Versenyek időrendi
sorrendben
+ az első hat helyezett.


Az összes hexasakk verseny időrendi sorrendben + az első hat helyezett.
f=főversenyek, p=párhuzamos versenyek, a=második versenyek, 0=több verseny értékelése,
+a=+Ifi Bajn., +f=+Ifi Bajnokságok, nem ütköző, -f=+Ifi Bajnokságok, ütköző,-i ütköző
+i=+Ifi versenyek, +s=+serdülő vers., holtversenyek = -48, -78, -88, -109,  összesen = 289   
Ssz Dátum Sz Versenyek Város J Első Második Harmadik Negyedik Ötödik Hatodik
1 1980.08.11 1. EB London 8 f M. Mackowiak Rudolf László Jan Borawski P.Shepperson W.Seliga Brian Towers
2 1981.03.07. e Bóly-81 Bóly 22 f Rudolf László Ambrus Lajos Kolozsvári M. Deme Lajos Zelenák Tibor Póda Jenő
3 1981.09.04. 1. OB Szekszárd 31 f Sziráki László Ambrus Lajos Kolozsvári M. Rudolf László Bank László Szabó Miklós
4 1982.04.05. 2. OB Miskolc 28 f Rudolf László Hámori András Vámosi Albert Szabó Miklós Ambrus Lajos Sziráki László
5 1982.07.23. 1. Zsolnay K. A Pécs 16 f Rudolf László Simon Triggs Hámori András Szabó Miklós Bank László Deme Lajos
6 1982.07.24. 1. Zsolnay K. B Pécs 16 a Botkó Imre Bede István Búzási József Pecsuvácz J. Vályi Nagy T. Bruckner I.né
7 1982.09.16. 1. Alisca Kupa Szekszárd 44 f Rudolf László Sziráki László Hámori András Botkó Imre Bruckner I.né Szabó Miklós
8 1983.03.09. 1. Tízek B Mázaszászv. 10 f Botkó Imre Kolozsvári M. Rudolf László Hámori András Bank László Szabó Miklós
9 1983.05.05. 3. OB Gárdony 30 f Rudolf László Botkó Imre Sziráki László Búzási József Vályi Nagy T. Szabó Miklós
10 1983.06.14. 2. Alisca Kupa A Szekszárd 23 f Rudolf László Sziráki László Hámori András M. Mackowiak Vályi Nagy T. Szegi Antal
11 1983.06.15. 2. Alisca Kupa B Szekszárd 23 a Bolgár P. dr. Lénárt Győző Csupor Péter Czékus András Pető Zoltán Bodrogi István
12 1983.11.04. 1. Erzsébet K Budapest 31 f Botkó Imre Rudolf László Szabó Miklós Kolozsvári M. Szegi Antal Szőke Gyula
13 1983.11.04. 1. Ifi Bajnokság Tata 16 f Bodrogi István Csupor Péter Czékus András Gyarmati T. Horváth Péter Keresztényi P.
14 1984.01.13. 1. Bátaszék K Bátaszék 23 f Rudolf László Vályi Nagy T. Bodrogi István Hámori András Kolozsvári M. Botkó Imre
15 1984.01.30. 1. Varsói nv, A Varsó 8 f Rudolf László M. Mackowiak Botkó Imre Simon Triggs Jan Borawski Kolozsvári M.
16 1984.01.31. 1. Varsói nv, B Varsó 25 a Slawomir Bitner Búzási József M. Mandecki A. Orlowski Jan Kudelski Andrzej Ciolek
17 1984.02.15. 2. Tízek B Pécs 10 f Botkó Imre Sziráki László Szabó Miklós Rudolf László Kolozsvári M. Hámori András
18 1984.03.31. 1. Felsz. K Miskolc 19 f Rutkovszky T. Fegyverneki J. Tóth István Rozák Bertalan Dudás István Hajnal András
19 1984.05.04. 4. OB, A Budapest 20 f Rudolf László Vámosi Albert Sziráki László Deme Lajos Búzási József Szabó Miklós
20 1984.05.05. 4. OB, B Budapest 34 a Csupor Péter Molnár József Borsos István Lódi László Gados László Hajnal András
21 1984.08.04. 2. EB-felkészítő v Budapest 4 f Botkó Imre Rudolf László Kolozsvári M. Sziráki László
22 1984.08.17. 2. Ifi Bajnokság Pécs 21 f Horváth Péter Keresztényi P. Nagy József Csupor Katalin Lódi László Vámosi A. if.
23 1984.08.18. 2. EB Szekszárd 26 f Rudolf László Gyarmati T. M. Mackowiak W. Seliga Botkó Imre Hámori András
24 1984.11.07. 2. Erzsébet K Budapest 30 f Rudolf László Kolozsvári M. Rutkovszky T. Sziráki László Vámosi Albert Vámosi A. if.
25 1984.11.07. e Minösítő v. Budapest 32 f Rozák Bertalan Somlai László Szőke Gyula Gados László Kosztya Tibor Rottek Ferenc
26 1985.01.13. 2. Bát. K., A Bátaszék 10 f Búzási József Rudolf László Hámori András Gyarmati T. Botkó Imre Kolozsvári M.
27 1985.01.14. 2. Bát. K., B Bátaszék 23 a W. Dittwald Orosz András Vámosi Lóránt Ábrahám Tibor Kövesi Zsolt
28 1985.02.10. 2. Varsói nv, A Varsó 10 f G. Mackowiak Búzási József Rudolf László Botkó Imre M. Mandecki Gyarmati T.
29 1985.02.11. 2. Varsói nv, B Varsó 26 a Czékus András Sziráki László Jerzy Pajaczek R. Mackowiak K. Schmidt J. Zajaczkowski
30 1985.05.02. 3. Ifi Bajnokság Paks 10 f Vámosi A. if. Orosz András Somlai László Kövesi Zsolt Galambos T. Lódi László
31 1985.05.09. 1. Duna Kupa, A Komarno 10 f Rudolf László Gyarmati T. Keresztényi P. Deme Lajos Kolozsvári M. Yuri Garrett
32 1985.05.10. 1. Duna Kupa, B Komarno 10 a Szenczi Béla Janig Károly Gyarmati Vince Czékus Róbert Kecskés Lajos Téglás Gyula
33 1985.05.16. 1. II. Oszt. OB Gárdony 26 f Somlai László Szőke Gyula Lódi László Fegyverneki J. Mányi Béla Bede István
34 1985.07.15. 5. OB, A Budapest 30 f Rudolf László Búzási József Kolozsvári M. Botkó Imre Sziráki László Hámori András
35 1985.07.16. 5. OB, B Budapest 26 a Bede István Péter István Kövér Imre Fejes Csaba Odor László W. Zietek
36 1985.08.15. e Cseszlovák IB Marcelová 14 f Vámosi A. if. Lódi László Galambos T.
37 1985.09.04. 1. Lenin Kupa Miskolc 13 f Rudolf László Botkó Imre Szabó Miklós Vámosi Albert Sziráki László Búzási József
38 1985.10.14. 3. Tízek B Harkány 10 f Kolozsvári M. Rudolf László Hámori András Botkó Imre Szabó Miklós Boronyák I.
