36 Hexasakk Országos Bajnokság


I. Országos Hexasakk Bajnokság Szekszárd, 1981.09.04.-06.
Végeredmény:
 1. Sziráki László      7.5     17. Juhász János        4.5
 2. Ambrus Lajos        7       18. Putzer András       4.5
 3. Kolozsvári Miklós   6.5     19. Hortobágyi Imre     4
 4. Rudolf László       6.5     20. Hermesz Antal       4
 5. Bank László         6       21. Szederkényi Tamás   4
 6. Szabó Miklós        6       22. Bánhelyi László     4
 7. Deme Lajos          5.5     23. Csupor Péter        4
 8. Dalos Endre         5.5     24. Horváth Pál         4
 9. Vámosi Albert       5.5     25. Rollkó Gábor        4
10. Szegi Antal         5.5     26. Somogyi István      3.5
11. Csongrádi József    5.5     27. Péter Fábián        3.5
12. Hovanyecz László    5       28. Kovács Imre         3
13. Póda Jenő           5       29. Márton Zoltán       3
14. Zelenák Tibor       4.5     30. Szűcs Tamás         2.5
15. Halas János         4.5     31. Pordány Sándor      1
16. Vida László         4.5


II. Országos Bajnokság Miskolc, 1982.04.05.-07.
Végeredmény:
 1. Rudolf László       7.5    15. Bank László         4.5
 2. Hámori András       7.5    16. Hortobágyi Imre     4.5
 3. Vámosi Albert       6      17. Hermesz Antal       4.5
 4. Szabó Miklós        6      18. Szabó Béla          4
 5. Ambrus Lajos        5.5    19. Vida László         4
 6. Sziráki László      5.5    20. Halas János         4
 7. Vályi Nagy Tamás    5.5    21. Putzer András       3.5
 8. Csongrádi József    5.5    22. Nagy Attila         3.5
 9. Ábrahám Tibor       5.5    23. Bolgár Péter dr.    3.5
10. Deme Lajos          5      24. Szokodi László      3.5
11. Kolozsvári Miklós   5      25. Pingitzer Sándor    3
12. Szegi Antal         5      26. Kovács János        2.5
13. Botkó Imre          5      27. Karaba László       1.5
14. Juhász János        4.5    28. Zelenák Tibor       0.5


III. Országos Bajnokság Gárdony, 1983.05.05.-08.
Végeredmény:
 1. Rudolf László        10    16. Hermesz Antal        5
 2. Botkó Imre           10    17. Szokodi László       5
 3. Sziráki László        9.5  18. Szabó Béla           5
 4. Búzási József         7    19. Szabó Miklósné       5
 5. Vályi Nagy Tamás      7    20. Rottek Ferenc        5
 6. Szabó Miklós          6    21. Juhász János         5
 7. Szegi Antal           6    22. Vámosi Albert        5
 8. Lénárt Győző          6    23. Hámori András        5
 9. Bruckner Istvánné     6    24. Ábrahám Tibor        4
10. Bede István           6    25. Tóth József          4
11. Nagy Attila           6    26. Vida László          4
12. Bolgár Péter dr.      5.5  27. Csupor Péter         3.5
13. Szabó Gyula           5.5  28. Pingitzer Sándor     3.5
14. Hortobágyi Imre       5    29. Szabó Lajos          3
15. Deme Lajos            5    30. Gáspár Attila        2.5


IV. Országos Bajnokság Budapest, 1984.05.04.-06.
"A" csoport
Végeredmény:
 1. Rudolf László       7     11. Juhász János          4.5
 2. Vámosi Albert       7     12. Lénárt Győző          4.5
 3. Sziráki László      6.5   13. Rutkovszky Tibor      4.5
 4. Deme Lajos          5.5   14. Putzer András         3.5
 5. Búzási József       5.5   15. Vida László           3.5
 6. Szabó Miklós        5     16. Bruckner Istvánné     3.5
 7. Szokodi László      5     17. Ábrahám Tibor         3
 8. Bolgár Péter dr.    5     18. Hámori András         2.5
 9. Botkó Imre          4.5   19. Boronyák István       2.5
10. Kolozsvári Miklós   4.5   20. Szőke Gyula           2.5
"B" csoport
Végeredmény:
   1. Csupor Péter          7,5
   2. Molnár József         7 
   3. Borsos István         7 
   4. Lódi László           6,5 
   5. Gados László          6 
   6. Hajnal András         5,5 
   7. Bede István           5,5 
   8. Nagy Attila           5,5 
   9. Péter István          5 
  10. Rozák Bertalan        5 
  11. Bozzay Miklós         5 
  12. Vámosi Lóránt         5 
  13. Szabó Béla            5 
  14. Mészáros Sándor       5 
  15. Szabó Miklósné        5 
  16. Fegyverneki János     5 
  17. Rottek Ferenc         4,5 
  18. Laposa Miklós         4,5 
  19. Nagy József           4,5 
  20. Fejes Csaba           4,5 
  21. Dudás István          4 
  22. Bán Beáta             4 
  23. Kosztya Tibor         4 
  24. Derzsi Sándor         4 
  25. Mányi Béla            4 
  26. Szabó Zoltán          4 
  27. Túróczi József        4 
  28. Hacsek Tamás          3,5 
  29. Balázs Tamás          3 
  30. Szabó Lajos           3 
  31. Tóth József           3 
  32. Dudás Pál             3 
  33. Horváth Kálmán        1 
  34. Szemán Csaba          0 


V. Országos Bajnokság Budapest, 1985.07.15.-20.
Végeredmény:
 1. Rudolf László       8     16. Keresztényi Péter     4.5
 2. Búzási József       7.5   17. Putzer András         4.5
 3. Kolozsvári Miklós   6.5   18. Yuri Garrett          4.5
 4. Botkó Imre          6     19. Szokodi László        4.5
 5. Sziráki László      6     20. Boronyák István       4.5
 6. Hámori András       5.5   21. Orosz András          4.25
 7. Somlai László       5.5   22. Luigi Bignotti        4
 8. Czékus András       5     23. Frank István          3.5
 9. Gyarmati Tihamér    5     24. Mieczyslaw Grabarek   3.5
10. Rutkovszky Tibor    4.75  25. Szabó Tamás           3.5
11. Csupor Péter        4.5   26. Szabó Miklós          3
12. Juhász János        4.5   27. Kisimre István        3
13. Ábrahám Tibor       4.5   28. Szabó Károly          2.5
14. Marek Galazka       4.5   29. Deme Lajos            2.5
15. Jan Kudelski        4.5   30. Vrabel Sándor         0.5
"B" csoport
Budapest, Minősítő verseny II. osztályú OB) 1985.07.17.-20. 9. forduló, játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
 1. Bede István        Tatabánya        7,5
 2. Péter István       Bátaszék         7
 3. Kövér Imre         Jászboldogháza   6,5
 4. Fejes Csaba        Tab              6,5 
 5. Odor László        Székesfehérvár   6
 6. Wlodzimierz Zietek Pol              5,5
 7. Lódi László        Iregszemcse      5,5
 8. Fegyverneki János  Kisgyőr          5,5
 9. Kövesi Zsolt       Alsónyék         5 
10. Erdős Géza         Székesfehérvár   5
11. Szőke Gyula        Miskolc          4,5
12. Komonyi Norbert    Bátaszék         4,5
13. Pingitzer Sándor   Mosonmagyaróvár  4,5
14. Balázs Tamás       Debrecen *       4
15. Hajnal János       Szentegát        4
16. Mányi Béla         Debrecen         4
17. Péter János        Szekszárd        4
18. Károly Gyula       Csávoly          4
19. Pető Zoltán        Pécs             4
20. Jan Kudelski       POL              3,5
21. Nicoletta Robello  ITA              3,5
22. Szabó Zoltán       Pécs             3,5 
23. Bán Beáta          Foktő *          3,5 
24. Tamás Erika        Kalocsa          3,5
25. Házi József        Felcsút          1,5
26. Ári István         Budapest         0,5


VI. Országos Bajnokság Harkány, 1986.11.15-20.
Végeredmény:
 1. Sziráki László     7.5      13. Kövér Imre         4.5
 2. Boronyák István    7.0      14. Szabó Miklós       4.5
 3. Rudolf László      6.5      15. Lódi László        4.5
 4. Vámosi Albert      5.5      16. Szőke Gyula        4.5
    Búzási József      5.5      17. Bódor Sándor       4.5
 6. Botkó Imre         5.5      18. Szokodi László     4
 7. Somlai László      5.5      19. Juhász János       3.5
 8. Rozák Bertalan     5        20. Putzer András      3.5
 9. Hajnal András      5        21. Bede István        3.5
10. Rutkovszky Tibor   5        22. Mányi Béla         2
11. Fegyverneki János  4.5      23. Ábrahám Tibor      2
12. Kolozsvári Miklós  4.5


