Hexasakk versenyek
2000-





2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016

















2000




11. Nyílt Egynapos verseny, Debrecen, 2000.02.13. Játékidő: 2x25 perc
Végeredmény:
No.  PNo.  Name           Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
 1.  2  Bódor Sándor       5.5  27.5  20.50  22.0  2438 2435 +0.00
     3  Sütő Péter         5.5  26.0  19.00  22.5  2337 2463 +0.85
 3.  6  Molnár Zsolt       4.5  30.5  16.25  18.5  2205 2282 +0.38
     1  Schenkerik Csaba   4.5  24.5  13.00  16.5  2466 2288 -1.15
 5.  4  Gados László       4.0  28.5  14.50  16.5  2234 2436 +1.66
     9  Koncz Tibor        4.0  25.0   8.25  17.0  0000 2111  2111
    10  Molnár Attila      4.0  21.0   6.75  14.0  0000 2072  2072
 8.  5  Kisimre István     3.5  24.0   8.00  16.0  2228 2114 -0.56
 9.  7  Vámosi Péter       3.0  21.0   3.75   8.0  2189 1623 -1.05
10.  8  Hamar István       2.0  22.0   1.75   7.0  0000 1654 0
11. 11  Pereszlényi Gabr.  1.5  19.5   2.00  10.0  0000 2021 0
11. Nyílt Egynapos verseny, Gyerek csoport, Debrecen, 2000.02.13.
Játékidő: 2x15 perc, oda-vissza.
       Név         	1  2  3  4  5  6    Pont 	Hely
  1. Wirth Sz.		* 1x  0  0  x  0     2		V.
  2. Erdős T.		x  *  0  1  0  0     1,5	VI.
  3. Nagy Á.		2  2  *  1x 2  1     8,5	II.
  4. Szilágyi Cs.	      2  1  x  *  0  0     3,5	IV.
  5. Balogh R.		1x 2  0  2  *  0     5,5	III.
  6. Varga I.		2  2  1  2  2  *     9		I.
Végeredmény:
      Név              Pont
  1. Varga I.		9
  2. Nagy Á.		8,5
  3. Balogh R.		5,5
  4. Szilágyi Cs.       3,5
  5. Wirth Sz.		2
  6. Erdős T.		1,5




III. Deme Lajos Emlékverseny, Miskolc, 2000. 04. 14-16. Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
 1.  1  Bódor Sándor      7.5  40.0  31.25  38.5  2438 2336 -0.69
 2.  4  Sütő Péter        7.0  41.5  29.75  31.5  2337 2294 -0.38
     5  Péter István      7.0  42.5  24.75  35.0  2318 2237 -0.64
 4.  2  Rozák Bertalan    6.0  46.0  23.50  26.0  2425 2218 -1.80
     3  Rutkovszky Tibor  6.0  44.0  21.75  31.0  2349 2148 -1.80
 6.  7  Molnár Zsolt      5.5  43.5  19.00  27.0  2205 2181 -0.22
 7.  6  Gados László      4.0  37.5   8.50  16.5  2234 1864 -3.72
     9  Molnár Attila     4.0  38.0   7.75  19.0  1600 1961 +2.52
 9.  8  Koncz Tibor       3.0  39.0   5.00  18.5  1600 1842 +1.52
10. 10  Hamar István      2.5  36.5   3.25  15.5  1500 1776 +1.26
11. 11  Pereszlényi Gabr. 1.5  37.0   2.25  11.5  1500 1587 +0.26




Vénkerti Általános Iskolás Verseny Debrecen, 2000. május 24.
Játszmák ideje 2x30 perc az első
körben és 2x20 perc a második
körben, írni nem kötelező öt
fordulós körmérkőzés visszavágóval
Végeredmény:
Helyezés Név	   Város   Pont Berger
1. Varga Imre	   Debrecen 10
2. Nagy Ádám	   Debrecen  8
3. Szilágyi Csaba  Debrecen  4
4. Erdős Tamás	   Debrecen  3
5. Szegedi Péter   Debrecen  2.5 4.0
6. Balogh Rajmond  Debrecen  2.5 3.0




IX. Tanker Kupa Tamási, 2000. július 01-05.
Játszmák ideje 120-120 perc 40 lépésre,
utána 15-15 perc visszaállítás, írni az
utolsó öt perc kivételével kötelező
kilenc fordulós körmérkőzés
Végeredmény
Helyezés      Név 	Város 	pont  Berger
1.	Csupor Péter    Kalocsa	 7    23.25
2.	Sütő Péter      Debrecen 7    19.5
3.	Molnár Zsolt    Debrecen 5	
4.	Frank István    Szabadka 4	
5.	Szabó Miklós    Tolna    3.5	
6.	Bohócki Mihály  Szabadka 3     9.75
7.	Péter István    Bátszék  3     6.5
8.	Putzer András   Pécs     2.5	
9.	Pöltl János     Budapest 1	




20. Országos Hexasakk Bajnokság, 4. Turul Kupa, Tatabánya, 2000.08.17-20. Játékidő: 2x75 perc 30 lépésre + 2x 15 perc
Végeredmény:
  1. 9  Molnár Zsolt         7.0  48.0  35.50  35.5 2205 2534 +3.11
  2. 4  Sütő Péter           6.5  47.0  32.00  34.0 2337 2453 +1.37
  3. 5  Vámosi Albert        6.0  51.0  32.50  33.0 2335 2427 +1.00
     2  Bódor Sándor         6.0  48.5  30.75  30.0 2438 2370 -0.76
     1  Schenkerik Csaba     6.0  42.0  25.00  25.0 2466 2347 -0.88
     3  Rozák Bertalan       6.0  40.0  23.25  27.5 2425 2313 -0.89
  7.13  Bölcsházy László     5.0  47.0  22.00  24.5 0000 2319 +0.50
     7  Csupor Péter         5.0  39.0  13.50  26.0 2316 2183 -1.06
     6  Péter István         5.0  38.5  14.75  24.5 2318 2252 -0.56
 10.10  Dékány Béla          4.5  37.0  10.50  21.5 2153 2215 +0.35
 11. 8  Kövér Imre           4.0  33.0   7.50  19.0 2285 1979 -1.95
    11  Horváth Kálmán       4.0  33.0   8.25  17.5 2109 2073 -0.20
 13.12  Pöltl János          3.5  37.5   7.00  19.5 2071 2126 +0.36
 14.14  Koncz Tibor          2.5  36.5   3.50  15.5 0000 1843  1843
 15.15  Pereszlényi Gabriella1.0  34.5   0.00   7.0 0000 1563  1563
 16.16  Wirth Szilveszter    0.0  35.5   0.00   0.0 0000 1568  1568




13. Nyílt Hajdú Kupa, Debrecen, 2000.10.13-15. Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
No.  PNo.  Name            Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
 1.  1  Schenkerik Csaba    7.5  42.0  34.00  40.0  2469 2517 +0.42
 2.  6  Frank István        7.0  47.5  34.50  36.0  2301 2505 +2.32
 3.  5  Molnár Zsolt        6.5  47.0  31.50  32.5  2315 2409 +1.10
 4.  9  Péter István        5.5  46.0  26.25  25.5  2236 2347 +1.36
     3  Bódor Sándor        5.5  37.0  15.75  21.5  2410 2167 -1.94
 6.  2  Sütő Péter          5.0  48.0  23.00  28.5  2411 2316 -1.21
     4  Rutkovszky Tibor    5.0  45.5  19.50  28.0  2325 2292 -0.40
     7  Gados László        5.0  42.0  14.50  27.0  2251 2186 -0.52
    10  Balogh Péter        5.0  39.0  14.25  23.5  2140 2157 +0.14
10. 13  Koncz Tibor         4.5  39.0  12.25  22.5  2011 2180 +1.10
    12  Molnár Attila       4.5  36.5  11.25  20.5  2044 2106 +0.36
12.  8  Bohócki Mihály      4.0  39.0  10.25  16.0  2243 2070 -1.64
13. 11  Pöltl János         3.5  33.0   6.25  17.0  2104 1832 -1.48
14. 14  Hamar István        2.0  31.0   3.25  10.5  0000 1750  1750
15. 15  Pereszlényi Gabr.   1.5  35.0   1.25  11.0  0000 1527  1527
XIII. Nyílt Hajdú Kupa, Debrecen, 2000. 10. 13-15. Játékidő: 2x1 óra
Gyerek csoport
Résztvevők:
Varga Imre       Debrecen
Balogh Roland	 Debrecen
Daradics Levente Debrecen
Balogh Rajmund	 Debrecen
Szilágyi Csaba	 Debrecen
Erdős Tamás	 Debrecen
Végeredmény:
Név	        V.I.D.L.Sz.Cs.E.T.B.Ra.	B.Ro.	Pont	Hely
Varga Imre	  ** 1 1 1 1 1 1  1 1	1 1	10	I.
Daradics Levente 0 0 **	 x 1 0 1  0 0	1 1	4,5	III.
Szilágyi Csaba   0 0 x 0 **  1 x  0 0	1 1	4	IV.
Erdős Tamás	 0 0 1 0 0 x **	  0 0	1 1	3,5	V.
Balogh Rajmund   0 0 1 1 1 1 1 1  **	1 1	8	II.
Balogh Roland    0 0 0 0 0 0 0 0  0 0	**	0	VI.
Előrehaladás
Név	        1.f 2.f.3.f.4.f.5.f 6.f 7.f.8.f.9.f.10.f.
Varga Imre	1   2	3   4	5   6	7   8	9   10
Daradics Levente0   0	1   1,5	1,5 1,5	1,5 2,5	3,5 4,5
Szilágyi Csaba	1   1	1   1,5	2,5 3	3   3	3   4
Erdős Tamás	0   1	1   1	2   2,5	3,5 3,5	3,5 3,5
Balogh Rajmund	1   2	3   4	4   5	6   7	8   8
Balogh Roland	0   0	0   0	0   0	0   0	0   0




13. Nyílt Debrecen Bajnokság, Debrecen, 2000.12.19. Játékidő: 2x0,5 óra
Táblázat
S.sz.  Név       1 2 3 4 5 6 7   Pont Berger Hely
1. Hamar István  * 0 0 0 0 0 0     0     0     7.
2. Molnár Zsolt  1 * 1 1 1 0 1     5    11,5   1.
3. Sütő Péter    1 0 * 1 x x x     3,5   7,25  4.
4. Vámosi Péter  1 0 0 * 1 0 0     2     1,5   5.   
5. Sütő László   1 0 x 0 * 0 0     1,5   1,75  6. 
6. Bódor Sándor  1 1 x 1 1 * 0     4,5  10,25  2.
7. Dani Péter    1 0 x 1 1 1 *     4,5   9,75  3. 
Végeredmény:
Hely   Név      Berger Pont
1. Molnár Zsolt  11,5   5
2. Bódor Sándor  10.25  4,5
3. Dani Péter     9,75  4,5
4. Sütő Péter     7,25  3,5
5. Vámosi Péter   1,5   2
6. Sütő László    1,75  1,5
7. Hamar István   0     0
Vissza az elejére



2001




12. Nyílt Egynapos verseny, Debrecen, 2001.02.24.
Játékidő: 2x25 perc
Végeredmény:
Hely  Név       Honnan    Pont Berger
1. Bódor Sándor Debrecen  5     12
2. Molnár Zsolt Debrecen  5     11
3. Dani Péter   Ukrajna   4     10
4. Sütő Péter   Debrecen  3      4
5. Pöltl János  Budapest  2      5
6. Koncz Tibor  Debrecen  1      2
7. Hamar István Debrecen  1      1
12. Nyílt Egynapos verseny, Debrecen, 2001.02.24. Gyerek csoport
Játékidő: 2x30 perc
Végeredmény:
Hely  Név           Honnan   Pont  Berger
1. Szilágyi Csaba   Debrecen  3,5   6,75
2. Daradics Levente Debrecen  3,5   6,50
3. Balogh Rajmund   Debrecen  3,3   6,25
4. Antal István     Debrecen  3     6,25
5. Homoki Zsolt     Debrecen  1     1,75
6. Erdős Tamás      Debrecen  0,5   0,50




4. Deme Lajos Hexasakk Emlékverseny Miskolc, 2001. április 13-15.
Játékidő: 2x1 óra
Táblázat
     Név          BP BS FJ MZ PI RB SC RT SP   Pont  Hely
Balogh Péter      *  0  0  0  0  0  x  0  0    0,5   IX.
Bódor Sándor      1  *  0  x  1  0  x  0  0    3     VII.
Fegyverneki János 1  1  *  1  1  0  x  0  1    5,5   III.
Molnár Zsolt      1  x  0  *  1  1  x  0  x    4,5   V.
Péter István      1  0  0  0  *  1  0  0  0    2     VIII.
Rozák Bertalan    1  1  1  0  0  *  0  0  1    4     VI.
Schenkerik Csaba  x  x  x  x  1  1  *  1  1    6     I.
Rutkovszky Tibor  1  1  1  1  1  1  0  *  0    6     II.
Sütő Péter        1  1  0  x  1  0  0  1  *    4,5   IV.