39 1985.11.21. 1. Magyar Kupa Budapest 100 f Rudolf László Sziráki László Hámori András Botkó Imre
40 1986.02.15. 3. Bát. K., A Bátaszék 16 f Sziráki László Búzási József Vámosi Albert H. Gonzalez Rudolf László W. Seliga
41 1986.02.16. 3. Bát. K., B Bátaszék 8 a Lódi László Péter István Wetzl Attila Vörös Imre Komonyi N. Kövesi Zsolt
42 1986.02.21. 4. Ifi Bajnokság Velence 19 f Vámosi A. if. Somlai László Kövesi Zsolt Lódi László Gáspár Attila Galambos T.
43 1986.04.02. 2. II. Oszt. OB Pécs 23 f Fegyverneki J. Hajnal András Lódi László Szógrádi S. Mányi Béla Péter István
44 1986.04.03. 1. Baranya Kupa Pécs 16 f Botkó Imre Rudolf László Búzási József Sziráki László Rutkovszky T. Somlai László
45 1986.05.08. 2. Duna Kupa, A Komarno 10 f Búzási József Sziráki László Botkó Imre Rudolf László Keresztényi P. Vámosi Albert
46 1986.05.09. 2. Duna Kupa, B Komarno 4 a Czékus Róbert Kecskés Lajos Téglás Gyula Bakulár Sándor
47 1986.07.01. 4. Tízek B Miskolc 10 f Rutkovszky T. Búzási József Botkó Imre Sziráki László Hámori András Vámosi Albert
48 1986.07.19. 3. EB Poznan 14 f M. Mackowiak Sziráki László Botkó Imre W. Dittwald W. Seliga
-48 1986.07.19. 3. EB Poznan 14 f Rudolf László
49 1986.08.07. 1. Kristály K Tatabánya 27 f Sziráki László Somlai László Szegi Antal Gyarmati T. Czékus András Marek Galazka
50 1986.11.15. 6. OB Harkány 23 f Sziráki László Boronyák István Rudolf László Vámosi Albert Búzási József Botkó Imre
51 1986.11.24. 3. EB, Páros M Poznan 2 f M. Mackowiak Rudolf László
52 1987.02.03. 1. Debrecen B Debrecen 8 f Bódor Sándor Császár Imre Mányi Béla Kosztya Tibor Balázs Tamás Bódor Tamás
53 1987.02.20. 2. Magyar Kupa Budapest 50 f Somlai László Vámosi Albert Botkó Imre Sziráki László
54 1987.07.09. 2. Kristály K Tatabánya 38 f Rudolf László Kövér Imre Rutkovszky T. Kolozsvári M. Vámosi Albert Marek Galazka
55 1987.07.22. 5. Ifi Bajnokság Tamási 10 f Somlai László Jurasits Miklós Lódi László Börcsök László Wietrzykowski Gáspár Attila
56 1987.08.18. - VB. Zóna v London 6 f M. Mackowiak Yuri Garrett G. Mackowiak Bryan Osland Paul Civin Frank Juran
57 1987.09.19. e Szövetség K Orfű 8 f Somlai László Rutkovszky T. Frank István Nyilas László Szabó Károly Kolozsvári M.
58 1987.10.18. 7. OB Sömjénm. 30 f M. Mackowiak Sziráki László Somlai László Vámosi Albert Boronyák István Rudolf László
59 1987.11.28. 1. Vikendtorna Szabadka 26 f Vámosi Albert Somlai László Bodrogi István Kolozsvári M. D. Radakovics Vida László
60 1987.12.05. - VB. Zóna v Szabadka 6 f Botkó Imre Rudolf László W. Seliga Gyarmati T. D. Radakovics Szabó Károly
61 1988.02.19. 1. Express K Budapest 23 f Schenkerik Cs. Börcsök László Sziráki László Boronyák István Wunderlich L. Botkó Imre
62 1988.03.25. 2. Felsz. K. A Dombóvár 10 f Schenkerik Cs. Börcsök László Vámosi Albert Putzer András Kolozsvári M. Hámori András
63 1988.03.26. 2. Felsz. K. B Dombóvár 12 a Bódor Sándor Gados László Lejer Sándor Vida László Jurasits Miklós Péter István
64 1988.04.29. 1. Pingitzer K Miskolc 30 f Botkó Imre Hajnal András Bódor Sándor
65 1988.04.30. 1. Szovjet v Minszk 9 f V. Janyenko Cigankov A. Pavlovics V. Vaskevics Jurij Bakulin Bezobrazov
66 1988.05.06. e Vídia Kupa Baja 17 f Schenkerik Cs. Hámori András Bódor Sándor Sziráki László Börcsök László Péter István
67 1988.05.29. 2. Palics Kupa Palics 18 f V. Volkov Rutkovszky T. Búzási József Szabó Károly Sziráki László Frank István
68 1988.06.18. 2. Zsolnay K Pécs 7 f Szokodi László Juhász János Gáspár Attila Putzer András Ábrahám Tibor Nógrádi Gábor
69 1988.07.01. 3. Kristály K Tatabánya 31 f Schenkerik Cs. Jurij Bakulin Búzási József Bódor Sándor Börcsök László Kövér Imre
70 1988.07.21. e Uljanovszki v Uljanovszk 16 f Schenkerik Cs. J. Szvisztunov A. Zsupko Cigankov Viktor Kabanov Szokolov
71 1988.07.30. 8. OB Budapest 29 f Somlai László Botkó Imre Búzási József Josip Tumbas Lódi László Szegi Antal
72 1988.08.19. 2. Baranya Kupa Pécs 19 f Sziráki László Boronyák István Bódor Sándor Szokodi László Botkó Imre Hámori András
73 1988.09.07. 3. Magyar Kupa Budapest 60 f Somlai László Rudolf László Sziráki László Vámosi Albert
74 1988.09.14. 2. Lenin Kupa Miskolc 24 f Kövér Imre Szabó Miklós Sziráki László Botkó Imre Bódor Sándor Gados László
75 1988.11.04. - VB. Válogató Moszkva 10 f Szergej Lapko Cigankov Jurij Bakulin A. Zsupko Jurij Teper V. Volkov
76 1988.11.04. 6. Ifi Bajnokság Pécs 19 f Jurasits Miklós Lódi László Kocsis Sándor Gáspár Attila Marusin Zoltán Andrej Baturo
77 1988.11.21. 5. Tízek B Harkány 10 f Botkó Imre Kolozsvári M. Rozák Bertalan Sziráki László Vámosi Albert Hámori András
-78 1988.12.02. 1. Hajdú K, 2.DB Debrecen 22 p Sziráki László
78 1988.12.02. 1. Hajdú K, 2.DB Debrecen 22 p Bódor Sándor Börcsök László Kövér Imre Rudolf László Csupor Péter
79 1988.12.13. 1. Nemz. B Poznan 25 f M. Mackowiak Sziráki László M. Mandecki Búzási József J. Zajaczkowski M. Wojnar
80 1988.12.14. - Világ Kupa T.S.Sz.B.P. 0 0 Búzási József M. Mackowiak Sziráki László Somlai László Rutkovszky T. Rudolf László
81 1989.02.01. 2. Minszki v Minszk 32 f V. Janyenko G. Mackowiak Sziráki László Rozák Bertalan Botkó Imre V. Nyekraszov
82 1989.02.02. - Subozan K Minszk, P,T 0 0 Rudolf László G. Mackowiak M. Mackowiak Somlai László V. Janyenko V. Nyekraszov
83 1989.02.24. 4. Magyar Kupa Pécs 20 f Börcsök László Kövér Imre Bódor Sándor Búzási József Schenkerik Cs. Hámori András
84 1989.04.02. 3. Felsz. K. Baja 20 f Rudolf László Sziráki László Hámori András Csupor Péter Kövér Imre Deme Lajos
85 1989.04.29. 2. Pingitzer K Baja 17 f Csupor Péter Botkó Imre Hámori András Lódi László Fejes Csaba Gados László
86 1989.05.05. 1. Szmena v Kalinyin 12 f A. Zsupko N. Trofimov Jurij Teper Kaszperovics A. Aleksz. Münkin P. Vazsnov
87 1989.05.31. 3. Palics Kupa Palics 28 f Rudolf László V. Vaskevics G. Mackowiak M. Mackowiak Kövér Imre V. Nyekraszov
-88 1989.07.01. 4. EB, 4. KK Tatabánya 28 p V. Nyekraszov
88 1989.07.01. 4. EB, 4. KK Tatabánya 28 p Somlai László M. Mackowiak Rudolf László M. Mandecki Kolozsvári M.
