Hexasakk versenyek
1990-től-1999-ig






1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999























1990




Borsod megyei verseny Miskolc 1990.02.10.

1. Rudolf László 8 2. Rutkovszky Tibor 6,5 3. Deme Lajos 6 4. Rozák Bertalan 5,5 5. Hajnal András 4 6. Mészáros Sándor 2,5 7. Gulybán Gergely 2 8. Novák Péter 1 9. Szekernyés Zoltán 0,5





Minszk-90 Minszk 1990.03.12.-21.

1. Marek Mackowiak 7,75 2. Mariusz Wojnar 6,75 3. Alekszej Zezjulkin 6 4. Alekszandr Zsupko 6 5. Bódor Sándor 5,5 6. Jurij Bakulin 5,5 7. Mihail Ivanjuk 5,5 Szergej Korcsickij 5,5 Vlagyimir Volkov 5,5 10. Waldemar Seliga 5 Alekszandr Münkin 5 Grazyna Mackowiak 5 Jurij Teper 5 Andrej Baturo 5 Borisz Lanin 5 16. Júlia Krasznopejeva 4,5 17. Jevgenyij Szvisztunov 4 Natalja Garajeva 4 Jurij Misurov 4 Alekszandr Szalnyikov 4 Roman Lanin 4 Malgorzata Sulnis 4 23. Szergej Lapko 3,5 Erdős Géza 3,5 Konsztantyin Ruszanov 3,5 26. Jevgenyij Korhov 3 27. Wieslaw Jazembowsk 1





I. MÁV Kupa Szolnok 1990.04.06.-08.

1. Rudolf László 6,5 2. Sziráki László 6,5 3. Kolozsvári Miklós 6 4. Kövér Imre 6 5. Bódor Sándor 6 6. Tumbas Josip 5,5 7. Deme Lajos 5,5 8. Frank István 5,5 9. Péter István 5 10. Rutkovszky Tibor 5 11. Mányi Béla 4,5 12. Gáspár Attila 4,5 13. Hajnal András 4,5 14. Vida László 4,5 15. Ábrahám Tibor 4,5 16. Nagy József 4 17. Szabó Károly 4 18. Putzer András 3,5 19. Gyurica György 3,5 20. Mészáros Sándor 3,5 21. Bódor Tamás 3,5 22. Pető Zoltán 2,75 23. Kohut István 2 24. Lipcsik Zoltán 1,25





Szmena verseny Kalinyin 1990.05.

Végeredmény:

1. Alekszandr Zsupko 5,5 2. Szergej Lapko 5 3. Anatolij Scserbakov 5 4. Alekszandr Münkin 4,5 5. Andrej Baturo 4,5 6. Vlagyimir Volkov 4,5 7. Szergej Korcsickij 4,5 8. Júlia Krasznopejeva 4,5 9. Borisz Lanin 4,5 10. Borisz Rjabov 4 Jevgenyij Szvisztunov 4 Nyikoláj Trofimov 4 Oleg Fjodorkin 4 14. P. Vazsnov 3,5 Natalja Garajeva 3,5 16. J. Jemeljasin 3 Jurij Misurov 3 A. Resto 3 Jurij Teper 3 Dmitrij Unucsek 3 Irina Slejfman 3 22. D. Aniszkevics 2 Pável Münkin 2 Igor Prokopcsik 2 25. V. Jancsenko 1,5





DEKO verseny Debrecen 1990.05.

1. Rudolf László 7 2. Bódor Sándor 6 3. Mányi Béla 5 4. Kocsis Sándor 4,5 5. Gulybán Gergely 4 6. Deme Lajos 4 7. Mészáros Sándor 3 8. Halász Attila 2,5 9. Bódor Tamás 2 10. Novák Péter 2 11. Kocsis József 2





II. Pionír bajnokság Szabadka 1990.06.09.

Végeredmény:

1. Gyurica György 7 2. Vojislav Poljákovics 5,5 3. Tihomir Vidákovics 5 4. Németh László 4,25 5. Loboda Szabolcs 4 6. Sinkó Árpád 4 7. Koncz Endre 4 8. Nikola Skenderovics 3,5 9. Csíszár Szilárdka 3,5 10. Hevesi Hajnalka 3,5 11. Nagy Ajtai Krisztián 3,25 12. Csipe Hajnalka 2,5 13. Birgermájer Dénes 2,5 14. Probojcsevics Balázs 1,5 15. Vojnics László 1





III. Zsolnay Kupa Pécs 1990.06.09.-17.

Végeredmény:

1. Putzer András 8 2. Hámori András 8 3. Gáspár Attila 5,5 4. Szabó Zoltán 5,5 5. Szokodi László 5 6. Nógrádi Gábor 4,5 7. Vukman Szabolcs 3,5 8. Ábrahám Tibor 3 9. Pető Zoltán 2 10. Gelencsér Mihály 0





V. Kristály Kupa Tatabánya 1990.06.30.-07.06.

1. Vlagyimir Nyekraszov 7 2. Sziráki László 7 3. Marek Mackowiak 6,5 4. Jurij Zezjulkin 6,5 5. Bódor Sándor 6 6. Vámosi Albert 6 7. Jurij Bakulin 6 8. Rudolf László 6 9. Marek Mandecki 6 10. Kolozsvári Miklós 5,5 11. Alekszej Zezjulkin 5,5 12. Eugeniusz Woznica 5,5 13. Rozák Bertalan 5,5 14. Frank István 5,5 15. Botkó Imre 5 16. Júlia Krasznopejeva 5 17. Jan Zajaczkowski 5 18. Lódi László 5 19. Deme Lajos 5 20. Fegyverneki János 5 21. Rutkovszky Tibor 5 22. Bohócki Mihály 4,75 23. Piotr Lipinski 4,5 24. Jurij Teper 4,5 25. Gáspár Attila 4,25 26. Kövér Imre 4 27. Szabó Károly 4 28. Péter István 4 29. Waldemar Seliga 4 30. Putzer András 4 31. Szőke Gyula 4 32. Erdős Géza 4 33. Ábrahám Tibor 4 34. Hajnal András 4 35. Miklós István 4 36. Bede István 3,5 37. Mányi Béla 3,5 38. Pető Zoltán 3,5 39. Vereckei János 3,5 40. Marusin Zoltán 3,5 41. Lódi Károly 3,5 42. Csíszár Szabolcs 3 43. Gulybán Gergely 3 44. Vida László 3 45. Sinkó Attila 3 46. Gyurica György ifjú 3 47. Vojislav Poljakovics 2,5





Hegyalja Kupa mesterek tornája VI. Tízek bajnoksága Tarcal 1990.10.05.-07.

1. Marek Mackowiak 7,5 2. Sziráki László 7,5 3. Rudolf László 6 4. Bódor Sándor 5,5 5. Rutkovszky Tibor 4,5 6. Josip Tumbas 4,5 7. Grazyna Mackowiak 4 8. Frank István 3 9. Vámosi Albert 1,5 10. Kövér Imre 1





III. Hajdú Kupa Debrecen 1990.10.21.-23.

1. Marek Mackowiak 8 2. Rudolf László 7,5 3. Sziráki László 7 4. Frank István 6,5 5. Csupor Péter 5,5 6. Putzer András 5,5 7. Kövér Imre 5 8. Nagy József 5 9. Vida László 5 10. Bódor Sándor 5 11. Piotr Lipinski 5 12. Gyurica György ifjú 5 13. Pawel Lipinski 4,5 14. Miklós István 4,5 15. Deme Lajos 4,5 16. Erdős Géza 4,5 17. Halász Attila 4,5 18. Hajnal András 4,5 19. Mészáros Sándor 4,5 20. Sinkó Árpád 4,5 21. Nagy Éva 4 22. Sinkó Attila 4 23. Csíszár Szabolcs 4 24. Vojislav Poljakovic 3,5 25. Gyurica György 3,5 26. Bódor Tamás 3,5 27. Szoták Zoltán 2,5 28. Csíszár Szilárdka 2 29. Artur Lipinski 2





X. Országos bajnokság Budapest 1990.12.04.-08.

1. Sziráki László 7 2. Botkó Imre 7 3. Rozák Bertalan 6,5 4. Börcsök László 6,5 5. Rudolf László 6,5 6. Marek Mackowiak 6,5 7. Rutkovszky Tibor 5,5 8. Putzer András 5,5 9. Frank István 5 10. Lódi László 5 11. Kolozsvári Miklós 5 12. Kövér Imre 5 13. Gados László 5 14. Nagy Éva 5 15. Csupor Péter 4,5 16. Nagy József 4,5 17. Deme Lajos 4,5 18. Schenkerik Csaba 4,5 19. Bódor Sándor 4,5 20. Kisimre István 4,5 21. Halász Attila 4,5 22. Kémeri Gábor 4,5 23. Miklós István 4 24. Gyurica György 4 25. Károly Gyula 4 26. Péter István 4 27. Bódor Tamás 3,5 28. Fegyverneki János 3,5 29. Vojislav Poljakovic 3 30. Sinkó Árpád 3 31. Pöltl János 3 32. Kormos Gábor 2 33. Szabó Lajos 2 34. Szoták Zoltán 2 35. Fejes Csaba 2 36. Molnár József 0





1. Hexasakk VB. döntő, Kína, Peking, 1990.12.28. -1991.01.05.

Továbbjutók:

1. Marek Mackowiak 2. Yuri Garrett 3. Botkó Imre 4. Rudolf László

Résztvevők:

1. Marek Mackowiak 2. Yuri Garrett 3. Rudolf László

Eredmények:

Yuri Garrett - Marek Mackowiak 0-1 Rudolf László - Yuri Garrett 1-0 Marek Mackowiak - Rudolf László remi

Döntő:

Rudolf László - Marek Mackowiak 0-1 Marek Mackowiak - Rudolf László 0-1

Győzött holtversenyben:

Marek Mackowiak (Lengyelország) és Rudolf László (Magyarország) 3. Yuri Garrett (Olaszország)

Vissza az elejére





1991




Borsod Kupa Miskolc 1991.03.15.

1. Sziráki László 6 2. Rudolf László 5,5 3. Bódor Sándor 5,5 4. Rozák Bertalan 4,5 5. Rutkovszky Tibor 4,5 6. Botkó Imre 4 7. Varga József 4 8. Bódor Tamás 3,5 9. Császár Imre 3,5 10. Kocsis Sándor 3,5 11. Deme Lajos 3,5 12. Lamp Károly 3 13. Kormos Gábor 3 14. Nagy József 3 15. Szoták Zoltán 2,5 16. Halász Attila 2,5 17. Sziráki Balázs 1 18. Sziráki Adrienn 0





II. Egynapos Verseny Debrecen 1991.05.11.

1. Rudolf László 6 2. Sziráki László 5,5 3. Bódor Sándor 5,5 4. Deme Lajos 4,5 5. Vida László 4,25 6. Halász Attila 4 7. Császár Imre 3,5 8. Miklós István 3,5 9. Gados László 3,25 10. Kormos Gábor 3 11. Bódor Tamás 3 12. Lamp Károly 3 13. Szoták Zoltán 3 14. Sütő Péter 3 15. Sütő László 1





VI. Kristály Kupa Tatabánya 1991.06.29.-07.03.

1. Sziráki László 7 2. Botkó Imre 6,5 3. Bódor Sándor 6,5 4. Rozák Bertalan 6 5. Börcsök László 6 6. Lódi László 6 7. Gados László 5,5 8. Dani Péter 5,5 9. Frank István 5,5 10. Deme Lajos 5 11. Schenkerik Csaba 5 12. Péter István 5 13. Kisimre István 5 14. Kövér Imre 5 15. Bohócki Mihály 5 16. Vámosi Albert 4,5 17. Putzer András 4,5 18. Csíszár Szabolcs 4,5 19. Ábrahám Tibor 4,5 20. Császár Imre 4 21. Szokodi László 4 22. Vojislav Poljakovics 4 23. Erdős Géza 4 24. Halász Attila 4 25. Szabó Károly 3,5 26. Bede István 3,5 27. Gyurica György ifjú 3,5 28. Bódor Tamás 3,5 29. Pöltl János 3 30. Dani Tamás 3 31. Pető Zoltán 1,5 32. Vida Ferenc 0





II. Alberttelepi bajnokság Alberttelep 1991.08.01.-09.10.

1. Csízi Attila (16) * 1 1 Č x 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13,75 2. Hanuska József (12) 0 * x 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 13,5 3. Molnár Zoltán (11) 0 x * 1 1 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 12,5 4. Simon István (7) + 0 0 * 0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 11,75 5. Fényes József (15) x 0 0 1 * + x x 1 1 1 1 1 1 1 1 11,25 6. Vrabik Attila (6) 0 0 1 0 Č * x 0 x 1 x 1 1 1 1 1 8,75 7. Horváth Csaba (3) 0 0 0 0 x x * + x + 1 1 + 1 1 1 8,75 8. Bágyi Zsolt (9) 0 0 0 0 x 1 Č * x 0 1 1 1 1 1 1 8,25 9. Simon Krisztián (8) 0 0 0 0 0 x x x * 1 Č 1 1 1 1 1 7,75 10. Jaskó László (2) 0 0 0 0 0 0 Č 1 0 * 1 x 1 1 1 1 6,75 11. Tomolya Zsolt (10) 0 0 0 0 0 x 0 0 + 0 * 1 1 1 1 1 6,5 12. Kuruc József (5) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 x 0 * 1 0 1 1 3,5 13. Lakner Albert (1) 0 0 0 0 0 0 Č 0 0 0 0 0 * + 1 1 3 14. Vass József (14) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 Č * 0 1 2,25 15. Gál János (13) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 * 1 2 16. Tomolya Beatrix (4) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 * 0 *x=0,5, Č=0,25, 3=0,75





IV. Hajdú Kupa Debrecen 1991.10.19.

1. Rudolf László 8 2. Sziráki László 6,5 3. Bódor Sándor 6,5 4. Szabó Miklós 6 5. Putzer András 6 6. Gados László 6 7. Vojislav Poljakovics 5,5 8. Dani Péter 5,5 9. Csíszár Szabolcs 5 10. Deme Lajos 5 11. Császár Imre 5 12. Vida László 5 13. Kohut István 5 14. Erdős Géza 4,5 15. Varga József 4,5 16. Pöltl János 4,5 17. Bódor Tamás 4,5 18. Frank István 4 19. Gyurica György ifjú 4 20. Halász Attila 4 21. Mészáros Sándor 4 22. Kormos Gábor 3,5 23. Szoták Zoltán 3 24. Lamp Károly 2,5 25. Adámy Sándor 2,5 26. Sütő Péter 2 27. Csíszár Szilárdka 2 28. Kundra Tibor 1,5





IV. Palics Kupa Szabadka 1991.11.13.-17.

1. Rudolf László 8,5 2. Sziráki László 7,5 3. Gados László 5,5 4. Bódor Sándor 5,5 5. Putzer András 5 6. Szabó Károly 5 7. Josip Tumbas 5 8. Vojislav Poljakovics 5 9. Frank István 5 10. Zsivoslav Stojanovics 5 11. Kisimre István 4,5 12. Halász Attila 4,5 13. Gyurica György ifjú 4 14. Deme Lajos 4 15. Vereckei János 4 16. Sinkó Árpád 4 17. Sinkó Attila 3,5 18. Bozsidar Tumbas 3,5 19. Gyurica György 3 20. Csíszár Szabolcs 3 21. Csíszár Szilárdka 2 22. Kormos Gábor 2





XI. Nyílt Országos Hexasakk Bajnokság Tengelic 1991.11.29.-12.01.

1. Rudolf László 8 2. Sziráki László 7,5 3. Bódor Sándor 6,5 4. Poljakovics Vojislav 5,5 5. Péter István 5,5 6. Vámosi Albert 5 7. Halász Attila 5 8. Vida László 5 9. Erdős Géza 5 10. Lódi László 5 11. Varga József 4,5 12. Csíszár Szabolcs 4,5 13. Frank István 4 14. Bódor Tamás 4 15. Gyurica György ifjú 4 16. Pöltl János 3,75 17. Putzer András 3,5 18. Szoták Zoltán 3,5 19. Deme Lajos 3,25 20. Dani Péter 3 21. Szabó Lajos 3





Iskolás bajnokság Tengelic 1991.11.29.-12.01.

