Összes hexázók névsora
Hexasakk élőpontok 1981-2009

Hexasakk élőpontok 1981-2011. évek versenyei alapján

 

(Minősítések: Nk.nm. = Nemzetközi nagymester, Nk.m. = Nemzetközi mester, IHCF-m. = IHCF mester,

M. = mester, Mj. = Mesterjelölt; Aktív év = az utolsó év, amelyben a hexasakkozó versenyen indult)

 

Amennyiben valaki hiányosságot, illetve hibát észlel, kérem, jelezze!.

 

Versenyző neve

 Helység

 

Értékszám

Minősítés

Aktív év

Abaffy Péter

Debrecen

 

1712

2. osztály

1999

Ábrahám Tibor

Pécs

 

1913

1. osztály

2009

Ács Boldizsár

Balassagyarmat

 

1636

3. osztály

1986

Adámy Sándor

 

 

1428

4. osztály

1991

Adorján Sándor

Lak

 

1400

4. osztály

1986

Andics József

Öcsény

 

1544

3. osztály

1986

Antal István

Debrecen

 

1455

4. osztály

2001

Árgyelán Miklós

Békéscsaba

 

1471

4. osztály

1993

Ari István

Budapest

 

1400

4. osztály

1986

Babonai Judit

Tamási

 

1400

4. osztály

1995

Bágyi Zsolt

Alberttelep

 

1569

3. osztály

1994

Bakó Péter

Győr

 

1400

4. osztály

1986

Bakos László

Baja

 

1400

4. osztály

1986

Balázs Tamás

Debrecen

 

1650

3. osztály

1988

Balogh Attila

Dalmand

 

1400

4. osztály

1986

Balogh László

Németkér

 

1612

3. osztály

1995

Balogh Péter

Bátaszék

 

2002

1. osztály

2011

Balogh Rajmund

Debrecen

 

1511

3. osztály

2002

Balogh Roland

Debrecen

 

1400

4. osztály

2002

Bán Beáta

Kalocsa

 

1452

4. osztály

1986

Bánhelyi László

Szekszárd

 

1534

3. osztály

1983

Bank László

Pécs

 

2257

Mj.

1983

Barabás Tibor

Tengelic

 

1400

4. osztály

1986

Baranyi Péter

Kalocsa

 

1400

4. osztály

1983

Bartók István

Eger

 

1740

2. osztály

1986

Basa Szilárd

Lánycsók

 

1440

4. osztály

1992

Bede István

Tatabánya

 

1610

3. osztály

1992

Benedik Róbert

Kaposvár

 

1400

4. osztály

1983

Berec István

Kanizsa

 

2040

1. osztály

1992

Birgermájer Dénes

Szabadka

 

1956

1. osztály

1992

Biszkót Balázs

Szabadka

 

1440

4. osztály

1995

Bódor Andrea

Debrecen

 

1400

4. osztály

1986

Bódor Sándor

Debrecen

 

2230

Nk.m.

2010

Bódor Tamás

Debrecen

 

1772

2. osztály

1992

Bodrogi István

Szekszárd

 

2157

Mj.

1986

Bodrogi János

Bátaszék

 

1800

2. osztály

1993

Bohócki Árpád

Szabadka

 

1418

4. oszály

2010

Bohócki Mihály

Szabadka

 

2081

M.

2011

Bolgár Péter

Budapest

 

1872

2. osztály

1983

Bordás Lajos

Debrecen

 

1545

3. osztály

1988

Boronyák István

Budapest

 

2189

Mj.

1983

Borsos István

Mosonmagyaróvár

 

1871

2. osztály

1986

Botkó Imre

Miskolc

 

2419

Nk.nm.

2008

Bozzay Miklós

Budapest

 

1526

3. osztály

1986

Bölcsházy László

Miskolc

 

1972

1. osztály

2004

Börcsök László

Budapest

 

2427

IHCF-m.