VII. Országos Bajnokság Sömjénmihályfa, 1987.10.18.-23.
Végeredmény:
 1. Marek Mackowiak    7     16. Bodrogi István     4.5
 2. Sziráki László     6.5   17. Hajnal András      4.5
 3. Somlai László      6     18. Csupor Péter       4.5
 4. Vámosi Albert      6     19. Rutkovszky Tibor   4
 5. Boronyák István    6     20. Kisimre István     4
 6. Rudolf László      6     21. Bódor Sándor       4
 7. Rozák Bertalan     5.5   22. Botkó Imre         3.5
 8. Búzási József      5.5   23. Juhász János       3.5
 9. Tomek Sielicki     5.5   24. Bede István        3.5
10. Schenkerik Csaba   5     25. Szokodi László     3
11. Szőke Gyula        5     26. Kolozsvári Miklós  3
12. Putzer András      5     27. Dragan Radakovics  3
13. Kövér Imre         5     28. Bohócki Mihály     3
14. Marek Mandecki     4.5   29. Fegyverneki János  2.5
15. Jan Borawski       4.5   30. Ábrahám Tibor      1.5


VIII. Országos Bajnokság Budapest, 1988.07.30.-08.05.
Végeredmény:
 1. Somlai László      9     16. Bede István        5.5
 2. Botkó Imre         9         Czékus András      5.5
 3. Búzási József      7.5       Kisimre István     5.5
 4. Josip Tumbas       7         Molnár József      5.5
 5. Lódi László        7     20. Deme Lajos         5
 6. Szegi Antal        7         Fejes Csaba        5
    Vlagyimir Volkov   7         Mányi Béla         5
 8. Boronyák István    6.5       Nagy József        5
    Szabó Károly       6.5       Szőke Gyula        5
    Sziráki László     6.5   25. Erdős Géza         4.5
    Wunderlich Lívius  6.5       Jurasits Miklós    4.5
12. Frank István       6     27. Pető Zoltán        4
    Gados László       6         Csupor Péter       4
    Kolozsvári Miklós  6     29. Gulybán Gergely    1
    Vida László        6


IX. Nyílt Országos Bajnokság Gárdony, 1989.11.03.-06.
Végeredmény:
 1. Vjacseszlav Janyenko 7    13. Rutkovszky Tibor     4.5
 2. Botkó Imre           6    14. Lódi László          4.5
 3. Vlagyimir Vaskevics  6    15. Rozák Bertalan       4.5
 4. Sziráki László       6    16. Josip Tumbas         4
 5. Rudolf László        6    17. Deme Lajos           4
 6. Vlagyimir Nyekraszov 5.5  18. Igor Akusevics       3.5
 7. Búzási József        5    19. Putzer András        3.5
 8. Jurij Teper          5    20. Fegyverneki János    3.5
 9. Kolozsvári Miklós    5    21. Kisimre István       3
10. Vámosi Albert        5    22. Szőke Gyula          3
11. Bódor Sándor         4.5  23. Vida László          2.5
12. Kövér Imre           4.5  24. Jurasits Miklós      2

Sorsolás, játszmák, fényképek


X. Országos bajnokság Budapest, 1990.12.04.-08.
Végeredmény:
 1. Sziráki László       7     19. Bódor Sándor         4.5
 2. Botkó Imre           7     20. Kisimre István       4.5
 3. Rozák Bertalan       6.5   21. Halász Attila        4.5
 4. Börcsök László       6.5   22. Kémeri Gábor         4.5
 5. Rudolf László        6.5   23. Miklós István        4
 6. Marek Mackowiak      6.5   24. Gyurica György       4
 7. Rutkovszky Tibor     5.5   25. Károly Gyula         4
 8. Putzer András        5.5   26. Péter István         4
 9. Frank István         5     27. Bódor Tamás          3.5
10. Lódi László          5     28. Fegyverneki János    3.5
11. Kolozsvári Miklós    5     29. Vojislav Poljakovics 3
12. Kövér Imre           5     30. Sinkó Árpád          3
13. Gados László         5     31. Pöltl János          3
14. Nagy Éva             5     32. Kormos Gábor         2
15. Csupor Péter         4.5   33. Szabó Lajos          2
16. Nagy József          4.5   34. Szoták Zoltán        2
17. Deme Lajos           4.5   35. Fejes Csaba          2
18. Schenkerik Csaba     4.5   36. Molnár József        0
 
Sorsolás, játszmák


XI. Nyílt Országos Hexasakk Bajnokság Tengelic, 1991.11.29.-12.01.
Végeredmény:
 1. Rudolf László         8    11. Varga József        4.5
 2. Sziráki László        7.5  12. Csíszár Szabolcs    4.5
 3. Bódor Sándor          6.5  13. Frank István        4
 4. Poljakovics Vojislav  5.5  14. Bódor Tamás         4
 5. Péter István          5.5  15. Gyurica György ifjú 4
 6. Vámosi Albert         5    16. Pöltl János         3.75
 7. Halász Attila         5    17. Putzer András       3.5
 8. Vida László           5    18. Szoták Zoltán       3.5
 9. Erdős Géza            5    19. Deme Lajos          3.25
10. Lódi László           5    20. Dani Péter          3
                               21. Szabó Lajos         3


XII. OB., Miskolc, 1992.06.15-19.
Végeredmény:
01. Rudolf László       8     10. Frank István         4.5
02. Rutkovszky Tibor    7     11. Putzer András        4
03. Sziráki László      6.5   12. Fegyverneki János    4
04. Rozák Bertalan      6     13. Szoták Zoltán        4
05. Deme Lajos          5.5   14. Szabó Tibor          3.5
06. Kövér Imre          5.5   15. Ábrahám Tibor        3.5
07. Bódor Sándor        5     16. Szabó Béla           3
08. Botkó Imre          5     17. Bede István          1
09. Éva McKay           5     18. Gulybán Gergely      0


II. Tanker Kupa XIII. Nyílt OB. TAMÁSI, 1993. június 25-30.
Játékidő: 2x2 óra 40 lépésre, és 2x15 perc leesésig
Végeredmény:
        Név                Honnan     Buchholz    Pont
 1. Rudolf László         Bátaszék      39,5       7,5
 2. Varga Zoltán          Budapest      33         6,5
 3. Sziráki László        Budapest      32         6,5
 4. Dani Péter            Debrecen      38         6
 5. Bódor Sándor          Debrecen      34,5       6
 6. Rozák Bertalan        Miskolc       28         6
 7. Börcsök László        Budapest      39,5       5,5
 8. Schenkerik Csaba      Budapest      38,5       5,5
 9. Poljakovic Vojislav   Szabadka      35,5       5,5
10. Botkó Imre            Miskolc       34,5       5,5
11. Csupor Péter          Kalocsa       35         5
12. Fegyverneki János     Miskolc       33,5       5
13. Kisimre István        Szabadka      33,5       5
14. Szabó Miklós          Pécs          29,5       5
15. Lódi László           Tamási        35         4,5
16. Gados László          Budapest      34,5       4,5
17. Frank István          Szabadka      33,5       4
18. Gyurica György        Szabadka      32,5       4
19. Wunderlich Lívius     Budapest      30,5       4
20. Rutkovszky Tibor      Miskolc       30         4
21. Császár Imre          Debrecen      28,5       4
22. Péter István          Bátaszék      30,5       3,5
23. Putzer András         Pécs          27,5       3,5
24. Sütő Péter            Debrecen      29         3
25. Deme Lajos            Miskolc       27         3
26. Pöltl János           Tatabánya     25         3
27. Dani Tamás            Debrecen      23,5       3
28. Lódi Károly           Tamási        23         3
29. Bohócki Mihály        Szabadka      35,5       2,5
30. Szabó Lajos           Dunaújváros   25,5       1


XIV. Nyílt OB. MISKOLC, 1994.december 18-20.
Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
       Név                Honnan    Buchholz Pont Győ Söt
1. Sziráki László          Budapest      53    7
2. Bódor Sándor            Debrecen      50,5  7
3. Dani Péter              Debrecen      49    7
4. Botkó Imre              Miskolc       48    6,5
5. Rozák Bertalan          Miskolc       44    6,5
6. Rutkovszky Tibor        Miskolc       49,5  6
7. Vida László             Budapest      49    6
8. Frank István            Szabadka      47,5  5,5
9. Gados László            Budapest      41,5  5,5
10. Heberling Norbert      Bátaszék      44    5
11. Sütő Péter             Debrecen      42,5  5
12. Deme Lajos             Miskolc       39    5
13. Sziráki Balázs         Budapest      36    5
14. Vámosi Albert          Szekszárd     48,5  4,5
15. Balogh Péter           Bátaszék      44,5  4,5
16. Péter István           Bátaszék      42    4,5
17. Hurtony Szabolcs       Bátaszék      40    4,5  4  2
18. Lévai János            Miskolc       40    4,5  4  1
19. Szabó Béla             Miskolc       36    4,5
20. Vámosi Péter           Békéscsaba    43    4
21. Halász Attila          Miskolc       36,5  4
22. Molnár Zsolt           Debrecen      34    4
23. Sütő László            Debrecen      42,5  3,5
24. Kundra Tibor           Miskolc       40    3,5
25. Erdei László           Debrecen      36,5  3,5
26. Balogh László          Németkér      33,5  3,5
27. Uraky István           Miskolc       28,5  3,5
28. Ligeti Endre           Debrecen      30,5  3
29. Illés Krisztián        Miskolc       28    3
30. Lévai Krisztina        Miskolc       30    2,5
31. Tyndira István         Miskolc       28    2