89 1989.07.22. 7. Ifi Bajnokság Dombóvár 25 f Jurij Zezjulkin Dmitrij Kosevoj Lódi László Jurij Sulman Sinkó Attila Jurasits Miklós
90 1989.08.14. 2. Hajdú K, 3.DB Debrecen 11 p Botkó Imre Rutkovszky T. Bódor Sándor Kövér Imre Wunderlich L. Deme Lajos
91 1989.09.10. 1. Európa Top 16 Poznan 12 f M. Mackowiak Rudolf László V. Janyenko W. Seliga M. Mandecki G. Mackowiak
92 1989.09.12. 8. Ifi Bajnokság Minszk 30 f A. Zezjulkin Jurij Zezjulkin Kosevoj Batura Bacsise Szudnyikova
93 1989.10.13. 3. Lenin Kupa Miskolc 30 f V. Nyekraszov Kövér Imre V. Janyenko V. Vaskevics Sziráki László Jurij Zezjulkin
94 1989.10.28 1. Pionír B. Szabadka 18 f V. Poljakovics Gyurica György B.Tumbas Csiszár Sz. Loboda Sz. T.Vidákovics
95 1989.11.03. 9. OB Gárdony 24 f V. Janyenko Botkó Imre V. Vaskevics Sziráki László Rudolf László V. Nyekraszov
96 1989.11.25. 3. Vikendtorna Szabadka 31 f Sziráki László Búzási József Josip Tumbas Kolozsvári M. Szabó Károly Vámosi Albert
97 1989.12.08. 3. Baranya Kupa Pécs 16 f Rudolf László A. Zezjulkin Jurij Zezjulkin J.Gelfond K. Sziráki László Kolozsvári M.
98 1990.02.10. - Borsodi vers Miskolc 9 f Rudolf László Rutkovszky T. Deme Lajos Rozák Bertalan Hajnal András Mészáros S.
99 1990.03.12. 3. Minszk-90 Minszk 27 f M. Mackowiak Mariusz Wojnar A. Zezjulkin A. Zsupko Bódor Sándor Jurij Bakulin
100 1990.04.06. e MÁV Kupa Szolnok 24 f Rudolf László Sziráki László Kolozsvári M. Kövér Imre Bódor Sándor Josip Tumbas
101 1990.05.03. 2. Szmena v Kalinyin 25 f A. Zsupko Szergej Lapko A. Scserbakov A. Münkin Andrej Baturo V. Volkov
102 1990.05.05. 1. Egynapos v Debrecen 11 f Rudolf László Bódor Sándor Mányi Béla Kocsis Sándor Gulybán G. Deme Lajos
103 1990.06.08. 2. Pionír B. Szabadka 15 f Gyurica György V. Poljakovics T. Vidákovics Németh László Loboda Sz. Sinkó Árpád
104 1990.06.09. 3. Zsolnay K Pécs 10 f Putzer András Hámori András Gáspár Attila Szabó Zoltán Szokodi László Nógrádi Gábor
105 1990.06.30. 5. Kristály K Tatabánya 47 f V. Nyekraszov Sziráki László M. Mackowiak Jurij Zezjulkin Bódor Sándor Vámosi Albert
106 1990.10.05. 6. Tízek B Tarcal 10 f M. Mackowiak Sziráki László Rudolf László Bódor Sándor Rutkovszky T. Josip Tumbas
107 1990.10.21. 3. Hajdú K Debrecen 29 f M. Mackowiak Rudolf László Sziráki László Frank István Csupor Péter Putzer András
108 1990.12.04. 10. OB Budapest 36 f Sziráki László Botkó Imre Rozák Bertalan Börcsök László Rudolf László M. Mackowiak
-109 1990.12.28. 1. VB. Döntő Peking 3 f Rudolf László
109 1990.12.28. 1. VB. Döntő Peking 3 f M. Mackowiak Yuri Garrett
110 1991.03.15. - Borsod Kupa Miskolc 18 f Sziráki László Rudolf László Bódor Sándor Rozák Bertalan Rutkovszky T. Botkó Imre
111 1991.05.11. 2. Egynapos v Debrecen 15 f Rudolf László Sziráki László Bódor Sándor Deme Lajos Vida László Halász Attila
112 1991.06.29. 6. Kristály K Tatabánya 32 f Sziráki László Botkó Imre Bódor Sándor Rozák Bertalan Börcsök László Lódi László
113 1991.08.01. 2. Alberttelepi B Alberttelep 16 f Csízi Attila Hanuska József Molnár Zoltán Simon István Fényes József Vrabik Attila
114 1991.10.19. 4. Hajdú K Debrecen 28 f Rudolf László Sziráki László Bódor Sándor Szabó Miklós Putzer András Gados László
115 1991.11.13. 4. Palics Kupa Szabadka 22 f Rudolf László Sziráki László Gados László Bódor Sándor Putzer András Szabó Károly
116 1991.11.29. 11. OB Tengelic 21 f Rudolf László Sziráki László Bódor Sándor V. Polakovics Péter István Vámosi Albert
117 1991.11.29. 9 Ifi Bajnokság Tengelic 10 f Vámosi Márton Hurtony Sz. Lévai János Sziráki Balázs Balogh Péter Kundra Tibor
118 1991.12.22. 4. Debrecen B Debrecen 10 f Bódor Sándor Dani Péter Bódor Tamás Császár Imre Kosztya Tibor Sütő László
119 1992.01.21. - Háziverseny Bátaszék 10 f Hurtony Sz. Balogh Péter Heberling N. Loska László Bodor Zoltán Pécsi Sz.