1998

Brunner József

Tatabánya

 

1400

4. osztály

1991

Budai Imre

Pápa

 

1400

4. osztály

1986

Budai László

Ócsa

 

1400

4. osztály

1983

Bugyács György

Budapest

 

1400

4. osztály

1986

Bujdosó László

Debrecen

 

1400

4. osztály

1986

Bukor Ferenc

Foktő

 

1400

4. osztály

1986

Búzási József

Bátaszék

 

2402

IHCF-m.+

1989

Czebe Attila

Budapest

 

2219

Mj.

1998

Czérna Erzsébet

Budapest

 

1402

4. osztály

1986

Czilli Attila

Lökösháza

 

1405

4. osztály

1986

Csáki Dóra

Bátaszék

 

1415

4. osztály

1993

Csáki Zoltán

Bátaszék

 

1770

2. osztály

1993

Császár Győző

Pécs

 

1400

4. osztály

1983

Császár Imre

Debrecen

 

1898

2. osztály

1998

Csiki Róbert

Debrecen

 

1400

4. osztály

1986

Csiki Tamás

Debrecen

 

1400

4. osztály

1986

Csíszár Szabolcs

Szabadka

 

2078

1. osztály

1995

Csíszár Szilárdka

Szabadka

 

1939

1. osztály

1992

Csongrádi József

Érdliget

 

1768

2. osztály

1983

Csonti Róbert

Szabadka

 

1400

4. osztály

1995

Csupor Katalin

Kalocsa

 

1800

2. osztály

1986

Csupor Péter

Kalocsa

+22

2208

Nk.m.

2012

Dalos Endre

Paks

 

1814

2. osztály

1999

Dani László

Debrecen

 

1502

3. osztály

1995

Dani Péter

Debrecen

 

2242

IHCF-m.

2002

Dani Tamás

Debrecen

 

1665

3. osztály

1997

Danóci Sándor

Debrecen

 

1691

3. osztály

1999

Daradics Levente

Debrecen

 

1469

4. osztály

2003

Dékány Béla

Jászboldogháza

 

1918

1. osztály

2000

Dékmár Csaba

Veszprém

 

1402

4. osztály

1986

Deme Lajos

Miskolc

 

2023

M.

1997

Demeter Antal

Bicske

 

1400

4. osztály

1983

Derzsi Sándor

Mosonmagyaróvár

 

1586

3. osztály

1986

Ditelján Péter

Baja

 

1581

3. osztály

1986

Dudás István

Miskolc

 

1491

4. osztály

1986

Dudás László

Miskolc

 

1470

4. osztály

1997

Dudás Pál

Miskolc

 

1400

4. osztály

1986

Erdei László

Debrecen

 

1868

2. osztály

1999

Erdős Géza

Székesfehérvár

 

1947

1. osztály

1996

Erdős Tamás

Debrecen

 

1520

3. osztály

2002

Erdős Zsolt

Dévaványa

 

1428

4. osztály

1986

Eszenyi Attila

Pécs

 

1400

4. osztály

1983

Fabó Zita

Szabadka

 

1400

4. osztály

1995

Fábri János

Kalocsa

 

1400

4. osztály

1983

Farkas István

Bicske

 

1870

2. osztály

1983

Fegyverneki János

Kisgyőr

 

2099

M.

2007

Fejér Zoltán

Tarany

 

1400

4. osztály

1986

Fejes Csaba

Tab

 

1961

1. osztály

1990

Fekete Attila

M.szentgyörgy

 

1400

4. osztály

1986

Feldmayer Pál

Pécs

 

1400

4. osztály

1983

Fonyódi Gyula

Budapest

 

1400

4. osztály

1986

Földházi Csaba

Budapest

 

1400

4. osztály

1986

Frank István

Szabadka

-17

2160

Nk.m.

2012

Gábor Melinda

Szabadka

 

1400

4. osztály

1996

Gados Dániel

Budapest

+12

1722

2. osztály

2012

Gados László

Budapest

+1

2146

IHCF-m.