XV. Nyílt OB DEBRECEN, 1995. október 20-23.
Játékidő: 2x1óra
Végeredmény:
Hely.  Név              Honnan     Pont Buch. Gy. Sgy. E.
  1. Korcsickij Szergej    Minszk     7.5  51.5
  2. Péter István          Bátaszék   7.0  48.0
  3. Rozák Bertalan        Miskolc    6.5  49.0
  4. Rutkovszky Tibor      Miskolc    6.5  47.0
  5. Sziráki László        Budapest   6.5  44.0
  6. Dani Péter            Debrecen   6.0  51.5
  7. Bódor Sándor          Debrecen   6.0  47.0
  8. Gados László          Budapest   6.0  40.5
  9. Schenkerik Csaba      Budapest   5.5  52.0
 10. Botkó Imre            Miskolc    5.5  50.5
 11. Molnár Zsolt     ifi. Debrecen   5.5  45.5
 12. Frank István          Szabadka   5.5  44.0
 13. Vámosi Albert         Szekszárd  5.0  50.0
 14. Sütő Péter       ifi. Debrecen   5.0  45.0
 15. Csupor Péter          Kalocsa    5.0  43.5  5   4   1
 16. Fegyverneki János     Kisgyőr    5.0  43.5  5   4   0
 17. Horváth Kálmán        Budapest   5.0  35.5
 18. Kundra Tibor          Miskolc    4.5  44.5
 19. Putzer András         Pécs       4.5  43.0
 20. Hurtony Szabolcs ifi. Bátaszék   4.5  41.5
 21. Erdei László     ifi. Debrecen   4.5  40.5
 22. Császár Imre          Debrecen   4.5  40.0
 23. Deme Lajos            Miskolc    4.5  37.0
 24. Vámosi Márton   ifi. Szekszárd   4.5  35.5
 25. Balogh Péter     ifi. Bátaszék   4.0  46.0
 26. Lévai János           Onga       4.0  45.0
 27. Pöltl János           Tatabánya  4.0  40.5
 28. Zabiák Norbert   ifi. Miskolc    4.0  39.5
 29. Nagy Ádám        ifi. Miskolc    4.0  37.5
 30. Nagy István     serd. Debrecen   4.0  34.5
 31. Pongor Ferenc    ifi. Debrecen   4.0  34.0
 32. Dani László           Debrecen   4.0  31.5
 33. Vámosi Péter          Békéscsaba 3.5  41.5
 34. GÉP /Dalos Endre/     Paks       3.5  36.5
 35. Gados Dániel    serd. Budapest   3.5  35.0
 36. Abaffy Péter     ifi. Debrecen   3.0  33.0
 37. Hamar István    serd. Debrecen   2.5  33.0
 38. Danóci Sándor         Debrecen   2.5  32.5
 39. Illés Krisztián  ifi. Miskolc    2.0  28.5
 40. Kopunovics R.   serd. Szabadka   2.0  28.0  2
 41. Veress Balázs    ifi. Debrecen   2.0  28.0  1
 42. Gábor Melinda   serd. Szabadka   2.0  26.5

ifi.= ifjúsági
serd.= serdülő
Hely.= helyezés, Buch.= Buchholz, Gy.= győzelem, 
Sgy.= sötéttel szerzett győzelem, 
E.= egymás elleni eredmény.


XVI. Országos bajnokság TAMÁSI, 1996.június 18-23.
Végeredmény:
     Sor-                          Szig.    Több      Telje-
Hely szám  Név                Pont Buch. győzelem Élő sítmény  W-We
  1.  1   Sziráki László       7.5   39.0         2537  2417  -0.78
  2. 12   Sütő Péter     ifi   7.0   37.5         2024  2388  +4.21
  3.  7   Csupor Péter         6.0   38.0         2200  2250  +0.60
  4.  8   Péter István         6.0   37.5         2136  2210  +0.87
  5.  5   Vámosi Albert        6.0   35.0         2264  2158  -1.11
  6.  2   Botkó Imre           5.5   37.5         2476  2198  -2.60
  7. 13   Fegyverneki János    5.5   36.5         1985  2228  +2.98
  8.  6   Lódi László          5.5   35.0         2244  2222  -0.26
  9. 20   Sziráki Balázs ifi   5.0   33.0         1802  1974  +2.03
 10. 11   Putzer András        5.0   32.5         2041  2024  -0.16
 11. 14   Ábrahám Tibor        5.0   29.5   4     1926  1866  -0.76
 12. 15   Nagy István   serd   5.0   29.5   3     1895  1897  -0.04
 13. 24   Dalos Endre          5.0   29.0         1724  1879  +1.68
 14.  4   Rutkovszky Tibor     4.5   41.0         2279  2165  -1.44
 15. 16   Molnár Zsolt   ifi   4.5   31.5   4     1845  1895  +0.54
 16. 18   Károly Gyula         4.5   31.5   3     1826  1909  +0.99
 17. 21   Pöltl János          4.5   25.0         1798  1744  -0.72
 18.  9   Deme Lajos           4.0   34.5         2125  1982  -1.76
 19. 10   Gados László         4.0   33.0         2110  1973  -1.67
 20. 23   Lódi Károly          4.0   31.0         1748  1823  +0.68
 21. 22   Kalányos Ferenc      4.0   29.0         1759  1893  +1.57
 22. 19   Erdei László   ifi   4.0   26.5         1820  1734  -1.04
 23. 17   Nagy Ádám      ifi   4.0   24.5         1841  1767  -0.86
 24. 25   Gados Dániel  serd   3.0   28.0         1651  1600  -0.60
 25. 26   HSMDE42 (3.fok)      3.0   25.0         1511  1531  +0.16
 26. 28   Veress Balázs  ifi   1.0   27.0         1400  1375  -0.17
 27. 27   Szabó István   ifi   0.5   28.0         1400  1295  -0.58
      3   Bódor Sándor a 4.fordulóval  2,5 visszalépett!


V. EB zónaközi verseny és XVII. OB Tatabánya, 1997.08.19-24.
Játékidő: 2x2 óra +2x15 perc
Végeredmény:
Hely  Ssz.      Név            Pont  Buch.
 1. 1  Marek Mackowiak         7.5  49.5  39.75  2655 2591 -0.42
    2  Rudolf László           7.5  46.5  36.50  2618 2533 -0.60
 3. 7  Schenkerik Csaba        6.5  47.5  31.00  2334 2437 +1.19
 4.13  Csupor Péter            6.0  47.5  27.50  2178 2358 +2.22
    8  Rozák Bertalan          6.0  44.0  29.50  2324 2203 -1.29
 6.21  Hurtony Szabolcs        5.5  38.5  22.25  1976 2250 +3.25
   15  Péter István            5.5  34.5  18.25  2118 2154 +0.46
 8. 4  Grazsina Grzelachowska  5.0  47.0  23.00  2465 2240 -2.47
   16  Wunderlich Líviusz      5.0  46.0  19.00  2101 2184 +1.04
   10  Vámosi Albert           5.0  42.5  23.00  2253 2169 -1.03
    6  Eugen Woznica           5.0  36.5  18.75  2335 2036 -2.92
   20  Nagy Ádám          ifi  5.0  36.0  17.50  1994 2218 +2.66
13. 5  Bódor Sándor            4.5  50.0  21.00  2384 2236 -1.80
    9  Rutkovszky Tibor        4.5  49.0  20.25  2260 2240 -0.27
    3  Sziráki László          4.5  40.5  17.75  2537 2141 -3.78
   29  Zabiák Norbert     ifi  4.5  40.0  17.75  1708 2171 +4.05
   11  Frank István            4.5  39.5  15.25  2196 2072 -1.53
   23  Sziráki Balázs     ifi  4.5  39.5  17.00  1930 2192 +2.88
19.17  Molnár Zsolt       ifi  4.0  43.0  15.50  2069 2082 +0.22
   19  Putzer András           4.0  38.0  13.75  2034 2093 +0.76
   12  Sütő Péter         ifi  4.0  37.5  16.00  2192 1949 -2.84
   24  Piotr Grzelachowski     4.0  34.5  12.50  1900 1984 +1.03
23.25  Balogh Péter       ifi  3.5  40.5  14.25  1896 2096 +2.06
   14  Gados László            3.5  38.5  14.00  2118 1939 -2.26
   27  Dékány Béla             3.5  33.0  11.25  1793 1970 +1.88
   18  Deme Lajos              3.5  28.5   8.50  2045 1873 -2.17
27.26  Pöltl János             3.0  40.5  12.50  1878 1993 +1.20
28.22  Vámosi Péter            2.5  36.5   7.75  1949 1765 -2.27
29.28  Gados Dániel       ifi  1.5  35.0   3.25  1710 1673 -0.30
   30  Dani Tamás              1.5  35.0   4.25  1644 1758 +0.69