Végeredmény:

1. Vámosi Márton 8,5 2. Hurtony Szabolcs 6 3. Lévai János 6 4. Sziráki Balázs 5,5 5. Balogh Péter 5,5 6. Kundra Tibor 5 7. Sziráki Gergely 3,5 8. Heberling Norbert 3 9. Pécsi Szabolcs 1 10. Loska László 1





IV. Egyéni Debrecen bajnokság Debrecen 1991.12.22.

1. Bódor Sándor 8 2. Dani Péter 8 3. Bódor Tamás 5,5 4. Császár Imre 5 5. Kosztya Tibor 5 6. Sütő László 5 7. Lamp Károly 4 8. Kis Gábor 2,5 9. Orbán István 1 10. Sütő Péter 1

Vissza az elejére





1992




Szakköri háziverseny Bátaszék 1992.01.21.-02.13.

Végeredmény:

01. Hurtony Szabolcs 8 02. Balogh Péter 7 03. Heberling Norbert 7 04. Loska László 7 05. Bodor Zoltán 5 06. Pécsi Szabolcs 5 07. Csáki Zoltán 2 08. Göbő István 2 09. Kern András 1,5 10. Halasi Tibor 0,5





Bátaszéki Tavasz Felnőtt csoport Bátaszék 1992.02.29.

Végeredmény:

01. Rudolf László 5 02. Vámosi Albert 5 03. Sziráki László 4 04. Gados László 2 05. Péter István 2 06. Putzer András 1,5 07. Szokodi László 1,5

Bátaszéki Tavasz Iskolás csoport Bátaszék 1992.02.29.

Végeredmény:

01. Sziráki Balázs 10,5 02. Heberling Norbert 10,25 03. Hurtony Szabolcs 10,25 04. Balogh Péter 10,25 05. Vámosi Márton 9,75 06. Loska László 8 07. Gados Dániel 7 08. Halasi Henrietta 5 09. Csáki Zoltán 5 10. Sziráki Gergely 4,75 11. Bodrogi János 4,75 12. Göbő István 3,5 13. Halasi Tibor 2 14. Csáki Dóra 0





VI. Nyílt hétvégi verseny Szabadka 1992.03.28.

Végeredmény:

08. Gyurica György 4,5 07. Rózsa Csongor 5,5 02. Kisimre István 8,5 05. Bohócki Mihály 6,5 01. Frank István 10 03. Vereckei János 8 04. Vojislav Poljakovics 7,5 12. Rózsa Zsombor 0 10. Horvát Zsolt 2,5 09. Berec István 4,5 06. Gyurica György ifjú 6,5 11. Varga Sándor 2





Szakköri háziverseny Bátaszék 1992.03.31.-04.28.

Végeredmény:

01. Hurtony Szabolcs 9 02. Balogh Péter 9 03. Halasi Tibor 7 04. Heberling Norbert 6,5 05. Loska László 6 06. Csáki Zoltán 5,75 07. Pécsi Szabolcs 4,75 08. Kern András 3,5 09. Göbő István 2,25 10. Marinkovics József 1 11. Csáki Dóra 0,25





I.ALFADAT kupa Tatabánya 1992. április 10-15.

A verseny végeredménye

név ország pont Buchholz 1.Bódor Sándor H 7,5 38 2.Sziráki László H 7,5 37 3.Kövér Imre H 6,5 4.Gados László H 6 38 5.Vámosi Albert H 6 33,5 6.Poljakovic Vojislav Yu 5 38,5 7.Csiszár Szabolcs Yu 5 37,5 8.deme Lajos H 5 35,5 9.Frank István Yu 5 31,5 10.Halász Attila H 5 27 11.Péter István H 4,5 12.Szokodi László H 4,5 13.Rozák Bertalan H 4,5 14.Vida László H 4,5 15.Kisimre István Yu 4,5 16.Bohócki Mihály Yu 4 17.if.Gyurica György Yu 4 18.Erdös Géza H 3,5 19.Szoták Zoltán H 3,5 20.Putzer András H 3 21.id.Gyurica György Yu 3 22.Lévai János H 2,5 23.Kormos Gábor H 2,5 24.Kundra Tibor H 1

A gyerekcsoport végeredménye

név ország pont 1.Vámosi Márton H 14 2.Hurtony Szabolcs H 14 3.Heberling Norbert H 13 4.Csiszár Szilárdka Yu 13 5.Balogh Péter H 10 6.Sziráki Balázs H 9 7.Loska László H 7 8.Kerekes Ábel H 4 9.Sziráki Gergely H 3,5 10.Kerekes Máté H 2





"Kollár Attila" emlékverseny Szabadka 1992. május 30-31.

Végeredmény :

1. Sziráki László Budapest 7 2. Bódor Sándor Debrecen 6.5 3. Frank István Szabadka 6 4. Csiszár Szabolcs Szabadka 6 5. Vojislav.Poljakovic Szabadka 6 6. Halász Attila Miskolc 5.5 7. Bohócki Mihály Szabadka 5 8. Gados László Budapest 5 9. ifjú Gyurica György Szabadka 5 10. Szabó Károly Szabadka 5 11. Vereckei János Szabadka 5 12. Berec István Kanizsa 4.5 13. Varga Sándor Szabadka 4.5 14. Vida László Budapest 4.5 15. Kisimre István Szabadka 4 16. Jan Kudelski Grodzisk 4 17. Gyurica György Szabadka 3.5 18. Csiszár Szilárdka Szabadka 3 19. Sinkó Attila Szabadka 3 20. Birgermájer Dénes Szabadka 2 21. Vér Krisztián Szabadka 2

Fényképek





Borsod Kupa Ifjúsági verseny Miskolc, 1992.06.15.-19.

Végeredmény:

1. ifjú Gyurica György (Szabadka) 8 2. Halász Attila (Miskolc) 7 3. Csíszár Szabolcs (Szabadka) 6,5 4. Vojislav Poljakovics (Szabadka) 6 5. Kormos Gábor (Miskolc) 6 6. Hurtony Szabolcs (Bátaszék) 3,5 7. Lévai János (Miskolc) 3 8. Kundra Tibor (Miskolc) 2,5 9. Csíszár Szilárdka (Szabadka) 2,5 10. Tóbis Zsolt (Miskolc) 0





XII. OB Miskolc 1992.06.15.-19.

01. Rudolf László 8 02. Rutkovszky Tibor 7 03. Sziráki László 6,5 04. Rozák Bertalan 6 05. Deme Lajos 5,5 06. Kövér Imre 5,5 07. Bódor Sándor 5 08. Botkó Imre 5 09. Éva McKay 5 10. Frank István 4,5 11. Putzer András 4 12. Fegyverneki János 4 13. Szoták Zoltán 4 14. Szabó Tibor 3,5 15. Ábrahám Tibor 3,5 16. Szabó Béla 3 17. Bede István 1 18. Gulybán Gergely 0





Tanker Kupa Tamási 1992.07.02.-05.

01. Sziráki László 7,5 02. Rudolf László 7,5 03. Frank István 6,5 04. Péter István 5,5 05. Lódi László 5,5 06. Deme Lajos 5 07. Jan Kudelski 4,5 08. Csupor Péter 4,5 09. Szabó Miklós 4,5 10. Vámosi Albert 4,5 11. Bódor Sándor 4 12. Putzer András 4 13. Nagy József 4 14. Károly Gyula 3,5 15. Éva McKay 3 16. Pöltl János 2,5 17. Szabó Béla 2,5 18. Gyurica György 2





X. Nyílt nemzetközi ifjúsági bajnokság Tamási 1992.07.02.-05.

Végeredmény:

01. Vojislav Poljakovics 8,5 02. Halász Attila 7,5 03. Csíszár Szabolcs 7,5 04. Vámosi Márton 5,5 05. Heberling Norbert 5 06. Gyurica György ifjú 5 07. Hurtony Szabolcs 5 08. Molnár István 5 09. Szabó Tibor 4,5 10. Bodrogi János 4,5 11. Vámosi Péter 4,5 12. Sziráki Balázs 4,5 13. Csáki Zoltán 4,5 14. Sziráki Gergely 4,5 15. Balogh Péter 4 16. Loska László 4 17. Molnár Zoltán 3 18. Alen Zseljeznyik 2 19. Molina Csaba 1





Debreceni Nyár Ifjúsági verseny Debrecen,1992.07.26.

1.Sütő Péter 5 4.Alen Zseljeznik 2 2.Sütő László 4 5.Erdei László 1 3.Kis Gábor 3 6.Hegymegi László 0





"Bátaszéki ősz" Bátaszék, 1992.08.30.

Felnőtt verseny

1.Rudolf László 6 5.Péter István 3,5 2.Sziráki László 5 6.Péter János 3 3.Vámosi Albert 4,5 7.Putzer András 2 4.Gados László 3,5 8.Ábrahám Tibor 0,5

Ifjúsági verseny

1.Hurtony Szabolcs 5,5 5.Sziráki Balázs 3 2.Heberling Norbert 5 6.Csáki Zoltán 2,5 3.Balogh Péter 5 7.Bodrogi János 2 4.Vámosi Márton 3,5 8.Loska László 1,5

Serdülő verseny

1.Sziráki Gergely 11 5.Halasi Tibor 4,5 2.Gados Dániel 10 6.Sziráki Adrienn 4 3.Sziráki Vivien 7,5 7.Csáki Dóra 0 4.Kern András 5





V.Hajdú kupa DEBRECEN 1992 október 23-25. Játékidő: 2x1 óra

VÉGEREDMÉNY

1. Rudolf László Bátaszék 8 2. Sziráki László Budapest 7 3. Péter István Bátaszék 6,5 4. Frank István Szabadka 6 5. Rutkovszky Tibor Miskolc 6 6. Bódor Sándor Debrecen 6 7. Gados László Budapest 5,5 8. Poljakovic Vojislav ifi 1. Szabadka 5,5 9. ifj. Gyurica György ifi 2. Szabadka 5,5 10. Putzer András Pécs 5,5 11. Császár Imre Debrecen 5 Halász Attila ifi 3. Miskolc 5 Kövér Imre Jászboldogháza 5 Nagy József Budapest 5 Sütő László ifi 4. Debrecen 5 16. Kisimre István Szabadka 4,5 17. Ábrahám Tibor Pécs 4 Deme Lajos Miskolc 4 Erdős Géza Székesfehérvár 4 id. Gyurica György Szabadka 4 Hurtony Szabolcs ifi 5-6. Bátaszék 4 Pöltl János Tatabánya 4 Szoták Zoltán ifi 5-6. Miskolc 4 24. Bódor Tamás ifi 7-8. Debrecen 3,5 Dalos Endre Paks 3,5 Kis Gábor ifi 7-8. Debrecen 3,5 Kormos Gábor ifi 9-10. Miskolc 3,5 Vámosi Péter ifi 9-10. Békéscsaba 3,5 29. Lévai János ifi 11. Miskolc 3 30. Kundra Tibor ifi 12. Miskolc 2,5 31. Tóbis Zsolt ifi 13. Miskolc 2

GYEREKEK

1. Sütő Péter Debrecen 8 2. Balogh Péter Bátaszék 8 3. Heberling Norbert Bátaszék 7 4. Bodrogi János Bátaszék 5,5 5. Erdei László Debrecen 4,5 6. Csáki Zoltán Bátaszék 4 7. Sziráki Balázs Budapest 3,5 8. Gados Dániel Budapest 3 9. Sziráki Vivien Budapest 1,25 10. Hegymegi László Debrecen 0,25





"Bátaszéki Tél" 1992. november 20-22. BÁTASZÉK Játékidő: 2x1 óra

Végeredmény

név honnan pont Buchholz győzelem 1. Bódor Sándor Debrecen 6 20,5 2. Rudolf László Bátaszék 6 19,5 3. Frank István Szabadka 4,5 4. Kisimre István Szabadka 4 22 3 5. Sziráki László Budapest 4 22 2 6. Dani Péter Debrecen 4 20 7. Putzer András Pécs 4 17,5 8. Lódi László Tamási 4 16,5 9. Éva McKay Bicske 4 15,5 10. V. Poljakovic Szabadka 3,5 11. Ábrahám Tibor Pécs 3 18 12. Vámosi Albert Szekszárd 3 17 3 13. Csiszár Szabolcs Szabadka 3 17 2 14. Dalos Endre Paks 3 15,5 15. if.Gyurica Gy. Szabadka 3 15 16. Lódi károly Tamási 2 15 17. Pöltl János Tatabánya 2 14





III.Egynapos verseny Debrecen 1992. december 13. Játékidő: 2x0,5 óra

[Erdei L., Sütő P., Sziráki B., Sziráki G. időkedvezményt kapott a felnőttekkel szemben./0.45-0,15 arányban /]

Végeredmény

1.Bódor Sándor Debrecen 7 pont 2.Sziráki László Budapest 6,5 -- 3.Gados László Budapest 5,25 -- 4.Sziráki Balázs Budapest 4,75 -- 5.Császár Imre Debrecen 3,5 -- 6.Bódor Tamás Debrecen 3 -- 7.Erdei László Debrecen 2 -- 8.Sütő Péter Debrecen 2 -- 9.Sziráki Gergely Budapest 2 --

Vissza az elejére





1993




"Verseny a gyerekekért" BICSKE Batthyány kastély 1993. január 8-10. Játékidő : 2x1 óra

Végeredmény

Név Honnan Pont Buchholz 1. Rudolf László Bátaszék 6 2. Sziráki László Budapest 5,5 22 3. Bódor Sándor Debrecen 5,5 20,5 4. Lódi László Iregszemcse 4,5 20 5. Sütő Péter Debrecen 4,5 ifj. 1. 14 6. Kövér Imre Jászboldogháza 4 20 7. Nagy József Budapest 4 19 8. Péter István Bátaszék 4 18 9. Deme Lajos Miskolc 3,5 22 10. Lódi Károly Iregszemcse 3,5 16,5 11. Erdei László Debrecen 3 ifj. 2. 19 12. Hurtony Szabolcs Bátaszék 3 ifj. 3. 18 13. Sziráki Balázs Budapest 3 ifj. 4. 15 14. Balogh Péter Bátaszék 3 ifj. 5. 12,5 15. Csáki Zoltán Bátaszék 2,5 ifj. 6. 15 16. Dalos Endre Paks 2,5 14,5 17. Pöltl János Tatabánya 2,5 14 18. Szoták Zoltán Miskolc 2 17 19. Heberling Norbert Bátaszék 2 ifj. 7. 13,5 20. Bodrogi János Bátaszék 1,5 ifj. 8.