120 1992.02.29. - Bát. Tél Fcs Bátaszék 7 f Rudolf László Vámosi Albert Sziráki László Gados László Péter István Putzer András
121 1992.02.30. - Bát. Tél serd v Bátaszék 14 a Sziráki Balázs Heberling N. Hurtony Sz. Balogh Péter Vámosi Márton Loska László
122 1992.03.28. 6. Hétvégi v. Szabadka 11 f Frank István Kisimre István Vereckei János V. Poljakovics Bohócki Mihály Gyurica György
123 1992.03.31. - Háziverseny Bátaszék 11 f Hurtony Sz. Balogh Péter Halasi Tibor Heberling N. Loska László Csáki Zoltán
124 1992.04.10. 1. Alfadat Kupa Tatabánya 24 f Bódor Sándor Sziráki László Kövér Imre Gados László Vámosi Albert V. Poljakovics
125 1992.04.11. 1. AK, Serd v Tatabánya 10 a Vámosi Márton Hurtony Sz. Heberling N. Csiszár Szil.. Balogh Péter Sziráki Balázs
126 1992.05.30. - Kollár A. EV Szabadka 21 f Sziráki László Bódor Sándor Frank István Csiszár Sz. V. Poljakovics Halász Attila
127 1992.06.14. 12. OB Miskolc 18 f Rudolf László Rutkovszky T. Sziráki László Rozák Bertalan Deme Lajos Kövér Imre
128 1992.06.15. - Borsod K Ifi v Miskolc 10 f Gyurica György Halász Attila Csíszár Sz. V. Poljakovics Kormos Gábor Hurtony Sz.
129 1992.07.02. 1. Tanker K Tamási 18 f Sziráki László Rudolf László Frank István Péter István Lódi László Deme Lajos
130 1992.07.03. 10. Ifi Bajnokság Tamási 19 f V. Poljakovics Halász Attila Csíszár Sz. Vámosi Márton Heberling N. Gyurica György
131 1992.07.26. 1. Debr. Nyár Ifi v Debrecen 6 f Sütő Péter Sütő László Kis Gábor A. Zseljeznik Erdei László Hegymegi L.
132 1992.08.29. - Bát. Ősz Fcs Bátaszék 8 f Rudolf László Sziráki László Vámosi Albert Gados László Péter István Péter János
133 1992.08.30. - Bát. Ősz Ics Bátaszék 8 a Hurtony Sz. Heberling N. Balogh Péter Vámosi Márton Sziráki Balázs Csáki Zoltán
134 1992.08.31. - Bát. Ősz Scs Bátaszék 7 a Sziráki Gergely Gados Dániel Sziráki Vivien Kern András Halasi Tibor Sziráki Adrienn
135 1992.10.23. 5. Hajdú K Debrecen 31 f Rudolf László Sziráki László Péter István Frank István Rutkovszky T. Bódor Sándor
136 1992.10.24. 5. HK, Ifi v Debrecen 13 +i V. Poljakovic Gyurica György Halász Attila Sütő László Hurtony Sz. Szoták Zoltán
137 1992.10.25. 5. HK, Serd v Debrecen 10 a Sütő Péter Balogh Péter Heberling N. Bodrogi János Erdei László Csáki Zoltán
138 1992.11.20. - Bátaszéki Tél Bátaszék 17 f Bódor Sándor Rudolf László Frank István Kisimre István Sziráki László Dani Péter
139 1992.12.13. 3. Egynapos v Debrecen 9 f Bódor Sándor Sziráki László Gados László Sziráki Balázs Császár Imre Bódor Tamás
140 1993.01.08. e Bicskei vers Bicske 20 f Rudolf László Sziráki László Bódor Sándor Lódi László Sütő Péter Kövér Imre
141 1993.04.18. 5. Debrecen B Debrecen 4 f Bódor Sándor Császár Imre Dani Tamás Erdei László
142 1993.06.25. 13. OB, 2. TK Tamási 30 f Rudolf László Varga Zoltán Sziráki László Dani Péter Bódor Sándor Rozák Bertalan
143 1993.06.26. 11. Ifi B, 13. OB Tamási 16 a Vámosi Péter Vámosi Márton Heberling N. Lévai János Balogh Péter Kundra Tibor
144 1993.08.19. 2. Alfadat Kupa Tatabánya 24 f Sziráki László Börcsök László Bódor Sándor Dani Péter Frank István Lódi László
145 1993.08.28. - Bát. Nyár Fcs Bátaszék 6 f Rudolf László Sziráki László Börcsök László Vámosi Albert Putzer András Vida László
146 1993.08.29. - Bát. Nyár Ics Bátaszék 8 a Hurtony Sz. Balogh Péter Sziráki Balázs Sziráki Gergely Csáki Zoltán Heberling N.
147 1993.10.22. 6. Hajdú K Debrecen 26 f Sziráki László Kövér Imre Bódor Sándor Gados László Vámosi Albert Rutkovszky T.
148 1993.10.23. 12. Ifi B, 6. HK Debrecen 12 +f Sütő Péter Vámosi Péter Balogh Péter Hurtony Sz. Kundra Tibor Lévai János
149 1993.12.19. 6. Debrecen B Debrecen 6 f Bódor Sándor Sütő Péter Császár Imre Gombos Imre Abaffy Péter Erdei László
150 1994.01.30. 4. Egynapos v Debrecen 17 f Sziráki László Sütő Péter Bódor Sándor Gados László Sziráki Balázs Erdei László
151 1994.04.07. 1. Turul Kupa Tatabánya 21 f Sziráki László Vámosi Albert Dani Péter Putzer András Bódor Sándor Vámosi Péter
152 1994.04.08. 1. TK, Ifi v Tatabánya 10 +i Sütő Péter Kundra Tibor Kiss Tamás Lévai János Erdei László Sziráki Gergely
153 1994.05.20. 7. Hajdú K Debrecen 22 f Bódor Sándor Sziráki László Deme Lajos Sütő Péter Kövér Imre Péter István
154 1994.05.21. 13 Ifi B, 7. HK Debrecen 8 -f Sütő Péter Hurtony Sz. Balogh Péter Erdei László Lévai János Kundra Tibor
155 1994.05.22. 7. HK, Serd v Debrecen 3 +s Bágyi Zsolt Simon Krisztián Lőkös László
156 1994.06.26. 7. Debrecen B Debrecen 6 f Sütő Péter Bódor Sándor Dani Péter Abaffy Péter Kis Gábor Ligeti Endre
157 1994.07.26. 3. Tanker K Tamási 29 f Sziráki László Vámosi Albert Bódor Sándor Frank István Wunderlich L. Schenkerik Cs.
158 1994.07.27. 3. TK, Ifi v Tamási 9 +i Heberling N. Sütő Péter Hurtony Sz. Erdei László Balogh Péter Kundra Tibor
159 1994.09.22. 7. Tízek B Budapest 10 f Börcsök László Sziráki László Bódor Sándor Frank István Rudolf László Dani Péter
160 1994.11.18. 14. OB Miskolc 31 f Sziráki László Bódor Sándor Dani Péter Botkó Imre Rozák Bertalan Rutkovszky T.