XVIII. Hexasakk Magyar Bajnokság és XI. Hajdú Kupa Debrecen, 1998. október 22-25.
Végeredmény:
     Rajt                                            Egymás
Hely szám Név         Honnan           Pont Buchholz  ellen
 1. 1  Sziráki László    Budapest          8.5  47.5
 2. 7  Csupor Péter      Kalocsa           7.5  45.5
 3. 4  Rutkovszky Tibor  Miskolc           5.5  51.0
 4. 2  Bódor Sándor      Debrecen          5.5  48.5
 5.17  Bölcsházi László  Miskolc           5.5  47.0
 6. 9  Molnár Zsolt      Debrecen          5.5  43.0
 7. 8  Kövér Imre    Jászboldogháza        5.5  38.5
 8. 3  Botkó Imre        Miskolc           5.0  50.5
 9. 5  Sütő Péter        Debrecen          5.0  47.0
10. 6  Péter István      Bátaszék          5.0  40.5
11.15  Heberling Norbert Bátaszék          5.0  35.0
12.13  Lévai János       Onga              4.5  40.5
13.11  Balogh Péter      Bátaszék          4.5  36.5
14.12  Császár Imre      Debrecen          4.5  35.5
15.10  Dékány Béla   Jászboldogháza        4.0  47.5
16.16  Pöltl János       Budapest          4.0  39.0
17.14  Dalos Endre       Paks              4.0  35.0
18.18  Danóci Sándor     Debrecen          3.5  34.5
19.20  Molnár Attila     Debrecen          3.5  31.0
20.21  Koncz Tibor       Debrecen          2.0  32.5     1
21.19  Hamar István      Debrecen          2.0  32.5     0
Horváth Márk  Debrecen   0.0 visszalépett a 3. fordulóban


19. Nyílt OB., 8.Tanker k., Tamási, 1999.07.06-11.
Játékidő: 2x2 óra 40 lépésre + 2x15 perc
Végeredmény:
Helyezés     Név           Honnan      Pont Buchholz
 1. 2  Rudolf László      Bátaszék     8.0  46.5
 2. 1  Korcsickij Szergej Minszk       7.0  46.5
 3. 5  Sütő Péter         Debrecen     6.5  48.0
 4. 3  Schenkerik Csaba   Budapest     5.5  49.0
    4  Lódi László      Iregszemcse    5.5  48.0
 6.11  Molnár Zsolt       Debrecen     5.0  44.5
 7. 8  Wunderlich Lívius  Budapest     4.5  45.0
    7  Csupor Péter       Kalocsa      4.5  44.5
 9. 9  Szabó Miklós       Pécs         4.0  41.0
    6  Péter István       Bátaszék     4.0  40.5
   12  Putzer András      Pécs         4.0  37.0
   14  Dalos Endre        Paks         4.0  36.0
   16  Bölcsházy László   Miskolc      4.0  35.0
14.13  HSMDE 613          Paks         3.5  34.5
   10  Gados László       Budapest     3.5  33.5
   15  Pöltl János        Budapest     3.5  30.5
17.17  Koncz Tibor  ifi   Debrecen     2.5  34.5
18.18 Pereszlényi Gabriella Bátaszék   1.5  34.5


20. Országos Hexasakk Bajnokság, 4. Turul Kupa, Tatabánya, 2000.08.17-20.
Játékidő: 2x75 perc 30 lépésre + 2x 15 perc
Résztvevők:
           Név                Város     Élőpont
   1  Schenkerik Csaba       Budapest     2466
   2  Bódor Sándor           Debrecen     2438
   3  Rozák Bertalan         Miskolc      2425
   4  Sütő Péter             Debrecen     2337
   5  Vámosi Albert          Szálka       2335
   6  Péter István           Bátaszék     2318
   7  Csupor Péter           Kalocsa      2316
   8  Kövér Imre          Jászboldogháza  2285
   9  Molnár Zsolt           Debrecen     2205
  10  Dékány Béla         Jászboldogháza  2153
  11  Horváth Kálmán         Budapest     2109
  12  Pöltl János            Budapest     2071
  13  Bölcsházy László       Miskolc        -
  14  Koncz Tibor            Debrecen       -
  15  Pereszlényi Gabriella  Bátaszék       -
  16  Wirth Szilveszter      Bátaszék       -
Végeredmény:
  1.    9  Molnár Zsolt           7.0  48.0  35.50  2205 2534 +3.11
  2.    4  Sütő Péter             6.5  47.0  32.00  2337 2453 +1.37
  3.    5  Vámosi Albert          6.0  51.0  32.50  2335 2427 +1.00
        2  Bódor Sándor           6.0  48.5  30.75  2438 2370 -0.76
        1  Schenkerik Csaba       6.0  42.0  25.00  2466 2347 -0.88
        3  Rozák Bertalan         6.0  40.0  23.25  2425 2313 -0.89
  7.   13  Bölcsházy László       5.0  47.0  22.00  0000 2319 +0.50
        7  Csupor Péter           5.0  39.0  13.50  2316 2183 -1.06
        6  Péter István           5.0  38.5  14.75  2318 2252 -0.56
 10.   10  Dékány Béla            4.5  37.0  10.50  2153 2215 +0.35
 11.    8  Kövér Imre             4.0  33.0   7.50  2285 1979 -1.95
       11  Horváth Kálmán         4.0  33.0   8.25  2109 2073 -0.20
 13.   12  Pöltl János            3.5  37.5   7.00  2071 2126 +0.36
 14.   14  Koncz Tibor            2.5  36.5   3.50  0000 1843  1843
 15.   15  Pereszlényi Gabriella  1.0  34.5   0.00  0000 1563  1563
 16.   16  Wirth Szilveszter      0.0  35.5   0.00  0000 1568  1568


21. Nyílt OB., 14. Nyílt HK. Debrecen, 2001.11.02-04.
Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
Hely. Ssz. Név               Város        Pont Sz.Buch.
  1. 2  Sütő Péter            H  Debrecen  7.0
  2. 1  Schenkerik Csaba      H  Budapest  6.5  37.5
     8  Poljakovic Vojislav   Yu Szabadka  6.5  36.5
     4  Rozák Bertalan        H  Miskolc   6.5  34.5
  5. 6  Molnár Zsolt          H  Debrecen  5.5
  6. 3  Bódor Sándor          H  Debrecen  5.0  39
    11  Gyurica György        Yu Szabadka  5.0  34
     5  Rutkovszky Tibor      H  Miskolc   5.0  30
     9  Péter István          H  Bátaszék  5.0  28.5
 10.12  Koncz Tibor           H  Debrecen  4.0  31.5
     7  Gados László          H  Budapest  4.0  31
 12.10  Pöltl János           H  Budapest  2.0
 13.13  Pereszlényi Gabriella H  Bátaszék  1.0


22. OB. Martfű, 2002.08.17-20.
Végeredmény:
No.  PNo.  Name            Város    Score WP   PS   rat.  TPR  W-We
 1.  2 Sütő Péter          Debrecen  7.0  44.5 37.0 2411 2510 +1.06
 2.  1 Schenkerik Csaba    Budapest  6.5  42.5 28.5 2469 2415 -0.52
 3.  8 Poljakovic Vojislav Szabadka  5.5  42.0 30.0 2237 2353 +1.30
     7 Gados László        Budapest  5.5  39.5 23.0 2251 2327 +0.90
     4 Molnár Zsolt        Debrecen  5.5  38.5 30.5 2315 2325 +0.10
 6. 11 Gyurica György      Szabadka  5.0  40.5 24.5 2100 2297 +2.00
 7.  5 Frank István        Szabadka  4.5  38.5 20.5 2301 2241 -0.66
     3 Bódor Sándor        Debrecen  4.5  38.0 20.0 2410 2268 -1.52
 9.  9 Péter István        Bátaszék  4.0  41.5 22.0 2236 2225 -0.20
10.  6 Kövér Imre    Jászboldogháza  3.5  41.0 21.0 2288 2152 -1.42
11. 10 Pöltl János         Budapest  2.0  39.5 11.0 2104 1974 -1.00
12. 12 Szilágyi Csaba      Debrecen  0.5  40.0  2.0 0000 1805  1805