2012

Galambos József

Baja

 

1400

4. osztály

1986

Galambos Tivadar

Siófok

 

1923

1. osztály

1986

Garai József

Ajka

 

1400

4. osztály

1986

Gáspár Attila

Pécs

 

2062

1. osztály

1990

Gelencsér Mihály

Pécs

 

1400

4. osztály

1990

Gerhardt Gábor

Bátaszék

 

1441

4. osztály

1992

Gombos Imre

Debrecen

 

1427

4. osztály

1994

Gonda István

Újszász

 

1400

4. osztály

1986

Gordos Kálmán

Karancskeszi

 

1400

4. osztály

1986

Göbö István

Bátaszék

 

1400

4. osztály

1992

Gömöri Zoltán

Jászboldogháza

 

2005

1. osztály

1986

Greksa Gyula

Pécs

 

1511

3. osztály

1983

Greksa László

Pécs

 

1408

4. osztály

1983

Gulybán Gergely

Miskolc

 

1774

2. osztály

1992

Gurály Tamás

Ózd

 

1508

3. osztály

1986

Gurály Zsolt

Ózd

 

1400

4. osztály

1986

Győr Varga János

Szekszárd

 

1408

4. osztály

1989

Gyurica György id.

Szabadka

 

1896

2. osztály

1996

Gyurica György ifj.

Szabadka

 

2172

Mj.

2002

Hacsek Tamás

Budapest

 

1410

4. osztály

1986

Hajnal András

Miskolc

 

2197

Mj.

1990

Hajnal János

Szentegát

 

1463

4. osztály

1986

Halasi Henrietta

Bátaszék

 

1400

4. osztály

1992

Halasi Tibor

Bátaszék

 

1400

4. osztály

1992

Halász Attila

Miskolc

 

2095

1. osztály

1994

Hamar István

Debrecen

 

1538

3. osztály

2001

Hámori András

Pécs

 

2423

IHCF-m.

1989

Haraszti László

Székesfehérvár

 

1706

2. osztály

1986

Harmati István

Isaszeg

 

1420

4. osztály

1986

Hartvég János

Lánycsók

 

1446

4. osztály

1992

Haszonics Árpád

Debrecen

 

1400

4. osztály

1999

Hausknecht Ferenc

Szekszárd

 

1403

4. osztály

1989

Házi József

Felcsút

 

1452

4. osztály

1986

Heberling Norbert

Bátaszék

 

1919

1. osztály

2010

Heberling Zsolt

Bátaszék

 

1416

4. osztály

1993

Heckenberger István

Nemesnádudvar

 

1492

4. osztály

1986

Hegymegi László

Debrecen

 

1400

4. osztály

1992

Hermesz Antal

Pécs

 

1790

2. osztály

1986

Homoki Zsolt

Beregszász

 

1400

4. osztály

2001

Hornyák Lajos

Nyíregyháza

 

1600

3. osztály

1986

Hortobágyi Imre

Szekszárd

 

1895

2. osztály

1983

Horváth Bertalan

Székesfehérvár

 

1400

4. osztály

1986

Horváth Kálmán

Budapest

 

2162

Mj.

2000

Horváth Lajos

Debrecen

 

1400

4. osztály

1997

Horváth Norbert

Iregszemcse

 

1513

3. osztály

1986

Horváth Pál

Szekszárd

 

1450

4. osztály

1983

Horváth Péter

Pécs

 

2000

1. osztály

1986

Horváth Péter

Gyöngyös

 

1400

4. osztály

1986

Hsmde(3.fok)(613)

Paks

 

1666

3. osztály

2002

Hurtony Szabolcs

Bátaszék

 

2026

1. osztály

1997

Illés Attila

Debrecen

 

1460

4. osztály

1999

Illés Krisztián

Miskolc

 

1415

4. osztály

1995

Istenes Csaba

Bátaszék

 

1400

4. osztály

1992

Ivity Krisztián

Szabadka

 

1400

4. osztály

1996

Jójánt Ernő

Szabadka

 

1420

4. osztály

1995

Juhász Attila

Valkó

 

1400

4. osztály

1986

Juhász János

Pécs

 

2110

Mj.