161 1994.11.19. 14. OB, Ifi v Miskolc 14 +i Heberling N. Sütő Péter Sziráki Balázs Balogh Péter Hurtony Sz. Lévai János
162 1994.12.11. 5. Egynapos v Debrecen 7 f Bódor Sándor Deme Lajos Erdei László Sütő Péter Molnár Zsolt Ligeti Endre
163 1995.01.29. 6. Egynapos v Debrecen 26 f Börcsök László Bódor Sándor Sziráki László Gados László Sütő Péter Vida László
164 1995.01.30. 6. Egyn, Ifi v Debrecen 7 -i Sütő Péter Erdei László Molnár Zsolt Abaffy Péter Ligeti Endre Lévai Krisztina
165 1995.01.31. 6. Egyn, Serd v Debrecen 8 +s Gados Dániel Sziráki Balázs Sziráki Gergely Hamar István Molnár Attila Károly Miklós
166 1995.03.29. 8. Hajdú K Debrecen 25 f Bódor Sándor Rozák Bertalan Sziráki László Péter István Dani Péter Lévai János
167 1995.03.30. 14 Ifi B, 8. HK Debrecen 8 +f Hurtony Sz. Molnár Zsolt Sütő Péter Erdei László Balogh Péter Pongor Ferenc
168 1995.03.31. 8. HK, Serd v Debrecen 4 +s Sziráki Balázs Nagy István Hamar István Molnár Attila
169 1995.07.00. - Nyáriverseny Szabadka 15 f Frank István Varga Sándor Jurasits Miklós Gyurica György V. Poljakovics Bohócki M.
170 1995.07.28. 4. Tanker K Tamási 34 f Sziráki László Bódor Sándor Csupor Péter Rudolf László Bohócki Mihály Lódi László
171 1995.07.29. 4. TK, Ifi v Tamási 13 +i Sütő Péter Nagy Ádám Balogh Péter Erdei László Abaffy Péter Nagy István
172 1995.08.06. 2. Egynapos BK Miskolc 19 f Sziráki László Rozák Bertalan Bódor Sándor Botkó Imre Rutkovszky T. Erdei László
173 1995.08.07. 2. BK, Ifi v Miskolc 9 -i Erdei László Sütő Péter Nagy Ádám Abaffy Péter Sziráki Balázs Molnár Zsolt
174 1995.08.27. 8. Debrecen B Debrecen 9 f Dani Péter Bódor Sándor Sütő Péter Erdei László Nagy István Molnár Zsolt
175 1995.10.20. 15. OB Debrecen 42 f Korcsickij Sz. Péter István Rozák Bertalan Rutkovszky T. Sziráki László Dani Péter
176 1995.10.21. 15. Ifi B, 15. OB Debrecen 12 +f Sütő Péter Hurtony Sz. Balogh Péter Erdei László Vámosi Márton Molnár Zsolt
177 1995.10.22. 15. OB, Serd v Debrecen 5 +s Nagy István Gados Dániel Hamar István Kopunovics R. Gábor Melinda
178 1995.12.17. 7. Egynapos v Debrecen 11 f Sütő Péter Bódor Sándor Molnár Zsolt Nagy István Danóci Sándor Erdei László
179 1996.01.28. 8. Egynapos v Debrecen 22 f Sziráki László Bódor Sándor Molnár Zsolt Erdei László Kövér Imre Nagy Ádám
180 1996.01.29. 8. Egyn, Ifi v Debrecen 7 -i Molnár Zsolt Erdei László Nagy Ádám Abaffy Péter Sütő Péter Veress Balázs
181 1996.01.30. 8. Egyn, Serd v Debrecen 5 +s Sziráki Gergely Nagy István Sziráki Vivien Sziráki Adrienn Haszonics Á.
182 1996.03.15. - Budapest B Budapest 14 f Sziráki László Schenkerik Cs. Bódor Sándor Gados László Sütő Péter Molnár Zsolt
183 1996.04.05. 9. Hajdú K Debrecen 30 f Korcsickij Sz. Sziráki László Börcsök László Bódor Sándor Schenkerik Cs. Vida László
184 1996.04.06. 16. Ifi B, 9. HK Debrecen 10 +f Nagy Ádám Molnár Zsolt Sütő Péter Erdei László Kiss Tamás Heberling N.
185 1996.04.07. 9. HK, Serd v Debrecen 3 +s Kócé Nándor Gados Dániel Gábor Melinda
186 1996.05.25. 1. Nemz. B Szabadka 18 f Bódor Sándor Sütő Péter Varga Sándor Gyurica György Frank István Bohócki M.
187 1996.05.26. 1. Nemz. B, Ifi v Szabadka 9 -i Sütő Péter Gyurica György Kócé Nándor Kovács Zoltán Mészáros Igor Kopunovic R.
188 1996.06.18. 16. OB, 5. TK Tamási 28 p Sziráki László Sütő Péter Vámosi Albert Csupor Péter Péter István Botkó Imre
189 1996.06.19. 16. OB, Ifi v Tamási 7 -i Sütő Péter Sziráki Balázs Molnár Zsolt Erdei László Nagy Ádám Veress Balázs
190 1996.06.20. 16. OB, Serd v Tamási 2 +s Nagy István Gados Dániel
191 1996.07.11. 4. FAK Bajn Minszk 24 f Korcsickij Sz. Sütő Péter M. Mackowiak Jemeljasin Jurij Kaszperovics A Ivanjuk V.
192 1996.08.18. 2. Turul Kupa Tatabánya 24 f Sziráki László Börcsök László Schenkerik Cs. Gados László Sütő Péter Molnár Zsolt
193 1996.08.19. 2. TK, Ifi v Tatabánya 9 -i Sütő Péter Molnár Zsolt Balogh Péter Erdei László Sziráki Balázs Gados Dániel
194 1996.11.03. 1. Budapest K Budapest 15 f Bódor Sándor Sütő Péter Schenkerik Cs. Sziráki László Vámosi Péter Gados László
195 1996.11.04. 1. BK, Ifi v Budapest 6 -i Sütő Péter Nagy Ádám Sziráki Balázs Kiss Tamás Sziráki Gergely Gados Dániel
196 1996.11.27. 9. Debrecen B Debrecen 5 f Bódor Sándor Molnár Zsolt Sütő Péter Erdei László Danóci Sándor
197 1996.12.27. - Molnár J EV Budapest 20 f Korcsickij Sz. M. Mackowiak Somlai László Schenkerik Cs. Börcsök László Dani Péter
198 1996.12.28. - MJEv, Ifi v Budapest 5 +i Sütő Péter Nagy Ádám Sziráki Balázs Abaffy Péter Gados Dániel
199 1997.03.03. 10. Hajdú K Debrecen 16 f Korcsickij Sz. Sütő Péter Bódor Sándor Rutkovszky T. Zabiák Norbert Kövér Imre
200 1997.03.04. 17. Ifi B, 10. HK Debrecen 5 -f Sütő Péter Zabiák Norbert Nagy Ádám Balogh Péter Heberling N.
201 1997.07.01. 6. Tanker K Tamási 20 f Korcsickij Sz. Schenkerik Cs. Rudolf László Péter István Sziráki László Lódi László
202 1997.07.02. 6. TK, Ifi v Tamási 5 +i Sütő Péter Sziráki Balázs Balogh Péter Erdei László Abaffy Péter
203 1997.08.19. 17. OB, 5. EB z Tatabánya 30 p M. Mackowiak Rudolf László Schenkerik Cs. Csupor Péter Rozák Bertalan Hurtony Sz.