23. OB., Tamási, 2003.07.02-06.
Játékidő: 2x2 óra 40 lépésre + 15 perc
PNo.  Name                Város     Rating
   1  Schenkerik Csaba   Budaspest   2327  IM
   2  Sütő Péter         Debrecen    2288  IM
   3  Vámosi Albert      Szalka      2239  FM
   4  Lódi László        Iregszemcse 2229  FM
   5  Bódor Sándor       Debrecen    2213  IM
   6  Gados László       Budapest    2099  FM
   7  Péter István       Bátaszék    2097  FM
   8  Fegyverneki János  Kisgyőr     2097  NM
   9  Pöltl János        Budapest    1869
  10  Szilágyi Csaba     Debrecen    1579
  11  Sütő Dávid         Debrecen    1400
Végeredmény:
     Ranking of round 7 of XXIII.Hexasakk Magyar Bajnokság
No.  PNo.  Name         Score WP    SB     PS    rat.  TPR  W-We
1.  2  Sütő Péter        6.0  28.0  23.50  25.0  2288 2495 +1.52
2.  4  Lódi László       4.5  28.5  16.25  19.5  2229 2264 +0.37
    6  Gados László      4.5  25.5  14.00  18.0  2099 2192 +0.93
    1  Schenkerik Csaba  4.5  24.5  13.75  19.0  2327 2088 -1.66
    5  Bódor Sándor      4.5  24.5   9.75  16.0  2213 2067 -1.06
6.  7  Péter István      4.0  29.0  12.25  15.0  2097 2152 +0.48
    3  Vámosi Albert     4.0  27.0  10.75  18.5  2239 2054 -1.44
    8  Fegyverneki János 4.0  21.0   6.25  14.0  2097 1912 -1.44
9.  9  Pöltl János       3.0  20.5   3.25   8.0  1869 1792 -0.58
10.10  Szilágyi Csaba    1.5  21.0   1.00   7.0  1579 1600 +0.08
   11  Sütő Dávid        1.5  20.0   1.00   8.0  1400 1653 +0.44


24.OB., 17.Hajdú K., Debrecen, 2004.10.15-17.
Játékidő: 2x1 óra
Játékosok és minősítéseik
Rszám Név Város ÉLő 1 Schenkerik Csaba Budapest 2318 2 Sütő Péter Debrecen 2304 3 Bódor Sándor Debrecen 2228 4 Rutkovszky Tibor Miskolc 2217 5 Molnár Zsolt Debrecen 2200 6 Vereckei János Isaszeg 2195 7 Gados László Budapest 2156 8 Pöltl János Budapest 1877 9 Szilágyi Csaba Debrecen 1610 10 Sütő Dávid Debrecen 1400
Végeredmény:
Hely Rszám Név              Pont Buch. Berger P.össz ÉLő Telj. Eltér
  1.    1  Schenkerik Csaba  6.0  28.0  24.00  23.5  2318 2477 +1.10
  2.    5  Molnár Zsolt      5.0  25.0  14.00  23.0  2200 2235 +0.31
        2  Sütő Péter        5.0  22.0  12.00  16.0  2304 2172 -0.88
  4.    3  Bódor Sándor      4.5  22.5  11.00  17.5  2228 2067 -1.24
  5.    7  Gados László      4.0  22.5   9.00  16.0  2156 2089 -0.62
  6.    8  Pöltl János       3.5  22.5   8.50  15.0  1877 2024 +1.40
  7.    6  Vereckei János    3.0  29.0   8.50  11.0  2195 2049 -1.41
        4  Rutkovszky Tibor  3.0  24.5   4.50  13.0  2217 1931 -2.60
  9.    9  Szilágyi Csaba    1.0  23.0   0.00   5.0  1610 1745 +0.58
 10.   10  Sütő Dávid        0.0  24.5   0.00   0.0  1400 1388 -0.06


25. OB., 7. Deme Lajos Emlékverseny, Miskolc, 2005.03.25-27.
Játékidő: 2x1 óra
Résztvevők: Játékosok és minősítéseik 0 forduló után
Rsz m Név                         ÉLő
   1  Schenkerik Csaba            2325
   2  Sütő Péter                  2303
   3  Rozák Bertalan              2286
   4  Bódor Sándor                2222
   5  Rutkovszky Tibor            2201
   6  Vereckei János              2185
   7  Csupor Péter                2168
   8  Gados László                2158
   9  Péter István                2100
  10  Fegyverneki János           2081
  11  Szilágyi Csaba              1608
Végeredmény:
Sorrend 7 forduló után 25.OB., 7.Deme L. EV., Miskolc, 2005.03.25-27.
Hely Rsz m Név     Szig.Buch Pont Buch. Berger P.Össz ÉLő Telj. Eltér
  1. 1  Schenkerik Csaba     6.0  23.5  18.50  23.5  2325 2415 +0.54
  2. 4  Bódor Sándor         5.5  25.0  18.00  23.5  2222 2436 +1.86
  3. 8  Gados László         4.5  26.5  16.25  20.0  2158 2312 +1.49
  4. 2  Sütő Péter           4.0  22.5  10.00  14.0  2303 2078 -1.68
  5. 6  Vereckei János  20   3.5  28.0  10.25  12.5  2185 2153 -0.32
     3  Rozák Bertalan  19   3.5  25.5  10.50  13.5  2286 2189 -0.91
     7  Csupor Péter    17,5 3.5  24.5   8.75  14.0  2168 2070 -0.86
    10  Fegyverneki J.  17   3.5  24.5   8.75  14.0  2081 2090 +0.04
  9. 5  Rutkovszky Tibor     3.0  25.5   6.75  14.0  2201 1957 -1.96
     9  Péter István         3.0  22.0   5.75  11.0  2100 2009 -0.70
 11.11  Szilágyi Csaba       2.0  22.0   3.25   8.0  1608 1923 +0.88



26. OB., Tamási, 2006.07.05-09.
Játékidő: 2x2 óra, az első órában kötelező 20 lépéssel.
Résztvevők:
Név Város Élő Elvárás 1. Schenkerik Csaba Budapest 2344 4,80 2. Bódor Sándor Debrecen 2242 4,02 3. Vámosi Albert Szalka 2236 3,96 4. Lódi László Iregszemcse 2208 3,72 5. Vereckei János Isaszeg 2182 3.48 6. Pöltl János Budapest 1937 1,26 7. Kalányos Ferenc Tamási 1792 0,48 átlag: 2134
Táblázat és végeredmény:
Ssz. Név 1 2 3 4 5 6 7 Pont Berger Hely 1. Bódor Sándor * 1 1 1 x 0 1 4,5 10.25 II. 2. Lódi László 0 * 1 0 0 x 1 2,5 5.75 5. 3. Vámosi Albert 0 0 * 1 1 x 0 2,5 6.25 4. 4. Pöltl János 0 1 0 * x 0 1 2,5 5.25 6. 5. Kalányos Ferenc x 1 0 x * x 1 3,5 III. 6. Schenkerik Csaba 1 x x 1 x * 1 4,5 11.00 I. 7. Vereckei János 0 0 1 0 0 0 * 1 7.




27. OB., 20. Hajdú kupa, Debrecen,
2007.10.20-23.
Játékidő: 2x1,5 óra
Játékosok és minősítéseik
Ssz   Név            Város      Élő
1. Schenkerik Csaba  Budapest  2359
2. Sütő Péter        Debrecen  2294
3. Bódor Sándor      Debrecen  2271
4. Vereckei János    Isaszeg   2149
5. Péter István      Bátaszék  2104
6. Pöltl János       Budapest  1959
7. Sütő Dávid        Debrecen  1400
Táblázat és végeredmény:
Ssz   Név            Város      Élő   Elvárás  1 2 3 4 5 6 7   Pont  Hely
1. Pöltl János       Budapest  1959    1,87    * 0 1 0 x 1 0   2,5     5.
2. Schenkerik Csaba  Budapest  2359    4,71    1 * x 1 x x 1   4,5    II.
3. Vereckei János    Isaszeg   2149    3,18    0 x * 1 0 1 x   3       4.
4. Sütő Dávid        Debrecen  1400    0,04    1 0 0 * 0 0 0   1       7.
5. Bódor Sándor      Debrecen  2271    4,1     x x 1 1 * 1 1   5       I.
6. Péter István      Bátaszék  2104    2,84    0 x 0 1 0 * 0   1,5     6.
7. Sütő Péter        Debrecen  2294    4,26    1 0 x 1 0 1 *   3,5   III.