Bátaszék - Tamási Csapatverseny 3,5-2,5 1993.04.17. Játékidő: 2x1 óra

1. Lódi L. /T/ - Rudolf L. /B/ remi 2. Hurtony Sz. /B/ - Jurasits M. /T/ 1-0 3. Lódi K. /T/ - Balogh P. /B/ 0-1 4. Heberling N. /B/ - Böröcz J. /T/ 0-1 5. Kalányos F. /T/ - Csáki Z. /B/ 0-1 6. Bodrogi J. /B/ - Biszkót B. /T/ 0-1

Tamási - Bátaszék 0-5 1993.06.25.

1. Rudolf L. /B/ - Lódi L. /T/ 1-0 2. Lódi K. /T/ - Péter I. /B/ 0-1 3. ? - Böröcz J. /T/ 1-0 4. ? - ? 0-1 5. ? - ? 1-0





V. Egyéni Debrecen bajnokság DEBRECEN 1993. április 18. Játékidő: 2 x 0,5 óra

Végeredmény:

1. Bódor Sándor 5,5 pont 2. Császár Imre 4 pont 3. Dani Tamás 2 pont 4. Erdei László 0,5 pont





II. Tanker Kupa XIII. Nyílt OB. TAMÁSI 1993. június 25-30. Játékidő: 2x2 óra 40 lépésre, és 2x15 perc leesésig

Végeredmény

Név Honnan Buchholz Pont 1. Rudolf László Bátaszék 39,5 7,5 2. Varga Zoltán Budapest 33 6,5 3. Sziráki László Budapest 32 6,5 4. Dani Péter Debrecen 38 6 5. Bódor Sándor Debrecen 34,5 6 6. Rozák Bertalan Miskolc 28 6 7. Börcsök László Budapest 39,5 5,5 8. Schenkerik Csaba Budapest 38,5 5,5 9. Poljakovic Vojislav Szabadka 35,5 5,5 10. Botkó Imre Miskolc 34,5 5,5 11. Csupor Péter Kalocsa 35 5 12. Fegyverneki János Miskolc 33,5 5 13. Kisimre István Szabadka 33,5 5 14. Szabó Miklós Pécs 29,5 5 15. Lódi László Tamási 35 4,5 16. Gados László Budapest 34,5 4,5 17. Frank István Szabadka 33,5 4 18. Gyurica György Szabadka 32,5 4 19. Wunderlich Lívius Budapest 30,5 4 20. Rutkovszky Tibor Miskolc 30 4 21. Császár Imre Debrecen 28,5 4 22. Péter István Bátaszék 30,5 3,5 23. Putzer András Pécs 27,5 3,5 24. Sütő Péter Debrecen 29 3 25. Deme Lajos Miskolc 27 3 26. Pöltl János Tatabánya 25 3 27. Dani Tamás Debrecen 23,5 3 28. Lódi Károly Tamási 23 3 29. Bohócki Mihály Szabadka 35,5 2,5 30. Szabó Lajos Dunaújváros 25,5 1





II.ALFADAT Kupa Tatabánya 1993. augusztus 19-22. Játékidő: 2x1,5 óra 40 lépésre, majd 2x15 perc visszaállítás leesésig.

Végeredmény

Név Honnan Pont Buchholz 1. Sziráki László Budapest 7 38,5 2. Börcsök László Budapest 6,5 38,5 3. Bódor Sándor Debrecen 6 38,5 4. Dani Péter Debrecen 6 37,5 5. Frank István Szabadka 6 37,5 6. Lódi László Tamási 5,5 38,5 7. Kisimre István Szabadka 5,5 33 8. Vámosi Albert Szekszárd 5 37,5 9. Gados László Budapest 5 35,5 10. Péter István Bátaszék 5 35,5 11. Hurtony Szabolcs Bátaszék 5 34 12. Putzer András Pécs 5 33 13. Sütő Péter Debrecen 5 22 14. Balogh Péter Bátaszék 4,5 28,5 15. Sziráki Balázs Budapest 4,5 27,5 16. Vámosi Péter Békéscsaba 4,5 25 17. Deme Lajos Miskolc 4 36 18. Pöltl János Tatabánya 4 30,5 19. Vámosi Márton Szekszárd 4 30 20. Heberling Norbert Bátaszék 3,5 33,5 21. Argyelán Miklós Szekszárd 2,5 25,5 22. Erdei László Debrecen 2 26,5 23. Csáki Zoltán Bátaszék 1,5 27 24. Gados Dániel Budapest 0,5 27,5





Bátaszéki Nyár Bátaszék 1993. augusztus 28.

Felnőttek:

1.Rudolf László Bátaszék 12,5 2.Sziráki László Budapest 12 3.Börcsök László Budapest 11,5 4.Vámosi Albert Szekszárd 9 5.Putzer András Pécs 8 6.Vida László Budapest 7

Ifjúságiak:

1.Hurtony Szabolcs Bátaszék 6,5 2.Balogh Péter Bátaszék 6,5 3.Sziráki Balázs Budapest 5,5 4.Sziráki Gergely Budapest 4,5 5.Csáki Zoltán Bátaszék 4 6.Heberling Norbert Bátaszék 3 7.Bodrogi János Bátaszék 1 8.Csáki Dóra Bátaszék 0





A VI. Nyílt Hajdú Kupa Debrecen 1993. október 22-24. Játékidő : 2x1 óra

Végeredmény :

Név Honnan Buchholz Pont 1. Sziráki László Budapest 38 7.5 2. Kövér Imre Jászboldogháza 37 7 3. Bódor Sándor Debrecen 35 7 4. Gados László Budapest 33,5 6,5 5. Vámosi Albert Szekszárd 35,5 6 6. Rutkovszky Tibor Miskolc 41,5 5,5 7. Sütő Péter Debrecen 32,5 ifi 1. 5,5 8. Péter István Bátaszék 40 5 9. Dani Péter Debrecen 35 5 10. Putzer András Pécs 33,5 5 11. Császár Imre Debrecen 29,5 5 12. Deme Lajos Miskolc 35,5 4,5 13. Vámosi Péter Békéscsaba 35 ifi 2. 4,5 14. Balogh Péter Bátaszék 34 ifi 3. 4,5 15. Hurtony Szabolcs Bátaszék 29 ifi 4. 4,5 16. Vida László Budapest 33 4 17. Fegyverneki János Miskolc 32,5 4 18. Kundra Tibor Miskolc 29 ifi 5. 4 19. Lévai János Miskolc 26 ifi 6. 4 20. Kosztya Tibor Debrecen 24,5 4 21. Vámosi Márton Szekszárd 27,5 ifi 7. 3,5 22. Sziráki Balázs Budapest 26 ifi 8. 3 23. Abaffy Péter Debrecen 24,5 ifi 9. 3 24. Erdei László Debrecen 24,5 ifi 10. 2,5 25. Tóbis Zsolt Miskolc 26,5 ifi 11. 2 26. Lévai Krisztina Miskolc 24 ifi 12. 0





VI. Egyéni Debrecen bajnokság Debrecen 1993. december 19-26. Játékidő :2x45 perc

Végeredmény :

1 2 3 4 5 6 összpont helyezés 1. Sütő Péter * 1 0 1 1 1 4 2. 2. Erdei László 0 * 0 0 1 0 1 6. 3. Bódor Sándor 1 1 * 1 1 1 5 1. 4. Abaffy Péter 0 1 0 * 0 0 1 5. 5. Gombos Imre 0 0 0 1 * 0 1 4. 6. Császár Imre 0 1 0 1 1 * 3 3.

Vissza az elejére





1994




IV. Nyílt Egynapos Verseny DEBRECEN 1994. január 30. Játékidő 2x30 perc

Végeredmény :

pont Buchholz 1.Sziráki László Budapest 6 21.5 2.Sütő Péter Debrecen 5 22.5 3.Bódor Sándor Debrecen 5 21 4.Gados László Budapest 5 19 5.Sziráki Balázs Budapest 4.5 17 6.Erdei László Debrecen 4.5 12.5 7.Császár Imre Debrecen 4 22 8.Kundra Tibor Miskolc 4 20.5 9.Sütő László Debrecen 4 18 10.Kiss Tamás Budapest 4 14.5 11.Deme Lajos Miskolc 3.5 22.5 12.Lévai János Onga 3 16.5 13.Kerekes Ábel Budapest 3 15.5 14.Tóbis Zsolt Felsőzsolca 2.5 19 15.Lévai Krisztina Onga 2 12.5 16.Uraky István Miskolc 1.5 18 17.Gombos Imre Debrecen 1.5 17.5





Turul Kupa Tatabánya 1994.április 07-10.

Játékidő: 2x75perc 40 lépésre, majd 2x15perc leesésig.

Végeredmény :

Név Honnan Buchholz Pont 1.Sziráki László Budapest 38 7,5 2.Vámosi Albert Szekszárd 37 7 3.Dani Péter Debrecen 36,5 7 4.Putzer András Pécs 38,5 5,5 5.Bódor Sándor Debrecen 36,5 5,5 6.Vámosi Péter Békéscsaba 32 5,5 7.Péter István Bátaszék 39,5 5 8.Sütő Péter ifi 1. Debrecen 36 5 9.Erdős Géza Székesfehérvár 32,5 5 10.Gados László Budapest 32 5 11.Kundra Tibor ifi 2. Miskolc 29 5 12.Kiss Tamás ifi 3. Budapest 30 4,5 13.Csupor Péter Kalocsa 29,5 4,5 14.Deme Lajos Miskolc 38 4 15.Lévai János ifi 4. Onga 31,5 4 16.Erdei László ifi 5. Debrecen 26,5 4 17.Sziráki Gergely ifi 6. Budapest 26,5 3,5 18.Tóbis Zsolt ifi 7. Felsőzsolca 27,5 3 19.Sziráki Balázs ifi 8. Budapest 27 3 20.Uraky István ifi 9. Miskolc 26,5 3 21.Lévai Krisztina ifi 10. Onga 26,5 2,5





VII. NYíLT HAJDÚ KUPA, DEBRECEN, 1994.05.20-23.

Játékidő: 2x1 óra 40 lépésre, majd 2x15 perc leesésig.

Résztvevők:

PNo. Name Rating Nemz. Város 1 Sziráki László 2536 H Budapest 2 Bódor Sándor 2391 H Debrecen 3 Frank István 2279 Yu Szabadka 4 Kövér Imre 2233 H Jászboldigháza 5 Deme Lajos 2203 H Miskolc 6 Péter István 2185 H Bátaszék 7 Gados László 2179 H Budapest 8 Bohócki Mihály 2156 Yu Szabadka 9 Putzer András 2086 H Pécs 10 Hurtony Szabolcs ifi 2039 H Bátaszék 11 Balogh Péter ifi 1998 H Bátaszék 12 Sütő Péter ifi 1944 H Debrecen 13 Vámosi Péter 1854 H Békéscsaba 14 Lévai János ifi 1732 H Onga 15 Simon Krisztián isk. 1650 H Alberttelep 16 Erdei László ifi 1648 H Debrecen 17 Kundra Tibor ifi 1606 H Miskolc 18 Bágyi Zsolt isk. 1600 H Alberttelep 19 Lőkös László isk. 1550 H Mácsony 20 Dékány Béla 1400 H Jászboldogháza 21 Tyndira István ifi 1400 H Miskolc 22 Uraky István ifi 1400 H Miskolc

Végeredmény: VII. NYíLT HAJDÚ KUPA, DEBRECEN, 1994.05.20-23. No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 2 Bódor Sándor 8.0 48.0 43.00 43.0 2391 2470 +0.53 2. 1 Sziráki László 7.5 50.0 39.25 36.5 2536 2387 -0.87 3. 5 Deme Lajos 5.5 50.5 28.00 31.0 2203 2210 +0.10 12 Sütő Péter ifi 5.5 50.5 27.25 32.0 1944 2233 +3.43 4 Kövér Imre 5.5 48.5 25.00 29.0 2233 2175 -0.71 6 Péter István 5.5 48.0 24.50 27.5 2185 2052 -1.43 10 Hurtony Sz. ifi 5.5 42.0 21.75 27.5 2039 2007 -0.35 8. 8 Bohócki Mihály 5.0 46.5 24.00 25.0 2156 2129 -0.40 11 Balogh Péter ifi 5.0 46.0 21.00 28.0 1998 1978 -0.31 3 Frank István 5.0 40.5 19.50 23.5 2279 1904 -3.37 13 Vámosi Péter 5.0 40.0 17.25 23.0 1854 2090 +2.75 16 Erdei László ifi 5.0 38.0 17.25 21.5 1648 1946 +3.29 13. 9 Putzer András 4.5 44.5 17.25 24.0 2086 1940 -1.80 7 Gados László 4.5 42.0 16.50 21.5 2179 1907 -2.97 15. 14 Lévai János ifi 4.0 38.0 10.00 19.0 1732 1789 +0.76 17 Kundra Tibor ifi 4.0 32.0 8.00 19.0 1606 1765 +1.84 20 Dékány Béla 4.0 31.0 6.50 18.0 1400 1723 +3.10 18. 22 Uraky István ifi 3.5 30.5 5.50 15.0 1400 1720 +2.78 19. 18 Bágyi Zsolt isk 2.5 30.5 3.00 13.5 1600 1486 -1.37 20. 15 Simon Krisztián isk 2.0 31.5 2.75 9.0 1650 1516 -1.42 19 Lőkös László isk 2.0 30.5 2.25 8.5 1550 1421 -1.42 22. 21 Tyndira István ifi 0.0 32.0 0.00 0.0 1400 966 -1.80





VII. Egyéni Debrecen bajnokság Debrecen 1994.június 26. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

1.Sütő Péter 5 pont 2.Bódor Sándor 4 pont 3.Dani Péter 3 pont 4.Abaffy Péter 2 pont 5.Kis Gábor 1 pont 6.Ligeti Endre 0 pont