Vénkert Kupa, 2001.07.
No.  PNo.  Name     core WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
  1. 9  Varga Imre     6.0  27.5  22.25  23.0  0000  -   0
  2. 5  Nagy Adám      5.0  27.5  14.75  19.0  0000  -   0
     6  Puha Tamás     5.0  24.0  14.00  21.0  0000  -   0
     7  Erdős Tamás    5.0  23.0  12.50  23.0  0000  -   0
  5. 1  Antal István   4.0  25.0   8.25  14.0  0000  -   0
     4  Szilágyi Csaba 4.0  21.5   6.25  15.0  0000  -   0
  7. 8  Kiss Attila    3.0  25.0   7.25  13.0  0000  -   0
  8. 3  Sütő Dávid     2.0  25.5   1.25   7.0  0000  -   0
  9. 2  Szarvas Zoltán 1.0  21.5   0.25   5.0  0000  -   0




X. Tanker Kupa, Tamási 2001.07.10-15.
Játékidő: 2x2 óra 40 lépésre + 2x15 perc
   Ranking of round 9 of X. Tanker Kupa, Tamási 2001. 07. 10-15.
No.  PNo.  Name           Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
 1. 8  Poljakovic Vojislav 6.5  45.5  32.50  38.0  2237 2450 +2.63
 2.13  Gyurica György      6.0  46.5  27.50  29.5  2100 2395 +3.08
    3  Lódi Lószló         6.0  44.5  24.00  29.0  2352 2369 +0.12
    2  Sütő Péter          6.0  43.5  26.00  27.5  2411 2383 -0.30
    1  Schenkerik Csaba    6.0  41.0  24.75  31.5  2469 2375 -1.02
 6. 5  Frank István        5.5  38.5  18.50  24.0  2301 2269 -0.30
 7.12  Pöltl János         5.0  43.0  21.00  24.0  2104 2274 +1.76
    4  Vámosi Albert       5.0  41.0  16.50  26.5  2343 2293 -0.56
 9. 9  Péter István        4.5  38.5  13.50  22.5  2236 2229 -0.09
    7  Bohócki Mihály      4.5  37.5  11.50  17.5  2243 2239 -0.10
11. 6  Szabó Miklós        3.5  36.0  11.25  19.5  2288 2082 -2.22
12.11  HSMDE               2.5  34.5   4.00  16.5  2151 2004 -1.38
13.10  Putzer András       2.0  36.5   3.75   9.0  2176 1983 -1.64
Végeredmény:
Holtverseny esetén a szigorított Buchholc döntött.
1. Poljakovic Vojislav         6,5
2. Sütő Péter                  6
3. Gyurica György              6
4. Schenkerik Csaba            6
5. Lódi Lószló                 6
6. Frank István                5,5




5. Turul Kupa, Tatabanya, 2001.08.17 20.
Játékidő: 2x1 óra 25 lépésre + 2x15 perc
 Ranking after round 9 of 5. Turul Kupa, Tatabanya, 2001.08.17 20.
No.  PNo.  Name            Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
 1. 2  Suto Peter            6.0  45.5 28.50  29.5  2411 2405 -0.12
    5  Molnar Zsolt          6.0  41.0 24.25  28.5  2315 2362 +0.51
    4  Lodi Laszlo           6.0  40.5 25.00  33.5  2352 2384 +0.33
    1  Schenkerik Csaba      6.0  38.0 22.25  26.5  2469 2346 -1.29
 5.10  Balogh Peter          5.5  44.0 23.50  25.5  2140 2376 +2.89
    9  Fegyverneki Janos     5.5  40.0 19.75  30.0  2173 2327 +1.90
    6  Gados Laszlo          5.5  38.5 21.25  24.0  2251 2324 +0.91
 8. 3  Bodor Sandor          4.5  37.5 13.75  20.5  2410 2205 -2.34
 9. 7  Peter Istvan          4.0  39.0 13.50  19.0  2236 2225 -0.14
10. 8  Putzer Andras         2.5  40.0  5.50  15.5  2176 2098 -0.92
11.11  Poltl Janos           2.0  40.0  4.50  13.0  2104 2021 -0.88
12.12  Pereszlenyi Gabriella 0.5  42.0  2.75   4.5  2000 1832 -1.03




21. Nyílt OB., 14. Nyílt HK. Debrecen, 2001.11.02-04.
Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
Hely. Ssz. Név               Város        Pont Sz.Buch.
  1. 2  Sütő Péter            H  Debrecen  7.0
  2. 1  Schenkerik Csaba      H  Budapest  6.5  37.5
     8  Poljakovic Vojislav   Yu Szabadka  6.5  36.5
     4  Rozák Bertalan        H  Miskolc   6.5  34.5
  5. 6  Molnár Zsolt          H  Debrecen  5.5
  6. 3  Bódor Sándor          H  Debrecen  5.0  39
    11  Gyurica György        Yu Szabadka  5.0  34
     5  Rutkovszky Tibor      H  Miskolc   5.0  30
     9  Péter István          H  Bátaszék  5.0  28.5
 10.12  Koncz Tibor           H  Debrecen  4.0  31.5
     7  Gados László          H  Budapest  4.0  31
 12.10  Pöltl János           H  Budapest  2.0
 13.13  Pereszlényi Gabriella H  Bátaszék  1.0




14.Nyílt Debrecen Bajnokság, Debrecen, 2001.12.08.
Játékidő: 2x30 perc
Végeredmény:
                  1 2 3 4  Pont Helyezés
1. Sütő Péter     - x 0 1   1,5    3. 
2. Molnár Zsolt   x - 1 1   2,5    1.
3. Bódor Sándor   1 0 - 1   2      2.
4. Koncz Tibor    0 0 0 -   0      4.
Vissza az elejére



2002




13. Nyílt Egynapos verseny, Debrecen, 2002.02.23.
Játékidő: időosztásos rendszer (40 perc)
Végeredmény:
No.  PNo.  Name       Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
 1.  1  Sütő Péter     6.5  29.5  28.00  25.0  2261 2354 +0.34
 2.  2  Molnár Zsolt   6.0  29.0  22.50  25.0  2229 2146 -0.44
 3.  6  Koncz Tibor    5.0  26.5  14.00  20.0  1798 1959 +1.50
 4.  3  Bódor Sándor   4.0  28.5  11.00  20.0  2227 1886 -2.37
     8  Varga Imre     4.0  23.0   7.50  13.0  1743 1778 +0.36
 6.  9  Balogh Rajmund 3.5  26.0   9.50  13.0  1549 1732 +1.68
     5  Pöltl János    3.5  24.5  10.25  13.5  1863 1778 -0.64
     4  Vámosi Péter   3.5  23.5   8.00  13.5  1872 1790 -0.77
 9. 11  Szilágyi Csaba 3.0  27.0   9.50  15.0  1489 1685 +1.67
     7  Sütő László    3.0  25.0   6.50  14.0  1792 1798 +0.06
    10  Erdős Tamás    3.0  20.0   5.00   9.0  1501 1644 +1.25
12. 12  Antal István   2.0  20.0   1.50   5.0  1455 1396 -0.52
    14  Sütő Dávid     2.0  19.5   0.75  10.0  1400 1463 +0.28
14. 13  Balogh Roland  0.0  21.0   0.00   0.0  1400  984 -1.26




5. Deme Lajos Emlékverseny, Miskolc, 2002.03.29-31.
Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
                       Pont  Berger
1. Rozák Bertalan      7,5
2. Bódor Sándor        6
3. Molnár Zsolt        5,5
4. Rutkovszky T.       4,5    16,75
5. Sütő Péter          4,5    10,25
6. Fegyverneki J.      4
7. Varga Imre          2
8. Szilágyi Csaba      1       4,5
9. Koncz Tibor         1       1




2. Budapest Kupa, Budapest, 2002.05.18-20.
Játékidő: 2x75 perc 30 lépésre + 2x15 perc óravisszaállítás leesésig.
                                                Rájátszás
Ssz.     Név      Város       1  2  3  4  5  6    7  8  Pont Hely
1. Bódor Sándor   Debrecen    *  1  0  1  x  1    1  0  4,5   II.
2. Vámosi Péter   Békéscsaba  0  *  0  1  0  0    1  x  2,5   5.
3. Pöltl János    Budapest    1  1  *  1  0  0    1  0  4     4.
4. Szilágyi Csaba Debrecen    0  0  0  *  0  0    0  x  0,5   6.
5. Sütő Péter     Debrecen    x  1  1  1  *  1    0  1  5,5   I.
6. Sziráki László Budapest    0  1  1  1  0  *    0  1  4     III.
Előre haladási táblázat
Ssz.     Név      1  2  3  4  5  6  7   Hely
1. Bódor Sándor   1  2  2  3  3x 4x 4x   2.
2. Vámosi Péter   0  0  0  0  1  2  2x   5.
3. Pöltl János    1  1  2  3  3  4  4    4.
4. Szilágyi Csaba 0  0  0  0  0  0  x    6.
5. Sütő Péter     1  2  3  4  4x 4x 5x   1.
6. Sziráki László 0  1  2  2  3  3  4    3.




XI. Tanker Kupa, Tamási, 2002. 07. 05-08.
Játékidő: 2x2 óra
Végeredmény:
No.  PNo.  Name            Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
 1. 1 Schenkerik Csaba      5.0  29.0  20.25  21.5  2469 2450 -0.11
    9 Gyurica György        5.0  25.5  17.00  19.5  2100 2488 +2.92
 3. 2 Sütő Péter            4.5  25.0  13.50  20.0  2411 2327 -0.64
    4 Lódi László           4.5  22.5   9.00  16.5  2352 2141 -1.18
    5 Frank István          4.5  28.5  15.75  18.5  2301 2345 +0.38
    6 Poljakovics Vojislav  4.5  26.5  13.50  19.5  2237 2376 +0.95
 7. 3 Bódor Sándor          4.0  24.5  10.75  16.0  2410 2232 -1.20
    7 Péter István          4.0  25.5   9.75  15.5  2236 2170 -0.45
 9. 8 Pöltl János           3.0  20.5   3.25   8.0  2104 1648 -0.88
10.11 Szilágyi Csaba        2.0  20.0   1.25   7.0  0000 1591  1591
11.10 Sütő Dávid            1.0  22.0   0.25   6.0  0000 1598  1598
A páratlan létszám miatt szigorított Buchholzcal:
Hely     Név               Város      Pont SzB
 1. Schenkerik Csaba      Budapest    5.0  22
 2. Gyurica György        Szabadka    5.0  20,5
 3. Sütő Péter            Debrecen    4.5  21
 4. Frank István          Szabadka    4.5  20,5
 5. Poljakovics Vojislav  Szabadka    4.5  19
 6. Lódi László           Iregszemcse 4.5  15,5
 7. Bódor Sándor          Debrecen    4.0  20,5
 8. Péter István          Bátaszék    4.0  19
 9. Pöltl János           Budapest    3.0
10. Szilágyi Csaba        Debrecen    2.0
11. Sütő Dávid            Debrecen    1.0




22. OB. Martfű, 2002.08.17-20.
Végeredmény:
No.  PNo.  Name       Város   Score WP   SB   PS    rat.  TPR  W-We
 1.  2  Sütő Péter    Debrecen  7.0 44.5 33.25 37.0 2411 2510 +1.06
 2.  1  Schenkerik Cs.Budapest  6.5 42.5 29.75 28.5 2469 2415 -0.52
 3.  8  Poljakovic V. Szabadka  5.5 42.0 20.50 30.0 2237 2353 +1.30
     7  Gados László  Budapest  5.5 39.5 21.75 23.0 2251 2327 +0.90
     4  Molnár Zsolt  Debrecen  5.5 38.5 18.50 30.5 2315 2325 +0.10
 6. 11  Gyurica GyörgySzabadka  5.0 40.5 19.25 24.5 2100 2297 +2.00
 7.  5  Frank István  Szabadka  4.5 38.5 13.25 20.5 2301 2241 -0.66
     3  Bódor Sándor  Debrecen  4.5 38.0 19.25 20.0 2410 2268 -1.52
 9.  9  Péter István  Bátaszék  4.0 41.5 12.50 22.0 2236 2225 -0.20
10.  6 Kövér Imre Jászboldogháza3.5 41.0 10.75 21.0 2288 2152 -1.42
11. 10  Pöltl János   Budapest  2.0 39.5  5.00 11.0 2104 1974 -1.00
12. 12  Szilágyi CsabaDebrecen  0.5 40.0  2.25  2.0 0000 1805  1805




15. Nyílt Hajdú Kupa, Debrecen, 2002.10.25-27.
Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
No.  PNo. Name        Város Score WP    SB    PS    rat.  TPR  W-We
 1.  4 Poljakovic V. Szabadka 5.5  24.0 17.25 23.5  2227 2341 +0.88
 2.  3 Bódor Sándor  Debrecen 5.0  30.0 19.75 19.0  2235 2325 +0.87
     1 Schenkerik Cs.Budapest 5.0  30.0 20.50 20.0  2326 2312 -0.11
 4.  6 Frank István  Szabadka 4.5  28.0 16.50 18.0  2179 2270 +0.86
 5.  8 Gyurica GyörgySzabadka 4.0  26.0 12.75 15.5  2092 2218 +1.20
     9 Péter István  Bátaszék 4.0  20.5  7.00 15.0  2091 2138 +0.50
 7.  2 Sütő Péter    Debrecen 3.5  25.5  8.00 16.5  2257 2137 -1.12
    10 Balogh Péter  Bátaszék 3.5  24.0  7.50 12.5  1996 2101 +0.98
     5 Csupor Péter  Kalocsa  3.5  19.0  5.75 12.5  2188 2047 -1.33
10.  7 Bohócki MihálySzabadka 1.5  21.5  3.00  8.5  2111 1841 -2.42
11. 11 Pöltl János   Budapest 1.0  23.0  1.50  3.0  1911 1760 -1.03
    12 Koncz Tibor   Debrecen 1.0  22.5  1.00  4.0  1780 1803 +0.16




XV. Debrecen Bajnokság, 2002. december 17.
Játékidő:2x30 perc
Végeredmény:
Név		1 2 3 4  1.f. 2.f. 3.f.	Hely Berg. S.gy.
1. Bódor Sándor	* x 1 1	 1    1,5  2,5	I.   3,5   1
2. Sütő Péter	x * 1 1	 1    1,5  2,5	II.  3,5   0
3. Koncz Tibor	0 0 * 0	 0    0    0	IV.		
4. Molnár Zsolt	0 0 1 *	 0    1	   1	III.		
Vissza az elejére



2003




Debrecen Kupa 2001-2003 Párosmárkőzés
Végeredmény:
                 játszma pont
1. Sütő Péter     12     10
2. Bódor Sándor   11      5,5
3. Koncz Tibor     8      3,5
4. ? Sütő László   4      0
5. ? Molnár Zsolt  5      1
6. ? HSMDE613      2      1




XIV. Egynapos Hexasakk Verseny, Debrecen, 2003.02.22.
Játékidő: időosztásos /40'/
Végeredmény:
No.  PNo.  Name            Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
 1. 3 Molnár Zsolt       DB  6.0  27.0 22.00  23.0  2195 2161 -0.16
    2 Bódor Sándor       DB  6.0  25.0 19.00  22.0  2213 2145 -0.37
 3. 4 Pöltl János        DB  5.0  23.0 13.00  19.0  1869 1944 +0.73
 4. 1 Sütő Péter         DB  4.0  28.0 14.00  20.0  2288 1873 -2.65
    5 Koncz Tibor        DB  4.0  24.0  8.00  17.0  1820 1875 +0.57
 6. 7 Szilágyi Csaba ifi DB  3.0  25.0  4.00  13.0  1511 1720 +1.74
    6 Varga Imre ifi     DB  3.0  24.0  4.00  12.0  1769 1780 +0.06
 8. 8 Balogh Rajmund ifi DB  2.0  23.0  2.00   9.0  1493 1618 +0.88
   10 Sütő Dávid ifi     DB  2.0  21.0  4.00   5.0  1400 1578 +1.16
10. 9 Márta Gábor ifi    DB  0.0  25.0  0.00   0.0  1400 1048 -0.91