28.OB., 21.Hajdú K., Debrecen, 2009.10.23-26.
Játékidő: 2x1 óra 20 lépésre + 2x30 perc
Résztvevők:
  Ssz.   Név            Város      Élő
   1  Bódor Sándor      Debrecen  2285 
   2  Sütő Péter        Debrecen  2267 
   3  Vámosi Albert     Szálka    2230 
   4  Molnár Zsolt      Debrecen  2210 
   5  Rutkovszky Tibor  Miskolc   2191 
   6  Gados László      Budapest  2174 
   7  Csupor Péter      Kalocsa   2151 
   8  Vereckei János    Isaszeg   2147 
   9  Péter István      Bátaszék  2091 
Végeredmény:
Hely Rszám Név               Pont Buch. Berger P.össz ÉLő Telj. Eltér
  1.    2  Sütő Péter        6.0  24.0  18.75  23.5  2267 2507 +1.80
  2.    1  Bódor Sándor      5.5  27.0  17.00  20.5  2285 2383 +0.72
        4  Molnár Zsolt      5.5  23.0  16.75  21.5  2210 2417 +1.79
  4.    5  Rutkovszky Tibor  4.0  26.0   9.50  18.0  2191 2196 +0.06
  5.    3  Vámosi Albert     3.5  22.5   6.25  11.0  2230 2129 -0.86
  6.    7  Csupor Péter      3.0  26.0   5.75  14.0  2151 2085 -0.52
        6  Gados László      3.0  25.0   6.25   8.5  2174 2074 -0.82
  8.    8  Vereckei János    2.5  24.0   3.75  10.5  2147 2001 -1.08
  9.    9  Péter István      2.0  23.0   5.25  12.5  2091 1929 -1.10
Szigorított Buchholz-cal:
Hely Rszám Név               Pont Sz. Buch. Több s. győz.
  1.    2  Sütő Péter      6.0  
  2.    4  Molnár Zsolt   5.5    18           2
        1  Bódor Sándor   5.5    18           1
  4.    5  Rutkovszky Tibor  4.0  
  5.    3  Vámosi Albert     3.5  
  6.    6  Gados László      3.0   egymás elleni eredménnyel 
        7  Csupor Péter      3.0    
  8.    8  Vereckei János    2.5  
  9.    9  Péter István      2.0  




29. Hexasakk OB. 
Tamási, 
2009.07.03-06.
Játékosok és minősítéseik XXIX. OB
Rsz m Név              Város      ÉLő   Cím
 1 Schenkerik Csaba Budapest   2344  IM
 2 Sütő Péter       Debrecen   2311  IM
 3 Bódor Sándor     Debrecen   2290  IM
 4 Lódi László   Iregszemcse   2213  FM
 5 Vámosi Albert    Szálka     2205  FM
 6 Frank István     Szeged     2191  IM
 7 Gados László     Budapest   2164  FM
 8 Csupor Péter     Kalocsa    2146  IM
 9 Bohócki Mihály   Szabadka   2065  NM
10 Péter István     Bátaszék   2053  FM
11 Pöltl János      Budapest   2027
12 Ábrahám Tibor  Kozármisleny 1911
13 Gados Dániel     Budapest   1701
14 Szabó M. Zoltán  Pécs       1638
15 Sütő Dávid       Debrecen   1436
Sorrend 7 forduló után *XXIX. Hexasakk OB. Tamási, 2009.07.03-06.
Hely Rszám Név           Pont Buch. Berger P.össz ÉLő Telj. Eltér
 1.  2  Sütő Péter        6.0  29.0  24.00  24.0  2311 2473 +1.10
     4  Lódi László       6.0  27.0  22.00  24.5  2213 2492 +2.22
 3.  6  Frank István      4.5  25.0  11.00  19.5  2191 2098 -0.75
 4.  1  Schenkerik Csaba  4.0  30.5  16.75  17.0  2344 2191 -1.32
     7  Gados László      4.0  26.5  13.00  16.0  2164 2193 +0.29
     8  Csupor Péter      4.0  26.0  12.00  17.0  2146 2133 -0.13
     9  Bohócki Mihály    4.0  27.0  11.25  16.5  2065 2104 +0.36
 8.  3  Bódor Sándor      3.5  22.0   7.00  12.0  2290 1909 -2.72
     5  Vámosi Albert     3.5  20.0   7.50  12.5  2205 1866 -2.66
    10  Péter István      3.5  27.5   9.50  15.0  2053 2126 +0.58
    12  Ábrahám Tibor     3.5  21.0   6.25  12.5  1911 1931 +0.16
12. 11  Pöltl János       3.0  22.5   5.75  13.0  2027 1807 -1.78
13. 14  Szabó M. Zoltán   2.5  20.5   5.25   9.5  1638 1838 +1.02
14. 13  Gados Dániel      2.0  22.0   3.25   7.0  1701 1842 +0.58
    15  Sütő Dávid        2.0  21.0   2.75   8.0  1436 1747 +0.88
Végeredmény (szigorított Buchholz):
Sz. Név             Pont Buchholz Gy 
01. Sütő Péter       6    20,5	
02. Lódi László      6    18,5
03. Frank István    4,5
04. Schenkeri Csaba  4    21,5
05. Bohócki Mihály   4    20,5
06. Csupor Péter     4    18,5    3
07. Gados László     4    18,5    2
08. Péter István    3,5   18,5
09. Vámosi Albert   3,5   15,5
10. Bódor Sándor    3,5   14
11. Szabó M. Zoltán 3,5   13,5
12. Ábrahám Tibor   3,5   12,5
13. Pöltl János      3
14. Gados Dániel     2
15. Sütő Dávid       1
Gy= Győzelem




30. Hexasakk OB.,
Debrecen,
2010.10.22-24.
Játékidő: 2x1 óra
Végeredmény:
Hely    Név               Város     Pont Buch 
1. Molnár Zsolt           Debrecen   6
2. Sütő Péter             Debrecen   5   20,0
3. Schenkerik Csaba       Budapest   5   19,0
4. Gados László           Budapest   4   18,0
5. Frank István           Szabadka   4   17,0
6. Rudolf László          Bátaszék   4   16,0
7. Bohócki Mihály         Szabadka   3   20,0
8. Vámosi Albert          Szálka     3   18,0
9. Pereszlényi Gabriella  Bátaszék   1




31. HEXASAKK ORSZÁGOS BAJNOKSÁG
Bátaszék, 2011.10.06-08.
Játékidő: 2x2 óra.
A játszma írása az utolsó 5-5 perc kivételével kötelező!
EREDMÉNYEK:
1. forduló:
Rudolf-Csupor döntetlen
Szabó M.-Péter 1:0
Pereszlényi-Balogh döntetlen
2. forduló:
Rudolf-Szabó M. 1:0
Péter-Pereszlényi 1:0
Csupor-Balogh 1:0
3. forduló:
Pereszlényi-Rudolf 0:1
Balogh-Péter 0:1
Szabó M.-Csupor 0:1
4. forduló:
Rudolf-Balogh 0:1
Szabó M.-Pereszlényi 1:0
Csupor-Péter 1:0
5. forduló:
Péter-Rudolf döntetlen
Balogh-Szabó M. 1:0
Pereszlényi-Csupor döntetlen
Végeredmény:
1. Csupor Péter (Kalocsa) 4
2. Rudolf László (Bátaszék) 3
3. Balogh Péter (Bátaszék) 2,5
4. Péter István (Bátaszék) 2,5
5. Szabó M. Zoltán (Pécs) 2
6. Pereszlényi Gabriella (Bátaszék) 1 ponttal.
2011/10/6 18:12 Rudolf László






 32. Hexasakk Országos Bajnokság, 
Bátaszék, 
2012.1130.-12.02.
Játékidő: 2x1,5 óra zászlóleesésig. Játszmaírás az utolsó 5 perc 
kivételével kötelező.
1. forduló:
Frank István - Szabó M. Zoltán 0:1
Sütő Péter - Rudolf László remi
Pereszlényi Gabriella  - Vámosi Albert 0:1
Csupor Péter szabad

2. forduló:
Csupor Péter - Frank István 1:0
Szabó M. Zoltán - Sütő Péter 0:1
Rudolf László - Pereszlényi Gabriella 1:0
Vámosi Albert szabad

3. forduló:
Sütő Péter - Csupor Péter remi
Pereszlényi Gabriella - Szabó M. Zoltán 0:1
Vámosi Albert - Rudolf László remi
Frank István  szabad

4. forduló:
Csupor Péter - Pereszlényi Gabriella 1:0
Frank István - Sütő Péter 0:1
Szabó M. Zoltán - Vámosi Albert remi
Rudolf László szabad

5. forduló:
Vámosi Albert - Csupor Péter remi
Pereszlényi Gabriella - Frank István 0:1
Rudolf László - Szabó M. Zoltán remi
Sütő Péter szabad

6. forduló:
Csupor Péter - Rudolf László 1:0
Sütő Péter - Pereszlényi Gabriella 1:0
Frank István - Vámosi Albert 0:1
Szabó M. Zoltán szabad

7. forduló:
Szabó M. Zoltán - Csupor Péter 0:1
Rudolf László - Frank István remi
Vámosi Albert - Sütő Péter 0:1
Pereszlényi Gabriella szabad
Végeredmény:
1. Sütő Péter (Debrecen) 5,0 (12,00)
2. Csupor Péter (Kalocsa) 5,0 (11,75)
3. Vámosi Albert (Szálka) 3,5
4. Rudolf László (Bátaszék) 3,0 (6,50)
5. Szabó M. Zoltán (Pécs) 3,0 (4,75)
6. Frank István (Dombóvár) 1,5
7. Pereszlényi Gabriella (Bátaszék) 0,0

      A Vámosi Albert által felajánlott saját termelésű mézet Pereszlényi Gabriella 
nyerte el a Rudolf László elleni végjátékért, melyben matthálót szőtt ellenfele 
királya köré, de idő hiányában nem tudta beadni azt.