3. TANKER KUPA, TAMÁSI, 1994. 07.26-31.

Játékidő: 2x2 óra, majd 2x15 perc visszaállítás

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 1 Sziráki László 7.0 47.0 35.00 33.0 2536 2387 -1.10 2. 4 Vámosi Albert 6.5 49.5 35.00 36.5 2308 2360 +0.56 2 Bódor Sándor 6.5 48.5 33.25 33.5 2396 2333 -0.61 4. 6 Frank István 6.0 44.0 26.50 32.0 2245 2233 -0.12 13 Wunderlich Lívius 6.0 41.0 23.75 28.5 2066 2089 +0.24 6. 3 Schenkerik Csaba 5.5 51.0 30.50 31.0 2351 2284 -0.80 8 Dani Péter 5.5 48.5 27.75 29.0 2214 2156 -0.71 8. 9 Péter István 5.0 49.5 25.75 29.5 2153 2204 +0.59 10 Bohócki Mihály 5.0 48.5 23.00 29.0 2152 2219 +0.77 5 Lódi László 5.0 47.5 25.00 28.0 2263 2147 -1.39 17 Ábrahám Tibor 5.0 44.5 19.50 28.0 1903 2146 +2.84 12 Heberling Norbert ifi.5.0 40.0 18.50 24.0 2106 1928 -2.02 11 Sütő Péter ifi. 5.0 38.5 19.75 23.5 2120 1887 -2.47 7 Horváth Kálmán 5.0 38.0 19.75 25.0 2215 1841 -3.37 23 Sütő László 5.0 37.5 17.00 23.0 1732 2020 +3.20 16 Erdős Géza 5.0 35.5 17.00 20.5 1961 1917 -0.58 17. 25 Dalos Endre 4.5 43.5 18.75 24.5 1604 2028 +3.10 14 Hurtony Szabolcs ifi. 4.5 39.5 17.25 22.0 2032 1891 -1.71 22 Erdei László ifi. 4.5 38.0 15.50 23.5 1768 1917 +1.80 20. 24 Lódi Károly 4.0 40.0 13.75 18.0 1719 1922 +1.72 15 Balogh Péter ifi. 4.0 37.0 12.75 17.0 1992 1786 -2.28 19 Kundra Tibor ifi. 4.0 33.5 6.75 16.0 1827 1741 -1.00 28 Balogh László ifi. 4.0 31.5 7.25 16.0 1400 1735 +2.44 21 Sziráki Balázs ifi. 4.0 29.5 7.25 11.0 1802 1685 -1.32 25. 26 Kalányos Ferenc 3.5 38.0 10.25 18.5 1542 1857 +2.02 18 Károly Gyula 3.5 37.5 11.00 17.5 1835 1775 -0.73 20 Pöltl János 3.5 34.0 10.75 18.0 1822 1754 -0.82 28. 27 Uraky István ifi. 2.0 30.5 1.25 10.0 1511 1442 -0.52 29. 29 Tyndira István ifi. 1.0 33.0 0.25 9.0 1400 1097 -0.80





VII. Tízek bajnoksága Budapest 1994.szeptember 22-25. Játékidő: 2x1 óra

V é g e r e d m é n y:

Pont Berger 1. Börcsök László Budapest 7,5 2. Sziráki László Budapest 7 26.5 3. Bódor Sándor Debrecen 7 23.5 4. Frank István Szabadka 5,5 5. Rudolf László Bátaszék 4,5 6. Dani Péter Debrecen 4 7. Bohócki Mihály Szabadka 3 8. Kövér Imre Jászboldogháza 2,5 8.75 9. Wunderlich Lívius Budapest 2,5 5.75 10. Vámosi Albert Szekszárd 1,5

Név 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pont Berger Hely 1.Rudolf László * 1 0 1 1 0 1 0 ˝ 0 4,5 5. 2.Bohócki Mihály 0 * 0 0 ˝ 0 1 ˝ 1 0 3 7. 3.Bódor Sándor 1 1 * 1 1 0 1 0 1 1 7 23.5 3. 4.Wunderlich Lívius 0 1 0 * 0 0 1 0 ˝ 0 2,5 5.75 9. 5.Dani Péter 0 ˝ 0 1 * 1 0 0 1 ˝ 4 6. 6.Sziráki László 1 1 1 1 0 * 1 0 1 1 7 26.5 2. 7.Vámosi Albert 0 0 0 0 1 0 * ˝ 0 0 1,5 10. 8.Börcsök László 1 ˝ 1 1 1 1 ˝ * ˝ 1 7,5 1. 9.Kövér Imre ˝ 0 0 ˝ 0 0 1 ˝ * 0 2,5 8.75 8. 10.Frank István 1 1 0 1 ˝ 0 1 0 1 * 5,5 4.





XIV. NYíLT OB., MISKOLC, 1994.11.18-20. Játékidő: 2x1 óra

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 1 Sziráki László 7.0 53.0 39.50 36.5 2536 2448 -0.74 3 Bódor Sándor 7.0 50.5 37.00 38.5 2396 2475 +0.79 8 Dani Péter 7.0 49.0 38.25 34.0 2214 2442 +2.59 4. 2 Botkó Imre 6.5 48.0 33.00 32.5 2476 2288 -1.51 4 Rozák Bertalan 6.5 44.0 29.75 30.5 2327 2256 -0.70 6. 6 Rutkovszky Tibor 6.0 49.5 28.50 32.0 2303 2295 -0.12 15 Vida László 6.0 49.0 29.50 30.0 2041 2253 +2.58 8. 7 Frank István 5.5 47.5 25.75 29.0 2245 2157 -0.98 11 Gados László 5.5 41.5 21.25 26.0 2132 2026 -1.16 10. 14 Heberling Norbert ifi 5.0 44.0 18.50 27.0 2106 2057 -0.67 13 Sütő Péter ifi 5.0 42.5 19.00 25.0 2120 2058 -0.76 9 Deme Lajos 5.0 39.0 16.00 29.0 2163 2048 -1.39 20 Sziráki Balázs ifi 5.0 36.0 18.50 20.0 1802 1920 +1.40 14. 5 Vámosi Albert 4.5 48.5 20.00 29.0 2308 2146 -1.89 17 Balogh Péter ifi 4.5 44.5 17.75 24.5 1992 1956 -0.45 10 Péter István 4.5 42.0 16.25 22.5 2153 1925 -2.61 16 Hurtony Szabolcs ifi 4.5 40.0 15.75 19.5 2032 1781 -2.79 22 Lévai János ifi 4.5 40.0 15.75 22.5 1749 1902 +1.80 24 Szabó Béla 4.5 36.0 14.75 20.0 1668 1862 +2.25 20. 18 Vámosi Péter 4.0 43.0 11.75 19.0 1916 1916 -0.04 12 Halász Attila 4.0 36.5 12.50 21.5 2128 1814 -3.32 30 Molnár Zsolt ifi 4.0 34.0 8.75 16.0 1400 1646 +2.04 23. 23 Sütő László 3.5 42.5 13.50 18.5 1732 1940 +1.62 19 Kundra Tibor ifi 3.5 40.0 12.25 20.0 1827 1820 -0.10 21 Erdei László ifi 3.5 36.5 11.25 18.0 1768 1783 +0.17 27 Balogh Laszló ifi 3.5 33.5 10.75 18.0 1400 1745 +2.87 25 Uraky István 3.5 28.5 6.50 15.5 1511 1538 +0.26 28. 26 Ligeti Endre ifi 3.0 30.5 5.25 9.0 1414 1436 +0.16 28 Illés Krisztián ifi 3.0 28.0 5.00 13.0 1400 1491 +0.72 30. 29 Lévai Krisztina ifi 2.5 30.0 4.50 11.0 1400 1388 -0.10 31. 31 Tyndira István ifi 2.0 28.0 3.00 12.5 1400 1263 -1.08





V. Egynapos verseny Debrecen 1994.december 11. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

Név Honnan Pont Berger 1.Bódor Sándor Debrecen 6 2.Deme Lajos Miskolc 4,5 3.Erdei László Debrecen 3,5 6.25 4.Sütő Péter Debrecen 3,5 5.25 5.Molnár Zsolt Debrecen 2,5 6.Ligeti Endre Debrecen 1 7.Hamar István Debrecen 0

Név 1 2 3 4 5 6 7 Pont Berger 1.Bódor Sándor * 1 1 1 1 1 1 6 2.Deme Lajos 0 * x 1 1 1 1 4,5 3.Erdei László 0 x * x x 1 1 3,5 6.25 4.Sütő Péter 0 0 x * 1 1 1 3,5 5.25 5.Molnár Zsolt 0 0 x 0 * 1 1 2,5 6.Ligeti Endre 0 0 0 0 0 * 1 1 7.Hamar István 0 0 0 0 0 0 * 0

Vissza az elejére





1995




Villámverseny Debrecen

1995 január 01-én a Jerikó utcai Közösségi Házban rendezett újévi villámverseny sorsolási és eredményességi táblázata:

Név Pont 1.Bódor Sándor * 1 1 1 1 1 1 1 1 8 2.Erdei László 0 * 1 1 0 1 1 x 1 5,5 3.Molnár Zsolt 0 0 * 1 0 0 0 x 1 2,5 4.Molnár Attila 0 0 0 * 0 0 1 0 1 2 5.Sütő Péter 0 1 1 1 * 1 1 1 1 7 6.Hamar István 0 0 1 1 0 * 0 0 1 3 7.Dani Tamás 0 0 1 0 0 1 * 1 1 4 8.Ligeti Endre 0 0 x x 1 1 0 * 1 4 9.Kis Gábor 0 0 0 0 0 0 0 0 * 0

Végeredmény :

Név 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pont 1.Bódor Sándor * 1 1 1 1 1 1 1 1 8 2.Sütő Péter 0 * 1 1 1 1 1 1 1 7 3.Erdei László 0 0 * 1 x 1 1 1 1 5,5 4.Dani Tamás 0 0 0 * 1 1 1 0 1 4 5.Ligeti Endre 0 0 x 0 * 1 x 1 1 4 6.Hamar István 0 0 0 0 0 * 1 1 1 3 7.Molnár Zsolt 0 0 0 0 x 0 * 1 1 2,5 8.Molnár Attila 0 0 0 1 0 0 0 * 1 2 9.Kis Gábor 0 0 0 0 0 0 0 0 * 0

A tandemverseny végeredménye:

1. Sütő P., Erdei L. ** 101 11 11 6 1. 2. Bódor S., Kis G. 010 ** 11 11 5 2. 3. Molnár Zs., Molnár A. 00 00 ** 11 2 3. 4. Ligeti E., Hamar I. 00 00 00 ** 0 4.





VI.NYíLT EGYNAPOS HEXASAKKVERSENY, DEBRECEN, 1995.01.29. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 2 Börcsök László 6.5 32.5 29.75 27.0 2435 2517 +0.34 2. 3 Bódor Sándor 6.0 29.0 22.50 24.0 2418 2312 -0.51 3. 1 Sziráki László 5.5 30.0 21.75 22.0 2534 2182 -1.36 4. 6 Gados László 5.0 31.5 20.00 23.0 2120 2207 +0.80 7 Sütő Péter ifi 5.0 30.5 18.00 22.0 2089 2109 +0.17 6. 8 Vida László 4.0 31.5 13.50 19.0 2067 2110 +0.43 9 Erdei László ifi 4.0 27.0 10.00 15.0 1836 1940 +1.06 4 Dani Péter 4.0 26.5 12.50 16.0 2242 1888 -2.44 17 Molnár Zsolt ifi 4.0 26.0 13.50 17.0 1590 2028 +3.37 11 Kundra Tibor 4.0 24.0 11.50 15.5 1805 1798 -0.06 5 Deme Lajos 4.0 22.5 11.50 14.0 2149 1721 -2.65 12.10 Sütő László 3.5 27.5 11.00 15.0 1828 1836 +0.07 16 Gados Dániel isk 3.5 25.5 10.50 12.5 1596 1783 +1.68 14.14 Lévai János 3.0 30.5 11.00 13.0 1785 1982 +1.67 18 Abaffy Péter ifi 3.0 26.5 9.50 14.0 1589 1760 +1.46 12 Sziráki Balázs isk 3.0 25.0 6.00 14.0 1804 1771 -0.36 13 Sziráki Gergely isk 3.0 21.5 7.00 14.0 1804 1682 -1.20 15 Kis Gábor 3.0 20.0 5.00 10.0 1600 1617 +0.13 20 Ligeti Endre ifi 3.0 18.0 4.00 9.5 1458 1561 +0.90 23 Lévai Krisztina ifi 3.0 17.5 3.50 8.0 1400 1575 +1.46 19 Uraky István ifi 3.0 17.0 3.50 9.0 1503 1539 +0.34 22.21 Hamar István isk 2.5 21.0 5.00 8.5 1400 1577 +1.38 23.24 Molnár Attila isk 2.0 21.5 4.50 9.0 1400 1463 +0.46 22 Károly Miklós isk 2.0 19.5 3.00 8.0 1400 1463 +0.46 25.26 Zsom Imre isk 1.5 16.5 1.50 5.0 1400 1251 -1.23 26.25 Puskás Gellért isk 0.0 18.5 0.00 0.0 1400 832 -2.45





8. HAJDÚ KUPA, DEBRECEN, 1995.03.31-04.02.

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 2 Bódor Sándor 7.5 51.5 42.25 39.5 2418 2427 +0.12 2. 3 Rozák Bertalan 7.0 49.0 36.75 34.0 2320 2380 +0.61 3. 1 Sziráki László 6.5 49.5 31.75 32.0 2534 2300 -1.78 8 Péter István 6.5 48.0 30.75 32.5 2133 2313 +2.18 5. 5 Dani Péter 6.0 48.5 29.50 32.5 2242 2257 +0.15 6.16 Lévai János 5.5 43.5 23.25 25.5 1785 2118 +3.79 9 Gados László 5.5 43.0 21.75 28.0 2120 2068 -0.62 8. 4 Rutkovszky Tibor 5.0 49.0 24.50 29.0 2302 2168 -1.57 11 Hurtony Szabolcs ifi 5.0 43.0 20.50 27.0 1978 1923 -0.67 14 Kundra Tibor 5.0 40.0 17.50 23.0 1805 1833 +0.32 17 Molnár Zsolt ifi 5.0 37.5 15.25 20.0 1590 1780 +2.00 12. 6 Kövér Imre 4.5 46.5 19.75 27.0 2219 2116 -1.26 10 Sütő Péter ifi 4.5 44.5 18.50 24.0 2089 1955 -1.62 13 Erdei László ifi 4.5 38.5 14.00 19.0 1836 1803 -0.42 7 Deme Lajos 4.5 36.5 12.75 21.0 2149 1765 -3.69 18 Dékány Béla 4.5 33.5 14.25 20.0 1524 1770 +2.79 17.25 Erdős Géza 4.0 44.0 14.75 26.0 1948 1992 +0.44 12 Balogh Péter ifi 4.0 42.0 16.00 23.0 1937 1793 -1.76 15 Sziráki Balázs serd. 4.0 37.5 11.00 21.0 1804 1826 +0.31 24 Pongor Ferenc ifi 4.0 32.0 9.25 17.0 1400 1542 +1.32 19 Uraky István ifi 4.0 31.5 7.25 15.0 1503 1551 +0.44 22.23 Nagy István serd. 3.0 32.5 5.25 15.0 1400 1476 +0.64 21 Lévai Krisztina ifi 3.0 31.0 6.25 14.0 1400 1411 +0.08 24.20 Hamar István serd. 2.0 30.0 2.25 11.0 1400 1327 -0.52 22 Molnár Attila serd. 2.0 30.0 3.25 9.0 1400 1349 -0.36





Nyári hexasakkverseny, Szabadka, 1995.

