellene küzdeni nem akarókkal. Vámosi Albert pedig már az 
elején úgy meglépett a mezőnytől, hogy csak kullogtunk utána, s hol egyedül hol 
társbérletben végig magabiztosan és veretlenül vezette a versenyt és győzelemre bábuit. 
Igazságosan e teljesítmények között különbséget tenni természetesen nem lehet, mert 
valamiben mindegyik a többiek főlé nőtt.
 Mivel nem szeretném hogy igazságtalanságérzet és keserű szájíz (Csabának persze könnyű 
az üveg mézet nyalogatva :)  maradjon a verseny után, ezért a kihirdetett végeredményt 
mint a verseny szervezője hivatalosan a következőképpen módosítom:


1. Csupor Péter, Schenkerik Csaba, Vámosi Albert 5,5
4. Bódor Sándor 4,5
5. Péter István, Sütő Péter 4,0
7. Szabó M. Zoltán 3,0
8. Sütő Dávid 2,0
9. Pereszlényi Gabriella 1,0

 azaz a holtversenyek nem kerülnek eldöntésre. A három első helyezett címvédője a Hajdú 
Kupának, ennek megfelelően rákerül a nevük a kupára. Az oklevelek és érmek helyesbítésre 
kerülnek a következő versenyen, ahol találkozunk. A győzteseknek utólag is gratulálok! 
Teljesítményükkel kis hexa világunkban maradandót alkottak.
 Remélem döntésem mindenkinek megelégedést hoz és a következő versenyeken is izgalmas 
partikban jó hangulatban és derült percekben lesz részünk.

Üdvözlettel Sütő Péter
Date: Tuesday, November 10, 2009, 3:16 PM




23. Nyílt Hexasakk Hajdú Kupa
Debrecen, 2010. március 12-15.

Játékidő: 
Játékidő: 2x1 óra
Játékosok és minősítéseik
1. Schenkerik Csaba 2331 Budapest 2. Sütő Péter 2307 Debrecen 3. Bódor Sándor 2254 Debrecen 4. Molnár Zsolt 2228 Debrecen 5. Vámosi Albert 2196 Szálka 6. Csupor Péter 2166 Kalocsa 7. Péter István 2048 Bátaszék 8. Szabó M. Zoltán 1719 Pécs 9. Pereszlényi Gabriella 1473 Bátaszék
Táblázat és végeredmény:
Ssz. Név                  Élő  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Pont Hely Elvárás
1. Molnár Zsolt          2228  *  1  1  1  x  x  1  x  1  6,5   I.    5,04
2. Péter István          2048  0  *  0  1  0  1  1  0  0  3     6.    3,34
3. Sütő Péter            2307  0  1  *  1  x  1  1  0  0  4,5   5.    5,79
4. Szabó M. Zoltán       1719  0  0  0  *  1  0  1  0  0  2     7.    1,15
5. Bódor Sándor          2254  x  1  x  0  *  x  1  x  1  5     4.    5,29
6. Vámosi Albert         2196  x  0  0  1  x  *  1  x  0  3,5   8.    4,73
7. Pereszlényi Gabriella 1473  0  0  0  0  0  0  *  0  0  0     9.    0,23
8. Schenkerik Csaba      2331  x  1  1  1  x  x  1  *  x  6     II.   6,0
9. Csupor Péter          2166  0  1  1  1  0  1  1  x  *  5,5   III.  4,43