1988

Jurasits Miklós

Tamási

 

2062

1. osztály

1995

Jurus József

Dunaújváros

 

1400

4. osztály

1983

Kácz Gyula

Ajka

 

1420

4. osztály

1986

Kalányos Ferenc

Tamási

 

1850

2. osztály

2006

Karaba László

Miskolc

 

1630

3. osztály

1983

Károly Gyula

Csávoly

 

1846

2. osztály

1996

Károly Miklós

Budapest

 

1418

4. osztály

1995

Kárpáti Zoltán

Vác

 

1400

4. osztály

1986

Katona József

Debrecen

 

1400

4. osztály

1986

Kemény Gábor

Kaposvár

 

1600

3. osztály

1983

Kémeri Gábor

Pécs

 

1558

3. osztály

1990

Kerekes Ábel

Budapest

 

1451

4. osztály

1994

Kerekes Gabriella

Szabadka

 

1400

4. osztály

1995

Kerekes Máté

Budapest

 

1400

4. osztály

1992

Kern András

Budapest

 

1400

4. osztály

1992

Kis Gábor

Debrecen

 

1632

3. osztály

1998

Kis Gergely

Bátaszék

 

1400

4. osztály

1992

Kis-Horváth Levente

Tapolca

 

1496

4. osztály

1996

Kisimre István

Budapest

 

2084

1. osztály

2000

Kiss Attila

Debrecen

 

1400

4. osztály

2001

Kiss Tamás

Budapest

 

1868

2. osztály

1996

Kócé Ágota

Szabadka

 

1432

4. osztály

1996

Kócé Nándor

Szabadka

 

1710

2. osztály

1996

Kocsis József

Berzék

 

1511

3. osztály

1990

Kocsis Sándor

Miskolc

 

1713

2. osztály

1991

Kohut István

Elek

 

1674

3. osztály

1991

Kolozsvári Miklós

Budapest

 

2409

IHCF-m.+

1990

Koncz Tibor

Debrecen

 

1820

2. osztály

2002

Kondacs László

Szarvas

 

1400

4. osztály

1986

Kopunovič Róbert

Szabadka

 

1467

4. osztály

1996

Kormos Gábor

Miskolc

 

1746

2. osztály

1992

Kosztya Tibor

Debrecen

 

1710

2. osztály

1996

Kovács Ferenc

 

 

1400

4. osztály

1988

Kovács Imre

Szeged

 

1593

4. osztály

1986

Kovács Sz. Zoltán

Szabadka

 

1538

3. osztály

1996

Kozics Ernő

Pankasz

 

1400

4. osztály

1986

Kövér Imre

Jászboldogháza

 

2113

Nk.m.

2002

Kövesi Zsolt

Alsónyék

 

1800

2. osztály

1986

Krabács Péter

Nagykanizsa

 

1400

4. osztály

1986

Kreisz György

Miskolc

 

1400

4. osztály

1986

Krem Alajos

Budapest

 

1428

4. osztály

1983

Kruzslic Ferenc

Tótkomlós

 

1400

4. osztály

1986

Kulcsár László

Ózd

 

1400

4. osztály

1986

Kundra Tibor

Miskolc

 

1830

2. osztály

1998

Kustán Sándor

Kalocsa

 

1400

4. osztály

1983

Lamp Károly

Debrecen

 

1750

2. osztály

1991

Laposa Miklós

Mosonmagyaróvár

 

1421

4. osztály

1986

Legoza Attila

Debrecen

 

1400

4. osztály

1986

Legoza László

Debrecen

 

1400

4. osztály

1986

Lejer Sándor

Devecser

 

1567

3. osztály

1986

Lelovics Sándor

Budapest

 

1400

4. osztály

1986

Lénárt Győző

Kazincbarcika

 

1942

1. osztály

1986

Lénárt Győzőné

Kazincbarcika

 

1400

4. osztály

1983

Lévai János

Onga

 

1965

1. osztály

1998

Lévai Kriszina

Onga

 

1462

4. osztály

1995

Ligeti Endre

Debrecen

 

1501

4. osztály

1995

Lipcsik Zoltán

 

 

1432

4. osztály

1990

Lizák István

Dunaújváros

 

1411

4. osztály

1986

Lódi Károly

Iregszemcse

 

1761

2. osztály

1998

Lódi Krisztián

Tamási

 

1400

4. osztály

2010

Lódi László

Tamási

 

2236

IHCF-m.