Résztvevők:

PNo. Name Rating Város 1 Szabó Károly Yu Szabadka 2 Gábor Melinda Yu Szabadka 3 Jurasits Miklós H Tamási 4 Gyurica György Yu Szabadka 5 Sinkó Árpád Yu Szabadka 6 Bohócki Mihály Yu Szabadka 7 Illés Kornél Yu Szabadka 8 Kócé Nándor Yu Szabadka 9 Zivoslav Stojanovic Yu Szabadka 10 Poljakovic Vojislav Yu Szabadka 11 Frank István Yu Szabadka 12 Varga Sándor Yu Szabadka 13 Kócé Ágota Yu Szabadka 14 Sinkó Attila Yu Szabadka 15 Csiszár Szabolcs Yu Szabadka

Végeredmény: Nyári hexasakkverseny, Szabadka, 1995. No. PNo. Name Score WP SB 1. 11 Frank István 6.0 29.0 23.75 2. 12 Varga Sándor 5.5 27.0 19.25 3. 3 Jurasits Miklós 5.0 30.0 20.00 4. 4 Gyurica György 4.5 28.0 14.75 5. 10 Poljakovic Vojislav 4.0 28.0 13.25 6 Bohócki Mihály 4.0 25.5 11.75 9 Zivoslav Stojanovic 4.0 23.5 8.25 1 Szabó Károly 4.0 21.5 10.50 9. 5 Sinkó Árpád 3.5 22.5 5.50 14 Sinkó Attila 3.5 22.0 6.50 11. 15 Csiszár Szabolcs 3.0 29.0 7.25 8 Kócé Nándor 3.0 25.0 7.75 13 Kócé Ágota 3.0 18.5 3.25 14. 7 Illés Kornél 2.0 19.5 1.25 15. 2 Gábor Melinda 1.0 18.5 0.25





Tamási - Szabadka ? 1995.07.27.

1. Frank I. /Sz/ - Lódi L. /T/ 1-0 2. Bohócki M. /Sz/ - Jurasits M. /T/ ?





4. TANKER kupa, Tamási, 1995.07.28-08.02.

Játékidő: 2x2 óra 40 lépésre + 2x15 perc leesésig.

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 2 Sziráki László 8.0 51.0 44.75 43.5 2534 2576 +0.26 2. 3 Bódor Sándor 7.0 48.0 36.25 32.5 2419 2329 -0.74 3. 7 Csupor Péter 6.5 49.0 32.75 35.0 2212 2280 +0.83 4. 1 Rudolf László 6.0 51.5 30.50 32.0 2618 2327 -2.37 8 Bohócki Mihály 6.0 49.0 29.25 33.0 2166 2274 +1.32 6 Lódi László 6.0 48.0 28.25 32.5 2249 2299 +0.60 11 Wunderlich Lívius 6.0 45.0 25.75 28.5 2092 2124 +0.33 8. 4 Vámosi Albert 5.5 50.5 28.00 28.5 2263 2285 +0.28 5 Frank István 5.5 43.5 23.00 28.5 2254 2160 -1.07 10.12 Putzer András 5.0 45.5 24.00 29.5 2074 2034 -0.49 13 Sütő Péter ifi 5.0 43.5 20.00 27.0 2061 2011 -0.67 21 Kundra Tibor 5.0 41.0 21.75 22.5 1810 1952 +1.76 26 Kalányos Ferenc 5.0 40.0 19.00 22.5 1603 1987 +3.92 32 Nagy Ádám ifi 5.0 38.5 20.75 24.0 1400 1927 +4.55 15.14 Jurasits Miklós 4.5 45.0 20.50 26.0 2049 1998 -0.63 16 Vámosi Péter 4.5 43.0 15.00 26.5 1915 2005 +1.08 17 Balogh Péter ifi 4.5 41.5 16.75 22.0 1902 1867 -0.45 19 Erdei László ifi 4.5 40.5 17.25 21.5 1849 1838 -0.18 15 Ábrahám Tibor 4.5 39.0 16.75 20.5 1960 1815 -1.71 18 Lévai János 4.5 38.5 16.25 19.5 1894 1864 -0.36 21.10 Deme Lajos 4.0 46.5 18.75 24.0 2149 1947 -2.39 22 Lódi Károly 4.0 38.0 12.25 18.0 1753 1732 -0.23 20 Pöltl János 4.0 37.0 12.25 17.5 1822 1666 -1.85 25 Abaffy Péter ifi 4.0 36.0 11.50 17.5 1633 1606 -0.32 27 Nagy István ifi 4.0 31.5 10.00 16.0 1426 1634 +2.29 31 Kócé Nándor ifi 4.0 26.0 8.00 13.5 1400 1491 +1.12 27. 9 Péter István 3.5 47.5 17.00 23.5 2155 1868 -3.43 24 Dalos Endre 3.5 39.5 12.25 18.5 1697 1772 +0.89 23 Molnár Zsolt ifi 3.5 34.5 8.00 18.5 1751 1645 -1.36 30.30 Illés Kornél ifi 2.5 30.5 5.50 11.0 1400 1458 +0.52 31.28 Babonai Judit ifi 2.0 30.5 4.00 9.0 1400 1380 -0.16 29 Gábor Melinda ifi 2.0 30.0 3.50 8.0 1400 1421 +0.20 33 Szabó István ifi 2.0 29.5 4.00 9.0 1400 1302 -0.97 34.34 Veress Balázs ifi 1.5 28.5 4.00 5.5 1400 1251 -1.47





IV. Borsod Kupa, Miskolc, 1995.08.06. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 1 Sziráki László 6.0 31.0 26.25 25.5 2534 2517 -0.09 2. 4 Rozák Bertalan 5.5 29.5 20.75 22.0 2326 2341 +0.11 3 Bódor Sándor 5.5 28.0 20.00 24.5 2418 2334 -0.52 4. 2 Botkó Imre 4.5 28.5 15.75 18.5 2476 2203 -1.87 5. 5 Rutkovszky Tibor 4.0 30.0 14.00 17.5 2286 2233 -0.48 11 Erdei László ifi 4.0 27.0 13.25 15.5 1849 2040 +1.83 9 Fegyverneki János 4.0 24.5 9.00 17.5 1994 1985 -0.06 8 Sütő Péter ifi 4.0 24.0 9.50 15.0 2061 1921 -1.25 6 Horváth Kálmán 4.0 20.0 8.75 10.0 2215 1719 -2.76 10.10 Lévai János 3.5 27.5 8.50 16.0 1894 2068 +1.61 17 Nagy Ádám ifi 3.5 22.0 9.75 11.0 1400 1945 +3.29 16 Abaffy Péter ifi 3.5 20.0 7.75 13.5 1633 1835 +1.42 7 Deme Lajos 3.5 19.0 8.50 13.0 2149 1729 -3.01 14.12 Kundra Tibor 3.0 26.0 8.00 10.5 1810 1924 +0.80 13 Sziráki Balázs ifi 3.0 24.0 6.25 11.0 1803 1797 -0.04 15 Molnár Zsolt ifi 2.5 26.0 8.50 15.0 1751 1920 +1.31 16.19 Sziráki Vivien ifi 2.5 20.0 2.50 9.5 1400 1742 +1.32 14 Sziráki Gergely ifi 2.5 19.0 2.50 8.5 1780 1468 -2.46 19.18 Sziráki Adrienn ifi 1.0 19.5 0.25 6.0 1400 1203 -0.30





VIII.Egyéni Debrecen bajnokság Debrecen 1995.augusztus 27. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

Név Pont Berger 1.Dani Péter 7 24,5 2.Bódor Sándor 7 22 3.Sütô Péter 5 4.Erdei László 4,5 5.Nagy István 4 6.Molnár Zsolt 3,5 7.Kis Gábor 3 8.Hamar István 1 3 9.Molnár Attila 1 1

Név 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Pont Berger 1.Dani Péter * 1 1 0 1 1 1 1 1 7 24,5 2.Bódor Sándor 0 * 1 1 1 1 1 1 1 7 22 3.Sütő Péter 0 0 * 0 1 1 1 1 1 5 4.Erdei László 1 0 1 * 0 1/2 0 1 1 4,5 5.Nagy István 0 0 0 1 * 1 0 1 1 4 6.Molnár Zsolt 0 0 0 1/2 0 * 1 1 1 3,5 7.Kis Gábor 0 0 0 1 1 0 * 0 1 3 8.Hamar István 0 0 0 0 0 0 1 * 0 1 3 9.Molnár Attila 0 0 0 0 0 0 0 1 * 1 1





XV. Nyílt OB. Debrecen, 1995. október 20-23.

Játékidő: 2x1 óra 40 lépésre, majd 2x15 perc

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 6 Korcsickij Szergej 7.5 51.5 42.50 41.5 2315 2484 +1.74 2. 13 Péter István 7.0 48.0 35.00 34.5 2155 2294 +1.51 3. 5 Rozák Bertalan 6.5 49.0 33.50 30.0 2326 2292 -0.34 7 Rutkovszky Tibor 6.5 47.0 31.25 32.0 2286 2260 -0.25 1 Sziráki László 6.5 44.0 32.25 29.0 2534 2214 -2.14 6. 10 Dani Péter 6.0 51.5 33.00 34.0 2244 2294 +0.60 3 Bódor Sándor 6.0 47.0 29.50 31.0 2419 2267 -1.47 15 Gados László 6.0 40.5 23.50 25.5 2122 2004 -1.20 9. 4 Schenkerik Csaba 5.5 52.0 29.00 32.5 2343 2258 -0.98 2 Botkó Imre 5.5 50.5 27.00 34.0 2476 2249 -2.24 28 Molnár Zsolt ifi. 5.5 45.5 25.75 25.0 1751 2104 +3.97 9 Frank István 5.5 44.0 23.25 29.0 2254 2114 -1.52 13. 8 Vámosi Albert 5.0 50.0 25.50 31.0 2263 2247 -0.22 17 Sütő Péter ifi. 5.0 45.0 20.00 26.0 2061 2024 -0.49 12 Csupor Péter 5.0 43.5 20.50 29.0 2212 2039 -2.02 18 Fegyverneki János 5.0 43.5 20.50 24.0 1994 1968 -0.40 11 Horváth Kálmán 5.0 35.5 16.75 23.0 2215 1821 -3.46 18. 26 Kundra Tibor 4.5 44.5 20.50 21.5 1810 1914 +1.26 16 Putzer András 4.5 43.0 16.50 27.0 2074 1978 -1.17 19 Hurtony Sz. ifi. 4.5 41.5 17.00 25.5 1965 1966 +0.00 24 Erdei László ifi. 4.5 40.5 17.50 19.0 1849 1718 -1.62 20 Császár Imre 4.5 40.0 16.50 22.5 1955 1840 -1.44 14 Deme Lajos 4.5 37.0 17.50 20.5 2149 1784 -3.60 27 Vámosi Márton ifi. 4.5 35.5 13.75 18.5 1795 1751 -0.54 25. 22 Balogh Péter ifi. 4.0 46.0 19.50 24.5 1902 1987 +1.03 23 Lévai János 4.0 45.0 17.50 24.0 1894 2025 +1.57 25 Pöltl János 4.0 40.5 14.25 21.0 1822 1874 +0.67 34 Nagy István serd. 4.0 34.5 11.50 17.0 1426 1702 +2.83 31 Pongor Ferenc ifi. 4.0 34.0 9.50 16.0 1453 1715 +2.74 41 Zabiák Norbert ifi. 4.0 39.5 15.25 20.0 1400 1848 +3.64 39 Nagy Ádám ifi. 4.0 37.5 13.00 20.0 1400 1738 +3.19 35 Dani László 4.0 31.5 11.50 16.5 1400 1640 +2.56 33. 21 Vámosi Péter 3.5 41.5 14.75 21.0 1915 1687 -2.80 42 GEP 3.5 36.5 13.00 17.0 1399 1731 +2.87 29 Gados Dániel serd. 3.5 35.0 8.25 16.5 1646 1659 +0.17 36. 30 Abaffy Péter ifi. 3.0 33.0 6.50 15.0 1633 1548 -0.96 37. 32 Hamar István serd. 2.5 33.0 5.00 11.0 1434 1500 +0.61 36 Danóci Sándor 2.5 32.5 5.75 10.5 1400 1458 +0.52 39. 33 Illés Krisztián ifi.2.0 28.5 4.00 10.0 1429 1391 -0.34 38 Kopunovics R. serd. 2.0 28.0 4.00 8.0 1400 1332 -0.70 40 Veress Balázs ifi. 2.0 28.0 5.25 5.5 1400 1283 -1.24 37 Gábor Melinda serd. 2.0 26.5 4.50 6.0 1400 1297 -1.06





7.Egynapos verseny, DEBRECEN, 1995.12.17. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 2 Sütő Péter 7.0 26.0 26.00 28.0 2061 2341 +0.56 2. 1 Bódor Sándor 6.0 27.5 20.50 24.0 2419 1922 -1.00 3. 4 Molnár Zsolt 4.5 25.0 10.50 19.0 1751 1815 +0.65 4. 6 Nagy István 4.0 25.5 8.00 17.0 1426 1810 +3.16 8 Danóci Sándor 4.0 24.5 6.75 14.0 1400 1761 +2.40 6. 3 Erdei László 3.5 31.0 10.25 15.0 1849 1686 -1.34 11 GEP 3.5 19.5 5.25 12.0 1399 1594 +1.36 8. 7 Molnár Attila 3.0 29.5 6.75 12.0 1404 1618 +1.28 10 Veress Balázs 3.0 21.0 4.25 12.5 1400 1391 -0.04 10. 5 Hamar István 2.5 20.0 2.75 10.5 1434 1270 -1.26 11. 9 Haszonics Á. 1.0 20.0 0.25 4.0 1400 791 -2.46





Évzáró villámverseny DEBRECEN 1995.12.31. 2x5 perc

Név 1 2 3 4 5 6 Pont rj. Helyezés 1.Sütő Péter * 00 01 11 11 11 7 2. 2.Bódor Sándor 11 * 11 11 11 11 10 1. 3.Danóci Sándor 10 00 * 11 01 01 5 0 4. 4.Haszonics Árpád 00 00 00 * 00 00 0 6. 5.Veress Balázs 00 00 10 11 * 00 3 5. 6.Erdei László 00 00 10 11 11 * 5 1 3.