X = döntetlen




24. Hajdú kupa, Debrecen, 2011. március 12-15. Játékidő: 2 x 1,5 óra zászlóleesésig.

Sorsolás
1.forduló
Rudolf László - Vámosi Albert  1-0
Gados László - Csupor Péter remi
Szabó M. Zoltán - Molnár Zsolt 0-1
szabad: Sütő Péter
2.forduló
Csupor Péter - Szabó M. Zoltán 1-0
Vámosi Albert - Gados László 1-0
Sütő Péter - Rudolf László 1-0
szabad: Molnár Zsolt
3.forduló
Gados László - Sütő Péter 0-1
Szabó M. Zoltán - Vámosi Albert remi
Molnár Zsolt - Csupor Péter 1-0
szabad: Rudolf László
4.forduló
Vámosi Albert - Molnár Zsolt 1-0
Sütő Péter - Szabó M. Zoltán 1-0
Rudolf László - Gados László remi
szabad: Csupor Péter
5.forduló
Szabó M. Zoltán - Rudolf László 0-1
Molnár Zsolt - Sütő Péter remi
Csupor Péter - Vámosi Albert remi
szabad: Gados László
6.forduló
Sütő Péter - Csupor Péter 1-0
Rudolf László - Molnár Zsolt 1-0
Gados László - Szabó M. Zoltán 1-0
szabad: Vámosi Albert
7.forduló
Molnár Zsolt - Gados László remi
Csupor Péter - Rudolf László 0-1
Vámosi Albert - Sütő Péter remi
szabad: Szabó M. Zoltán

Végeredmény:
Ssz.  Név           1 2 3 4 5 6 7  Pont Hely
1. Sütő Péter       * 1 1 1 x 1 x  5    I.
2. Rudolf László    0 * x 1 1 1 1  4,5  II.
3. Gados László     0 x * 1 x x 0  2,5  5.
4. Szabó M. Zoltán  0 0 0 * 0 0 x  0,5  7.
5. Molnár Zsolt     x 0 x 1 * 1 0  3    4.
6. Csupor Péter     0 0 x 1 0 * x  2    6.
7. Vámosi Albert    x 0 1 x 1 x *  3,5  III. 

Időosztásos Rapidveseny
Ssz. Név           1 2 3 4 5 6  Pont Hely Berger
1. Szabó M. Zoltán * 0 0 0 0 0  0    6.
2. Vámosi Albert   1 * 0 0 1 1  3    4.
3. Molnár Zsolt    1 1 * 0 1 x  3,5  III.  5,75
4. Sütő Péter      1 1 1 * 1 0  4    I.
5. Gados László    1 0 0 0 * 0  1    5.
6. Csupor Péter    1 0 x 1 1 *  3,5  II.   6,75

Schnellverseny
Ssz. Név           1 2 3 4 5  Pont Hely
1. Csupor Péter    * 1 1 x 1  3,5  I. 
2. Molnár Zsolt    0 * 1 1 1  3    II.
3. Sütő Péter      0 0 * 1 1  2    III. 
4. Szabó M. Zoltán x 0 0 * 0  0,5  5.
5. Vámosi Albert   0 0 0 1 *  1    4.

Tandemverseny
Ssz. Név                            1  2  3  Pont Hely
1. Mattolna (Rudolf L. - Vámosi A.) * 00 00  0    III.
2. Kreatív (Molnár Zs. - Sütő P.)   11 * 01  3+1  I.
3. Csusza (Szabó Z. - Csupor P.)    11 10 *  3+0  II.




25. Hexasakk Hajdú Kupa,
Debrecen,
2012. október 20-23.
       Név-élő         1.  2.  3.  4.  5.  6.  7.   Pont   Hely Berger Elvárás
1. Gados Dániel 1710       0   0   0   0   1   0     1     VII.           0,4
2. Schenkerik Cs. 2321 1       1  1/2 1/2 1/2 1/2    4     II.           4,01
3. Szabó Zoltán 1886   1   0       1   0   0   0     2     VI.           1,17
4. Gados László 2168   1  1/2  0       0  1/2  1     3      V.     8,0   2,93
5. Sütő Péter 2340     1  1/2  1   1       0   1    4,5     I.           4,16
6. Rudolf László 2527  0  1/2  1  1/2  1       0     3      V.    10,0   5,27
7. Csupor Péter 2186   1  1/2  1   0   0   1        3,5    III.          3,06
XXV. Hexasakk Hajdú Kupa, 2012. október 21.
Schnellverseny
Név                  1.   2.   3.   4.   5.   6.    Pont    Hely
1. Gados Dániel          0 x   0   0 0  x x  0 0     1,5     V.     
2. Szabó M. Zoltán  1 x        0   0 0  1 1  0 0     3,5    III.     
3. Csupor Péter     1     1         0    1    0       3     IV.      
4. Schenkerik Csaba 1 1   1 1  1        1 1  0 1      8      I.      
5. Gados László     x x   0 0  0   0 0       0 0      1     VI.      
6. Sütő Péter       1 1   1 1  1   1 0  1 1           8      I.      
XXV. Hexasakk Hajdú Kupa, 2012. október 20.
Rapidverseny
      Név           1.     2.     3.     4.    5.    Pont   Hely
1. Schenkerik Csaba        1      0      1     1      3      II.      
2. Szabó M. Zoltán  0             0      1     1      2     III.      
3. Sütő Péter       1      1             1     1      4      I.       
4. Gados Dániel     0      0      0            0      0      V.       
5. Gados László     0      0      0      1            1      IV.      
XXV. Hexasakk Hajdú Kupa, 2012. október 20.
Tandemverseny
                     Név                       1.    2.     3.  Pont Hely      
1. G+G (Gados László – Gados Dániel)                0 0    0 0   0   III.      
2. AZ (Csupor Péter – Sütő Péter)             1 1          0 0   2    II.      
3. Mindegy (Szabó M. Zoltán – Schenkerik Cs.) 1 1   1 1          4    I.       