2011

Lojek Csaba

Pécs

 

1400

4. osztály

1983

Lónárd István

Decs

 

1400

4. osztály

1986

Loska László

Bátaszék

 

1596

3. osztály

1992

Lőkös László

Múcsony

 

1507

3. osztály

1994

Lőrincz Zoltán

Szabadka

 

1400

4. osztály

1995

Lukács Zsuzsanna

Jászkisér

 

1400

4. osztály

1986

Madácsi Károly

Jászkisér

 

1540

3. osztály

1986

Majoros Béla

Korlát

 

1400

4. osztály

1983

Mányi Béla

Debrecen

 

2028

1. osztály

1990

Márkus Péter ifj.

Kötelek

 

1400

4. osztály

1986

Márton Zsolt

Balassagyarmat

 

1400

4. osztály

1983

Matos Zsolt

Kalocsa

 

1400

4. osztály

1983

Mészáros Igor

Szabadka

 

1551

3. osztály

1996

Mészáros József

Nagykanizsa

 

1400

4. osztály

1986

Mészáros Sándor

Tokaj

 

1866

2. osztály

1998

Miklós István

Miskolc

 

2026

1. osztály

1991

Miklósi Attila

Sajólád

 

1400

4. osztály

1986

Molina Csaba

Budapest

 

1400

4. osztály

1992

Molnár Attila

Debrecen

 

1806

2. osztály

2000

Molnár István

Alberttelep

 

1483

4. osztály

1992

Molnár János

Székesfehérvár

 

1591

3. osztály

1983

Molnár József

Budapest

 

1955

1. osztály

1989

Molnár Zsolt

Debrecen

 

2260

IHCF-m.

2011

Nagy Ádám

Debrecen

 

1626

3. osztály

2001

Nagy Ádám

Miskolc

 

2018

1. osztály

1999

Nagy Attila

Miskolc

 

1653

3. osztály

1986

Nagy Éva

Bicske

 

1956

1. osztály

1992

Nagy István

Debrecen

 

1845

2. osztály

1996

Nagy József

Budapest

 

1971

1. osztály

1998

Nagy Veronika

Szilsárkány

 

1400

4. osztály

1986

Nemcsényi Zoltán

Paks

 

1400

4. osztály

1986

Németh Zoltán

Pécs

 

1547

3. osztály

1983

Németh Zsolt

Monostorapáti

 

1410

4. osztály

1986

Nógrádi Gábor

Pécs

 

2181

Mj.

1988

Novák Péter

Miskolc

 

1495

4. osztály

1990

Novák Zoltán

Karancskeszi

 

1400

4. osztály

1983

Odor László

Székesfehérvár

 

1589

3. osztály

1986

Oláh Zsolt

 

 

1400

4. osztály

1991

Olej Roland

Miskolc

 

1466

4. osztály

1997

Orosz András

Budapest

 

2190

Mj.

1986

Pálinkás István

Budapest

 

1460

4. osztály

2006

Papp Attila

Nádasd

 

1400

4. osztály

1986

Patai József

Bátonyterenye

 

1720

2. osztály

1986

Pataki Zoltán

Jászapáti

 

1400

4. osztály

1986

Pecsuvácz József

Bátaszék

 

1525

3. osztály

1983

Pekár Csaba

Debrecen

 

1400

4. osztály

1986

Pelsőczi Endre

 

 

1509

3. osztály

2011

Pénzes Demjén

Kalocsa

 

1400

4. osztály

1983

Pereszlényi Gabriella

Bátaszék

-4

1457

4. osztály

2012

Péter Fábián

Bátaszék

 

1545

3. osztály

1983

Péter István

Bátaszék

 

2105

IHCF-m.

2011

Péter János

Bátaszék

-8

1589

3. osztály

1988

Pethő István

Szigethalom

 

1409

4. osztály

1986

Pető Zoltán

Pécs

 

1685

3. osztály

1991

Pingitzer Sándor

Mosonmagyaróvár

 

1707

2. osztály

1983

Pintér Károly

Kecskemét

 

1400

4. osztály

1986

Pluhár György

Székesfehérvár

 

1470

4. osztály

1986

Póda Jenő

Szeged

 

1950

1. osztály

1986

Poljakovic Vojislav

Szabadka

 

2239

IHCF-m.