Vissza az elejére




1996




8. NYílt Egynapos verseny, DEBRECEN, 1996.01.28. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 1 Sziráki László 6.0 32.5 26.50 24.0 2537 2324 -0.79 2 Bódor Sándor 6.0 29.5 24.50 26.0 2404 2369 -0.16 3. 10 Molnár Zsolt ifi. 5.5 28.5 19.50 24.5 1845 2353 +4.31 4. 12 Erdei László ifi. 5.0 22.0 12.00 15.0 1820 2062 +2.34 5. 3 Kövér Imre 4.5 30.0 17.50 18.5 2206 2054 -1.17 6. 11 Nagy Ádám ifi. 4.0 31.0 15.00 18.0 1841 1976 +1.34 4 Kisimre István 4.0 30.0 12.50 20.0 2168 2093 -0.69 6 Vida László 4.0 28.5 13.50 18.0 2076 2048 -0.27 8 Lévai János 4.0 26.0 11.50 17.0 1950 2054 +1.06 14 Sziráki Gergely serd. 4.0 21.0 10.00 13.0 1731 1923 +1.83 11. 5 Deme Lajos 3.5 28.0 11.75 15.5 2125 1757 -2.80 16 Abaffy Péter ifi. 3.5 20.0 6.75 13.5 1637 1803 +1.54 18 Danóci Sándor 3.5 17.5 6.25 11.5 1517 1713 +1.75 14. 7 Sütő Péter ifi. 3.0 30.5 10.50 15.0 2024 1844 -1.76 17 Dékány Béla 3.0 22.5 7.50 9.0 1608 1775 +1.46 22 Veress Balázs ifi. 3.0 16.0 3.50 8.0 1400 1510 +0.97 17. 13 Sziráki Balázs ifi. 2.5 23.0 6.25 10.0 1802 1687 -1.14 9 Nagy István serd. 2.5 22.0 4.25 13.5 1895 1636 -2.47 19. 19 Sziráki Vivien serd. 2.0 22.0 3.00 7.0 1453 1519 +0.46 15 HSMDE10 /5.fok.DE./ 2.0 19.0 1.50 7.0 1700 1512 -1.78 21. 21 Sziráki Adrienn serd. 1.5 20.0 1.25 4.0 1400 1384 -0.11 22. 20 Haszonics Árpád serd. 0.0 19.5 0.00 0.0 1400 921 -1.68





Budapest Bajnokság 1996.03.15-16. Játékidő: 2x45 perc

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 1 Sziráki László 7.0 48.0 35.75 36.5 2537 2244 -1.64 3 Schenkerik Csaba 7.0 45.5 34.75 34.0 2333 2248 -0.74 2 Bódor Sándor 7.0 42.5 28.50 34.0 2404 2210 -1.37 4. 5 Gados László 6.0 46.0 26.75 28.0 2110 2140 +0.33 5. 6 Sütő Péter 5.5 46.0 24.50 29.5 2024 2096 +0.91 6. 7 Molnár Zsolt 5.0 39.0 14.25 24.5 1845 2023 +2.12 7.12 Kiss Tamás 4.5 42.5 15.00 23.0 1665 2015 +3.51 4 Horváth Kálmán 4.5 38.5 12.50 23.5 2215 1947 -2.97 8 Erdei László 4.5 35.5 11.00 19.0 1820 1931 +1.35 10.10 Pöltl János 4.0 39.0 9.00 22.0 1798 1876 +0.94 11. 9 Sziráki Balázs 3.5 36.5 10.25 14.5 1802 1811 +0.08 12.11 Sziráki Gergely 2.5 34.0 3.75 13.5 1731 1646 -1.01 13.13 Gados Dániel 2.0 36.5 3.50 13.0 1651 1665 +0.11 14.14 Veress Balázs 0.0 37.5 0.00 0.0 1400 1204 -0.45





9. Nyílt HAJDÚ kupa, Debrecen, 1996.04.5-7. Játékidő: 2x1 óra

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 4 Korcsickij Szergej 8.0 50.0 44.25 39.5 2370 2568 +1.70 2. 1 Sziráki László 7.0 49.0 34.75 34.5 2537 2374 -1.19 3. 2 Börcsök László 6.5 52.0 34.50 32.5 2438 2355 -0.79 4. 3 Bódor Sándor 6.0 52.0 30.75 34.5 2404 2349 -0.66 5 Schenkerik Csaba 6.0 49.5 31.50 32.0 2333 2229 -1.11 13 Vida László 6.0 38.5 21.50 28.0 2076 2107 +0.33 7. 9 Péter István 5.5 47.5 25.50 31.0 2136 2144 +0.10 17 Nagy Ádám ifi. 5.5 43.5 23.50 23.5 1841 2034 +2.35 9. 11 Gados László 5.0 50.5 23.75 27.0 2110 2194 +1.04 6 Frank István 5.0 50.0 23.50 30.0 2238 2195 -0.58 8 Bohócki Mihály 5.0 40.5 20.75 22.5 2177 1925 -2.65 16 Molnár Zsolt ifi. 5.0 41.5 20.00 23.0 1845 2024 +2.12 14 Sütő Péter ifi. 5.0 38.5 18.50 25.0 2024 2026 -0.04 18 Erdei László ifi. 5.0 36.0 15.50 20.5 1820 1915 +1.13 15. 23 Kiss Tamás ifi. 4.5 44.0 19.50 24.5 1665 1974 +3.24 10 Deme Lajos 4.5 37.5 15.50 20.0 2125 1821 -3.24 17. 7 Kövér Imre 4.0 43.5 16.00 25.0 2206 1938 -3.02 12 Heberling Norbert ifi.4.0 40.5 14.50 23.0 2079 1821 -2.93 20 Pöltl János 4.0 39.0 14.75 19.0 1798 1859 +0.76 19 Sziráki Balázs ifi. 4.0 34.5 10.75 17.0 1802 1829 +0.40 25 Abaffy Péter ifi. 4.0 34.5 11.00 18.0 1637 1753 +1.39 26 Dékány Béla 4.0 31.0 8.75 16.0 1608 1707 +1.21 23. 28 HSMDE11 4.fok./DE./ 3.5 45.5 15.00 23.5 1511 1969 +3.23 15 Balogh Péter ifi. 3.5 41.5 12.25 19.5 1914 1770 -1.81 21 Kosztya Tibor 3.5 29.5 8.25 15.5 1774 1659 -1.45 27 Danóci Sándor 3.5 27.5 7.25 13.0 1517 1595 +0.89 27. 22 Kócé Nándor serd. 3.0 30.5 7.00 14.0 1703 1667 -0.42 28. 30 Veress Balázs ifi. 2.5 30.5 4.75 11.5 1400 1553 +1.33 29. 24 Gados Dániel serd. 2.0 34.0 3.00 12.0 1651 1527 -1.33 30. 29 Gábor Melinda serd. 0.0 32.5 0.00 0.0 1400 1023 -1.35





I. Nemzetközi bajnokság, Szabadka, 1996.05.25-27. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 1 Bódor Sándor 8.0 48.5 43.50 36.0 2404 2262 -0.64 2. 8 Sütő Péter ifi 6.5 43.5 27.00 32.5 2024 2107 +1.01 3. 7 Varga Sándor 6.0 45.5 27.00 30.0 2025 2056 +0.33 6 Gyurica György ifi 6.0 44.0 25.50 26.0 2037 2028 -0.12 5. 3 Frank István 5.5 50.0 27.75 28.0 2238 2021 -2.15 4 Bohócki Mihály 5.5 50.0 26.75 34.0 2177 2125 -0.62 7. 11 Pöltl János 5.0 52.0 26.50 30.0 1798 2116 +3.47 10 Rózsa Csongor 5.0 46.0 23.50 25.0 1800 1989 +2.30 12 Kócé Nándor ifi 5.0 37.5 14.50 22.0 1703 1771 +0.77 5 Deme Lajos 5.0 36.5 14.00 26.0 2125 1907 -2.38 9 Gyurica György 5.0 31.0 11.00 20.5 1944 1694 -2.65 12. 2 Szabó Károly 4.5 37.5 12.50 21.5 2253 1813 -3.96 13.18 Kovács Sz. Zoltán ifi 4.0 40.0 9.50 20.5 1400 1804 +3.46 14. 13 Mészáros Igor ifi 3.5 34.5 5.00 19.0 1500 1632 +1.43 15. 15 Kopunovic Róbert ifi 3.0 31.5 4.25 13.5 1412 1552 +1.38 16. 16 Gábor Melinda ifi 2.0 33.5 2.25 10.5 1400 1538 +1.10 17. 14 Kócé Ágota ifi 1.5 32.5 1.00 10.0 1458 1359 -0.93 18. 17 Ivity Krisztián ifi 0.0 35.0 0.00 0.0 1400 1047 -1.17





XVI. Országos bajnokság, Tamási, 1996.06.18-23. Játékidő: 2x2 óra + 2x15 perc

Végeredmény:

o. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 1 Sziráki László 7.5 50.0 41.25 41.0 2537 2417 -0.78 2.12 Sütő Péter ifi 7.0 47.5 34.00 37.0 2024 2388 +4.21 3. 5 Vámosi Albert 6.0 45.5 28.00 28.0 2264 2158 -1.11 7 Csupor Péter 6.0 49.0 31.50 30.0 2200 2250 +0.60 8 Péter István 6.0 48.5 28.50 32.0 2136 2210 +0.87 6. 2 Botkó Imre 5.5 48.5 26.75 30.0 2476 2198 -2.60 6 Lódi László 5.5 45.5 27.75 26.5 2244 2222 -0.26 13 Fegyverneki János 5.5 44.5 21.75 30.5 1985 2228 +2.98 9.11 Putzer András 5.0 44.0 18.75 26.5 2041 2024 -0.16 20 Sziráki Balázs ifi 5.0 39.0 16.75 22.0 1802 1974 +2.03 15 Nagy István serd 5.0 38.5 18.00 20.0 1895 1897 -0.04 24 Dalos Endre 5.0 37.5 18.50 20.0 1724 1879 +1.68 14 Ábrahám Tibor 5.0 35.5 16.25 22.0 1926 1866 -0.76 14. 4 Rutkovszky Tibor 4.5 52.5 23.75 30.5 2279 2165 -1.44 16 Molnár Zsolt ifi 4.5 39.0 14.00 22.5 1845 1895 +0.54 18 Károly Gyula 4.5 38.0 15.25 19.5 1826 1909 +0.99 21 Pöltl János 4.5 30.0 9.00 17.5 1798 1744 -0.72 18. 9 Deme Lajos 4.0 45.0 17.25 23.0 2125 1982 -1.76 10 Gados László 4.0 43.5 17.75 23.5 2110 1973 -1.67 23 Lódi Károly 4.0 39.5 14.00 20.0 1748 1823 +0.68 22 Kalányos Ferenc 4.0 37.0 13.75 20.5 1759 1893 +1.57 19 Erdei László ifi 4.0 32.0 8.25 16.5 1820 1734 -1.04 17 Nagy Ádám ifi 4.0 31.5 10.00 18.5 1841 1767 -0.86 24.26 HSMDE42 (3.fok) 3.0 32.5 2.75 10.0 1511 1531 +0.16 25 Gados Dániel serd 3.0 32.0 5.75 14.0 1651 1600 -0.60 26.28 Veress Balázs ifi 1.0 32.0 1.75 6.5 1400 1375 -0.17 27.27 Szabó István ifi 0.5 33.5 0.50 3.0 1400 1295 -0.58 3 Bódor Sándor 2,5 a 4. forduló után visszalépett!





I. FAK Bajnoksága, Minszk 1996.07.11-16.

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB 1. 3 Korcsickij Sz. 8.5 47.5 45.25 2. 16 Sütő P. 8.0 48.0 39.50 3. 1 Mackowiak M. 6.5 50.5 31.50 4. 13 Jemeljasin J. 6.0 41.5 25.00 5. 10 Kaszperovics A. 5.5 43.0 18.75 6. 12 Ivanjuk V. 5.0 49.0 23.25 7 Tyeper J. 5,0 46.0 23.50 8 Bogdanovics Sz. 5.0 45.0 19.75 11 Bancevics Sz. 5.0 43.5 20.50 10. 5 Pavlovics A. 4.5 48.0 19.50 2 Mackowiak G. 4.5 45.5 17.75 15 Aniszkevics D. 4.5 43.5 16.75 14 Krasznapejeva J. 4.5 37.5 15.75 19 Kupcsov V. 4.5 29.0 9.50 15. 4 Nyekraszov V. 4.0 46.5 16.25 6 Bakulin J. 4.0 44.0 16.75 9 Gados L. 4.0 41.5 18.25 24 Korhov J. 4.0 32.5 9.50 22 Kramszkoj V. 4.0 32.5 7.50 21 Tokarev V. 4.0 31.0 9.50 21. 18 Petrovec Sz. 3.5 30.5 5.50 22. 20 Szkripka V. 2.0 32.0 1.50 23. 23 Bazunc P. 1.0 32.0 0.50 24. 17 Gzsehalovszkij P. 0.5 32.0 2.00





2. Turul Kupa, Tatabánya, 1 1996.08.18-20. Játékidő:2x1 óra +2x15 perc

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 1 Sziráki László 7.0 50.0 36.75 35.5 2537 2371 -1.19 2 Börcsök László 7.0 48.5 36.50 36.0 2438 2390 -0.47 3. 3 Schenkerik Csaba 6.5 47.5 33.25 33.0 2322 2335 +0.20 4. 9 Gados László 6.0 49.5 32.75 33.5 2107 2319 +2.58 5. 8 Sütő Péter ifj. 5.5 45.5 22.50 29.5 2116 2205 +1.09 13 Molnár Zsolt ifj. 5.5 43.5 23.50 26.5 2027 2165 +1.72 7. 5 Csupor Péter 5.0 47.0 22.50 29.0 2206 2140 -0.85 4 Frank István 5.0 45.0 22.50 27.0 2212 2081 -1.57 12 Putzer András 5.0 40.5 19.50 23.5 2038 2032 -0.13 7 Péter István 5.0 38.5 16.50 20.0 2152 2003 -1.75 18 Balogh Péter ifj. 5.0 32.5 15.25 18.5 1878 1954 +0.95 12. 10 Wunderlich Lívius 4.5 42.0 17.75 23.0 2102 1986 -1.44 14 Hurtony Szabolcs 4.5 42.0 17.75 24.5 1965 2011 +0.54 16 Erdei László ifj. 4.5 41.0 17.00 23.5 1896 2084 +2.16 19 Sziráki Balázs ifj. 4.5 39.5 18.50 23.0 1829 2062 +2.61 16. 11 Deme Lajos 4.0 40.5 16.75 21.5 2086 1957 -1.58 17 Pöltl János 4.0 36.5 10.50 19.0 1891 1907 +0.22 6 Kisimre István 4.0 35.5 11.50 18.5 2158 1882 -3.11 19. 15 Erdős Géza 3.5 41.5 12.50 19.0 1957 1881 -0.91 23 Gados Dániel ifj. 3.5 34.0 9.50 16.5 1651 1849 +1.97 21. 20 Sziráki Gergely ifj. 3.0 30.5 7.00 13.0 1747 1791 +0.48 22. 24 Gép IV. fok. 2.5 34.5 9.75 15.5 1608 1751 +1.24 23. 21 Abaffy Péter ifj. 2.0 33.0 4.00 10.0 1717 1644 -0.70 24. 22 Kócé Nándor ifj. 1.0 33.5 2.50 1.0 1710 1504 -1.79





I. Budapest Kupa, Budapest, 1996.11.03. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 2 Bódor Sándor 6.0 28.5 23.50 24.5 2397 2412 +0.05 2. 4 Sütő Péter ifi 5.5 26.5 18.50 22.0 2116 2358 +2.14 3. 3 Schenkerik Csaba 5.0 31.5 21.25 20.0 2322 2302 -0.11 4. 1 Sziráki László 4.5 29.0 15.50 20.5 2537 2113 -2.29 10 Vámosi Péter 4.5 28.0 15.00 19.5 1881 2273 +3.38 6. 5 Gados László 4.0 24.5 10.75 14.5 2107 2022 -0.76 8 Nagy Ádám ifi 4.0 22.0 7.75 12.0 1898 2026 +1.02 8. 6 Vida László 3.5 24.5 8.50 15.5 2072 1962 -1.05 13 Sziráki Balázs ifi 3.5 21.0 7.75 11.5 1829 1858 +0.22 10. 11 Kiss Tamás ifi 3.0 27.0 6.50 15.0 1868 1976 +0.97 7 Nagy József 3.0 22.5 5.75 13.0 1950 1835 -0.94 12. 9 Pöltl János 2.5 24.0 4.25 7.5 1891 1812 -0.54 14 Sziráki Gergely ifi 2.5 20.5 4.50 10.5 1747 1717 -0.18 12 Sütő László 2.5 18.0 3.50 7.5 1829 1658 -1.32 15. 15 Gados Dániel ifi 2.0 20.0 3.75 10.5 1596 1713 +0.46





IX. Debrecen Bajnokság, Debrecen, 1996.11.27-12.14. Játékidő: 2x30 perc vagy 2x15 perc

Végeredmény:

1. Bódor Sándor 4 2. Molnár Zsolt 2,5 3. Sütő Péter 2 4. Erdei László 1,5 5. Danóci Sándor 0





Molnár József Emlékverseny, Budapest, 1996.12.27-30.