23. OB., Tamási, 2003.07.02-06.
Játékidő. 2x2 óra 40 lépésre + 15 perc
     Ranking of round 7 of XXIII.Hexasakk Magyar Bajnokság
No.  PNo.  Name         Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
1.  2  Sütő Péter        6.0  28.0  23.50  25.0  2288 2495 +1.52
2.  4  Lódi László       4.5  28.5  16.25  19.5  2229 2264 +0.37
    6  Gados László      4.5  25.5  14.00  18.0  2099 2192 +0.93
    1  Schenkerik Csaba  4.5  24.5  13.75  19.0  2327 2088 -1.66
    5  Bódor Sándor      4.5  24.5   9.75  16.0  2213 2067 -1.06
6.  7  Péter István      4.0  29.0  12.25  15.0  2097 2152 +0.48
    3  Vámosi Albert     4.0  27.0  10.75  18.5  2239 2054 -1.44
    8  Fegyverneki János 4.0  21.0   6.25  14.0  2097 1912 -1.44
9.  9  Pöltl János       3.0  20.5   3.25   8.0  1869 1792 -0.58
10.10  Szilágyi Csaba    1.5  21.0   1.00   7.0  1579 1600 +0.08
   11  Sütő Dávid        1.5  20.0   1.00   8.0  1400 1653 +0.44




16. Hajdú Kupa, Debrecen, 2003.10.31-11.02.
Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
No.  PNo.  Name              Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
 1.  3  Bódor Sándor          5.0  28.0  18.50  23.0  2213 2209 +0.03
     2  Sütő Péter            5.0  27.0  18.00  16.0  2288 2239 -0.39
     8  Gados László          5.0  27.0  17.25  19.5  2099 2235 +1.29
 4.  1  Schenkerik Csaba      4.5  30.0  19.25  20.0  2327 2226 -0.82
     5  Molnár Zsolt          4.5  27.0  16.00  20.0  2195 2185 -0.05
     6  Frank István          4.5  24.5  12.75  17.5  2182 2096 -0.68
 7. 10  Pöltl János           4.0  24.5  10.00  15.0  1869 1946 +0.78
     9  Péter István          4.0  23.0  11.00  13.5  2097 1984 -1.04
 9.  4  Vereckei János        3.0  28.0   9.25  14.0  2210 1956 -2.32
10. 13  Pereszlényi Gabriella 2.5  22.0   3.50   8.5  1458 1805 +2.08
     7  Csupor Péter          2.5  21.5   4.25  11.5  2176 1783 -2.78
    11  Szilágyi Csaba        2.5  20.5   3.00   7.5  1579 1831 +1.73
13. 12  Daradics Levente      1.0  21.5   0.50   3.0  1493 1561 +0.37
    14  Sütő Dávid            1.0  18.5   0.25   7.0  1400 1121 -0.48
Vissza az elejére



2004




XV. Egynapos verseny, Debrecen, 2004.01.31.
Játékidő: időosztásos (40')
Ssz.  Név           Város     1 2 3 4 5 6 7  Pont Hely
1. Varga Imre       Debrecen  * 0 0 0 0 1 1   2    5.
2. Molnár Zsolt     Debrecen  1 * x 1 0 1 1   4.5  3.
3. Bódor Sándor     Debrecen  1 x * 1 x 1 1   5    2.
4. Pöltl János      Budapest  1 0 0 * 0 1 1   3    4.
5. Sütő Péter       Debrecen  1 1 x 1 * 1 1   5.5  1.
6. Sütő Dávid       Debrecen  0 0 0 0 0 * 0   0    7.
7. Szilágyi Csaba   Debrecen  0 0 0 0 0 1 *   1    6.
Végeredmény:
Hely  Név           Város     Pont
1. Sütő Péter       Debrecen   5.5
2. Bódor Sándor     Debrecen   5
3. Molnár Zsolt     Debrecen   4.5
4. Pöltl János      Budapest   3
5. Varga Imre       Debrecen   2
6. Szilágyi Csaba   Debrecen   1
7. Sütő Dávid       Debrecen   0




6. Deme Lajos EV., Miskolc, 2004.04.08-10.
Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
No. PNo. Name             Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
  1.  3  Rozák Bertalan    5.0  29.5  18.25  21.5  2287 2308 +0.16
      2  Schenkerik Csaba  5.0  29.0  20.50  21.5  2311 2379 +0.66
      7  Péter István      5.0  26.5  14.75  18.0  2103 2302 +1.60
      4  Bódor Sándor      5.0  23.0  13.75  22.5  2218 2262 +0.38
  5.  5  Rutkovszky Tibor  4.5  26.5  13.25  17.5  2212 2269 +0.50
      6  Csupor Péter      4.5  26.0  14.50  19.0  2157 2229 +0.72
  7.  9  Fegyverneki János 3.5  24.0   6.50  12.5  2097 2009 -0.74
      1  Botkó Imre        3.5  23.0   6.50  13.5  2476 2056 -3.01
  9. 10  Bölcsházi László  2.5  21.5   2.50   8.5  1997 1892 -0.78
      8  Szilágyi Csaba    2.5  20.0   2.50   6.5  2099 1867 -1.80
 11. 11  Sütő Dávid        1.0  20.5   0.25   7.0  1400 1497 +0.00
Szigorított Buchholzcal:
 1. Schenkerik Csaba  5.0  22,5
 2. Rozák Bertalan    5.0  21,5
 3. Péter István      5.0  20
 4. Bódor Sándor      5.0  19
 5. Csupor Péter      4.5  22
 6. Rutkovszky Tibor  4.5  19,5
 7. Botkó Imre        3.5  19
 8. Fegyverneki János 3.5  17,5
 9. Bölcsházi László  2.5  18,5
10. Szilágyi Csaba    2.5  15,5
11. Sütő Dávid        1.0




Tamási Kupa, Tamási, 2004.07.02-04.
Játékidő: 2x75 perc + 2x15 perc zászlóleesésig.
Ssz. Név             1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pont Berger Hely
 1. Frank István     * 1 x x 0 x 1 1 1 1  6,5   24,75  II.
 2. Lódi László      0 * 1 1 x 0 1 1 1 1  6,5   22,5   III.
 3. Csupor Péter     x 0 * x 1 x 1 1 0 1  5,5          5.
 4. Bohocki Mihály   x 0 x * 0 x 1 1 0 0  3,5   11,25  7.
 5. Bódor Sándor     1 x 0 1 * 0 1 x 1 1  6            4.
 6. Schenkerik Csaba x 1 x x 1 * 1 x 1 x  6,5   28     I.
 7. Sütő Dávid       0 0 0 0 0 0 * 0 0 0  0           10.
 8. Kalányos Ferenc  0 0 0 0 x x 1 * 0 0  2            9.
 9. Pöltl János      0 0 1 1 0 0 1 1 * 1  5            6.
10. Péter István     0 0 0 1 0 x 1 1 0 *  3,5    8,75  8.
Végeredmény:
Ssz. Név              Pont Berger
 1. Schenkerik Csaba  6,5   28
 2. Frank István      6,5   24,75
 3. Lódi László       6,5   22,5
 4. Bódor Sándor      6
 5. Csupor Péter      5,5
 6. Pöltl János       5
 7. Bohocki Mihály    3,5   11,25
 8. Péter István      3,5    8,75
 9. Kalányos Ferenc   2
10. Sütő Dávid        0




24.OB., 17.Hajdú K., Debrecen, 2004.10.15-17.
Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
Hely Rszám Név              Pont Buch. Berger P.össz ÉLő Telj. Eltér
  1.    1  Schenkerik Csaba  6.0  28.0  24.00  23.5  2318 2477 +1.10
  2.    5  Molnár Zsolt      5.0  25.0  14.00  23.0  2200 2235 +0.31
        2  Sütő Péter        5.0  22.0  12.00  16.0  2304 2172 -0.88
  4.    3  Bódor Sándor      4.5  22.5  11.00  17.5  2228 2067 -1.24
  5.    7  Gados László      4.0  22.5   9.00  16.0  2156 2089 -0.62
  6.    8  Pöltl János       3.5  22.5   8.50  15.0  1877 2024 +1.40
  7.    6  Vereckei János    3.0  29.0   8.50  11.0  2195 2049 -1.41
        4  Rutkovszky Tibor  3.0  24.5   4.50  13.0  2217 1931 -2.60
  9.    9  Szilágyi Csaba    1.0  23.0   0.00   5.0  1610 1745 +0.58
 10.   10  Sütő Dávid        0.0  24.5   0.00   0.0  1400 1388 -0.06
Vissza az elejére



2005




25. OB., 7. Deme Lajos Emlékverseny, Miskolc, 2005.03.25-27.
Játékidő: 2x1 óra
Résztvevők: Játékosok és minősítéseik 0 forduló után
Rsz m Név                         ÉLő
   1  Schenkerik Csaba            2325
   2  Sütő Péter                  2303
   3  Rozák Bertalan              2286
   4  Bódor Sándor                2222
   5  Rutkovszky Tibor            2201
   6  Vereckei János              2185
   7  Csupor Péter                2168
   8  Gados László                2158
   9  Péter István                2100
  10  Fegyverneki János           2081
  11  Szilágyi Csaba              1608
Végeredmény:
Sorrend 7 forduló után 25.OB., 7.Deme L. EV., Miskolc, 2005.03.25-27.
Hely Rsz m Név     Szig.Buch Pont Buch. Berger P.Össz ÉLő Telj. Eltér
  1. 1  Schenkerik Csaba     6.0  23.5  18.50  23.5  2325 2415 +0.54
  2. 4  Bódor Sándor         5.5  25.0  18.00  23.5  2222 2436 +1.86
  3. 8  Gados László         4.5  26.5  16.25  20.0  2158 2312 +1.49
  4. 2  Sütő Péter           4.0  22.5  10.00  14.0  2303 2078 -1.68
  5. 6  Vereckei János  20   3.5  28.0  10.25  12.5  2185 2153 -0.32
     3  Rozák Bertalan  19   3.5  25.5  10.50  13.5  2286 2189 -0.91
     7  Csupor Péter    17,5 3.5  24.5   8.75  14.0  2168 2070 -0.86
    10  Fegyverneki J.  17   3.5  24.5   8.75  14.0  2081 2090 +0.04
  9. 5  Rutkovszky Tibor     3.0  25.5   6.75  14.0  2201 1957 -1.96
     9  Péter István         3.0  22.0   5.75  11.0  2100 2009 -0.70
 11.11  Szilágyi Csaba       2.0  22.0   3.25   8.0  1608 1923 +0.88

2. Tamási Kupa, Tamási, 2005.07.01-05.
Játékidő: 2x75 perc 30 lépésre + 2x15 perc
Résztvevők:
Hely  Név               Város     Élő    Elvárás
 1. Sütő Péter        Debrecen    2290    5,46
 2. Schenkerik Csaba  Budapest    2334    5,89
 3. Vámosi Albert     Szalka      2230    4,87
 4. Bódor Sándor      Debrecen    2240    4,95
 5. Péter István      Bátaszék    2095    3,48
 6. Csupor Péter      Kalocsa     2168    4,2
 7. Lódi László     Iregszemcse   2237    4,98
 8. Pöltl János       Budapest    1949    2,17
 9. Sütő Dávid        Debrecen    1400    0,04
Végeredmény:
Hely  Név               Város   Pont  Élő    Elvárás   +-
 1. Sütő Péter        Debrecen  6,5   2290    5,46   +1,04
 2. Schenkerik Csaba  Budapest  6     2334    5,89   +0,11
 3. Vámosi Albert     Szalka    5,5   2230    4,87   +0,63
 4. Bódor Sándor      Debrecen  5     2240    4,95   +0,05
 5. Péter István      Bátaszék  5     2095    3,48   +1,52
 6. Csupor Péter      Kalocsa   3,5   2168    4,2    -0,7
 7. Lódi László     Iregszemcse 2     2237    4,98   -2,94
 8. Pöltl János       Budapest  2     1949    2,17   -0,17
 9. Sütő Dávid        Debrecen  0,5   1400    0,04   +0,46


18.Hajdú Kupa, Debrecen, 2005.08.19-21.
Játékidő: 2x1 óra
Táblázat és végeredmény
Ssz.   Név          Város     1 2 3 4 5 6 7  Pont Berger Hely
1. Bódor Sándor     Debrecen  * 1 1 0 x 1 0  3,5         III.
2. Csupor Péter     Kalocsa   0 * 1 0 0 1 1  3           4.
3. Sütő Péter       Debrecen  0 0 * x x 1 x  2,5  6,25   6.
4. Rozák Bertalan   Miskolc   1 1 x * 0 1 x  4           II.
5. Schenkerik Csaba Budapest  x 1 x 1 * 1 1  5           I.
6. Pöltl János      Budapest  0 0 0 0 0 * x  0,5         7.
7. Gados László     Budapest  1 0 x x 0 x *  2,5  7,00   5.


2006



8. Deme Lajos EV., Miskolc, 2006.04.14-16.
Játékidő: 2x1 óra
Résztvevők: Játékosok és minősítéseik
Rszám Név                 ÉLő   Város
   1  Schenkerik Csaba    2344  Budapest
   2  Rozák Bertalan      2281  Miskolc
   3  Bódor Sándor        2242  Debrecen
   4  Vámosi Albert       2236  Szalka
   5  Rutkovszky Tibor    2185  Miskolc
   6  Vereckei János      2182  Isaszeg
   7  Gados László        2171  Budapest
   8  Csupor Péter        2161  Kalocsa
   9  Fegyverneki János   2084  Kisgyőr
  10  Vida László         2033  Budapest
  11  Sütő Dávid          1418  Debrecen
  12  Pálikás Tamás       1400  Budapest
Végeredmény a 7 forduló után * 8. Deme Lajos EV., Miskolc, 2006.04.14-16.
Hely Rszám Név                   Pont Buch. Berger P.össz ÉLő Telj. Eltér
  1.    3  Bódor Sándor          5.5  30.0  22.75  23.5  2242 2442 +1.72
        1  Schenkerik Csaba      5.5  25.5  18.00  21.5  2344 2332 -0.10
  3.    2  Rozák Bertalan        5.0  28.5  18.50  22.5  2281 2375 +0.87
  4.    4  Vámosi Albert         4.5  25.5  14.25  18.0  2236 2194 -0.33
        9  Fegyverneki János     4.5  20.0   8.75  15.5  2084 2049 -0.26
  6.    7  Gados László          4.0  27.0  12.50  15.0  2171 2128 -0.41
  7.    6  Vereckei János        3.5  24.5   6.25  13.5  2182 1972 -1.89
  8.    5  Rutkovszky Tibor      3.0  27.5   7.00  15.0  2185 2059 -1.20
  9.    8  Csupor Péter          2.5  20.5   4.00   9.5  2161 1859 -2.82
 10.   10  Vida László           2.0  21.0   2.50   5.0  2033 1792 -2.27
       12  Pálikás Tamás         2.0  21.0   2.00   9.0  1400 1883 +1.93
 12.   11  Sütő Dávid            0.0  23.0   0.00   0.0  1418 1379 -0.07


26. OB., Tamási, 2006.07.05-09.
Játékidő: 2x2 óra, az első órában kötelező 20 lépéssel.
Résztvevők:
Név Város Élő Elvárás 1. Schenkerik Csaba Budapest 2344 4,80 2. Bódor Sándor Debrecen 2242 4,02 3. Vámosi Albert Szalka 2236 3,96 4. Lódi László Iregszemcse 2208 3,72 5. Vereckei János Isaszeg 2182 3.48 6. Pöltl János Budapest 1937 1,26 7. Kalányos Ferenc Tamási 1792 0,48 átlag: 2134
Táblázat és végeredmény:
Ssz. Név 1 2 3 4 5 6 7 Pont Berger Hely 1. Bódor Sándor * 1 1 1 x 0 1 4,5 10.25 II. 2. Lódi László 0 * 1 0 0 x 1 2,5 5.75 5. 3. Vámosi Albert 0 0 * 1 1 x 0 2,5 6.25 4. 4. Pöltl János 0 1 0 * x 0 1 2,5 5.25 6. 5. Kalányos Ferenc x 1 0 x * x 1 3,5 III. 6. Schenkerik Csaba 1 x x 1 x * 1 4,5 11.00 I. 7. Vereckei János 0 0 1 0 0 0 * 1 7.