XIII

26. Hexasakk Hajdú Kupa,

Debrecen, 2013. október 26-29.

Játékidő:  2 x 1,5 óra zászlóleesésig.

Név-élő

1.       

2.       

3.       

4.       

5.       

6.       

7.       

Pont

Hely

Berger

 

1.      Szabó M. Zoltán

 

0

0

0

0

0

1

1

VI.

 

 

2.      Sütő Péter

1

 

0,5

1

1

0,5

1

5

I.

 

 

3.      Molnár Zsolt

1

0,5

 

0

1

0,5

1

4

III.

8,5

 

4.      Csupor Péter

1

0

1

 

1

0

1

4

IV.

8

 

5.      Vámosi Albert

1

0

0

0

 

1

1

3

V.

 

 

6.      Rudolf László

1

0,5

0,5

1

0

 

1

4

II.

9,5

 

7.      Pereszlényi Gabriella

0

0

0

0

0

0

 

0

VII.

 

 

 

Schnellverseny

Név

1.       

2.       

3.       

4.       

5.       

6.       

Pont

Hely

 

1.       Szabó M. Zoltán

 

1

0

1

0

1

3

III.

 

2.       Csupor Péter

0

 

0

0,5

0

0

0,5

VI.

 

3.       Molnár Zsolt

1

1

 

0,5

0

1

3,5

II.

 

4.       Pereszlényi Gab.

0

0,5

0,5

 

0

0

1

V.

 

5.       Sütő Péter

1

1

1

1

 

1

5

I.

 

6.       Vámosi Albert

0

1

0

1

0

 

2

IV.

 

 

Rapidverseny

Név

  1.  
  1.  
  1.  
  1.  
  1.  

Pont

Hely

 

1.      Vámosi Albert

 

110

150,5

180

51

1,5

IV.

 

2.      Szabó M. Zoltán

191

 

200

230

61

2

III.

 

3.      Csupor Péter

150,5

101

 

170,5

51

3

II.

 

4.      Sütő Péter

121

71

130,5

 

51

3,5

I.

 

5.      Pereszlényi Gabriella

250

240

250

250

 

0

V.

 

 

Tandemverseny

 Név

  1.  
  1.  
  1.  

Pont

Hely

 

1.      Lajhárok (Csupor Péter – Pereszlényi G.)

 

0,0

0,0

0

III.

 

2.      Dél (Vámosi Albert – Szabó M. Zoltán)

1,1

 

0,0

2

II.

 

3.      Ihlet nélkül (Molnár Zsolt – Sütő Péter)

1,1

1,1

 

4

I.