Játékidő: 2x1,5 óra 40 lépésre + 2x15 perc

Végeredmény:

<>No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 8 Korcsickij Szergej 8.0 47.0 41.00 41.5 2315 2738 +4.40 2. 1 Mackowiak Marek 6.5 50.0 34.75 35.0 2655 2532 -1.06 3. 3 Somlai László 6.0 50.5 31.00 30.5 2465 2444 -0.30 5 Schenkerik Csaba 6.0 49.5 30.75 33.5 2425 2480 +0.60 4 Börcsök László 6.0 44.0 23.75 31.5 2445 2460 +0.15 6. 11 Dani Péter 5.5 48.0 24.50 29.5 2250 2387 +1.72 6 Bódor Sándor 5.5 45.5 23.00 24.5 2397 2349 -0.53 8. 9 Wunderlich Lívius 5.0 45.0 20.50 26.0 2310 2318 +0.05 9. 10 Gados László 4.5 44.0 19.25 25.0 2265 2288 +0.27 7 Kövér Imre 4.5 40.0 17.25 22.5 2370 2252 -1.44 12 Kaszperovics Andrej 4.5 38.0 15.50 20.0 2195 2245 +0.63 13 Sütő Péter ifj. 4.5 33.5 9.75 20.5 2116 2206 +1.08 15 Nagy Ádám ifj. 4.5 30.5 9.25 18.5 2000 2163 +1.98 14. 2 Sziráki László 4.0 48.0 16.50 25.0 2537 2259 -3.11 17 Sziráki Balázs ifj. 4.0 33.0 9.00 17.5 2000 2145 +1.66 16. 16 Pöltl János 3.5 31.5 6.75 12.5 2000 2014 +0.17 17. 19 Dékány Béla 3.0 31.5 6.00 17.0 2000 2010 +0.12 18. 18 Abaffy Péter ifj. 2.5 35.0 4.00 12.5 2000 1926 -0.83 19. 20 Gados Dániel ifj. 2.0 31.0 3.00 7.0 2000 1863 -1.51 20. 14 Grusko Szergej 0.0 34.5 0.00 0.0 2000 1407 -3.42

Vissza az elejére





1997




X. Nyílt Nemzetközi Hajdú Kupa Debrecen 1997.03.03-06. Játékidő: 2x90 perc

Végeredmény:

H. Ssz. Név Honnan Pont Buch. 1. 1 Korcsickij Szergej Minszk 7.5 47.5 5 Sütő Péter ifi Debrecen 6.5 48.0 2. 2 Bódor Sándor Debrecen 6.5 45.0 4. 3 Rutkovszky Tibor Miskolc 6.0 47.5 5. 16 Zabiák Norbert ifi Miskolc 5.5 46.5 6. 6 Kövér Imre Jászboldogháza 5.0 44.5 12 Nagy Ádám ifi Miskolc 5.0 43.0 8. 8 Péter István Bátaszék 4.5 41.0 9 Kisimre István Szabadka 4.5 35.5 10. 4 Csupor Péter Kalocsa 4.0 39.5 10 Dékány Béla Jászboldogháza 4.0 36.5 7 Gados László Budapest 4.0 35.0 13 Balogh Péter ifi Bátaszék 4.0 34.0 14. 11 Heberling Norbert ifi Bátaszék 2.5 35.5 10 Deme Lajos Miskolc 2.5 34.0 16. 15 Danóci Sándor Debrecen 0.0 35.0





VI. Nemzetközi Tanker Kupa Tamási 1997. július 1-6.

Végeredmény

Hely. Ssz. Név Honnan Pont Buch. 1. 3 Korcsickij Szergej Minszk 8.5 47.0 2. 4 Schenkerik Csaba Budapest 6.5 48.0 3. 1 Rudolf László Bátaszék 6.0 50.5 11 Péter István Bátaszék 6.0 46.5 5. 2 Sziráki László Budapest 5.5 47.0 5 Lódi László Tamási 5.5 43.5 7. 12 Wunderlich Líviusz Budapest 5.0 49.0 6 Frank István Szabadka 5.0 47.0 8 Csupor Péter Kalocsa 5.0 37.5 10. 7 Sütő Péter ifi Debrecen 4.5 45.0 13 Fegyverneki János Miskolc 4.5 37.0 9 Bohócki Mihály Szabadka 4.5 36.0 13. 10 Kövér Imre Jászboldogháza 4.0 45.0 17 Sziráki Balázs ifi Budapest 4.0 35.0 15. 18 Balogh Péter ifi Bátaszék 3.5 32.0 15 Hurtony Szabolcs Bátaszék 3.5 30.5 17. 14 Putzer András Pécs 3.0 35.5 18. 16 Erdei László ifi Debrecen 2.5 33.5 19. 20 Abaffy Péter ifi Debrecen 1.5 33.0 19 Pöltl János Budapest 1.5 31.5





V. EB zónaközi verseny és XVII. OB Tatabánya, 1997.08.19-24. Játékidő: 2x2 óra +2x15 perc

Végeredmény:

Hely Ssz. Név Pont Buch. 1. 1 Marek Mackowiak 7.5 49.5 39.75 40.0 2655 2591 -0.42 2 Rudolf László 7.5 46.5 36.50 36.5 2618 2533 -0.60 3. 7 Schenkerik Csaba 6.5 47.5 31.00 34.5 2334 2437 +1.19 4.13 Csupor Péter 6.0 47.5 27.50 33.5 2178 2358 +2.22 8 Rozák Bertalan 6.0 44.0 29.50 26.0 2324 2203 -1.29 6.21 Hurtony Szabolcs 5.5 38.5 22.25 23.5 1976 2250 +3.25 15 Péter István 5.5 34.5 18.25 23.0 2118 2154 +0.46 8. 4 Grazsina M. Grzelachowska 5.0 47.0 23.00 25.0 2465 2240 -2.47 16 Wunderlich Líviusz 5.0 46.0 19.00 28.5 2101 2184 +1.04 10 Vámosi Albert 5.0 42.5 23.00 25.0 2253 2169 -1.03 6 Eugen Woznica 5.0 36.5 18.75 21.0 2335 2036 -2.92 20 Nagy Ádam ifi 5.0 36.0 17.50 23.0 1994 2218 +2.66 13. 5 Bódor Sándor 4.5 50.0 21.00 27.5 2384 2236 -1.80 9 Rutkovszky Tibor 4.5 49.0 20.25 28.0 2260 2240 -0.27 3 Sziráki László 4.5 40.5 17.75 25.0 2537 2141 -3.78 29 Zabiák Norbert ifi 4.5 40.0 17.75 24.5 1708 2171 +4.05 11 Frank Istvan 4.5 39.5 15.25 22.5 2196 2072 -1.53 23 Sziráki Balázs ifi 4.5 39.5 17.00 20.5 1930 2192 +2.88 19.17 Molnár Zsolt ifi 4.0 43.0 15.50 23.5 2069 2082 +0.22 19 Putzer András 4.0 38.0 13.75 17.0 2034 2093 +0.76 12 Sütő Péter ifi 4.0 37.5 16.00 21.0 2192 1949 -2.84 24 Piotr Grzelachowski 4.0 34.5 12.50 14.0 1900 1984 +1.03 23.25 Balogh Péter ifi 3.5 40.5 14.25 19.0 1896 2096 +2.06 14 Gados László 3.5 38.5 14.00 20.5 2118 1939 -2.26 27 Dékány Béla 3.5 33.0 11.25 17.0 1793 1970 +1.88 18 Deme Lajos 3.5 28.5 8.50 11.5 2045 1873 -2.17 27.26 Pöltl János 3.0 40.5 12.50 16.0 1878 1993 +1.20 28.22 Vámosi Péter 2.5 36.5 7.75 14.0 1949 1765 -2.27 29.28 Gados Dániel ifi 1.5 35.0 3.25 4.0 1710 1673 -0.30 30 Dani Tamás 1.5 35.0 4.25 10.0 1644 1758 +0.69





Egynapos Verseny, Budapest, 1997.10.26. Játékidő: 2x20 perc

Végeredmény:

Hely. Név Pont Buch. 1. Schenkerik Csaba 7.0 28.0 2. Sütő Péter ifi 6.0 24.0 3. Sziráki László 5.0 28.0 4. Bódor Sándor 4.0 25.5 5. Gados László 3.5 24.5 6. Kisimre István 3.0 26.5 7. Gados Dániel ifi 2.5 20.5 8. Sziráki Balázs ifi 2.0 24.5 9. Vida László 2.0 19.0





IX. Egynapos Verseny Debrecen 1997.11.22. Játékidő: 2x30 perc

Hely. S.sz. Név Honnan Pont Buch. 1. 4 Schenkerik Csaba Budapest 6.0 27.5 2. 5 Sütő Péter ifi Debrecen 5.5 29.5 3. 3 Bódor Sándor Debrecen 5.0 31.0 4. 6 Gados László Budapest 4.5 25.0 10 Zabiák Norbert ifi Sajószentpéter 4.5 26.0 6. 2 Botkó Imre Miskolc 4.0 29.0 8 Vámosi Péter Békéscsaba 4.0 24.0 8. 7 Molnár Zsolt ifi Debrecen 3.5 27.5 14 Olej Roland ifi Miskolc 3.5 18.5 10. 1 Sziráki László Budapest 3.0 23.5 11 Danóci Sándor Debrecen 3.0 26.5 12 Dudás László ifi Miskolc 3.0 21.5 15 Szűcs Gábor ifi Miskolc 3.0 20.5 14. 9 Gados Dániel ifi Budapest 2.5 19.0 15.13 Horváth Lajos ifi Debrecen 1.0 18.5





10.Nyílt Debrecen bajnokság Debrecen 1997.12.06. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

1.Bódor Sándor 5,5 2.Sütő Péter 4,5 3.Vámosi Péter 2 4.Danóci Sándor 0

Vissza az elejére





1998




5.EB. Elődöntő, Minszk, 1998.02.02-06.

Játékidő: 2x2 óra 40 lépésre + 2x15 perc

Végeredmény:

Hely Ssz Név Pont 1. 1. Korcsickij 8 2. 4. Bogdanovics 6 3. 8. Bancevics 6 4. 10. Ivanjuk 6 5. 12. Jemeljasin 6 6. 13. Krasznopeeva 5,5 7. 9. Kaszperovics 5 8. 6. Bakulin 5 9. 3. Dani Péter 5 10. 15. Novik 5 11. 7. Sütő Péter 4,5 12. 17. Petrovecs 4,5 13. 11. Teper Jurij 4 14. 18. Misurov 4 15. 14. Aniszkevics 3 16. 19. Liszenko 3 17. 2. Nyekraszov 2,5 18. 20. Kovalenko 2 19. 16. Galinovszkij 1 20. 5. Pavlovics - visszalépett





Deme Lajos Emlékverseny, Miskolc, 1998.04.04-06. Játékidő: 2x1 óra

Hely. Ssz. Név Honnan Pont Buch. 1. 2 Börcsök László Bp. 7.0 48.5 2. 3 Schenkerik Csaba Bp. 6.5 49.0 4 Bódor Sándor Debr. 6.5 46.0 4.16 Zabiák Norbert Misk. 6.0 48.5 1 Botkó Imre Misk. 6.0 40.5 6. 8 Kövér Imre Jászbh. 5.5 48.5 9 Péter István Bát. 5.5 40.5 5 Rutkovszky Tibor Misk. 5.5 38.0 9.12 Molnár Zsolt Debr. 5.0 47.5 11 Gados László Bp. 5.0 41.5 20 Bölcsházy László Misk. 5.0 32.0 12. 6 Csupor Péter Kal. 4.5 43.0 13. 7 Sütő Péter Debr. 4.0 44.5 10 Kisimre István Bp. 4.0 44.5 18 Dékány Béla Jßszbh. 4.0 39.0 13 Fegyverneki János Misk. 4.0 35.5 19 Kundra Tibor Misk. 4.0 32.0 18.14 Lévai János Misk. 3.0 37.0 17 Pöltl János Bp. 3.0 34.0 15 Erdei László Debr. 3.0 32.5 21.21 Szabó Béla Misk. 2.0 28.0





Budapest Bajnokság 98' 1998.05.17.

A végeredmény:

1. Schenkerik Csaba - 6,5 2. Börcsök László - 6,5 3. Gados László - 4,0 4. Kisimre Istán - 4,0 5. Vida László - 4,0 6. Vereckei János - 3,5 7. Nagy József - 2,5 8. Gados Dániel - 2,0 9. Pöltl János - 2,0





VII. Tanker Kupa Tamási 1998. július 01-06. 7 fordulós körmérkôzés

Játékidő: 2x2 óra + 2x15 perc

Végeredmény:

Hely Név Honnan SP PA BM DE LL FI LK PJ Pont Sorszám 1. Putzer András Pécs x * 1 x 0 1 1 1 5.0 2. 2. Sütő Péter Debrecen * x 1 0 1 0 1 1 4.5 1. 3. Lódi László Tamási 0 1 x 1 * x 1 0 4.0 5. 4. Bohócki Mihály Szabadka 0 0 * x x 1 1 1 4.0 3. 5. Pöltl János Budapest 0 0 0 1 1 1 1 * 4.0 8. 6. Frank István Szabadka 1 0 0 1 x * 1 0 3.5 6. 7. Dalos Endre Paks 1 x x * 0 0 0 0 2.0 4. 8. Lódi Károly Iregszemcse 0 0 0 1 0 0 * 0 1.0 7.





Tokaj Kupa Tokaj, 1998. augusztus 9.