19.Hajdú Kupa, Debrecen, 2006.12.08-10.
Játékidő: 2x1 óra

Táblázat
Ssz.  Név           Város     1 2 3 4 5 6  Pont Berger Rj  Pont  Hely
1. Vereckei János   Isaszeg   * 0 0 x 1 0  1.5         1    1.5  5.
2. Bódor Sándor     Debrecen  1 * x x 1 0  3           1    4    III.
3. Sütő Péter       Debrecen  1 x * 1 1 x  4    7,5    0    4    II.
4. Gados László     Budapest  x x 0 * 1 x  2,5         0    2.5  4.
5. Péter István     Bátaszék  0 0 0 0 * 0  0           0    0    6.
6. Schenkerik Csaba Budapest  1 1 x x 1 *  4    7,75   1    5    I.

Előre haladási táblázat
Ssz.  Név           Város     1  2   3   4    5  Berger Rj  Pont Hely
1. Vereckei János   Isaszeg   0  0   0  0,5  1.5        1    1.5 5.
2. Bódor Sándor     Debrecen  1  2   2  2,5  3          1    4   III.
3. Sütő Péter       Debrecen  1  2   3  3.5  4   7,5    0    4   II.
4. Gados László     Budapest  0 0.5 1.5  2   2.5        0    2.5 4.
5. Péter István     Bátaszék  0  0   0   0   0          0    0   6.
6. Schenkerik Csaba Budapest  1 1.5 2.5 3.5  4   7,75   1    5   I.


2007



9. Deme Lajos EV., Miskolc, 2007.04.06-08.
Játékidő: 2x1 óra
Résztvevők: Játékosok és minősítéseik
Rszám Név                 ÉLő    Város
   1  Botkó Imre          2449   Miskolc
   2  Schenkerik Csaba    2359   Budapest
   3  Sütő Péter          2294   Debrecen
   4  Rozák Bertalan      2290   Miskolc
   5  Bódor Sándor        2271   Debrecen
   6  Vámosi Albert       2227   Szalka
   7  Rutkovszky Tibor    2178   Miskolc
   8  Csupor Péter        2142   Kalocs
   9  Fegyverneki János   2095   Miskolc
  10  Sütő Dávid          1400   Debrecen
Végeredmény:
Sorrend 7 forduló után * 9.Deme L.Ev., Miskolc, 2007.04.06-08. Hely Rszám Név Pont Buch. Berger P.Össz ÉLő Telj. Eltér 1. 5 Bódor Sándor 5.0 25.0 17.25 22.5 2271 2307 +0.31 4 Rozák Bertalan 5.0 22.5 13.50 17.0 2290 2245 -0.32 3. 6 Vámosi Albert 4.5 26.5 14.50 17.5 2227 2379 +1.49 4. 7 Rutkovszky Tibor 4.0 29.0 16.25 16.0 2178 2312 +1.34 8 Csupor Péter 4 győzelem 4.0 23.0 10.00 17.0 2142 2190 +0.50 1 Botkó Imre 3 győzelem 4.0 23.0 12.25 17.5 2449 2174 -2.09 7. 2 Schenkerik Csaba 3.5 22.5 8.00 14.0 2359 2131 -2.03 8. 9 Fegyverneki János 3.0 23.0 5.75 11.5 2095 2077 -0.22 9. 3 Sütő Péter 2.0 24.0 4.00 7.0 2294 1979 -2.97 10. 10 Sütő Dávid 0.0 26.5 0.00 0.0 1400 1594 +0.00




3. Tamási kupa, Tamási,
2007.07.04-08.
Végeredmény:
Ssz. Név         1 2 3 4 5  Pont Hely
1. Vámosi Albert - 0 1 0 1   2    3.
2. Bódor Sándor  1 - x 0 0   1,5  4.
3. Lódi László   0 x - 1 1   2,5  2.
4. Sütő Péter    1 1 0 - 1   3    1.
5. Pöltl János   0 1 0 0 -   1    5.
Folytatás Svájci rendszerben
                          fordulók előrehaladás
Szs.  név   hozott pont  1 2 3 4 5   6f 7f 8f Buchholz Hely
1. Sütő Péter        3   - x   x 1   3x 4  5    11     I.
2. Lódi László       2x  x - 1   1   3  4  5    10     II.
3. Vámosi Albert     2     0 - 0     2  3  3           4.
4. Bódor Sándor      1x  x   1       2x 3  4           III.
5. Pöltl János       1   0 0     -   2  2  2           5.

x = 0,5




27. OB., 20. Hajdú kupa, Debrecen,
2007.10.20-23.
Játékidő: 2x1,5 óra
Játékosok és minősítéseik
Ssz   Név            Város      Élő
1. Schenkerik Csaba  Budapest  2359
2. Sütő Péter        Debrecen  2294
3. Bódor Sándor      Debrecen  2271
4. Vereckei János    Isaszeg   2149
5. Péter István      Bátaszék  2104
6. Pöltl János       Budapest  1959
7. Sütő Dávid        Debrecen  1400
Táblázat és végeredmény:
Ssz   Név            Város      Élő   Elvárás  1 2 3 4 5 6 7   Pont  Hely
1. Pöltl János       Budapest  1959    1,87    * 0 1 0 x 1 0   2,5     5.
2. Schenkerik Csaba  Budapest  2359    4,71    1 * x 1 x x 1   4,5    II.
3. Vereckei János    Isaszeg   2149    3,18    0 x * 1 0 1 x   3       4.
4. Sütő Dávid        Debrecen  1400    0,04    1 0 0 * 0 0 0   1       7.
5. Bódor Sándor      Debrecen  2271    4,1     x x 1 1 * 1 1   5       I.
6. Péter István      Bátaszék  2104    2,84    0 x 0 1 0 * 0   1,5     6.
7. Sütő Péter        Debrecen  2294    4,26    1 0 x 1 0 1 *   3,5   III.


2008




10.Deme Lajos Emlékverseny, Miskolc,
2008.03.21-23.
Játékidő: 2x1 óra
Táblázat, végeredmény:
Ssz.  Név           Város    1 2 3 4 5 6 7 8  Pont Berger Hely
1. Vámosi Albert    Szálka   * 0 1 0 0 1 0 0   2     4     6.
2. Rutkovszky Tibor Miskolc  1 * 1 1 0 1 0 1   5           II.
3. Sütő Dávid       Debrecen 0 0 * 0 0 0 0 0   0           8.
4. Gados László     Budapest 1 0 1 * 0 0 0 0   2     2     7.
5. Bódor Sándor     Debrecen 1 1 1 1 * 0 0 x   4,5         III.
6. Rozák Bertalan   Miskolc  0 0 1 1 1 * 0 1   4    10,5   4.
7. Sütő Péter       Debrecen 1 1 1 1 1 1 * x   6,5         I.
8. Botkó Imre       Miskolc  1 0 1 1 x 0 x *   4     9,5   5.




4. Tamási kupa, Tamási,
2008.07.03-06.

Játékosok és minősítéseik
Név Élő Város 1. Bódor Sándor 2285 Debrecen 2. Sütő Péter 2267 Debrecen 3. Lódi László 2212 Iregszemcse 4. Gados László 2174 Budapest 5. Vereckei János 2147 Isaszeg 6. Péter István 2091 Bátaszék 7. Pöltl János 1973 Budapest 8. Sütő Dávid 1438 Debrecen
Táblázat:
Ssz.  Név          1 2 3 4 5 6 7 8  Pont  Berger Hely
1. Pöltl János     * 1 1 1 1 1 0 0   5     13,5   II.
2. Vereckei János  0 * 1 0 0 x 0 0   1,5          7.
3. Sütő Dávid      0 0 * 0 0 0 0 0   0            8.
4. Péter István    0 1 1 * 0 0 x 0   2,5          6.
5. Sütő Péter      0 1 1 1 * x x 1   5     13,25  III.
6. Bódor Sándor    0 x 1 1 x * 1 x   4,5   13,5   4.
7. Gados László    1 1 1 x x 0 * 1   5     14,75  I.
8. Lódi László     1 1 1 1 0 x 0 *   4,5   11,25  5.


28.OB., 21.Hajdú K., Debrecen, 2009.10.23-26.
Játékidő: 2x1 óra 20 lépésre + 2x30 perc
Résztvevők:
  Ssz.   Név            Város      Élő
   1  Bódor Sándor      Debrecen  2285 
   2  Sütő Péter        Debrecen  2267 
   3  Vámosi Albert     Szálka    2230 
   4  Molnár Zsolt      Debrecen  2210 
   5  Rutkovszky Tibor  Miskolc   2191 
   6  Gados László      Budapest  2174 
   7  Csupor Péter      Kalocsa   2151 
   8  Vereckei János    Isaszeg   2147 
   9  Péter István      Bátaszék  2091 
Végeredmény:
Hely Rszám Név               Pont Buch. Berger P.össz ÉLő Telj. Eltér
  1.    2  Sütő Péter        6.0  24.0  18.75  23.5  2267 2507 +1.80
  2.    1  Bódor Sándor      5.5  27.0  17.00  20.5  2285 2383 +0.72
        4  Molnár Zsolt      5.5  23.0  16.75  21.5  2210 2417 +1.79
  4.    5  Rutkovszky Tibor  4.0  26.0   9.50  18.0  2191 2196 +0.06
  5.    3  Vámosi Albert     3.5  22.5   6.25  11.0  2230 2129 -0.86
  6.    7  Csupor Péter      3.0  26.0   5.75  14.0  2151 2085 -0.52
        6  Gados László      3.0  25.0   6.25   8.5  2174 2074 -0.82
  8.    8  Vereckei János    2.5  24.0   3.75  10.5  2147 2001 -1.08
  9.    9  Péter István      2.0  23.0   5.25  12.5  2091 1929 -1.10
Szigorított Buchholz-cal:
Hely Rszám Név               Pont Sz. Buch. Több s. győz.
  1.    2  Sütő Péter        6.0  
  2.    4  Molnár Zsolt      5.5    18           2
        1  Bódor Sándor      5.5    18           1
  4.    5  Rutkovszky Tibor  4.0  
  5.    3  Vámosi Albert     3.5  
  6.    6  Gados László      3.0   egymás elleni eredménnyel 
        7  Csupor Péter      3.0    
  8.    8  Vereckei János    2.5  
  9.    9  Péter István      2.0  


2009




29. Hexasakk OB. 
Tamási, 
2009.07.03-06.
Játékosok és minősítéseik XXIX. OB
Rsz m Név              Város      ÉLő   Cím
 1 Schenkerik Csaba Budapest   2344  IM
 2 Sütő Péter       Debrecen   2311  IM
 3 Bódor Sándor     Debrecen   2290  IM
 4 Lódi László   Iregszemcse   2213  FM
 5 Vámosi Albert    Szálka     2205  FM
 6 Frank István     Szeged     2191  IM
 7 Gados László     Budapest   2164  FM
 8 Csupor Péter     Kalocsa    2146  IM
 9 Bohócki Mihály   Szabadka   2065  NM
10 Péter István     Bátaszék   2053  FM
11 Pöltl János      Budapest   2027
12 Ábrahám Tibor  Kozármisleny 1911
13 Gados Dániel     Budapest   1701
14 Szabó M. Zoltán  Pécs       1638
15 Sütő Dávid       Debrecen   1436
Sorrend 7 forduló után *XXIX. Hexasakk OB. Tamási, 2009.07.03-06.
Hely Rszám Név           Pont Buch. Berger P.össz ÉLő Telj. Eltér
 1.  2  Sütő Péter        6.0  29.0  24.00  24.0  2311 2473 +1.10
     4  Lódi László       6.0  27.0  22.00  24.5  2213 2492 +2.22
 3.  6  Frank István      4.5  25.0  11.00  19.5  2191 2098 -0.75
 4.  1  Schenkerik Csaba  4.0  30.5  16.75  17.0  2344 2191 -1.32
     7  Gados László      4.0  26.5  13.00  16.0  2164 2193 +0.29
     8  Csupor Péter      4.0  26.0  12.00  17.0  2146 2133 -0.13
     9  Bohócki Mihály    4.0  27.0  11.25  16.5  2065 2104 +0.36
 8.  3  Bódor Sándor      3.5  22.0   7.00  12.0  2290 1909 -2.72
     5  Vámosi Albert     3.5  20.0   7.50  12.5  2205 1866 -2.66
    10  Péter István      3.5  27.5   9.50  15.0  2053 2126 +0.58
    12  Ábrahám Tibor     3.5  21.0   6.25  12.5  1911 1931 +0.16
12. 11  Pöltl János       3.0  22.5   5.75  13.0  2027 1807 -1.78
13. 14  Szabó M. Zoltán   2.5  20.5   5.25   9.5  1638 1838 +1.02
14. 13  Gados Dániel      2.0  22.0   3.25   7.0  1701 1842 +0.58
    15  Sütő Dávid        2.0  21.0   2.75   8.0  1436 1747 +0.88
Végeredmény (szigorított Buchholz):
Sz. Név             Pont Buchholz Gy 
01. Sütő Péter       6    20,5	
02. Lódi László      6    19,5
03. Frank István    4,5
04. Schenkeri Csaba  4    21,5
05. Bohócki Mihály   4    20,5
06. Csupor Péter     4    18,5    3
07. Gados László     4    18,5    2
08. Péter István    3,5   18,5
09. Vámosi Albert   3,5   15,5
10. Bódor Sándor    3,5   14
11. Szabó M. Zoltán 3,5   13,5
12. Ábrahám Tibor   3,5   12,5
13. Pöltl János      3
14. Gados Dániel     2
15. Sütő Dávid       1
Gy= Győzelem