 

 

 

26. Hexasakk Hajdú Kupa, 2013. október 26-29.

Párosítás

2013.X.27. vasárnap 8.00

1. forduló

 

Sütő Péter       1

0    Pereszlényi Gabriella

Molnár Zsolt  0,5

0,5 Rudolf László

Csupor Péter  1

0   Vámosi Albert

Szabó M. Zoltán

szabad

 

 

 

2013.X.27. vasárnap 11.10

2. forduló

 

Vámosi Albert           0

1     Molnár Zsolt

Rudolf László            0,5

0,5  Sütő Péter

Pereszlényi Gabriella 0

1    Szabó M. Zoltán

Csupor Péter

szabad

 

 

 

2013.X.27. vasárnap 16.00

3. forduló

 

Molnár Zsolt     1

0  Szabó M. Zoltán

Csupor Péter     1

0  Pereszlényi Gabriella

Vámosi Albert  1

0  Rudolf László

Sütő Péter

szabad

 

 

 

2013.X.28. hétfő 8.00

4. forduló

 

Pereszlényi Gabriella  0

1    Vámosi Albert

Szabó M. Zoltán        0

1    Csupor Péter

Sütő Péter                 0,5

0,5  Molnár Zsolt

Rudolf László

szabad

 

 

 

2013.X.28. hétfő 11.10

5. forduló

 

Csupor Péter     0

1  Sütő Péter

Vámosi Albert  1

0  Szabó M. Zoltán

Rudolf László   1

0  Pereszlényi Gabriella

Molnár Zsolt

szabad

 

 

 

2013.X.28. hétfő 16.00

6. forduló

 

Szabó M. Zoltán  0

1  Rudolf László

Sütő Péter           1

0  Vámosi Albert

Molnár Zsolt      0

1  Csupor Péter

Pereszlényi Gabriella

szabad

 

 

 

2013.X.29. kedd 8.00

7. forduló

 

Rudolf László             1

0  Csupor Péter

Pereszlényi Gabriella  0

1  Molnár Zsolt

Szabó M. Zoltán        0

1  Sütő Péter

Vámosi Albert

szabad

 

 

 

 




27. Hexasakk Hajdú Kupa, 
Debrecen,
2014. október 22-26.
Játékidő: 2x2 óra 40 lépésre + 2 x 30 perc zászlóleesésig.
Játszmaírás az utolsó 5 perc kivételével kötelező

   Név               1. 2. 3. 4. 5. 6. Pont  Berger GY  SGY Helyosztó* Hely
1. Schenkerik Csaba  *  x  x  0  x  1  2,5                    x x x    IV.
2. Csupor Péter      x  *  1  0  x  1  3     4,25    2   0    x x x    III.
3. Vámosi Albert     x  0  *  0  0  1  1,5                     1  1    V.
4. Sütő Péter        1  1  1  *  1  1  5                       1  x    I.
5. Gados László      x  x  1  0  *  1  3     4,25    2   1     0 x     II.
6. Pereszlényi Gabr. 0  0  0  0  0  *  0                       0 0     VI.

x = 0.5
*Amennyiben a helyosztó páros mérkőzés döntetlen eredménnyel zárul, úgy egy 
2x15 perces rájátszás dönt. Ha a rájátszás döntetlenre végződik, akkor a 
körmérkőzéses alapszakaszban előrébb végzett versenyzőé a jobb helyezés.

XXVII. Hexasakk Hajdú Kupa, 
2014. október 22-26.
Párosítás
1. 
2014.X.23. csütörtök 8.00
1. forduló

Schenkerik Cs. 1-0 Pereszlényi Gabr.
Csupor Péter   x-x Gados László
Vámosi Albert  0-1 Sütő Péter

2014.X.23. csütörtök 15.15
2. forduló

Pereszlényi Gabr. 0-1 Sütő Péter
Gados László      1-0 Vámosi Albert
Schenkerik Csaba  x-x Csupor Péter

2014.X.24. péntek 8.00
3. forduló

Csupor Péter  1-0 Pereszlényi Gabr.
Vámosi Albert x-x Schenkerik Csaba
Sütő Péter    1-0 Gados László

2014.X.24. péntek 15.15
4. forduló

Pereszlényi Gabr. 0-1 Gados László
Schenkerik Csaba  0-1 Sütő Péter
Csupor Péter      1-0 Vámosi Albert

2014.X.25. szombat 8.00
5. forduló

Vámosi Albert 1-0 Pereszlényi Gabr.
Sütő Péter    1-0 Csupor Péter
Gados László  x-x Schenkerik Csaba

2014.X.25. szombat 15.15
helyosztó páros mérkőzés 1. játszma

Gados László  0-1 Sütő Péter
Csupor Péter  x-x Schenkerik Csaba
Vámosi Albert 1-0 Pereszlényi Gabr.