2002

Pongor Ferenc

Debrecen

 

1563

3. osztály

1995

Pordány Sándor

Pécs

 

1452

4. osztály

1983

Pöltl János

Budapest

 

1993

1. osztály

2011

Puha Tamás

Debrecen

 

1487

4. osztály

2001

Puskás Gellért

Budapest

 

1400

4. osztály

1995

Putzer András

Pécs

 

1941

M.

2001

Rappansberger Csaba

Recsk

 

1400

4. osztály

1986

Répás Judit

Miskolc

 

1400

4. osztály

1986

Rizsányi Zoltán

Szabadka

 

1460

4. osztály

1995

Rottek Ferenc

Nógrád

 

1817

2. osztály

1986

Rottek Ferencné

Nógrád

 

1400

4. osztály

1983

Rozák Bertalan

Miskolc

 

2290

IHCF-m.

2008

Rózsa Csongor

Szabadka

 

2027

1. osztály

1996

Rudolf László

Bátaszék

-47

2480

Nk.nm.

2012

Rutkovszky Tibor

Miskolc

 

2208

IHCF-m.

2008

Sándor Zoltán

Debrecen

 

1474

4. osztály

1986

Sánta István

Mázaszászvár

 

1877

2. osztály

1983

Schenkerik Csaba

Budapest

+0

2321

Nk.m.

2012

Schmidt Levente

Balassagyarmat

 

1400

4. osztály

1986

Simon Krisztián

Alberttelep

 

1607

3. osztály

1994

Sinkó Árpád

Szabadka

 

1490

4. osztály

1995

Sinkó Attila

Szabadka

 

2108

Mj.

1995

Somlai László

Budapest

 

2457

Nk.m.

1996

Sterl József

Pécs

 

1400

4. osztály

1983

Suller Zsolt

Nagyberki

 

1400

4. osztály

1986

Sütő Dávid

Debrecen

 

1446

4. osztály

2009

Sütő László

Debrecen

 

1769

2. osztály

2002

Sütő Péter

Debrecen

+10

2350

Nk.m.

2012

Szabó Béla

Miskolc

 

1749

2. osztály

1999

Szabó Gyula

Pécs

 

1716

2. osztály

1983

Szabó István

Tamási

 

1400

4. osztály

1996

Szabó István

Mosonmagyaróvár

 

1815

2. osztály

1983

Szabó Károly

Szabadka

 

2253

Mj.

1996

Szabó Károly

Székesfehérvár

 

1610

3. osztály

1986

Szabó Lajos

Dunaújváros

 

1556

3. osztály

1993

Szabó László

Pécs

 

2365

M.

1986

Szabó M. Zoltán

Pécs

+47

1933

1.osztály

2012

Szabó Miklós

Pécs

 

2171

M.

2001

Szabó Tamás

Salgótarján

 

1980

1. osztály

1986

Szabó Tibor

Miskolc

 

1673

3. osztály

1992

Szalai Sándor

Hódmezővásárhely

 

1400

4. osztály

1986

Szarvas Zoltán

Debrecen

 

1400

4. osztály

2001

Szász Endre

Pécs

 

1510

3. osztály

1986

Szederkényi Tamás

Kaposvár

 

1594

3. osztály

1983

Szegedi Péter

Debrecen

 

1400

4. osztály

2000

Szegi Antal

Budapest

 

2220

Mj.

1988

Szekeres Zoltán

 

 

1417

4. osztály

1990

Széles Lajos

Pécs

 

1696

3. osztály

1986

Szemán Csaba

Budapest

 

1400

4. osztály

1986

Szenászna Sándor

Pécs

 

1670

3. osztály

1983

Szepessy László

Miskolc

 

1400

4. osztály

1986

Szilágyi Csaba

Debrecen

 

1633

3. osztály

2005

Szilmjanovszki Emil

Szabadka

 

1400

4. osztály

1992

Sziráki Adrienn

Budapest

 

1400

4. osztály

1996

Sziráki Balázs

Budapest

 

1998

1. osztály

1997

Sziráki Gergely

Budapest

 

1747

2. osztály

1996

Sziráki László

Budapest

 

2512

Nk.nm.