   2012.12.03.                                          Rudolf László




33. Hexasakk országos bajnokság,
Kalocsa,
2013. szeptember 13-15.
Játékidő:
2x1,5 óra zászlóleesésig. 
Játszmaírás az utolsó 5 perc kivételével kötelező.
Sorsolás:

1. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 1. ford.
  1    Sütő Péter          ( 0 ) - Rutkoszky Tibor     ( 0 )     1-  6  1-0    
  2    Gados László        ( 0 ) - Pereszlenyi Gabriell( 0 )     7-  2  1-0    
  3    Fegyverneki János   ( 0 ) - Vámosi Albert       ( 0 )     3-  8  0-1    
  4    Lengyel Lívia       ( 0 ) - Lakatos Márton      ( 0 )     9-  4  0-1    
  5    Rudolf László       ( 0 ) - Szabó M. Zoltán     ( 0 )     5- 10  1-0    

2. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 2. ford.
  1    Vámosi Albert       ( 1 ) - Sütő Péter          ( 1 )     8-  1  0-1    
  2    Lakatos Márton      ( 1 ) - Rudolf László       ( 1 )     4-  5  0-1    
  3    Rutkoszky Tibor     ( 0 ) - Gados László        ( 1 )     6-  7  1-0    
  4    Pereszlenyi Gabriell( 0 ) - Lengyel Lívia       ( 0 )     2-  9  1-0    
  5    Szabó M. Zoltán     ( 0 ) - Fegyverneki János   ( 0 )    10-  3  remi    

3. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 3. ford.
  1    Sütő Péter          ( 2 ) - Rudolf László       ( 2 )     1-  5  0-1    
  2    Rutkoszky Tibor     ( 1 ) - Pereszlenyi Gabriell( 1 )     6-  2  1-0    
  3    Gados László        ( 1 ) - Lakatos Márton      ( 1 )     7-  4  1-0    
  4    Szabó M. Zoltán     ( 0x) - Vámosi Albert       ( 1 )    10-  8  0-1    
  5    Fegyverneki János   ( 0x) - Lengyel Lívia       ( 0 )     3-  9  1-0    

4. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 4. ford.
  1    Rudolf László       ( 3 ) - Gados László        ( 2 )     5-  7  0-1    
  2    Vámosi Albert       ( 2 ) - Rutkoszky Tibor     ( 2 )     8-  6  1-0    
  3    Fegyverneki János   ( 1x) - Sütő Péter          ( 2 )     3-  1  0-1    
  4    Pereszlenyi Gabriell( 1 ) - Lakatos Márton      ( 1 )     2-  4  1-0    
  5    Lengyel Lívia       ( 0 ) - Szabó M. Zoltán     ( 0x)     9- 10  0-1    

5. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 5. ford.
  1    Sütő Péter          ( 3 ) - Gados László        ( 3 )     1-  7  1-0    
  2    Rudolf László       ( 3 ) - Vámosi Albert       ( 3 )     5-  8  1-0    
  3    Szabó M. Zoltán     ( 1x) - Pereszlenyi Gabriell( 2 )    10-  2  1-0    
  4    Rutkoszky Tibor     ( 2 ) - Lengyel Lívia       ( 0 )     6-  9  1-0    
  5    Lakatos Márton      ( 1 ) - Fegyverneki János   ( 1x)     4-  3  0-1    

6. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 6. ford.
  1    Rutkoszky Tibor     ( 3 ) - Rudolf László       ( 4 )     6-  5  remi    
  2    Lengyel Lívia       ( 0 ) - Sütő Péter          ( 4 )     9-  1  0-1    
  3    Gados László        ( 3 ) - Vámosi Albert       ( 3 )     7-  8  remi    
  4    Pereszlenyi Gabriell( 2 ) - Fegyverneki János   ( 2x)     2-  3  0-1    
  5    Lakatos Márton      ( 1 ) - Szabó M. Zoltán     ( 2x)     4- 10  0-1    

 7. forduló párosítása XXXIII.OB
Tábla  Világos       (Össz pont) - Sötét         (Össz pont)  Rajtszám Eredmény
----------------------------------------------------------------------- 7. ford.
  1    Sütő Péter          ( 5 ) - Szabó M. Zoltán     ( 3x)     1- 10  1-0    
  2    Rudolf László       ( 4x) - Pereszlenyi Gabriell( 2 )     5-  2  remi    
  3    Fegyverneki János   ( 3x) - Rutkoszky Tibor     ( 3x)     3-  6  0-1    
  4    Vámosi Albert       ( 3x) - Lakatos Márton      ( 1 )     8-  4  1-0    
  5    Gados László        ( 3x) - Lengyel Lívia       ( 0 )     7-  9  1-0    


Végeredmény:

Sorrend 7 forduló után * XXXIII.OB
Hely Rszám Név                        Pont Buch. Berger P.össz ÉLô Telj. Eltér
-------------------------------------------------------------------------------
  1.    1  Sütő Péter                  6.0  25.5  20.50  23.0  0000  -   0    
  2.    5  Rudolf László               5.0  26.5  18.50  22.5  0000  -   0    
  3.    8  Vámosi Albert               4.5  28.0  14.75  18.0  0000  -   0    
        6  Rutkoszky Tibor             4.5  26.0  13.00  16.0  0000  -   0    
        7  Gados László                4.5  23.5  10.75  18.0  0000  -   0    
  6.   10  Szabó M. Zoltán             3.5  22.5   5.25  12.0  0000  -   0    
        3  Fegyverneki János           3.5  22.0   5.25  13.0  0000  -   0    
  8.    2  Pereszlényi Gabriella       2.5  22.0   3.50  10.5  0000  -   0    
  9.    4  Lakatos Márton              1.0  23.5   0.00   7.0  0000  -   0    
 10.    9  Lengyel Lívia               0.0  25.5   0.00   0.0  0000  -   0    
A HAON-on megjelent eredeti cikk:

Debreceni címvédés a Hexasakk OB-n

Kalocsán került megrendezésre a hétvégén az idei Hexasakk Országos Bajnokság.
 A 7 fordulós svájci rendszerű tornára kiegyensúlyozott erős mezőny, köztük öt 
nemzetközi mester illetve nagymester, gyűlt össze hogy eldöntsék a magyar
bajnoki cím sorsát.

 A verseny a papírformának megfelelően kezdődött, az első kiemelt, exvilágbajnok 
bátaszéki Rudolf és a címvédő debreceni Sütő kettős győzelemmel rajtolva az élre
álltak. A harmadik fordulóban egymás elleni csatájukban a rutinos bátaszéki 
nagymester megverte cívisvárosi riválisát és ezzel úgy tűnt elszálltak a 
debreceni címvédés esélyei. Ám a 4. fordulóban a budapesti Gados László legyőzte
az éllovast, összerázva ezzel újra az élmezőnyt egy négyes holtversenybe. 
A finisben pedig Sütő már nem engedte ki kezéből az újra felcsillanó aranyérmet,
a Gados elleni rangadót megnyerte és hozta a hátralévő partikat. Míg Rudolf egy 
fél pont erejéig botlott a miskolci Rutkovszky Tibor ellen így be kellett érnie 
az ezüstéremmel. A harmadik helyen kialakult hármas holtversenyből pedig 
segédpontokkal a szálkai Vámosi Albert került ki győztesen.

Végeredmény:

1. Sütő Péter          Nk.m.     Debrecen   6,0 pont
2. Rudolf László       Nk.nm.    Bátaszék   5,0 pont
3. Vámosi Albert       Ihcf-m.   Szálka     4,5 pont
4. Rutkovszky Tibor    Ihcf-m.   Miskolc    4,5 pont
5. Gados László        Ihcf-m.   Budapest   4,5 pont
6. Szabó M. Zoltán     1. oszt.  Pécs       3,5 pont
2013. szeptember 24. 15:27 Sütő Péter




 34. Hexasakk Országos Bajnokság, 
Debrecen,
2014. április 30-május 04.

 Játékidő: 2 x 2 óra 40 lépésre + 2 x 30 perc zászlóleesésig.
          Játszmaírás az utolsó 5 perc kivételével kötelező.