Minszk hexasakk bajnoksága
(5/07/2009) 
time: 30x30 perc
1. S. Korchitskij IGM    4 
2. J. Bakulin     IM     3 
3. J. Teper       M      2 
4. A. Pavlovich   IHCF M 1 
5. V. Bujak       M      0 

(2009.07.10. 19:21. Szergej Korchitskij)




22. Hajdú kupa, 
Debrecen, 
2009.1022-25.
Játékidő: 2x1 óra 20 lépésre + 2x30 perc
Játékosok és minősítéseik 
Rszám Név                   Város      ÉLő 
   1  Schenkerik Csaba      Budapest   2344
   2  Sütő Péter            Debrecen   2311
   3  Bódor Sándor          Debrecen   2290
   4  Vámosi Albert         Szálka     2205
   5  Csupor Péter          Kalocsa    2146
   6  Péter István          Bátaszék   2053
   7  Szabó M. Zoltán       Pécs       1638
   8  Pereszlényi Gabriella Bátaszék   1512
   9  Sütő Dávid            Debrecen   1436
Végeredmény:
No. PNo.   Name               Város        Score WP 
1.  1  Schenkerik Csaba       Budapest     5.5  27.5
    4  Vámosi Albert          Szálka       5.5  23.5
    5  Csupor Péter           Kalocsa      5.5  25.5
4.  3  Bódor Sándor           Debrecen     4.5  24.5
5.  2  Sütő Péter             Debrecen     4.0  26.0
    6  Péter István           Bátaszék     4.0  22.5
7.  7  Szabó M. Zoltán        Pécs         3.0  24.5
8.  9  Sütő Dávid             Debrecen     2.0  25.5
9.  8  Pereszlényi Gabriella  Bátaszék     1.0  21.0
Előre haladási táblázat
         Név               1  2  3  4  5  6  7   Hely EE  B
1  Schenkerik Csaba        1  1x 2  2x 3x 4x 5x   I.   1x
2  Sütő Péter              x  1  2  2  3  4  4    5.      17,0
3  Bódor Sándor            x  x  1x 2  3  3x 4x   4.
4  Vámosi Albert           1  2  2x 3x 4  4x 5x   II.  1
5  Csupor Péter            0  1  2  3  3x 4x 5x   III. x
6  Péter István            x  1  2  2  3  3  4    6.      13,5
7  Szabó M. Zoltán         x  1  1  2  2  3  3    7.
8  Pereszlényi Gabriella   0  1  1  1  1  1  1    9.
9  Sütő Dávid              1  1  1  2  2  2  2    8.

EE = egymás elleni eredmény
B = Buchholz
x = 0,5








2010




23. Nyílt Hexasakk Hajdú Kupa
2010. március 12-15.
Játékosok és minősítéseik
1. Schenkerik Csaba 2331 Budapest 2. Sütő Péter 2307 Debrecen 3. Bódor Sándor 2254 Debrecen 4. Molnár Zsolt 2228 Debrecen 5. Vámosi Albert 2196 Szálka 6. Csupor Péter 2166 Kalocsa 7. Péter István 2048 Bátaszék 8. Szabó M. Zoltán 1719 Pécs 9. Pereszlényi Gabriella 1473 Bátaszék
Táblázat és végeredmény:
Ssz. Név                  Élő  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Pont Hely Elvárás
1. Molnár Zsolt          2228  *  1  1  1  x  x  1  x  1  6,5   I.    5,04
2. Péter István          2048  0  *  0  1  0  1  1  0  0  3     6.    3,34
3. Sütő Péter            2307  0  1  *  1  x  1  1  0  0  4,5   5.    5,79
4. Szabó M. Zoltán       1719  0  0  0  *  1  0  1  0  0  2     7.    1,15
5. Bódor Sándor          2254  x  1  x  0  *  x  1  x  1  5     4.    5,29
6. Vámosi Albert         2196  x  0  0  1  x  *  1  x  0  3,5   8.    4,73
7. Pereszlényi Gabriella 1473  0  0  0  0  0  0  *  0  0  0     9.    0,23
8. Schenkerik Csaba      2331  x  1  1  1  x  x  1  *  x  6     II.   6,0
9. Csupor Péter          2166  0  1  1  1  0  1  1  x  *  5,5   III.  4,43

X = döntetlen




5. Tamási Kupa
2010.07.08-11.
Játékidő: 2x60 perc + lépésenként 20 másodperc
Résztvevők: Ssz. Név Város Élő 01. Schenkerik Csaba Budapest 2331 02. Sütő Péter Debrecen 2307 03. Bódor Sándor Debrecen 2254 04. Lódi László Iregszemcse 2235 05. Vámosi Albert Szálka 2196 06. Frank István Pécs 2190 07. Csupor Péter Kalocsa 2166 08. Vereckei János Isaszeg 2113 09. Bohócki Mihály Szabadka 2077 10. Péter István Bátaszék 2048 11. Pöltl János Budapest 2000 12. Szabó M. Zoltán Pécs 1719 13. Bohócki Árpád Szabadka 1400 14. Lódi Krisztián Iregszemcse 1400
Végeredmény:
No.  PNo.  Name              Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
  1.    1  Schenkerik Csaba  5.5  28.5  21.75  24.0  2331 2344 +0.04
  2.   12  Szabó M. Zoltán   4.5  28.5  16.75  17.0  1719 2305 +4.15
        2  Sütő Péter        4.5  28.0  17.25  19.5  2307 2289 -0.12
        3  Bódor Sándor      4.5  26.0  15.25  16.5  2254 2124 -1.03
        7  Csupor Péter      4.5  24.0  12.25  16.5  2166 1988 -1.38
  6.   10  Péter István      4.0  30.5  16.00  21.0  2048 2222 +1.69
       11  Pöltl János       4.0  18.5   7.50  12.0  2000 1991 -0.06
  8.    4  Lódi László       3.5  27.5  13.75  16.5  2235 2086 -1.40
        6  Frank István      3.5  21.5   6.00  13.0  2190 1882 -2.52
 10.    5  Vámosi Albert     3.0  23.5   7.50  12.0  2196 1945 -2.32
        8  Vereckei János    3.0  21.5   4.50  11.0  2113 1901 -1.97
        9  Bohócki Mihály    3.0  20.0   6.25  10.5  2077 1899 -1.69
 13.   13  Bohócki Árpád     1.0  23.0   1.75   4.0  1400 1720 +0.93
 14.   14  Lódi Krisztián    0.5  22.0   0.50   2.5  1400 1598 +0.43






Buzási József Emlékverseny, Bátaszék, 2010.09.17-19. Játékidő: 2x60 perc + lépésenként 20 másodperc. A játszma írása nem kötelező!
Végeredmény:
Hely Rszám Név Város Pont Buch. 1. 11 Rudolf László Bátaszék 4.0 15.0 4 Frank István Pécs 4.0 14.0 3. 13 Sütő Péter Debrecen 3.5 14.0 4. 6 Lódi László Iregszemcse 3.0 15.5 9 Péter István Bátaszék 3.0 15.0 12 Schenkerik Csaba Budapest 3.0 14.0 3 Csupor Péter Kalocsa 3.0 10.5 8. 14 Vámosi Albert Szálka 2.5 13.0 7 Pelsőczi Endre Nagyszékely 2.5 7.5 10. 1 Balogh Péter Bátaszék 2.0 13.0 2 Bódor Sándor Debrecen 2.0 11.0 12. 10 Péter János Bátaszék 1.5 8.5 13. 5 Heberling Norbert Bátaszék 1.0 12.5 14. 8 Pereszlényi Gabriella Bátaszék 0.0 11.5








30. Hexasakk OB., Debrecen, 2010.10.22-24. Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
Hely Név Város Pont Buch 1. Molnár Zsolt Debrecen 6 2. Sütő Péter Debrecen 5 20,0 3. Schenkerik Csaba Budapest 5 19,0 4. Gados László Budapest 4 18,0 5. Frank István Szabadka 4 17,0 6. Rudolf László Bátaszék 4 16,0 7. Bohócki Mihály Szabadka 3 20,0 8. Vámosi Albert Szálka 3 18,0 9. Pereszlényi Gabriella Bátaszék 1




Bátaszéki évadzáró hexasakk verseny
Bátaszék, 2010.12.12.

 Egy fordulós körmérkőzés, majd két játszmás párosmérkőzés 
az 1-2. és 3-4. helyezésért. 
   Játékidő: 2x30 perc, játszmaírás nem kötelező.

1. forduló:
Péter István - Sütő Péter 0:1 Péter János - Rudolf László 0:1
2. forduló:
Péter István - Péter János 1:0 Sütő Péter - Rudolf László X.X
3. forduló:
Rudolf László - Péter István 1:0 Péter János - Sütő Péter 0:1

Az alapverseny végeredménye:
1-2. Rudolf László és Sütő Péter 2,5-2,5; 3. Péter István 1; 4. Péter János 0 ponttal

Rájátszás az 1-2. helyezésért:
Rudolf László - Sütő Péter 1:0 Sütő Péter - Rudolf László X.X Rájátszás az 3-4. helyezésért:
Péter János - Péter István 0:1 (csak 1 partit játszottak)

Az évadzáró verseny végeredménye:
1. Rudolf László (Bátaszék) 2. Sütő Péter (Debrecen) 3. Péter István (Bátaszék) 4. Péter János (Szekszárd)

A jó hangulatú versenyt támogatták:
Komonyi Orbán (szállást adott Sütő Péternek)
Balogh Péter (útköltségtérítést adott Sütő Péternek)
Bátki Erika (süteményt és zsíroskenyeret készített a versenyzőknek)

2010. december 12. 16:20  Bátaszék  Rudolf László




2011




24. Hajdú kupa, 
Debrecen,
2011. március 12-15.
Játékidő: 2 x 1,5 óra zászlóleesésig.
Végeredmény:
Ssz.  Név           1 2 3 4 5 6 7  Pont Hely
1. Sütő Péter       * 1 1 1 x 1 x  5    I.
2. Rudolf László    0 * x 1 1 1 1  4,5  II.
3. Gados László     0 x * 1 x x 0  2,5  5.
4. Szabó M. Zoltán  0 0 0 * 0 0 x  0,5  7.
5. Molnár Zsolt     x 0 x 1 * 1 0  3    4.
6. Csupor Péter     0 0 x 1 0 * x  2    6.
7. Vámosi Albert    x 0 1 x 1 x *  3,5  III. 

Időosztásos Rapidveseny
Ssz. Név           1 2 3 4 5 6  Pont Hely Berger
1. Szabó M. Zoltán * 0 0 0 0 0  0    6.
2. Vámosi Albert   1 * 0 0 1 1  3    4.
3. Molnár Zsolt    1 1 * 0 1 x  3,5  III.  5,75
4. Sütő Péter      1 1 1 * 1 0  4    I.
5. Gados László    1 0 0 0 * 0  1    5.
6. Csupor Péter    1 0 x 1 1 *  3,5  II.   6,75

Schnellverseny

Ssz. Név           1 2 3 4 5  Pont Hely
1. Csupor Péter    * 1 1 x 1  3,5  I. 
2. Molnár Zsolt    0 * 1 1 1  3    II.
3. Sütő Péter      0 0 * 1 1  2    III. 
4. Szabó M. Zoltán x 0 0 * 0  0,5  5.
5. Vámosi Albert   0 0 0 1 *  1    4.

Tandemverseny

Ssz. Név                            1  2  3  Pont Hely
1. Mattolna (Rudolf L. - Vámosi A.) * 00 00  0    III.
2. Kreatív (Molnár Zs. - Sütő P.)   11 * 01  3+1  I.
3. Csusza (Szabó Z. - Csupor P.)    11 10 *  3+0  II.




6. Tamási kupa 2011.07.08-10. Játékidő: 2x45 perc + lépésenként 20 másodperc.

Játékosok és minősítéseik

Rszám Név               Város          ÉLő  
   1  Rudolf László     Bátaszék       2580
   2  Schenkerik Csaba  Budapest       2326
   3  Sütő Péter        Debrecen       2314
   4  Lódi László       Iregszemcse    2230
   5  Frank István      Pécs           2193
   6  Csupor Péter      Kalocsa        2175
   7  Gados László      Budapest       2168
   8  Vámosi Albert     Szálka         2156
   9  Péter István      Bátaszék       2105
  10  Bohócki Mihály    Szabadka       2068
  11  Pöltl János       Budapest       2011
  12  Szabó M. Zoltán   Pécs           1819
  13  Pelsőczi Endre    Nagyszékely    1472


Végeredmény:
Sorrend 7 forduló után * 6. Tamási kupa 2011.07.08-10.
Hely Rsz m N‚v             Pont Buch. Berger P.össz ÉLő Telj. Eltér
  1.    3  Sütő Péter       5.0  26.5  18.00  21.5  2314 2394 +0.73
        1  Rudolf László    5.0  26.5  18.50  19.5  2580 2313 -1.51
  3.    6  Csupor Péter     4.5  26.5  13.50  19.0  2175 2310 +1.16
        9  Péter István     4.5  24.0  13.50  16.0  2105 2100 -0.04
  5.    4  Lódi László      4.0  26.5  14.50  17.5  2230 2301 +0.71
        2  Schenkerik Csaba 4.0  27.5  14.50  17.0  2326 2250 -0.69
  7.   10  Bohócki Mihály   3.5  25.0   8.00  13.5  2068 2183 +0.88
       12  Szabó M. Zoltán  3.5  24.0   9.75  13.5  1819 2220 +2.94
        5  Frank István     3.5  22.0   9.50  11.0  2193 1931 -2.06
 10.    8  Vámosi Albert    3.0  26.5  10.50  15.0  2156 2051 -1.06
       11  Pöltl János      3.0  20.5   5.75   8.0  2011 1867 -1.18
 12.    7  Gados László     2.5  24.0   7.75  13.5  2168 1893 -2.61
 13.   13  Pelsőczi Endre   2.0  19.0   5.00  10.0  1472 1887 +0.95

6. Tamási kupa Schnellverseny 2011.07.08.
Ssz.  Név           1 2 3 4 5 6 7  Pont Hely  sötét pont
1 Lódi László       * x 1 0 1 1 1  4,5	II.     3
2 Schenkerik Csaba  x * 1 0 1 1 1  4,5	III.    1,5
3 Frank István      0 0 * 0 1 1 0  2    IV.	
4 Sütő Péter        1 1 1 * 1 1 1  6    I.	
5 Csupor Péter      0 0 0 0 * 1 1  2    IV.	
6 Pöltl János       0 0 0 0 0 * 0  0    VII.	
7 Szabó M. Zoltán   0 0 1 0 0 1 *  2    IV.	