204 1997.08.20. 17. OB, Ifi v Tatabánya 7 +i Nagy Ádám Zabiák Norbert Sziráki Balázs Molnár Zsolt Sütő Péter Balogh Péter
205 1997.10.26. - Egynapos Budapest 9 f Schenkerik Cs. Sütő Péter Sziráki László Bódor Sándor Gados László Kisimre István
206 1997.10.27. - Egyn, Ifi v Budapest 3 -i Sütő Péter Gados Dániel Sziráki Balázs
207 1997.11.22. 9. Egynapos v Debrecen 15 f Schenkerik Cs. Sütő Péter Bódor Sándor Gados László Zabiák Norbert Botkó Imre
208 1997.11.23. 9. Egyn, Ifi v Debrecen 8 -i Sütő Péter Zabiák Norbert Molnár Zsolt Olej Roland Dudás László Szűcs Gábor
209 1997.12.06. 10. Debrecen B Debrecen 4 f Bódor Sándor Sütő Péter Vámosi Péter Danóci Sándor
210 1998.02.02. 5. EB Elődöntő Minszk 20 f Korcsickij Sz. Bogdanovics Sz. Bancevics Sz. Ivanjuk Mihail Jemeljasin Jurij J.Gelfond K.
211 1998.04.04. 1. Deme L Ev Miskolc 21 f Börcsök László Schenkerik Cs. Bódor Sándor Zabiák Norbert Botkó Imre Kövér Imre
212 1998.05.17. - Bp. Bajn. 98' Budapest 9 f Schenkerik Cs. Börcsök László Gados László Kisimre István Vida László Vereckei János
213 1998.07.01. 7. Tanker K Tamási 8 f Putzer András Sütő Péter Lódi László Bohócki Mihály Pöltl János Frank István
214 1998.08.09. e Tokaj Kupa Tokaj 4 f Bódor Sándor Sütő Péter Mészáros S. Danóci Sándor
215 1998.08.17. 5. EB Tatabánya 12 f Korcsickij Sz. M. Mackowiak Rudolf László Börcsök László Schenkerik Cs. Bancevics Sz
216 1998.08.17. 3. Turul Kupa Tatabánya 8 f Czebe Attila Sütő Péter Vámosi Albert Molnár Zsolt W. Eugen Bódor Sándor
217 1998.10.22. 18. OB, 11. HK Debrecen 22 f Sziráki László Csupor Péter Rutkovszky T. Bódor Sándor Bölcsházi L. Molnár Zsolt
218 1998.10.23. 18. Ifi B, 18. OB Debrecen 9 -f Molnár Zsolt Sütő Péter Heberling N. Lévai János Balogh Péter Molnár Attila
219 1998.11.29. 11. Debrecen B Debrecen 10 f Bódor Sándor Sütő Péter Erdei László Vámosi Péter Sütő László Molnár Zsolt
220 1998.11.30. 11. DB, Ifi v Debrecen 6 -i Molnár Zsolt Molnár Attila Koncz Tibor
221 1999.03.26. 2. Deme L Ev Miskolc 15 f Sütő Péter Zabiák Norbert Bódor Sándor Péter István Csupor Péter Botkó Imre
222 1999.04.24. 10. Egynapos v Debrecen 13 f Schenkerik Cs. Gados László Sütő Péter Bódor Sándor Molnár Zsolt Bölcsházi L.
223 1999.05.22. 1a. VB. Döntő Rowy 2 f M. Mackowiak Rudolf László
224 1999.07.06. 19. OB, 8. TK Tamási 18 p Rudolf László Korcsickij Sz. Sütő Péter Schenkerik Cs. Lódi László Molnár Zsolt
225 1999.08.09. 6. EB Selejtező Minszk 12 f Korcsickij Sz. Ivanjuk Mihail Sütő Péter Bogdanovics Sz Bancevics Sz. Kaszperovics A
226 1999.10.22. 12. Hajdú K Debrecen 15 f Schenkerik Cs. Sütő Péter Bódor Sándor Molnár Zsolt Csupor Péter Sziráki László
227 1999.10.23. 12. HK, Serd v Debrecen 7 a Varga Imre Nagy Ádám Illés Attila Balogh R. Haszonics Á. Szilágyi Csaba
228 1999.11.10. 6. EB Selejtező Zaniemysl 8 f Gados László Sütő Péter M. Mackowiak Molnár Zsolt Bódor Sándor Schenkerik Cs.
229 1999.12.12. 12. Debrecen B Debrecen 6 f Molnár Zsolt Sütő Péter Bódor Sándor Molnár Attila Koncz Tibor Hamar István
230 2000.02.13. 11. Egynapos v Debrecen 11 f Bódor Sándor Sütő Péter Molnár Zsolt Schenkerik Cs. Gados László Koncz Tibor
231 2000.02.14. 11. Egy. v. Gycs Debrecen 6 a Varga Imre Nagy Ádám Balogh R. Szilágyi Csaba Wirth Sz. Erdős Tamás
232 2000.04.14. 3. Deme L Ev Miskolc 11 f Bódor Sándor Sütő Péter Péter István Rozák Bertalan Rutkovszky T. Molnár Zsolt
233 2000.05.24. 2. Vénkerti Ifj. v Debrecen 6 f Varga Imre Nagy Ádám Szilágyi Csaba Erdős Tamás Szegedi Péter Balogh Rajmond
234 2000.07.01. 9. Tanker K Tamási 9 f Csupor Péter Sütő Péter Molnár Zsolt Frank István Szabó Miklós Bohócki M.
235 2000.08.17. 20. OB, 4. TK Tatabánya 16 p Molnár Zsolt Sütő Péter Vámosi Albert Bódor Sándor Schenkerik Cs. Rozák Bertalan
236 2000.10.13. 13. Hajdú K Debrecen 15 f Schenkerik Cs. Frank István Molnár Zsolt Péter István Bódor Sándor Sütő Péter
237 2000.10.14. 13. HK, Serd v Debrecen 6 a Varga Imre Balogh R. Daradics L. Szilágyi Csaba Erdős Tamás Balogh Roland
238 2000.12.19. 13. Debrecen B Debrecen 7 f Molnár Zsolt Bódor Sándor Dani Péter Sütő Péter Vámosi Péter Sütő László
239 2001.02.24. 12. Egynapos v Debrecen 7 f Bódor Sándor Molnár Zsolt Dani Péter Sütő Péter Pöltl János Koncz Tibor
240 2001.02.25. 12. Egy. v. Gycs Debrecen 6 a Szilágyi Csaba Daradics L. Balogh R. Antal István Homoki Zsolt Erdős Tamás
241 2001.04.13. 4. Deme L Ev Miskolc 9 f Schenkerik Cs. Rutkovszky T. Fegyverneki J. Sütő Péter Molnár Zsolt Rozák Bertalan
242 2001.07.00. 3. Vénkert Kupa Debrecen 9 f Varga Imre Nagy Adám Puha Tamás Erdős Tamás Antal István Szilágyi Csaba
243 2001.07.10. 10. Tanker K Tamási 13 f V. Poljakovics Sütő Péter Gyurica György Schenkerik Cs. Lódi Lószló Frank István
244 2001.08.17. 5. Turul Kupa Tatabánya 12 f Sütő Péter Molnár Zsolt Lódi László Schenkerik Cs. Balogh Péter Fegyverneki J.