2014.X.26. Vasárnap 8.00
helyosztó párosmérkőzés 2. játszma

Sütő Péter        x-x Gados László
Schenkerik Csaba  x-x Csupor Péter
Pereszlényi Gabr. 0-1 Vámosi Albert

2014.X.26. Vasárnap 13.00
rájátszás

Schenkerik Csaba x-x Csupor Péter



XXVIII. Hexasakk Hajdú Kupa, Debrecen, 2015. november 12-15. Játékidő: 2 x 1,5 zászlóleesésig.

Végeredmény:
Név-élő                  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Pont Hely Berger
1. Gados László          *  x  0  x  1  1  0   3     V.
2. Rudolf László         x  *  x  x  1  1  x   4    II.   9,75
3. Csupor Péter          1  x  *  x  0  1  x   3,5  IV.
4. Vámosi Albert         x  x  x  *  x  1  1   4     I.  10,5
5. Szabó M. Zoltán       0  0  1  x  *  1  0   2,5  VI.
6. Pereszlényi Gabriella 0  0  0  0  0  *  0   0   VII.
7. Sütő Péter            1  x  x  0  1  1  *   4   III.   9,25

Gratulálok Vámosi Albertnek a hármas holtversenyes első helyéhez! 
Bosa 
Még érdekesebb is lehetett volna, 4-es holtverseny, ha az utolsó 
fordulóban realizálódik a Csupor-Szabó partiban a döntetlen, ami 
még 1 perccel a parti vége előtt a reális eredménynek tűnt. 
Csak Péter túlerőltette, mert nyerni akart.

XXVIII. Hexasakk Hajdú Kupa, 2015. november 12-15. Rapid verseny
Név                      Élő   1.   2.   3.   4.   Pont Hely
1. Pereszlényi Gabriella 1570  *   22v1 25s1 25v0   2   I.
2. Szabó M. Zoltán       1923  8s0  *   20v1 22s1   2   I.
3. Vámosi Albert         2212  5v0 10s0  *   18v0   0   IV.
4. Sütő Péter            2367  5s1 8v0  12s1  *     2   I.

 A rapidversenynél nem lett a holtverseny eldöntve, 
így mindenkinek volt sikerélménye.

Szia Bosa! nem tudom ki írta ezt a megjegyzést a Rapid verseny 
táblázata alá, nem látom a folytatását, mindenesetre mellékelem 
a megjegyzésemet hozzá.
Gabi.
ui. végre legalább itt az élen végeztem Én is, és ez csak úgy 
pont nem látszik.

XXVIII. Hexasakk Hajdú Kupa, 2015. november 12-15. Schnellverseny
Név                      1. 2. 3. 4. Pont Hely
1. Sütő Péter            *  0  1  1    2   II.
2. Csupor Péter          1  *  1  x    2,5  I.
3. Szabó M. Zoltán       0  0  *  1    1  III.
4. Pereszlényi Gabriella 0  x  0  *    0,5 IV.

XXVIII. Hexasakk Hajdú Kupa, 2015. november 12-15. Párosítás
2015.XI.13. 9.00
1. forduló

Rudolf László 0,5 - 0,5 Sütő Péter
Csupor Péter  1   - 0   Pereszlényi Gabriella
Vámosi Albert 0,5 - 0,5 Szabó M. Zoltán
Gados László szabad

2015.XI.13. 14.00
2. forduló

Pereszlényi Gabriella 0 - 1   Vámosi Albert
Sütő Péter          0,5 - 0,5 Csupor Péter
Gados László        0,5 - 0,5 Rudolf László
Szabó M. Zoltán  szabad