6. Tamási kupa Tandemverseny 2011.07.09.
Ssz. Név                                1 2 3 4 Pont Hely
1 Valami (Sütő Péter, Péter István)     * 1 0 1  2   II.
2 TaSu (Frank István, Lódi László)      0 * 0 1  1   III.
3 Pubro (Schenkerik Csaba, Pöltl János) 1 1 * 1  3   I.
4 CsuSza (Csupor Péter, Szabó Zoltán)   0 0 0 *  0   IV.



31. HEXASAKK OB.
Bátaszék, 2011.10.06-08.
Játékidő: 2x2 óra.
A játszma írása az utolsó 5-5 perc kivételével kötelező!
EREDMÉNYEK:
1. forduló:
Rudolf-Csupor döntetlen
Szabó M.-Péter 1:0
Pereszlényi-Balogh döntetlen
2. forduló:
Rudolf-Szabó M. 1:0
Péter-Pereszlényi 1:0
Csupor-Balogh 1:0
3. forduló:
Pereszlényi-Rudolf 0:1
Balogh-Péter 0:1
Szabó M.-Csupor 0:1
4. forduló:
Rudolf-Balogh 0:1
Szabó M.-Pereszlényi 1:0
Csupor-Péter 1:0
5. forduló:
Péter-Rudolf döntetlen
Balogh-Szabó M. 1:0
Pereszlényi-Csupor döntetlen
Végeredmény:
1. Csupor Péter (Kalocsa) 4
2. Rudolf László (Bátaszék) 3
3. Balogh Péter (Bátaszék) 2,5
4. Péter István (Bátaszék) 2,5
5. Szabó M. Zoltán (Pécs) 2
6. Pereszlényi Gabriella (Bátaszék) 1 ponttal.
2011/10/6 18:12 Rudolf László
Villámverseny:
1. Csupor Péter (Kalocsa) 3
2. Rudolf László (Bátaszék) 2
3. Szabó M. Zoltán (Pécs) 1
4. Pereszlényi Gabriella (Bátaszék) 0 ponttal.

Tandemverseny:

1. Csusza (Csupor Péter, Szabó M. Zoltán) 2
2. Bátaszék (Pereszlényi Gabriella, Rudolf László) 1 ponttal.
Rudolf László  2011/10/6  21:23



Évadzáró hexasakk verseny Bátaszéken

Eredmények:
1. forduló:
Csupor Péter - Vámosi Albert 1:0
Rudolf László - Sütő Péter 0:1

2. forduló:
Csupor Péter - Rudolf László 0:1
Sütő Péter - Vámosi Albert 0:1

3. forduló:
Sütő Péter - Csupor Péter 1:0
Vámosi Albert - Rudolf László döntetlen


Végeredmény:
1. Sütő Péter (Debrecen) 2
2. Vámosi Albert (Szálka) 1,5
3. Rudolf László (Bátaszék) 1,5
4. Csupor Péter (Kalocsa) 1 ponttal


Összesített érmes rangsor a 2011. évi eredményeik alapján:
1. Sütő Péter: 3 arany

2. Csupor Péter: 1 arany 1 bronz

3. Rudolf László: 3 ezüst 1 bronz

4. Vámosi Albert: 1 ezüst 1 bronz

5. Balogh Péter: 1 bronz

Bátaszék, 2011.12.15.,      Rudolf László




2012




XXV. Hexasakk Hajdú Kupa,
Debrecen,
2012. október 20-23.
       Név-élő         1.  2.  3.  4.  5.  6.  7.   Pont   Hely Berger Elvárás
1. Gados Dániel 1710       0   0   0   0   1   0     1     VII.           0,4
2. Schenkerik Cs. 2321 1       1  1/2 1/2 1/2 1/2    4     II.           4,01
3. Szabó Zoltán 1886   1   0       1   0   0   0     2     VI.           1,17
4. Gados László 2168   1  1/2  0       0  1/2  1     3      V.     8,0   2,93
5. Sütő Péter 2340     1  1/2  1   1       0   1    4,5     I.           4,16
6. Rudolf László 2527  0  1/2  1  1/2  1       0     3      V.    10,0   5,27
7. Csupor Péter 2186   1  1/2  1   0   0   1        3,5    III.          3,06
XXV. Hexasakk Hajdú Kupa, 2012. október 21.
Schnellverseny
Név                  1.   2.   3.   4.   5.   6.    Pont    Hely
1. Gados Dániel          0 x   0   0 0  x x  0 0     1,5     V.     
2. Szabó M. Zoltán  1 x        0   0 0  1 1  0 0     3,5    III.     
3. Csupor Péter     1     1         0    1    0       3     IV.      
4. Schenkerik Csaba 1 1   1 1  1        1 1  0 1      8      I.      
5. Gados László     x x   0 0  0   0 0       0 0      1     VI.      
6. Sütő Péter       1 1   1 1  1   1 0  1 1           8      I.      
XXV. Hexasakk Hajdú Kupa, 2012. október 20.
Rapidverseny
      Név           1.     2.     3.     4.    5.    Pont   Hely
1. Schenkerik Csaba        1      0      1     1      3      II.      
2. Szabó M. Zoltán  0             0      1     1      2     III.      
3. Sütő Péter       1      1             1     1      4      I.       
4. Gados Dániel     0      0      0            0      0      V.       
5. Gados László     0      0      0      1            1      IV.      
XXV. Hexasakk Hajdú Kupa, 2012. október 20.
Tandemverseny
                     Név                       1.    2.     3.  Pont Hely      
1. G+G (Gados László – Gados Dániel)                0 0    0 0   0   III.      
2. AZ (Csupor Péter – Sütő Péter)             1 1          0 0   2    II.      
3. Mindegy (Szabó M. Zoltán – Schenkerik Cs.) 1 1   1 1          4    I.       







 32. Hexasakk Országos Bajnokság, 
Bátaszék, 
2012.1130.-12.02.
Játékidő: 2x1,5 óra zászlóleesésig. Játszmaírás az utolsó 5 perc 
kivételével kötelező.
1. forduló:
Frank István - Szabó M. Zoltán 0:1
Sütő Péter - Rudolf László remi
Pereszlényi Gabriella  - Vámosi Albert 0:1
Csupor Péter szabad

2. forduló:
Csupor Péter - Frank István 1:0
Szabó M. Zoltán - Sütő Péter 0:1
Rudolf László - Pereszlényi Gabriella 1:0
Vámosi Albert szabad

3. forduló:
Sütő Péter - Csupor Péter remi
Pereszlényi Gabriella - Szabó M. Zoltán 0:1
Vámosi Albert - Rudolf László remi
Frank István  szabad

4. forduló:
Csupor Péter - Pereszlényi Gabriella 1:0
Frank István - Sütő Péter 0:1
Szabó M. Zoltán - Vámosi Albert remi
Rudolf László szabad

5. forduló:
Vámosi Albert - Csupor Péter remi
Pereszlényi Gabriella - Frank István 0:1
Rudolf László - Szabó M. Zoltán remi
Sütő Péter szabad

6. forduló:
Csupor Péter - Rudolf László 1:0
Sütő Péter - Pereszlényi Gabriella 1:0
Frank István - Vámosi Albert 0:1
Szabó M. Zoltán szabad

7. forduló:
Szabó M. Zoltán - Csupor Péter 0:1
Rudolf László - Frank István remi
Vámosi Albert - Sütő Péter 0:1
Pereszlényi Gabriella szabad
Végeredmény:
1. Sütő Péter (Debrecen) 5,0 (12,00)
2. Csupor Péter (Kalocsa) 5,0 (11,75)
3. Vámosi Albert (Szálka) 3,5
4. Rudolf László (Bátaszék) 3,0 (6,50)
5. Szabó M. Zoltán (Pécs) 3,0 (4,75)
6. Frank István (Dombóvár) 1,5
7. Pereszlényi Gabriella (Bátaszék) 0,0

      A Vámosi Albert által felajánlott saját termelésű mézet Pereszlényi Gabriella 
nyerte el a Rudolf László elleni végjátékért, melyben matthálót szőtt ellenfele 
királya köré, de idő hiányában nem tudta beadni azt.

   2012.12.03.                                          Rudolf László




2013




33. Hexasakk országos bajnokság,
Kalocsa,
2013. szeptember 13-15.
Játékidő:
2x1,5 óra zászlóleesésig. 
Játszmaírás az utolsó 5 perc kivételével kötelező.
Sorsolás:

1. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 1. ford.
  1    Sütő Péter          ( 0 ) - Rutkoszky Tibor     ( 0 )     1-  6  1-0    
  2    Gados László        ( 0 ) - Pereszlenyi Gabriell( 0 )     7-  2  1-0    
  3    Fegyverneki János   ( 0 ) - Vámosi Albert       ( 0 )     3-  8  0-1    
  4    Lengyel Lívia       ( 0 ) - Lakatos Márton      ( 0 )     9-  4  0-1    
  5    Rudolf László       ( 0 ) - Szabó M. Zoltán     ( 0 )     5- 10  1-0    

2. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 2. ford.
  1    Vámosi Albert       ( 1 ) - Sütő Péter          ( 1 )     8-  1  0-1    
  2    Lakatos Márton      ( 1 ) - Rudolf László       ( 1 )     4-  5  0-1    
  3    Rutkoszky Tibor     ( 0 ) - Gados László        ( 1 )     6-  7  1-0    
  4    Pereszlenyi Gabriell( 0 ) - Lengyel Lívia       ( 0 )     2-  9  1-0    
  5    Szabó M. Zoltán     ( 0 ) - Fegyverneki János   ( 0 )    10-  3  remi    

3. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 3. ford.
  1    Sütő Péter          ( 2 ) - Rudolf László       ( 2 )     1-  5  0-1    
  2    Rutkoszky Tibor     ( 1 ) - Pereszlenyi Gabriell( 1 )     6-  2  1-0    
  3    Gados László        ( 1 ) - Lakatos Márton      ( 1 )     7-  4  1-0    
  4    Szabó M. Zoltán     ( 0x) - Vámosi Albert       ( 1 )    10-  8  0-1    
  5    Fegyverneki János   ( 0x) - Lengyel Lívia       ( 0 )     3-  9  1-0    

4. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 4. ford.
  1    Rudolf László       ( 3 ) - Gados László        ( 2 )     5-  7  0-1    
  2    Vámosi Albert       ( 2 ) - Rutkoszky Tibor     ( 2 )     8-  6  1-0    
  3    Fegyverneki János   ( 1x) - Sütő Péter          ( 2 )     3-  1  0-1    
  4    Pereszlenyi Gabriell( 1 ) - Lakatos Márton      ( 1 )     2-  4  1-0    
  5    Lengyel Lívia       ( 0 ) - Szabó M. Zoltán     ( 0x)     9- 10  0-1    

5. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 5. ford.
  1    Sütő Péter          ( 3 ) - Gados László        ( 3 )     1-  7  1-0    
  2    Rudolf László       ( 3 ) - Vámosi Albert       ( 3 )     5-  8  1-0    
  3    Szabó M. Zoltán     ( 1x) - Pereszlenyi Gabriell( 2 )    10-  2  1-0    
  4    Rutkoszky Tibor     ( 2 ) - Lengyel Lívia       ( 0 )     6-  9  1-0    
  5    Lakatos Márton      ( 1 ) - Fegyverneki János   ( 1x)     4-  3  0-1    

6. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 6. ford.
  1    Rutkoszky Tibor     ( 3 ) - Rudolf László       ( 4 )     6-  5  remi    
  2    Lengyel Lívia       ( 0 ) - Sütő Péter          ( 4 )     9-  1  0-1    
  3    Gados László        ( 3 ) - Vámosi Albert       ( 3 )     7-  8  remi    
  4    Pereszlenyi Gabriell( 2 ) - Fegyverneki János   ( 2x)     2-  3  0-1    
  5    Lakatos Márton      ( 1 ) - Szabó M. Zoltán     ( 2x)     4- 10  0-1    

 7. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 7. ford.
  1    Sütő Péter          ( 5 ) - Szabó M. Zoltán     ( 3x)     1- 10  1-0    
  2    Rudolf László       ( 4x) - Pereszlenyi Gabriell( 2 )     5-  2  remi    
  3    Fegyverneki János   ( 3x) - Rutkoszky Tibor     ( 3x)     3-  6  0-1    
  4    Vámosi Albert       ( 3x) - Lakatos Márton      ( 1 )     8-  4  1-0    
  5    Gados László        ( 3x) - Lengyel Lívia       ( 0 )     7-  9  1-0    


Végeredmény:

Sorrend 7 forduló után * XXXIII.OB
Hely Rszám Név                        Pont Buch. Berger P.össz ÉLô Telj. Eltér
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    1  Sütő Péter                  6.0  25.5  20.50  23.0  0000  -   0    
  2.    5  Rudolf László               5.0  26.5  18.50  22.5  0000  -   0    
  3.    8  Vámosi Albert               4.5  28.0  14.75  18.0  0000  -   0    
        6  Rutkoszky Tibor             4.5  26.0  13.00  16.0  0000  -   0    
        7  Gados László                4.5  23.5  10.75  18.0  0000  -   0    
  6.   10  Szabó M. Zoltán             3.5  22.5   5.25  12.0  0000  -   0    
        3  Fegyverneki János           3.5  22.0   5.25  13.0  0000  -   0    
  8.    2  Pereszlényi Gabriella       2.5  22.0   3.50  10.5  0000  -   0    
  9.    4  Lakatos Márton              1.0  23.5   0.00   7.0  0000  -   0    
 10.    9  Lengyel Lívia               0.0  25.5   0.00   0.0  0000  -   0    
A HAON-on megjelent eredeti cikk:

Debreceni címvédés a Hexasakk OB-n

Kalocsán került megrendezésre a hétvégén az idei Hexasakk Országos Bajnokság.
 A 7 fordulós svájci rendszerű tornára kiegyensúlyozott erős mezőny, köztük öt 
nemzetközi mester illetve nagymester, gyűlt össze hogy eldöntsék a magyar
bajnoki cím sorsát.