245 2001.08.18. 5. Turul K. Gycs Tatabánya 6 a Varga Imre Szilágyi Csaba Daradics L. Erdős Tamás Wirth Sz. Sütő Dávid
246 2001.11.02. 21. OB, 14. HK Debrecen 13 p Sütő Péter Schenkerik Cs. V. Poljakovics Rozák Bertalan Molnár Zsolt Bódor Sándor
247 2001.12.08. 14. Debrecen B Debrecen 4 f Molnár Zsolt Bódor Sándor Sütő Péter Koncz Tibor
248 2002.02.23. 13. Egynapos v Debrecen 14 f Sütő Péter Molnár Zsolt Koncz Tibor Bódor Sándor Varga Imre Balogh R
249 2002.03.29. 5. Deme L Ev Miskolc 9 f Rozák Bertalan Bódor Sándor Molnár Zsolt Rutkovszky T. Sütő Péter Fegyverneki J.
250 2002.05.18. 2. Budapest K Budapest 6 f Sütő Péter Bódor Sándor Sziráki László Pöltl János Vámosi Péter Szilágyi Csaba
251 2002.07.05. 11. Tanker K Tamási 11 f Schenkerik Cs. Gyurica György Sütő Péter Frank István V. Poljakovics Lódi László
252 2002.08.17. 22. OB Martfű 12 f Sütő Péter Schenkerik Cs. V. Poljakovics Gados László Molnár Zsolt Gyurica György
253 2002.10.25. 15. Hajdú K Debrecen 12 f V. Poljakovics Bódor Sándor Schenkerik Cs. Frank István Gyurica György Péter István
254 2002.12.17. 15. Debrecen B Debrecen 4 f Bódor Sándor Sütő Péter Molnár Zsolt Koncz Tibor
255 2003.02.22. 14 Egynapos v Debrecen 10 f Molnár Zsolt Bódor Sándor Pöltl János Sütő Péter Koncz Tibor Szilágyi Csaba
256 2003.07.02. 23. OB Tamási 11 f Sütő Péter Lódi László Gados László Schenkerik Cs. Bódor Sándor Péter István
257 2003.10.31. 16. Hajdú K Debrecen 14 f Bódor Sándor Sütő Péter Gados László Schenkerik Cs. Molnár Zsolt Frank István
258 2004.01.31. 15. Egynapos v Debrecen 7 f Sütő Péter Bódor Sándor Molnár Zsolt Pöltl János Varga Imre Szilágyi Csaba
259 2004.04.08. 6. Deme L Ev Miskolc 11 f Schenkerik Cs. Rozák Bertalan Péter István Bódor Sándor Csupor Péter Rutkovszky T.
260 2004.07.02. 1. Tamási K Tamási 10 f Schenkerik Cs. Frank István Lódi László Bódor Sándor Csupor Péter Pöltl János
261 2004.10.15. 24. OB, 17. HK Debrecen 10 p Schenkerik Cs. Molnár Zsolt Sütő Péter Bódor Sándor Gados László Pöltl János
262 2005.03.25. 25. OB, 7.Deme Miskolc 11 p Schenkerik Cs. Bódor Sándor Gados László Sütő Péter Vereckei János Rozák Bertalan
263 2005.07.01. 2. Tamási K Tamási 9 f Sütő Péter Schenkerik Cs. Vámosi Albert Bódor Sándor Péter István Csupor Péter
264 2005.08.19. 18. Hajdu K Debrecen 7 f Schenkerik Cs. Rozák Bertalan Bódor Sándor Csupor Péter Gados László Sütő Péter
265 2006.04.14. 8. Deme L Ev Miskolc 12 f Bódor Sándor Schenkerik Cs. Rozák Bertalan Vámosi Albert Fegyverneki J. Gados László
266 2006.07.05. 26. OB Tamási 7 f Schenkerik Cs. Bódor Sándor Kalányos F. Vámosi Albert Lódi László Pöltl János
267 2006.12.08. 19. Hajdú K Debrecen 6 f Schenkerik Cs. Sütő Péter Bódor Sándor Gados László Vereckei János Péter István
268 2007.04.06. 9. Deme L Ev Miskolc 10 f Bódor Sándor Rozák Bertalan Vámosi Albert Rutkovszky T. Csupor Péter Botkó Imre
269 2007.07.04. 3. Tamási K Tamási 5 f Sütő Péter Lódi László Bódor Sándor Vámosi Albert Pöltl János
...
270 2007.10.20. 27. OB, 20. HK Debrecen 7 p Bódor Sándor Schenkerik Cs. Sütő Péter Vereckei János Pöltl János Péter István
271 2008.03.21. 10. Deme L Ev Miskolc 8 f Sütő Péter Rutkovszky T. Bódor Sándor Rozák Bertalan Botkó Imre Vámosi Albert
272 2008.07.03. 4. Tamási K Tamási 8 f Gados László Pöltl János Sütő Péter Bódor Sándor Lódi László Péter István
273 2008.10.23. 28. OB, 21. HK Debrecen 9 p Sütő Péter Molnár Zsolt Bódor Sándor Rutkovszky T. Vámosi Albert Gados László
274 2009.07.03. 29. OB Tamási 15 f Sütő Péter Lódi László Frank István Schenkerik Cs. Bohócki Mihály Csupor Péter
275 2009.07.05. e Minszki bajn. Minszk 5 f Korcsickij Sz. Bakulin J. Teper J. Pavlovics A. Bujak V.
276 2009.10.22. 22. Hajdú K Debrecen 9 f Schenkerik Cs. Vámosi Albert Csupor Péter Bódor Sándor Sütő Péter Péter István
277 2010.03.12. 23. Hajdú K Debrecen 9 f Molnár Zsolt Schenkerik Cs. Csupor Péter Bódor Sándor Sütő Péter Péter István
278 2010.07.08. 5. Tamási K Tamási 14 f Schenkerik Cs. Szabó M. Zoltán Sütő Péter Bódor Sándor Csupor Péter Péter István
279 2010.09.17. 1. Buzási J Ev Bátaszék 14 f Rudolf László Frank István Sütő Péter Lódi László Péter István Schenkerik Cs.
280 2010.10.22. 30. OB Debrecen 10 f Molnár Zsolt Sütő Péter Schenkerik Cs. Gados László Frank István Rudolf László
281 2010.12.12. e Bátaszéki v. Bátaszék 4 f Rudolf László Sütő Péter Péter István Péter János
282 2011.03.12. 24. Hajdú K Debrecen 7 f Sütő Péter Rudolf László Vámosi Albert Molnár Zsolt Gados László Csupor Péter
283 2011.07.08. 6. Tamási K Tamási 13 f Sütő Péter Rudolf László Csupor Péter Péter István Lódi László Schenkerik Cs.
284 2011.10.06. 31. OB Bátaszék 6 f Csupor Péter Rudolf László Balogh Péter Péter István Szabó M. Zoltán Pereszlényi G.