2015.XI.13. 17.00
3. forduló

Csupor Péter    1 - 0 Gados László
Vámosi Albert   1 - 0 Sütő Péter
Szabó M. Zoltán 1 - 0 Pereszlényi Gabriella
Rudolf László  szabad

2015.XI.14. 9.00
4. forduló

Sütő Péter     1  - 0   Szabó M. Zoltán
Gados László  0,5 - 0,5 Vámosi Albert
Rudolf László 0,5 - 0,5 Csupor Péter
Pereszlényi Gabriella szabad

2015.XI.14. 14.00
5. forduló

Vámosi Albert        0,5 - 0,5 Rudolf László
Szabó M. Zoltán       0  -  1  Gados László
Pereszlényi Gabriella 0 -   1  Sütő Péter
Csupor Péter  szabad

2015.XI.14. 17.00
6. forduló

Gados László  1  -  0  Pereszlényi Gabriella
Rudolf László 1  -  0  Szabó M. Zoltán
Csupor Péter 0,5 - 0,5 Vámosi Albert
Sütő Péter  szabad

2013.X.29. kedd 8.00
7. forduló

Szabó M. Zoltán       1 - 0 Csupor Péter
Pereszlényi Gabriella 0 - 1 Rudolf László
Sütő Péter            1 - 0 Gados László
Vámosi Albert szabad



29. Hexasakk Hajdú Kupa, 
Debrecen,
2016. október 28-30.
Játékidő: 2x1 óra

 A kis létszámra való tekintettel rövidítettük a játékidőt 2x1 órára 
és így 2 kört játszottunk.

Tabella és végeredmény:
    Név                    1.    2.    3.    4.    5.    Pont Hely
1. Gados László            *    1, 0  1, 1  1, 1  0, 0    5    II.
2. Molnár Zsolt           0, 1   *    0, 0  1, 1  0, 0    3    IV.
3. Vámosi Albert          0, 0  1, 1   *    1, 1  0, R    4,5  III.
4. Pereszlényi Gabriella  0, 0  0, 0  0, 0   *    0, 0    0    V.
5. Sütő Péter             1, 1  1, 1  1, R  1, 1   *      7,5  I.

Fordulók:
1. forduló		
Molnár zsolt  Sütő Péter        0-1
Vámosi Albert Pereszlényi Gabr. 1-0
Gados László	szabad	
		
2. forduló		
Sütő Péter Vámosi Albert        1-0
Gados László Molnár zsolt       1-0
Pereszlényi Gabr. szabad	
		
3. forduló		
Vámosi Albert Gados László      0-1
Pereszlényi Gabr. Sütő Péter    0-1
Molnár zsolt szabad	
		
4. forduló		
Gados László Pereszlényi Gabr.  1-0
Molnár zsolt Vámosi Albert      0-1
Sütő Péter szabad	
		
5. forduló		
Pereszlényi Gabr. Molnár zsolt  0-1
Sütő Péter Gados László         1-0
Vámosi Albert szabad	

6. forduló		
Sütő Péter Molnár zsolt         1-0
Pereszlényi Gabr. Vámosi Albert 0-1
Gados László szabad	
		
7. forduló		
Vámosi Albert Sütő Péter       remi
Molnár zsolt Gados László       1-0
Pereszlényi Gabr. szabad	
		
8. forduló		
Gados László Vámosi Albert      1-0
Sütő Péter Pereszlényi Gabr.    1-0
Molnár zsolt szabad
		
9. forduló		
Pereszlényi Gabr. Gados László  0-1
Vámosi Albert Molnár zsolt      1-0
Sütő Péter szabad	
		
10. forduló		
Molnár zsolt Pereszlényi Gabr.  1-0
Gados László Sütő Péter         0-1
Vámosi Albert szabad	

A Schnell verseny végeredmény:
    Név                    1.    2.    3.    4.    5.   Pont Hely
1. Pereszlényi Gabriella   *    0, 0  0, 0  0, 0  0, 0    0   V.
2. Molnár Zsolt           1, 1   *    1, 0  0, 0  1, 1    5   II.
3. Vámosi Albert          1, 1  0, 1   *    0, 0  1, 0    4   III.
4. Sütő Péter             1, 1  1, 1  1, 1   *    1, 1    8   I.
5. Gados László           1, 1  0, 0  0, 1  0, 0   *      3   IV.