 A verseny a papírformának megfelelően kezdődött, az első kiemelt, exvilágbajnok 
bátaszéki Rudolf és a címvédő debreceni Sütő kettős győzelemmel rajtolva az élre
álltak. A harmadik fordulóban egymás elleni csatájukban a rutinos bátaszéki 
nagymester megverte cívisvárosi riválisát és ezzel úgy tűnt elszálltak a 
debreceni címvédés esélyei. Ám a 4. fordulóban a budapesti Gados László legyőzte
az éllovast, összerázva ezzel újra az élmezőnyt egy négyes holtversenybe. 
A finisben pedig Sütő már nem engedte ki kezéből az újra felcsillanó aranyérmet,
a Gados elleni rangadót megnyerte és hozta a hátralévő partikat. Míg Rudolf egy 
fél pont erejéig botlott a miskolci Rutkovszky Tibor ellen így be kellett érnie 
az ezüstéremmel. A harmadik helyen kialakult hármas holtversenyből pedig 
segédpontokkal a szálkai Vámosi Albert került ki győztesen.

Végeredmény:

1. Sütő Péter          Nk.m.     Debrecen   6,0 pont
2. Rudolf László       Nk.nm.    Bátaszék   5,0 pont
3. Vámosi Albert       Ihcf-m.   Szálka     4,5 pont
4. Rutkovszky Tibor    Ihcf-m.   Miskolc    4,5 pont
5. Gados László        Ihcf-m.   Budapest   4,5 pont
6. Szabó M. Zoltán     1. oszt.  Pécs       3,5 pont
2013. szeptember 24. 15:27 Sütő Péter





XXVI. Hexasakk Hajdú Kupa, 
Debrecen, 
2013. október 26-29.
Játékidő: 2 x 1,5 óra zászlóleesésig.
Végeredmény:
      Név                 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Pont Hely  Berger
1. Szabó M. Zoltán        *  0  0  0  0  0  1   1    VI.
2. Sütő Péter             1  *  x  1  1  x  1   5    I.
3. Molnár Zsolt           1  x  *  0  1  x  1   4    III.  8,5
4. Csupor Péter           1  0  1  *  1  0  1   4    IV.   8
5. Vámosi Albert          1  0  0  0  *  1  1   3    V.
6. Rudolf László          1  x  x  1  0  *  1   4    II.   9,5
7. Pereszlényi Gabriella  0  0  0  0  0  0  *   0    VII.
Schnellverseny
       Név                1. 2. 3. 4. 5. 6. Pont  Hely
1.  Szabó M. Zoltán       *  1  0  1  0  1    3    III.
2.  Csupor Péter          0  *  0  x  0  0    0,5  VI.
3.  Molnár Zsolt          1  1  *  x  0  1    3,5  II.
4.  Pereszlényi Gabriella 0  x  x  *  0  0    1    V.
5.  Sütő Péter            1  1  1  1  *  1    5    I.
6.  Vámosi Albert         0  1  0  1  0  *    2    IV.
Rapidverseny
         Név              1.   2.   3.    4.    5.    Pont   Hely
1. Vámosi Albert          *   11-0  15-x  18-0  5-1    1,5    IV.
2. Szabó M. Zoltán       19-1  *    20-0  23-0  6-1     2     III.
3. Csupor Péter          15-x 10-1    *   17-x  5-1     3     II.
4. Sütő Péter            12-1 7-1   13-x   *    5-1    3,5    I.
5. Pereszlényi Gabriella 25-0 24-0  25-0  25-0   *      0     V.
Tandemverseny
       Név                                          1.   2.   3.  Pont  Hely
1. Lajhárok (Csupor Péter – Pereszlényi Gabriella)  *   0,0  0,0   0    III.
2. Dél (Vámosi Albert – Szabó M. Zoltán)           1,1   *   0,0   2    II.
3. Ihlet nélkül (Molnár Zsolt – Sütő Péter)        1,1  1,1   *    4    I.

26. Hexasakk Hajdú Kupa, 2013. október 26-29.
Párosítás
 
2013.X.27. vasárnap 8.00
1. forduló

Sütő Péter     1-0   Pereszlényi Gab.
Molnár Zsolt 0,5-0,5 Rudolf László
Csupor Péter   1-0   Vámosi Albert
Szabó M. Zoltán  szabad

2013.X.27. vasárnap 11.10
2. forduló

Vámosi Albert     0-1   Molnár Zsolt
Rudolf László   0,5-0,5 Sütő Péter
Pereszlényi Gab.  0-1   Szabó M. Z.
Csupor Péter  szabad

2013.X.27. vasárnap 16.00
3. forduló

Molnár Zsolt  1-0  Szabó M. Zoltán
Csupor Péter  1-0  Pereszlényi Gab.
Vámosi Albert 1-0  Rudolf László
Sütő Péter    szabad

2013.X.28. hétfő 8.00
4. forduló

Pereszlényi Gab.  0-1   Vámosi Albert
Szabó M. Zoltán   0-1   Csupor Péter
Sütő Péter      0,5-0,5 Molnár Zsolt
Rudolf László   szabad

2013.X.28. hétfő 11.10
5. forduló

Csupor Péter   0-1  Sütő Péter
Vámosi Albert  1-0  Szabó M. Zoltán
Rudolf László  1-0  Pereszlényi Gab.
Molnár Zsolt  szabad

2013.X.28. hétfő 16.00
6. forduló

Szabó M. Zoltán  0-1  Rudolf László
Sütő Péter       1-0  Vámosi Albert
Molnár Zsolt     0-1  Csupor Péter
Pereszlényi Gabriella  szabad

2013.X.29. kedd 8.00
7. forduló

Rudolf László      1-0  Csupor Péter
Pereszlényi Gab.   0-1  Molnár Zsolt
Szabó M. Zoltán    0-1  Sütő Péter
Vámosi Albert   szabad



„Aranyvasárnap” Bátaszéken
Évadzáró hexasakk verseny
2013. december 22.
(7 induló, körmérkőzés, 2x30 perc játékidő)


1. forduló:
Frank István - Rudolf László 0:1
Vámosi Albert - Gados László 1:0
Sütő Péter - Pereszlényi Gabriella 1:0
Csupor Péter szabad
 
2. forduló:
Gados László - Sütő Péter 0:1
Rudolf László - Vámosi Albert 1:0
Csupor Péter - Frank István 0:1
Pereszlényi Gabriella szabad
 
3. forduló:
Vámosi Albert - Csupor Péter 0:1
Sütő Péter - Rudolf László 0:1
Pereszlényi Gabriella - Gados László 0:1
Frank István szabad

4. forduló:
Rudolf László - Pereszlényi Gabriella 1:0
Csupor Péter - Sütő Péter 0:1
Frank István - Vámosi Albert 1:0
Gados László szabad
 
5. forduló:
Sütő Péter - Frank István 1:0
Pereszlényi Gabriella- Csupor Péter 1:0
Gados László - Rudolf László 0:1
Vámosi Albert szabad
 
6. forduló:
Csupor Péter - Gados László 1:0
Frank István - Pereszlényi Gabriella 1:0
Vámosi Albert - Sütő Péter 1:0
Rudolf László szabad

7. forduló:
Pereszlényi Gabriella - Vámosi Albert 0:1
Gados László - Frank István döntetlen
Rudolf László - Csupor Péter 1:0
Sütő Péter szabad
 


Végeredmény:
1. Rudolf László (Bátaszék) 6
2. Sütő Péter (Debrecen) 4
3. Frank István (Dombóvár) 3,5
4. Vámosi Albert (Szálka) 3
5. Csupor Péter (Kalocsa) 2
6. Gados László (Budapest) 1,5
7. Pereszlényi Gabriella (Bátaszék) 1 ponttal.
 


A legszebb kombinációért járó különdíjat – a Vámosi Albert által 
felajánlott üveg mézet – Sütő Péter kapta a Gados László elleni 
játszmájáért.

  2013. december 22. 18.01.   Rudolf László




2014




34. Hexasakk Országos Bajnokság,

2014. április 30-május 04.

Név

  Élő

GL

SC

SP

VA

PG

RL

CP

Pont

Hely

Berger

1.      Gados László

2173

 

0,5

0,5

0,5

0,5

0

0

2

VI.

 

2.      Schenkerik Csaba

2321

0,5

 

1

0,5

1

1

1

5

I.

 

3.      Sütő Péter

2362

0,5

0

 

1

1

1

0

3,5

III.

 

4.      Vámosi Albert

2188

0,5

0,5

0

 

1

1

1

4

II.

 

5.      Pereszlényi Gabriella

1544

0,5

0

0

0

 

0

0

0,5

VII.

 

6.      Rudolf László

2464

1

0

0

0

1

 

1

3

V.

5,5

7.      Csupor Péter

2193

1

0

1

0

1

0

 

3

IV.

6




Az I. Logikusakk Kupa Hexasakk verseny Kalocsa 2014.09.19-21. 7 fordulós svájci rendszer Játékidő: 2x1,5 órás játékidő
Végeredmény:
Ssz. Név Pont Buch. 1. Vámosi Albert 5,5 21,0 2. Schenkerik Csaba 5,5 19,0 3. Csupor Péter 5,0 19,5 4 4. Rudolf László 5,0 19,5 2 5. Sütő Péter 4,0 6. Gados Dániel 3,5 7. Gados László 3,5 8. Csupor Katalin 1,5 9. Pereszlényi Gabriella 1,5



XXVII. Hexasakk Hajdú Kupa, 
Debrecen,
2014. október 22-26.
Játékidő: 2x2 óra 40 lépésre + 2 x 30 perc zászlóleesésig.
Játszmaírás az utolsó 5 perc kivételével kötelező

   Név               1. 2. 3. 4. 5. 6. Pont  Berger GY  SGY Helyosztó* Hely
1. Schenkerik Csaba  *  x  x  0  x  1  2,5                    x x x    IV.
2. Csupor Péter      x  *  1  0  x  1  3     4,25    2   0    x x x    III.
3. Vámosi Albert     x  0  *  0  0  1  1,5                     1  1    V.
4. Sütő Péter        1  1  1  *  1  1  5                       1  x    I.
5. Gados László      x  x  1  0  *  1  3     4,25    2   1     0 x     II.
6. Pereszlényi Gabr. 0  0  0  0  0  *  0                       0 0     VI.

x = 0.5
*Amennyiben a helyosztó páros mérkőzés döntetlen eredménnyel zárul, úgy egy 
2x15 perces rájátszás dönt. Ha a rájátszás döntetlenre végződik, akkor a 
körmérkőzéses alapszakaszban előrébb végzett versenyzőé a jobb helyezés.

XXVII. Hexasakk Hajdú Kupa, 
2014. október 22-26.
Párosítás
1. 
2014.X.23. csütörtök 8.00
1. forduló

Schenkerik Cs. 1-0 Pereszlényi Gabr.
Csupor Péter   x-x Gados László
Vámosi Albert  0-1 Sütő Péter

2014.X.23. csütörtök 15.15
2. forduló

Pereszlényi Gabr. 0-1 Sütő Péter
Gados László      1-0 Vámosi Albert
Schenkerik Csaba  x-x Csupor Péter

2014.X.24. péntek 8.00
3. forduló

Csupor Péter  1-0 Pereszlényi Gabr.
Vámosi Albert x-x Schenkerik Csaba
Sütő Péter    1-0 Gados László

2014.X.24. péntek 15.15
4. forduló

Pereszlényi Gabr. 0-1 Gados László
Schenkerik Csaba  0-1 Sütő Péter
Csupor Péter      1-0 Vámosi Albert

2014.X.25. szombat 8.00
5. forduló

Vámosi Albert 1-0 Pereszlényi Gabr.
Sütő Péter    1-0 Csupor Péter
Gados László  x-x Schenkerik Csaba

2014.X.25. szombat 15.15
helyosztó páros mérkőzés 1. játszma

Gados László  0-1 Sütő Péter
Csupor Péter  x-x Schenkerik Csaba
Vámosi Albert 1-0 Pereszlényi Gabr.

2014.X.26. Vasárnap 8.00
helyosztó párosmérkőzés 2. játszma

Sütő Péter        x-x Gados László
Schenkerik Csaba  x-x Csupor Péter
Pereszlényi Gabr. 0-1 Vámosi Albert

2014.X.26. Vasárnap 13.00
rájátszás

Schenkerik Csaba x-x Csupor Péter




"Aranyvasárnap" Bátaszéken Évadzáró hexasakk verseny Bátaszék, 2014. december 21. 5 induló, körmérkőzés. Játékidő: 2x30 perc.

1. forduló:
Vámosi Albert - Pereszlényi Gabriella 1:0 Sütő Péter - Rudolf László 1:0 Csupor Péter szabad
2. forduló:
Csupor Péter - Vámosi Albert 0:1 Pereszlényi Gabriella - Sütő Péter 0:1 Rudolf László szabad
3. forduló:
Sütő Péter - Csupor Péter 1:0 Rudolf László - Pereszlényi Gabriella 1:0 Vámosi Albert szabad
4. forduló:
Csupor Péter - Rudolf László 1:0 Vámosi Albert - Sütő Péter 0:1 Pereszlényi Gabriella szabad
5. forduló:
Rudolf László - Vámosi Albert remi Pereszlényi Gabriella - Csupor Péter remi Sütő Péter szabad

Végeredmény:
Hely Név Honnan Pont 1. Sütő Péter (Debrecen) 4 2. Vámosi Albert (Szálka) 2,5 3. Csupor Péter (Kalocsa) 1,5 4. Rudolf László (Bátaszék) 1,5 5. Pereszlényi Gabriella (Bátaszék) 0,5 2014.12.21. Bátaszék Rudolf László




2015





II. Logikusakk Kupa Hexasakk Verseny Kalocsa, 2015. szeptember 18-20.

Játékidő: 2 x 1,5 óra

Végeredmény:
   
 Ssz   Név               1 2 3 4 5 6 Pont Hely
 1.Pereszlényi Gabriella * 1 0 0 0 0 1,0   5.
 2.Vámosi Albert         0 * R 1 0 1 2,5   III.
 3.Sütő Péter            1 R * 1 1 1 4,5   I.
 4.Gados László          1 0 0 * 0 0 1,0   6.
 5.Rudolf László         1 1 0 1 * 1 4,0   II.
 6.Szabó M. Zoltán       1 0 0 1 0 * 2,0   4.