3 fordulós körmérkőzés, 2x1 óra játékidő, utolsó öt perc kivételével írni kötelező

Végeredmény:

1.Bódor Sándor Debrecen 3 2.Sütő Péter Debrecen 1 3.Mészáros Sándor Tokaj 1 4.Danóci Sándor Debrecen 1

A 2-4. hely eldöntéséért 2x5 perces rájátszás

Mészáros Sándor - Danóci Sándor 1-0 Danóci Sándor - Sütő Péter 0-1 Sütő Péter - Mészáros Sándor 1-0





V. HEXASAKK EURóPA-BAJNOKSÁG Tatabánya 1998.08.17-23.

Sorszám Név Orsz. Élőp. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Pont BS 1 Jemeljasin J. Ros 2100 - 0 1 x 1 0 x 0 x 0 1 0 4,5 23 2 Rudolf L. Hu 2618 1 - 0 x x 0 1 x 1 1 1 1 7,5 36 3 Rozák B. Hu 2311 0 1 - x x 0 x 0 0 1 x x 4,5 21 4 Ivanjuk M. Ukr 2120 x x x - x x x 0 0 1 x x 5 22,5 5 Mackowiak M. Pol 2655 0 x x x - 1 1 x 1 1 1 x 7,5 38 6 Schenkerik Cs. Hu 2379 1 1 1 x 0 - x 0 0 1 1 x 6,5 27,5 7 Bogdanovics S. Bel 2200 x 0 x x 0 x - 0 0 1 1 x 4,5 16,5 8 Korcsickij Sz. Bel 2435 1 x 1 1 x 1 1 - x 1 1 1 9,5 42,25 9 Börcsök L. Hu 2426 x 0 1 1 0 1 1 x - 1 x 1 7,5 35,25 10 Péter I. Hu 2151 1 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 0 1 4,5 11 Csupor P. Hu 2191 0 0 x x 0 0 0 0 x 1 - 0 2,5 9,5 12 Bancevics Sz. Bel 2160 1 0 x x x x x 0 0 1 1 - 5,5 22

Végeredmény:

Hely. Ssz. Név Nemz. Élő Pont BS 1. 8 Korcsickij Szergej Bel 2435 9,5 42,25 2. 5 Mackowiak Marek Pol 2655 7,5 38 3. 2 Rudolf László Hu 2618 7,5 36 4. 9 Börcsök László Hu 2426 7,5 35,25 5. 6 Schenkerik Csaba Hu 2379 6,5 27,5 6. 12 Bancevics Szergej Bel 2160 5,5 22 7. 4 Ivanjuk Mihail Ukr 2120 5 22,5 8. 1 Jemeljasin Jurij Ros 2100 4,5 23 9. 3 Rozák Bertalan Hu 2311 4,5 21 10. 7 Bogdanovics Szergej Bel 2200 4,5 16,5 11. 11 Csupor Péter Hu 2191 2,5 9,5 12. 10 Péter István Hu 2151 1 4,5





III. Turul kupa, Tatabánya, 1998.08.17-23.

Játékidő: 2x2 óra + 2x15 perc

Végeredmény:

Név Honnan Pont BS. 1.Czebe Attila Budapest 6 18,5 2.Sütő Péter Debrecen 6 16 3.Vámosi Albert Szekszárd 4,5 10 4.Molnár Zsolt Debrecen 3,5 8 5.Woznica Eugen Poznan 3,5 7,5 6.Bódor Sándor Debrecen 3 6.75 7.Putzer András Pécs 1 1,75 8.Dalos Endre Paks 0,5 0,5





XVIII. Hexasakk Magyar Bajnokság és XI. Hajdú Kupa Debrecen 1998. október 22-25.

Végeredmény:

Rajt Egymás Hely szám Név Honnan Pont Buchholz ellen 1. 1 Sziráki László Budapest 8.5 47.5 2. 7 Csupor Péter Kalocsa 7.5 45.5 3. 4 Rutkovszky Tibor Miskolc 5.5 51.0 4. 2 Bódor Sándor Debrecen 5.5 48.5 5.17 Bölcsházi László Miskolc 5.5 47.0 6. 9 Molnár Zsolt Debrecen 5.5 43.0 7. 8 Kövér Imre Jászboldogháza 5.5 38.5 8. 3 Botkó Imre Miskolc 5.0 50.5 9. 5 Sütő Péter Debrecen 5.0 47.0 10. 6 Péter István Bátaszék 5.0 40.5 11.15 Heberling Norbert Bátaszék 5.0 35.0 12.13 Lévai János Onga 4.5 40.5 13.11 Balogh Péter Bátaszék 4.5 36.5 14.12 Császár Imre Debrecen 4.5 35.5 15.10 Dékány Béla Jászboldogháza 4.0 47.5 16.16 Pöltl János Budapest 4.0 39.0 17.14 Dalos Endre Paks 4.0 35.0 18.18 Danóci Sándor Debrecen 3.5 34.5 19.20 Molnár Attila Debrecen 3.5 31.0 20.21 Koncz Tibor Debrecen 2.0 32.5 1 21.19 Hamar István Debrecen 2.0 32.5 0 Horváth Márk Debrecen 0.0 visszalépett a 3. fordulóban





11.Nyilt Debrecen bajnokság, Debrecen, 1998.11.29. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 1 Bódor Sándor DB 6.5 23.0 20.25 25.5 2438 2538 +0.30 2. 2 Sütő Péter DB 5.5 27.0 19.75 21.5 2337 2377 +0.25 3. 6 Erdei László DB 5.0 25.5 13.50 18.0 2077 2352 +1.80 4. 5 Vámosi Péter Békéscs. 4.5 26.5 12.25 17.0 2189 2177 -0.10 5. 3 Sütő László DB 3.5 20.5 7.25 14.0 2232 1933 -1.12 6. 4 Molnár Zsolt ifi DB 3.0 27.5 6.00 15.0 2205 2015 -1.15 7.10 Molnár Attila ifi DB 2.5 24.5 5.75 8.5 0000 2106 2106 8. 7 Danóci Sándor DB 2.0 23.5 3.00 10.0 0000 1532 1532 8 Kis Gábor DB 2.0 22.5 2.50 8.0 0000 1589 1589 10. 9 Koncz Tibor ifi DB 0.5 24.5 1.25 2.5 0000 1561 1561

Vissza az elejére





1999




2.DEME LAJOS Emlékverseny, Miskolc, 1999.03.26-28. Játékidő: 2x1 óra

Végeredmény:

Hely S.sz. Név Honnan Pont Buchholz 1. 5 Sütő Péter Debrecen 7.0 38.0 2. 8 Zabiák Norbert Miskolc 6.5 38.5 1 Bódor Sándor Debrecen 6.5 37.0 4. 6 Péter István Bátaszék 6.0 37.0 7 Csupor Péter Kalocsa 6.0 34.0 6. 3 Botkó Imre Miskolc 5.5 39.5 4 Rutkovszky Tibor Miskolc 5.5 31.0 8. 2 Rozák Bertalan Miskolc 5.0 34.0 10 Molnár Zsolt Debrecen 5.0 28.0 10. 9 Fegyverneki János Kisgyőr 4.0 36.0 11 Szabó Béla Alsózsolca 4.0 27.5 12.12 Erdei László Debrecen 3.5 29.0 14 Molnár Attila Debrecen 3.5 26.5 14.15 Szűcs Gábor Kistokaj 3.0 30.0 15.13 Koncz Tibor Debrecen 1.0 30.5





10. Nyílt Egynapos verseny, Debrecen, 1999.04.24. Játékidő: 2x 25 perc

Végeredmény:

Ssz. Hely. Név Honnan Pont Sz. Buch. 1. 1 Schenkerik Csaba Budapest 6.0 20.5 2. 4 Gados László Budapest 5.5 18.5 3. 3 Sütő Péter Debrecen 5.0 21.0 4. 2 Bódor Sándor Debrecen 4.5 20.5 5. 5 Molnár Zsolt Debrecen 4.0 20.0 8 Bölcsházi László Miskolc 4.0 18.5 6 Erdei László Debrecen 4.0 15.5 8. 12 Molnár Attila Debrecen 3.5 21.5 9 Danóci Sándor Debrecen 3.5 20.0 10. 7 Abaffy Péter Debrecen 3.0 15.0 11. 10 Hamar István Debrecen 2.5 14.5 11 Koncz Tibor Debrecen 2.5 14.0 13. 13 Veress Balázs Debrecen 1.0 15.5





1a. Hexasakk VB. döntő, Lengyelország, Rowy, 1999.05.22-29.

1 Mackowiak Marek - Rudolf László 1-0 2 Rudolf László - Mackowiak Marek 1-0 3 Mackowiak Marek - Rudolf László 1-0 4 Rudolf László - Mackowiak Marek remi 5 Mackowiak Marek - Rudolf László remi 6 Rudolf László - Mackowiak Marek remi

Mackowiak Marek - Rudolf László 3,5 - 2,5 Lengyel Magyar





19. Nyílt OB., 8.Tanker k., Tamási, 1999.07.06-11.

Játékidő: 2x2 óra 40 lépésre + 2x15 perc

Helyezés Név Honnan Pont Buchholz 1. 2 Rudolf László Bátaszék 8.0 46.5 2. 1 Korcsickij Szergej Minszk 7.0 46.5 3. 5 Sütő Péter Debrecen 6.5 48.0 4. 3 Schenkerik Csaba Budapest 5.5 49.0 4 Lódi László Iregszemcse 5.5 48.0 6. 11 Molnár Zsolt Debrecen 5.0 44.5 7. 8 Wunderlich Lívius Budapest 4.5 45.0 7 Csupor Péter Kalocsa 4.5 44.5 9. 9 Szabó Miklós Pécs 4.0 41.0 6 Péter István Bátaszék 4.0 40.5 12 Putzer András Pécs 4.0 37.0 14 Dalos Endre Paks 4.0 36.0 16 Bölcsházi László Miskolc 4.0 35.0 14.13 HSMDE 613 Paks 3.5 34.5 10 Gados László Budapest 3.5 33.5 15 Pöltl János Budapest 3.5 30.5 17.17 Koncz Tibor ifi Debrecen 2.5 34.5 18.18 Pereszlényi Gabriella Bátaszék 1.5 34.5





VI. EB Selejtező, Minszk, 1999. 08. 09-14.

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 1 Korcsickij Szergej 7.0 27.5 27.50 28.0 2643 2999 +0.91 2. 2 Ivanjuk Mihail 6.0 29.5 22.50 23.0 2415 2651 +1.80 3. 4 Sütő Péter 4.5 26.5 12.00 19.0 2337 2394 +0.58 5 Bogdanovics Szergej 4.5 24.0 8.75 17.0 2320 2365 +0.38 7 Bancevics Szergej 4.5 23.5 8.25 16.0 2291 2386 +0.80 6. 8 Kaszperovics Andrej 4.0 19.0 6.00 13.5 2291 2231 -0.48 7. 9 Tyeper Jurij 3.0 31.0 9.25 15.0 2198 2331 +1.18 3 Bakulin Jurij 3.0 22.5 3.50 13.0 2377 2145 -1.90 9.11 Novik Alexander 2.5 19.0 2.00 9.0 2040 2094 +0.36 10. 6 Csupor Péter 2.0 27.0 3.25 10.5 2316 2040 -2.00 11.10 Petrovec Szergej 1.0 23.0 0.00 4.0 2081 1599 -1.50 12.12 Karmazine Dimitrij 0.0 21.5 0.00 0.0 0000 1568 1568





XII. Nyílt Hajdú Kupa, Debrecen, 1999. 10. 22-24. Játékidő: 2x1 óra

Végeredmény:

No. PNo. Name Score WP SB PS rat. TPR W-We 1. 2 Schenkerik Csaba 7.0 48.0 36.50 34.0 2466 2488 +0.16 4 Sütő Péter 7.0 44.5 32.75 37.0 2337 2504 +1.57 3. 3 Bódor Sándor 6.5 47.5 30.50 31.0 2438 2439 -0.02 7 Molnár Zsolt 6.5 41.0 25.50 30.5 2205 2430 +1.82 5. 6 Csupor Péter 5.5 46.5 21.00 29.0 2316 2316 -0.02 6. 1 Sziráki László 5.0 45.0 23.50 28.5 2483 2374 -0.97 8 Nagy Ádám 5.0 41.0 13.25 24.0 2193 1654 -1.24 11 Bölcsházy László 5.0 41.0 15.75 23.0 0000 2139 2139 10 Pöltl János 5.0 35.0 12.25 19.0 2071 2160 +0.36 10. 5 Péter István 4.5 45.5 17.00 28.0 2318 2270 -0.58 11. 9 Vámosi Péter 4.0 33.0 7.75 20.0 2189 1651 -1.24 12. 14 Koncz Tibor 3.5 39.0 9.00 18.5 0000 1959 1959 15 Molnár Attila 3.5 32.5 6.00 15.5 0000 1488 1488 14. 12 Danóci Sándor 3.0 33.5 6.25 16.0 0000 2035 2035 15. 13 Hamar István 1.0 34.5 0.25 6.0 0000 1566 1566

12. Hajdú kupa, Debrecen, Gyerekverseny, 1999.10.22-24.

Játékidő: 2x30 perc visszavágóval

Ssz. Név 1 2 3 4 5 6 7 pont hely 1 Balogh Rajmond x 0 0,5 2 0,5 1 2 6 IV. 2 Varga Imre 2 x 2 2 2 0 1,5 9,5 I. 3 Haszonics Árpád 1,5 0 x 1 1 0 1 4,5 V. 4 Erdős Tamás 0 0 1 x 0 0 1 2 VII. 5 Illés Attila 1,0 0 1 2 x 1 2 7,5 III. 6 Nagy Ádám 1 2 2 2 1 x 0,5 8,5 II. 7 Szilágyi Csaba 0 0,5 1 1 0 1,5 x 4 VI.





VI. EB. Lengyelországi zónaközi verseny, Zaniemysl, ( Osrodek "Santa"; Kulturház) 1999.11.10-14.

Játékidő: 2x1,5 óra 30 lépésre + 2x1 óra leesésig

Név Cím 1 2 3 4 5 6 7 8 Pont Hely 1. Woznica Eugeniusz M IHCF X 1 0 0 0 0 0 1 2 7. 2. Schenkerik Csaba IM HC 0 X 0 = = = = 1 3 6. 3. Mackowiak Marek IGM HC 1 1 X 1 = 0 0 1 4.5 3. 4. Molnár Zsolt K 1 = 0 X 0 1 = 1 4 4. 5. Bódor Sándor IM HC 1 = = 1 X 0 = 0 3.5 5. 6. Sütő Péter M IHCF 1 = 1 0 1 X = 1 5 2. 7. Gados László M IHCF 1 = 1 = = = X 1 5 1. 8. Hexodus III 0 0 0 0 1 0 0 X 1 8.

Végeredmény:

Hely Név Nemz Város Pont Berger 1. Gados László H Budapest 5 15.25 2. Sütő Péter H Debrecen 5 15.00 3. Mackowiak Marek PL Poznan 4.5 4. Molnár Zsolt H Debrecen 4 5. Bódor Sándor H Debrecen 3.5 6. Schenkerik Csaba H Budapest 3 7. Woznica Eugeniusz PL Przynotecko 2 8. Hexodus III:Grzegorz Sidorowicz PL Warszawa 1





12. Debrecen bajnokság, Debrecen, 1999.12.12. Játékidő: 2x30 perc

Végeredmény:

Ssz. Név 1 2 3 4 5 6 Pont Hely 1. Molnár Zsolt - 1 1 1 x 1 4,5 I. 2. Koncz Tibor 0 - 1 0 0 x 1,5 V. 3. Hamar István 0 0 - 0 0 0 0 VI. 4. Bódor Sándor 0 1 1 - x 1 3,5 III. 5. Sütő Péter x 1 1 x - 1 4 II. 6. Molnár Attila 0 x 1 0 0 - 1,5 IV.

Hely Név Város Pont 1. Molnár Zsolt Debrecen 4,5 5. Sütő Péter ........ 4 4. Bódor Sándor ........ 3,5 6. Molnár Attila ........ 1,5 2. Koncz Tibor ........ 1,5 3. Hamar István ........ 0

Vissza az elejére


Az oldalt készítette: © BoSa Utolsó módosítás:2002.08.02.