2016.11.03. Debrecen Sütő Péter



30. Hexasakk Hajdú Kupa, 
Debrecen
2017. június 02-05.
Játékidő: 2 x 1,5 óra, zászlóleesésig.
Táblázat:
Név FI PG SP GL BM VA Pont Hely Berg 1. Frank István xxx 1,1 0,0 R,R R,1 0,1 5,5 III. 2. Pereszlényi Gabriella 0,0 xxx 0,0 0,0 0,0 0,0 0 VI. 3. Sütő Péter 1,1 1,1 xxx 1,R 1,1 1,1 9,5 I. 4. Gados László R,R 1,1 0,R xxx 0,R 0,0 4 IV. 12,25 5. Bohócki Mihály R,0 1,1 0,0 1,R xxx 0,0 4 V. 8,75 6. Vámosi Albert 1,0 1,1 0,0 1,1 1,1 xxx 7 II.
Sorsolás:
1. forduló Frank István - Vámosi Albert 0-1 Pereszlényi Gabriella - Bohócki Mihály 0-1 Sütő Péter - Gados László 1-0 2. forduló Vámosi Albert - Gados László 1-0 Bohócki Mihály - Sütő Péter 0-1 Frank István - Pereszlényi Gabriella 1-0 3. forduló Pereszlényi Gabriella - Vámosi Albert 0-1 Sütő Péter - Frank István 1-0 Gados László - Bohócki Mihály 0-1 4. forduló Vámosi Albert - Bohócki Mihály 0-1 Frank István - Gados László remi Pereszlényi Gabriella - Sütő Péter 0-1 5. forduló Sütő Péter -Vámosi Albert 1-0 Gados László- Pereszlényi Gabriella 1-0 Bohócki Mihály - Frank István remi 6. forduló Vámosi Albert - Frank István 0-1 Bohócki Mihály - Pereszlényi Gabriella 1-0 Gados László - Sütő Péter remi 7. forduló Gados László - Vámosi Albert 0-1 Sütő Péter - Bohócki Mihály 1-0 Pereszlényi Gabriella - Frank István 0-1 8. forduló Vámosi Albert - Pereszlényi Gabriella 1-0 Frank István - Sütő Péter 0-1 Bohócki Mihály - Gados László remi 9. forduló Bohócki Mihály - Vámosi Albert 0-1 Gados László - Frank István remi Sütő Péter - Pereszlényi Gabriella 1-0 10. forduló Vámosi Albert - Sütő Péter 0-1 Pereszlényi Gabriella - Gados László 0-1 Frank István - Bohócki Mihály 1-0
Időosztásos rapidverseny
Név PG BM GL FI VA SP Pont Hely Berg 1. Pereszlényi Gabriella xxx (24)0 (25)1 (25)1 (25)1 (25)1 4 I. 10 2. Bohócki Mihály (6)1 xxx (15)0 (16)0 (17)0 (21)0 1 V. 3. Gados László (5)0 (15)1 (15)0 xxx (17)0 (20)0 1 V. 4. Frank István (5)0 (14)1 (15)1 (16)0 xxx (19)0 2 IV. 5. Vámosi Albert (5)0 (13)1 (13)1 (14)1 xxx (18)1 4 II. 7 6. Sütő Péter (5)0 ( 9)1 (10)1 (11)1 (12)0 xxx 3 III.
Schnellverseny
Név PG VA BM FI SP Pont Hely 1. Pereszlényi Gabriella x R 0 0 0 0,5 V. 2. Vámosi Albert R x 1 0 1 2,5 III. 3. Bohócki Mihály 1 0 x 0 0 1 IV. 4. Frank István 1 1 1 x 0 3 I. 5. Sütő Péter 1 0 1 1 x 3 I.
2017.06.06. Debrecen, Sütő Péter


Az oldalt készítette: ©BoSa Utolsó módosítás:2017.06.02.