 Táblázat és végeredmény:
        Név                Élő  GL SC SP VA PG RL CP  Pont  Hely Berger 
1. Gados László          2173  *  x  x  x  x  0  0    2     VI.
2. Schenkerik Csaba      2321  x  *  1  x  1  1  1    5      I.
3. Sütő Péter            2362  x  0  *  1  1  1  0    3,5  III.
4. Vámosi Albert         2188  x  x  0  *  1  1  1    4     II.
5. Pereszlényi Gabriella 1544  x  0  0  0  *  0  0    0,5  VII.
6. Rudolf László         2464  1  0  0  0  1  *  1    3      V.  5,5
7. Csupor Péter          2193  1  0  1  0  1  0  *    3     IV.  6
  Vámosi Albert felajánlott egy üveg saját termelésű mézet a 
legszebb kombinációért, melyet Schenkerik Csaba kapott a Sütő 
Péter ellen játszott partiért,   illetve Rudolf László a 
Csupor Péter elleni játszmájáért.

Párosítás
2014.V.01. csütörtök 8.00 1. forduló
Schenkerik Csaba 1-0 Csupor Péter Sütő Péter 1-0 Rudolf László Vámosi Albert 1-0 Pereszlényi Gabriella Gados László szabad
2014.V.01. csütörtök 15.15 2. forduló
Rudolf László 0-1 Vámosi Albert Csupor Péter 1-0 Sütő Péter Gados László 0,5-0,5 Schenkerik Csaba Pereszlényi Gabriella szabad
2014.V.02. péntek 8.00 3. forduló
Sütő Péter 0,5-0,5 Gados László Vámosi Albert 1-0 Csupor Péter Pereszlényi Gabriella 0-1 Rudolf László Schenkerik Csaba szabad
2014.V.02. péntek 15.15 4. forduló
Csupor Péter 1-0 Pereszlényi Gabriella Gados László 0,5-0,5 Vámosi Albert Schenkerik Csaba 1-0 Sütő Péter Rudolf László szabad
2014.V.03. szombat 8.00 5. forduló
Vámosi Albert 0,5-0,5 Schenkerik Csaba Pereszlényi Gabriella 0,5-0,5 Gados László Rudolf László 1-0 Csupor Péter Sütő Péter szabad
2014.V.03. szombat 15.15 6. forduló
Gados László 0-1 Rudolf László Schenkerik Csaba 1-0 Pereszlényi Gabriella Sütő Péter 1-0 Vámosi Albert Csupor Péter szabad
2014.V.03. vasárnap 8.00 7. forduló
Csupor Péter 1-0 Gados László Pereszlényi Gabriella 0-1 Sütő Péter Rudolf László 0-1 Schenkerik Csaba Vámosi Albert szabad


Kiegészítő versenyek

 34. Hexasakk Országos Bajnokság,
Debrecen,
2014. április 30.
Időosztásos rapidverseny
 Előrehaladási táblázat:
          Név              Élő 1. 2. 3. Hely Buch.
1. Schenkerik Csaba       2321 1  1  2   II. 5,5
2. Gados László           2173 x  x  1,5  IV.
3. Pereszlényi Gabriella  1544 0  1  1    V.
4. Sütő Péter             2362 x 1,5 2,5  I.
5. Csupor Péter           2193 1  2  2  III. 3,51. 
Párosítás
1. forduló
Schenkerik Csaba 5 – 25 Pereszlényi Gabriella 1-0 Gados László 18 – 12 Sütő Péter remi Csupor Péter erőnyerő
2. forduló
Sütő Péter 15 – 15 Schenkerik Csaba 1-0 Csupor Péter 15 – 15 Gados László 1-0 Pereszlényi Gabriella erőnyerő
3. forduló
Schenkerik Csaba 13 – 17 Csupor Péter 1-0 Pereszlényi Gabriella 25 – 5 Sütő Péter 0-1 Gados László erőnyerő


 34. Hexasakk Országos Bajnokság,
Debrecen,
2014. május 01.
Schnellverseny
           Név             1.   2.   3.   4.  Pont  Hely
1. Pereszlényi Gabriella   *   0 0  0 x  0 x    1   IV.
2. Sütő Péter             1 1   *   0 0  1 1    4   II.
3. Schenkerik Csaba       1 x  1 1   *   x 1    5    I.
4. Csupor Péter           1 x  0 0  x 0   *     2  III.


 34. Hexasakk Országos Bajnokság,
Debrecen,
2014. május 03.
Tandemverseny
          Név                             1.  2.  3. Pont Hely
1. Sütők (Sütő Dávid – Sütő Péter)        *  10  00   1   III.
2. Naposok (Pereszlényi Gabr. – Csupor P. 01  *  11   3    I.
3. Bölény (Vámosi A. – Schenkerik Cs. az 
   1 körben, Rudolf L. a 2 körben)        11 00   *   2    II.

2014.05.06. Sütő Péter



XXXV. hexasakk országos bajnokság
Bátaszék, 2015. október 23-25.
(6 induló, körmérkőzés)

1. forduló:
Csupor Péter - Rudolf László remi
Pereszlényi Gabriella - Vámosi Albert 0:1
Gados László - Sütő Péter remi

2. forduló:
Rudolf László - Sütő Péter remi
Vámosi Albert - Gados László 1:0
Csupor Péter - Pereszlényi Gabriella 1:0

3. forduló:
Pereszlényi Gabriella - Rudolf László 0:1
Gados László - Csupor Péter 0:1
Sütő Péter - Vámosi Albert 1:0

4. forduló:
Rudolf László - Vámosi Albert 1:0
Csupor Péter - Sütő Péter 0:1
Pereszlényi Gabriella - Gados László 0:1

5. forduló:
Gados László - Rudolf László 0:1
Sütő Péter - Pereszlényi Gabriella 1:0
Vámosi Albert - Csupor Péter remi

Végeredmény:
1. Sütő Péter (Debrecen) 4
2. Rudolf László (Bátaszék) 4
3. Csupor Péter (Kalocsa) 3
4. Vámosi Albert (Szálka) 2,5
5. Gados László (Budapest) 1,5
6. Pereszlényi Gabriella (Bátaszék) 0 ponttal

 A legszebb kombinációra felajánlott különdíjat - Vámos Albert 
őstermelő mézét - Sütő Péter nyerte.
 Az országos bajnokság megrendezését Bátaszék város önkormányzata 
és Balogh Péter támogatta anyagilag.

2015.10.26. Bátaszék Rudolf László




XXXVI. Hexasakk Országos Bajnokság, 
Debrecen,
2016. március 12-15.
játékidő 2x2 óra

Végeredmény, táblázat:
Név-élő                         GL PG VA RL SP Pont Hely Berger
1. Gados László 2109            *  1  1  0  0   2    4.
2. Pereszlényi Gabriella 1618   0  *  0  0  0   0    5.
3. Vámosi Albert 2215           0  1  * 0,5 1   2,5  2.   4,25
4. Rudolf László 2422           1  1 0,5 *  0   2,5  3.   3,25
5. Sütő Péter 2380              1  1  0  1  *   3    1.

Villámverseny
Név                       1.   2.   3.   4.   Pont   Hely
1. Gados László           *   0 0  1 1  0 1    3      3.
2. Vámosi Albert         1 1   *   1 1  0 0    4      2.
3. Pereszlényi Gabriella 0 0  0 0   *   0 0    0      4.
4. Sütő Péter            1 0  1 1  1 1   *     5      1.

Időosztásos Rapidverseny
Név                           1.       2.      3.   Pont  Hely
1. Vámosi Albert 2215         *     0 0 18   1 0 5   1     2.
2. Sütő Péter 2380         1 1 12      *     1 1 5   4     1.
3. Pereszlényi Gabr. 1618  0 1 25   0 0 25    *      1     2.

Párosítás
1. forduló
március 13. vasárnap 9.00

Pereszlényi Gabriella 0-1 Sütő Péter
Vámosi Albert 0,5-0,5 Rudolf László
Gados László  szabad

2. forduló
március 13. vasárnap 15.00

Sütő Péter 0-1 Vámosi Albert
Gados László 1-0 Pereszlényi Gabriella
Rudolf László  szabad


3. forduló
március 14. hétfő 9.00

Vámosi Albert 0-1 Gados László
Rudolf László 0-1 Sütő Péter
Pereszlényi Gabriella  szabad

4. forduló
március 14. hétfő 15.00

Gados László 0-1 Rudolf László
Pereszlényi Gabriella 0-1 Vámosi Albert
Sütő Péter  szabad

5. forduló
március 15. kedd 8.00

Rudolf László 1-0 Pereszlényi Gabriella
Sütő Péter 1-0 Gados László
Sütő Péter  szabad

 2016.03.18.  Debrecen    Sütő Péter   

Az oldalt készítette: © BoSa Utolsó módosítás:2016.03.19. OBk.htm