 R = remi 



XXXV. hexasakk országos bajnokság
Bátaszék, 2015. október 23-25.
(6 induló, körmérkőzés)

1. forduló:
Csupor Péter - Rudolf László remi
Pereszlényi Gabriella - Vámosi Albert 0:1
Gados László - Sütő Péter remi

2. forduló:
Rudolf László - Sütő Péter remi
Vámosi Albert - Gados László 1:0
Csupor Péter - Pereszlényi Gabriella 1:0

3. forduló:
Pereszlényi Gabriella - Rudolf László 0:1
Gados László - Csupor Péter 0:1
Sütő Péter - Vámosi Albert 1:0

4. forduló:
Rudolf László - Vámosi Albert 1:0
Csupor Péter - Sütő Péter 0:1
Pereszlényi Gabriella - Gados László 0:1

5. forduló:
Gados László - Rudolf László 0:1
Sütő Péter - Pereszlényi Gabriella 1:0
Vámosi Albert - Csupor Péter remi

Végeredmény:
1. Sütő Péter (Debrecen) 4
2. Rudolf László (Bátaszék) 4
3. Csupor Péter (Kalocsa) 3
4. Vámosi Albert (Szálka) 2,5
5. Gados László (Budapest) 1,5
6. Pereszlényi Gabriella (Bátaszék) 0 ponttal

 A legszebb kombinációra felajánlott különdíjat - Vámos Albert 
őstermelő mézét - Sütő Péter nyerte.
 Az országos bajnokság megrendezését Bátaszék város önkormányzata 
és Balogh Péter támogatta anyagilag.

2015.10.26. Bátaszék Rudolf László



XXVIII. Hexasakk Hajdú Kupa, Debrecen, 2015. november 12-15. Játékidő: 2 x 1,5 zászlóleesésig.

Végeredmény:
Név-élő                  1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Pont Hely Berger
1. Gados László          *  x  0  x  1  1  0   3     V.
2. Rudolf László         x  *  x  x  1  1  x   4    II.   9,75
3. Csupor Péter          1  x  *  x  0  1  x   3,5  IV.
4. Vámosi Albert         x  x  x  *  x  1  1   4     I.  10,5
5. Szabó M. Zoltán       0  0  1  x  *  1  0   2,5  VI.
6. Pereszlényi Gabriella 0  0  0  0  0  *  0   0   VII.
7. Sütő Péter            1  x  x  0  1  1  *   4   III.   9,25

Gratulálok Vámosi Albertnek a hármas holtversenyes első helyéhez! 
Bosa 
Még érdekesebb is lehetett volna, 4-es holtverseny, ha az utolsó 
fordulóban realizálódik a Csupor-Szabó partiban a döntetlen, ami 
még 1 perccel a parti vége előtt a reális eredménynek tűnt. 
Csak Péter túlerőltette, mert nyerni akart.

XXVIII. Hexasakk Hajdú Kupa, 2015. november 12-15. Rapid verseny
Név                      Élő   1.   2.   3.   4.   Pont Hely
1. Pereszlényi Gabriella 1570  *   22v1 25s1 25v0   2   I.
2. Szabó M. Zoltán       1923  8s0  *   20v1 22s1   2   I.
3. Vámosi Albert         2212  5v0 10s0  *   18v0   0   IV.
4. Sütő Péter            2367  5s1 8v0  12s1  *     2   I.

 A rapidversenynél nem lett a holtverseny eldöntve, 
így mindenkinek volt sikerélménye.

Szia Bosa! nem tudom ki írta ezt a megjegyzést a Rapid verseny 
táblázata alá, nem látom a folytatását, mindenesetre mellékelem 
a megjegyzésemet hozzá.
Gabi.
ui. végre legalább itt az élen végeztem Én is, és ez csak úgy 
pont nem látszik.

XXVIII. Hexasakk Hajdú Kupa, 2015. november 12-15. Schnellverseny
Név                      1. 2. 3. 4. Pont Hely
1. Sütő Péter            *  0  1  1    2   II.
2. Csupor Péter          1  *  1  x    2,5  I.
3. Szabó M. Zoltán       0  0  *  1    1  III.
4. Pereszlényi Gabriella 0  x  0  *    0,5 IV.

XXVIII. Hexasakk Hajdú Kupa, 2015. november 12-15. Párosítás
2015.XI.13. 9.00
1. forduló

Rudolf László 0,5 - 0,5 Sütő Péter
Csupor Péter  1   - 0   Pereszlényi Gabriella
Vámosi Albert 0,5 - 0,5 Szabó M. Zoltán
Gados László szabad

2015.XI.13. 14.00
2. forduló

Pereszlényi Gabriella 0 - 1   Vámosi Albert
Sütő Péter          0,5 - 0,5 Csupor Péter
Gados László        0,5 - 0,5 Rudolf László
Szabó M. Zoltán  szabad

2015.XI.13. 17.00
3. forduló

Csupor Péter    1 - 0 Gados László
Vámosi Albert   1 - 0 Sütő Péter
Szabó M. Zoltán 1 - 0 Pereszlényi Gabriella
Rudolf László  szabad

2015.XI.14. 9.00
4. forduló

Sütő Péter     1  - 0   Szabó M. Zoltán
Gados László  0,5 - 0,5 Vámosi Albert
Rudolf László 0,5 - 0,5 Csupor Péter
Pereszlényi Gabriella szabad

2015.XI.14. 14.00
5. forduló

Vámosi Albert        0,5 - 0,5 Rudolf László
Szabó M. Zoltán       0  -  1  Gados László
Pereszlényi Gabriella 0 -   1  Sütő Péter
Csupor Péter  szabad

2015.XI.14. 17.00
6. forduló

Gados László  1  -  0  Pereszlényi Gabriella
Rudolf László 1  -  0  Szabó M. Zoltán
Csupor Péter 0,5 - 0,5 Vámosi Albert
Sütő Péter  szabad

2013.X.29. kedd 8.00
7. forduló

Szabó M. Zoltán       1 - 0 Csupor Péter
Pereszlényi Gabriella 0 - 1 Rudolf László
Sütő Péter            1 - 0 Gados László
Vámosi Albert szabad




„Aranyvasárnap” Bátaszéken Évadzáró hexasakk verseny Bátaszék, 2015. december 20.

 Aranyvasárnapon a boltok és a vásárlás helyett 
mi Bátaszéket és a hexázást választottuk

Fordulók
1. forduló:
Csupor Péter - Rudolf László 0:1
Péter István - Pereszlényi Gabriella 1:0
Sütő Péter - Vámosi Albert 1:0

2. forduló:
Rudolf László - Vámosi Albert 1:0
Pereszlényi Gabriella - Sütő Péter 0:1
Csupor Péter - Péter István 1:0

3. forduló:
Péter István - Rudolf László 0:1
Sütő Péter - Csupor Péter 1:0
Vámosi Albert - Pereszlényi Gabriella 1:0

4. forduló:
Rudolf László - Pereszlényi Gabriella 1:0
Csupor Péter - Vámosi Albert 0:1
Péter István - Sütő Péter 0:1

5. forduló:
Sütő Péter - Rudolf László remi
Pereszlényi Gabriella - Csupor Péter 1:0
Vámosi Albert - Péter István 1:0
Végeredmény:
1.   Rudolf László         (Bátaszék)  4,5
2.   Sütő Péter            (Debrecen)  4,5
3.   Vámosi Albert         (Szálka)    3
4-6. Pereszlényi Gabriella (Bátaszék)  1
4-6. Péter István          (Bátaszék)  1
4-6. Csupor Péter          (Kalocsa)   1

  Az 1-2. helyen kialakult holtversenyt a több sötéttel 
szerzett pont döntötte el, a 4-6. helyen kialakultat 
még az sem.

2015.11.20. Bátaszék Rudolf László




2016




XXXVI. Hexasakk Országos Bajnokság, 
Debrecen,
2016. március 12-15.
játékidő 2x2 óra

Végeredmény, táblázat:
Név-élő                         GL PG VA RL SP Pont Hely Berger
1. Gados László 2109            *  1  1  0  0   2    4.
2. Pereszlényi Gabriella 1618   0  *  0  0  0   0    5.
3. Vámosi Albert 2215           0  1  * 0,5 1   2,5  2.   4,25
4. Rudolf László 2422           1  1 0,5 *  0   2,5  3.   3,25
5. Sütő Péter 2380              1  1  0  1  *   3    1.

Villámverseny
Név                       1.   2.   3.   4.   Pont   Hely
1. Gados László           *   0 0  1 1  0 1    3      3.
2. Vámosi Albert         1 1   *   1 1  0 0    4      2.
3. Pereszlényi Gabriella 0 0  0 0   *   0 0    0      4.
4. Sütő Péter            1 0  1 1  1 1   *     5      1.

Időosztásos Rapidverseny
Név                           1.       2.      3.   Pont  Hely
1. Vámosi Albert 2215         *     0 0 18   1 0 5   1     2.
2. Sütő Péter 2380         1 1 12      *     1 1 5   4     1.
3. Pereszlényi Gabr. 1618  0 1 25   0 0 25    *      1     2.

Párosítás
1. forduló
március 13. vasárnap 9.00

Pereszlényi Gabriella 0-1 Sütő Péter
Vámosi Albert 0,5-0,5 Rudolf László
Gados László  szabad

2. forduló
március 13. vasárnap 15.00

Sütő Péter 0-1 Vámosi Albert
Gados László 1-0 Pereszlényi Gabriella
Rudolf László  szabad


3. forduló
március 14. hétfő 9.00

Vámosi Albert 0-1 Gados László
Rudolf László 0-1 Sütő Péter
Pereszlényi Gabriella  szabad

4. forduló
március 14. hétfő 15.00

Gados László 0-1 Rudolf László
Pereszlényi Gabriella 0-1 Vámosi Albert
Sütő Péter  szabad

5. forduló
március 15. kedd 8.00

Rudolf László 1-0 Pereszlényi Gabriella
Sütő Péter 1-0 Gados László
Sütő Péter  szabad

 2016.03.18.  Debrecen    Sütő Péter   




3. Logikusakk Kupa Hexasakk verseny
2016. szeptember 16-18.
Kalocsa
Játékidő: 2x1,5 óra zászlóleesésig.
Táblázat 
 
S.sz.   Név              1.  2.  3.  4.  5.    Pont  hely 
1. Szabó M. Zoltán       *   0   0  0,5  1     1,5   III.
2. Sütő Péter            1   *  0,5  1   1     3,5   I.
3. Vámosi Albert         1  0,5  *   1   1     3,5   II.
4. Gados László          0,5 0   0   *   1     1,5   IV.
5. Pereszlényi Gabriella 0   0   0   0   *     0     V.

Fordulók:

1. forduló
Sütő -Pereszlényi 1-0
Vámosi - Gados 1-0
Szabó M. Zoltán szabad
 
2. forduló
Szabó – Sütő 0-1
Pereszlényi – Vámosi 0-1
Gados László szabad
 
3. forduló
Vámosi – Szabó 1-0
Gados – Pereszlényi 1-0
Sütő Péter szabad
 
4. forduló
Sütő – Vámosi remi
Szabó – Gados remi
Pereszlényi Gabriella szabad
 
5. forduló
Gados – Sütő 0-1
Pereszlényi – Szabó 0-1
Vámosi Albert szabad

Végeredmény:

A holtversenyeket a sötét győzelmek száma döntötte el. 
   
1. Sütő Péter            3,5 pont 2 SGY
2. Vámosi Albert         3,5 pont 1 SGY
3. Szabó M. Zoltán       1,5 pont 1 SGY
4. Gados László          1,5 pont 0 SGY
5. Pereszlényi Gabriella 0 pont





29. Hexasakk Hajdú Kupa, 
Debrecen,
2016. október 28-30.
Játékidő: 2x1 óra

 A kis létszámra való tekintettel rövidítettük a játékidőt 2x1 órára 
és így 2 kört játszottunk.

Tabella és végeredmény:
    Név                    1.    2.    3.    4.    5.    Pont Hely
1. Gados László            *    1, 0  1, 1  1, 1  0, 0    5    II.
2. Molnár Zsolt           0, 1   *    0, 0  1, 1  0, 0    3    IV.
3. Vámosi Albert          0, 0  1, 1   *    1, 1  0, R    4,5  III.
4. Pereszlényi Gabriella  0, 0  0, 0  0, 0   *    0, 0    0    V.
5. Sütő Péter             1, 1  1, 1  1, R  1, 1   *      7,5  I.

Fordulók:
1. forduló		
Molnár zsolt  Sütő Péter        0-1
Vámosi Albert Pereszlényi Gabr. 1-0
Gados László	szabad	
		
2. forduló		
Sütő Péter Vámosi Albert        1-0
Gados László Molnár zsolt       1-0
Pereszlényi Gabr. szabad	
		
3. forduló		
Vámosi Albert Gados László      0-1
Pereszlényi Gabr. Sütő Péter    0-1
Molnár zsolt szabad	
		
4. forduló		
Gados László Pereszlényi Gabr.  1-0
Molnár zsolt Vámosi Albert      0-1
Sütő Péter szabad	
		
5. forduló		
Pereszlényi Gabr. Molnár zsolt  0-1
Sütő Péter Gados László         1-0
Vámosi Albert szabad	

6. forduló		
Sütő Péter Molnár zsolt         1-0
Pereszlényi Gabr. Vámosi Albert 0-1
Gados László szabad	
		
7. forduló		
Vámosi Albert Sütő Péter       remi
Molnár zsolt Gados László       1-0
Pereszlényi Gabr. szabad	
		
8. forduló		
Gados László Vámosi Albert      1-0
Sütő Péter Pereszlényi Gabr.    1-0
Molnár zsolt szabad
		
9. forduló		
Pereszlényi Gabr. Gados László  0-1
Vámosi Albert Molnár zsolt      1-0
Sütő Péter szabad	
		
10. forduló		
Molnár zsolt Pereszlényi Gabr.  1-0
Gados László Sütő Péter         0-1
Vámosi Albert szabad	

A Schnell verseny végeredmény:
    Név                    1.    2.    3.    4.    5.   Pont Hely
1. Pereszlényi Gabriella   *    0, 0  0, 0  0, 0  0, 0    0   V.
2. Molnár Zsolt           1, 1   *    1, 0  0, 0  1, 1    5   II.
3. Vámosi Albert          1, 1  0, 1   *    0, 0  1, 0    4   III.
4. Sütő Péter             1, 1  1, 1  1, 1   *    1, 1    8   I.
5. Gados László           1, 1  0, 0  0, 1  0, 0   *      3   IV.

2016.11.03. Debrecen Sütő Péter

Vissza az elejére

Az oldalt készítette: © BoSa Utolsó módosítás:2016.11.08.