2002

Sziráki Vívien

Budapest

 

1471

4. osztály

1996

Szógrádi Gábor

Budapest

 

1800

2. osztály

1986

Szógrádi Sándor

Budapest

 

1610

3. osztály

1988

Szokodi László

Pécs

 

2169

Mj.

1992

Szokodiné Komlóssy Gyöngyvér

Pécs

 

1574

3. osztály

1986

Szopkó Rudolf

Hunya

 

1400

4. osztály

1986

Szoták Zoltán

Miskolc

 

1791

2. osztály

1993

Szőke Gyula

Alberttelep

 

2090

1. osztály

1990

Szűcs Gábor

Miskolc

 

1508

3. osztály

1999

Szűcs Lajos

Budapest

 

1400

4. osztály

1986

Szűcs Péter

Balatonszepezd

 

1400

4. osztály

1986

Tamás Erika

Kalocsa

 

1610

3. osztály

1988

Tapolcai Zoltán

Debrecen

 

1400

4. osztály

1986

Tóbis Zsolt

Miskolc

 

1491

4. osztály

1994

Tóth Árpád

Kecskemét

 

1800

2. osztály

1986

Tóth Balázs

Gyenesdiás

 

1400

4. osztály

1986

Tóth György ifj.

Fót

 

1450

4. osztály

1986

Tóth József

Magyaralmás

 

1669

3. osztály

1986

Turóczi József

Miskolc

 

1480

4. osztály

1986

Tyndira István

Miskolc

 

1400

4. osztály

1994

Uraky István

Miskolc

 

1526

3. osztály

1995

Vályi Nagy Tamás

Miskolc

 

2014

1. osztály

1983

Vámosi Albert

Szekszárd

+4

2170

IHCF-m.

2012

Vámosi Albert ifj.

Szekszárd

 

2110

Mj.

1988

Vámosi Márton

Szekszárd

 

1784

2. osztály

1995

Vámosi Péter

Békéscsaba

 

1853

2. osztály

2002

Vámosi Zsolt

Békéscsaba

 

1413

4. osztály

1986

Vancsik Róbert

Kalocsa

 

1400

4. osztály

1983

Vancsik Zsolt

Kalocsa

 

1400

4. osztály

1983

Varga Gábor

Csökmő

 

1400

4. osztály

1986

Varga Imre

Debrecen

 

1769

2. osztály

2002

Varga József

Érd

 

1890

2. osztály

1992

Varga Pál

Szécsény

 

1400

4. osztály

1986

Varga Sándor

Szabadka

 

2039

1. osztály

1996

Varga Zoltán

Budapest

 

1660

3. osztály

1993

Vásárhelyi János

Bicske

 

1900

1. osztály

1983

Vér Krisztián

Szabadka

 

1954

1. osztály

1992

Vereckei János

Budapest

 

2102

Mj.

2010

Veres Gyula

Szekszárd

 

1600

3. osztály

1983

Veres János

Kompolt

 

1460

4. osztály

1986

Veress Balázs

Debrecen

 

1422

4. osztály

1999

Versánszki Attila

Pécs

 

1400

4. osztály

1983

Vida Ferenc

Mohács

 

1400

4. osztály

1983

Vida László

Budapest

 

2001

M.

2006

Vilverger György

Székesfehérvár

 

1400

4. osztály

1986

Vörös Imre

Paks

 

1580

3. osztály

1988

Vukman Szabolcs

Pécs

 

1737

2. osztály

1990

Wetzl Attila

Bátaszék

 

1632

3. osztály

1986

Wirth Szilveszter

Bátaszék

 

1408

4. osztály

2001

Wunderlich Lívius

Budapest

 

2132

Mj.

1999

Zabiák Norbert

Sajószentpéter

 

2051

1. osztály

1999

Zivoslav Stojanovics

Szabadka

 

1510

3. osztály

1995

Zseljeznik Alen

Debrecen

 

1400

4. osztály

1992

Zsom Imre

Budapest

 

1400

4. osztály

1995

 

Debrecen, 2012. december 21.                                              Sütő Péter.