285 2011.12.13. e Évadzáró v. Bátaszék 4 f Sütő Péter Vámosi Albert Rudolf László Csupor Péter
286 2012.10.20. 25. Hajdú K Debrecen 7 f Sütő Péter Schenkerik Cs. Csupor Péter Rudolf László Gados László Szabó M. Zoltán
287 2012.11.30. 32. OB Bátaszék 7 f Sütő Péter Csupor Péter Vámosi Albert Rudolf László Szabó M. Zoltán Frank István
288 2013.09.13. 33. OB Kalocsa 10 f Sütő Péter Rudolf László Vámosi Albert Rutkovszky T. Gados László Szabó M. Zoltán
289 2013.10.23, 26. Hajdú K Debrecen 7 f Sütő Péter Rudolf László Molnár Zsol Csupor Péter Vámosi Albert Szabó M. Zoltán
290 2013.12.22- e Évadzáró v. Bátaszék 7 f Rudolf László Sütő Péter Frank István Vámosi Albert Csupor Péter Gados László
291 2014.04.30. 34. OB Debrecen 7 f Schenkerik Cs. Vámosi Albert Sütő Péter Csupor Péter Rudolf László Gados László
292 2014.09.19. 1. Logikusakk k. Kalocsa 9 f Vámosi Albert Schenkerik Cs. Csupor Péter Rudolf László Sütő Péter Gados Dániel
293 2014.10.22. 27. Hajdú K Debrecen 6 f Sütő Péter Gados László Csupor Péter Schenkerik Cs. Vámosi Albert Pereszlényi G.
294 2014.12.21. e Évadzáró v. Bátaszék 5 f Sütő Péter Vámosi Albert Csupor Péter Rudolf László Pereszlényi G.
295 2015.09.18. 2. Logikusakk k. Kalocsa 6 f Sütő Péter Rudolf László Vámosi Albert Szabó M. Zoltán Pereszlényi G. Gados László
296 2015.10-23. 35. OB Bátaszék 6 f Sütő Péter Rudolf László Csupor Péter Vámosi Albert Gados László Pereszlényi G.
297 2015.11.12. 28. Hajdú K Debrecen 7 f Vámosi Albert Rudolf László Sütő Péter Csupor Péter Gados László Szabó M. Zoltán
298 2015.12.20. e Évadzáró v. Kalocsa 6 f Rudolf László Sütő Péter Vámosi Albert Pereszlényi G. Péter István Csupor Péter
299 2016.03.12. 36. OB Debrecen 5 f Sütő Péter Vámosi Albert Rudolf László Gados László Pereszlényi G ...
300 2016.09.16. 3. Logikusakk k. Kalocsa 5 f Sütő Péter Vámosi Albert Szabó M. Zoltán Gados László Pereszlényi G.
301 2016.10.28. 29. Hajdú K Debrecen 5 f Sütő Péter Gados László Vámosi Albert Molnár Zsolt Pereszlényi G.
302 2016.12.18. e Évadzáró v. Bátaszék 6 f Sütő Péter Vámosi Albert Csupor Péter Bohócki Mihály Frank István Pereszlényi G
303 2017.06.02. 30 Hajdú K Debrecen 6 f Sütő Péter Vámosi Albert Frank István Gados László Bohócki Mihály Pereszlényi G.
298 = hármas holtverseny 1-1-1 ponttal a negyedik helyen
  A következő jeleknek a jelentése:
- = városok szerint rendezett versenyek. e = szóló versenyek
-48, -78, -88, -109 = holtversenyek /Ebben a táblában négyszer fordul elő. 1986. 3.EB Poznan, 1988. 1.HK Debrecen 1989. 4.EB Tatabánya, 1990. 1.VB. Peking/
f = főversenyek, a = második versenyek, p = párhuzamos versenyek, +f = egy versenyben két eredményhírdetés, nincs ütközés, ifi bajnokságok -f = egy versenyben két eredményhírdetés, ütközés, ifi bajnokságok -i = egy versenyben két eredményhírdetés, ütközés,ifi versenyek +i = egy versenyben két eredményhírdetés, nincs ütközés, ifi versenyek +s = egy versenyben három eredményhírdetés, serdülő versenyek -48, -78, -88, -109 = holtverseny 0 = Subozan Kupa: 3 verseny Világ kupa: 6 verseny +f, -f, -i, +i, +s, 0, holtverseny 4 Összes hexasakkverseny
1-3. Magyar K. létszáma kb.: 100, 126, 60. 1.Pingitzer Kupa kb.: 30.



22. Hajdú kupa,
Debrecen, 2009.10.22-25.
Kedves Hexasakkozók!
  Úgy gondolom ez a kis hexasakkozó tábor baráti alapon jár össze ezekre a családias 
hangulatú versenyekre. Mert jólesik  egyszer-kétszer évente látni egymást, a hexatáblát, 
nevetni a régi-új vicceken és játszani pár partit (néha látástól mikulásig is :). 
Ebben a kis összetartó csapatban az a jó, hogy mindenki hexázásra éhesen és jókedvvel 
jön a versenyekre és a végén remélhetőleg még nagyobb kedvvel várja a következőt. 
Éppen ezért nem szeretném ha bárki negatív élményt őrizne meg az idei Hajdú Kupáról 
és tüske maradna benne.
 Az első helyre beérkezett versenyzők mindhárman felülmúlták a mezőnyt. Csupor Péter 
megalkuvás nélkül játszotta végig a hét partiját és kőkeményen megküzdött győzelmei 
mellett a döntelenjéért és még a vereségéért is. Schenkerik Csaba, mint egy kolosszus 
útját állta mindenkinek, lerombolva a harci kedvét azoknak kik "dőrén" le akarták győzni, 
ellenben könnyen békét kötve az ellene küzdeni nem akarókkal. Vámosi Albert pedig már az 
elején úgy meglépett a mezőnytől, hogy csak kullogtunk utána, s hol egyedül hol 
társbérletben végig magabiztosan és veretlenül vezette a versenyt és győzelemre bábuit. 
Igazságosan e teljesítmények között különbséget tenni természetesen nem lehet, mert 
valamiben mindegyik a többiek főlé nőtt.
 Mivel nem szeretném hogy igazságtalanságérzet és keserű szájíz (Csabának persze könnyű 
az üveg mézet nyalogatva :)  maradjon a verseny után, ezért a kihirdetett végeredményt 
mint a verseny szervezője hivatalosan a következőképpen módosítom:


1. Csupor Péter, Schenkerik Csaba, Vámosi Albert 5,5
4. Bódor Sándor 4,5
5. Péter István, Sütő Péter 4,0
7. Szabó M. Zoltán 3,0
8. Sütő Dávid 2,0
9. Pereszlényi Gabriella 1,0

 azaz a holtversenyek nem kerülnek eldöntésre. A három első helyezett címvédője a Hajdú 
Kupának, ennek megfelelően rákerül a nevük a kupára. Az oklevelek és érmek helyesbítésre 
kerülnek a következő versenyen, ahol találkozunk. A győzteseknek utólag is gratulálok! 
Teljesítményükkel kis hexa világunkban maradandót alkottak.
 Remélem döntésem mindenkinek megelégedést hoz és a következő versenyeken is izgalmas 
partikban jó hangulatban és derült percekben lesz részünk.

Üdvözlettel Sütő Péter
Date: Tuesday, November 10, 2009, 3:16 PM


Az oldalt készítette: © BoSa Utolsó módosítás:2017.06.02. Elsok 1-6.htm