Tandemversenyek

hat

47 Tandemverseny dátum szerint rendezve + 1-3. helyezettek
Ssz Dátum Sz Versenyek Város Első Második Harmadik
1 1994.05.20. 7. Hajdú K. Debrecen 18 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Kavalkád: Kövér I., Péter I. Budapest: Gados L., Sziráki L.
2 1994.07.29. 3. Tanker K. Tamási 24 Anonymus:Dani P., Sziráki L. Sötét Lovak: Vámosi A., Erdei L. Engedelmes Bett: Schenkerik Cs., Wunderich L.
3 1995.01.01.
Újévi v. Debrecen 8 Sütő P., Erdei L. Bódor S., Kis G. Molnár Zs., Molnár A.
4 1995.04.02. 8. Hajdú K. Debrecen 16 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Határvadász: Balogh P., Hurtony Sz. Tömd a fejed: Sziráki L., Gados L.
5 1995.07.31. 4. Tanker K. Tamási 28 Öreg Rókák:Vámosi A., Sziráki L. Green Eagles: Jurasits M., Lódi L. Bátaszék: Balogh P., Péter I.
6 1995.10.20. 15. OB. Debrecen 28 Kétbalkéz:Sütő P., Bódor S. Öreg Rókák: Szirák L., Vámosi A. Álomcsapat: Schenkerik Cs., Horváth K.
7 1996.04.06. 9. Hajdú K. Debrecen 26 I.Szubró:Schenkerik Cs., Börcsök L. 00-ás: Gados L., Sziráki L. Redy. Frank I., Bohócki M.
8 1996.06.21. 16. OB. Tamási 16 Green Eagles:Jurasits M., Lódi L. Red Territory: Molnár Zs., Erdei L. Királypáros: Sütő P., Kalányos F.
9 1997.03.05. 10. Hajdú K. Debrecen 12 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Briósgyőr: Nagy Á., Zabiák N. Zselé: Molnár Zs.,Erdei L.
10 1997.07.01. 6. Tanker K. Tamási 16 UTE Office&Home.:Schenkerik Cs., Wunderlich L. Tandem Kings: Sziráki L., Sziráki B. Green Eagles: Jurasit M., Lódi L.
11 1997.08.19 17. OB. Tatabánya 16 L.Kamillo:Kifejezések:Schenkerik Cs., Wunderlich L Kétbalkéz: Bódor S., Sütő P. Briósgyőr: Zabiák N.,Nagy Á.
12 1998.10.22. 18. OB. Debrecen 12 Reszkessetek:Péter I., Sziráki L. Kétbalkéz: Bódor S., Sütő P. SIVA: Erdei L.,Molnár Zs.
13 1999.07.06. 19. OB. Tamási 16 Debrecen:Sütő P., Molnár Zs. Kapút: Korcsickij Sz., Putzer A. Barbaszömp. Schenkerik Cs., Wunderlich L.
14 1999.10.23. 12. Hajdú K. Debrecen 14 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Noname: Nagy Á., Sziráki L. Kenéz: Schenkerik Cs., Bölcsházy L.
15 2000.07.01. 9. Tanker K. Tamási 10 Címvédők:Sütő P., Molnár Zs. PEPE: Péter I., Putzer A. Fredy: Frank I., Bohócki M.
16 2000.08.19. 20. OB. Tatabánya 12 Öreg rókák:Schenkerik Cs., Vámosi A. Hát te tudod: Molnár Zs., Koncz T. Kétbalkéz: Bódor S., Sütő P.
17 2000.13.14. 13. Hajdú K. Debrecen 8 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Subro Janika: Schenkerik Cs., Pöltl J. Molnárék: Molnár Zs., Molnár A.
18 2001.06.13. 10. Tanker K. Tamási 12 Öreg rókák:Schenkerik Cs., Vámosi A. Gyurica Gy., Poljakovics V. Péter I. ,Sütő P.
19 2001.08.17. 5. Turul K. Tatabánya 14 Teljesen mindegy:Molnár Zs., Péter I. Kétbalkéz: Bódor S., Sütő P. Mi legyünk: Putzer A., Pölt J.
20 2001.11.03. 14. Hajdú K. Debrecen 14 Dumb & Dumber:Poljakovic V., Gyurica Gy. Kétbalkéz: Bódor S., Sütő P. Öccsök: Koncz T., Molnár Zs.
21 2002.07.06. 11. Tanker K. Tamási 12 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Frank end Stejn: Frank I., Schenkerik Cs. Dream Teem: Gyurica Gy., Poljakocics V.
22 2002.08.19. 22. OB. Martfű 8 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Tvrdoglavci: Poljakovics V., Gyurica Gy. Molnárpéter: Molnár Zs., Péter I.
23 2002.10.25. 15. Hajdú K. Debrecen 14 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Magyar TB: Molnár Zs., Koncz T. Tvrdoglavci: Poljakovics V..,Gyurica Gy.
24 2003.07.03. 23. OB. Tamási 12 Kétbalkéz:Sütő P., Bódor S. BSZ: Péter I., Vámosi A. Red Eagles: Kalányos F., Lódi L
25 2003.11.01. 16. Hajdú K. Debrecen 14 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Csiki-csuki: Molnár Zs., Péter I. Subotica: Frank I., Gyurica Gy.
26 2004.04.08. 6. Deme L.Ev. Miskolc 6 Kompromiszlosz:Szilágyi Cs., Schenkerik Cs.. Kétbalkéz: Sütő D., Bódor S. Paprika SE: Csupor P., Péter I.
27 2004.07.03.
Tamási K. Tamási 10 Logikusak(k):Schenkerik Cs., Csupor P. Vörös Sasok: Lódi L,Kalányos F. Szabadka: Frank I., Bohócki M.
28 2004.10.15. 24. OB. Debrecen 8 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Furapár: Molnár Zs., Vereckei J. Kompromiszlosz: Schenkerik Cs., Szilágyi Cs.
29 2005.07.02, 2. Tamási K. Tamási 10 Őrjöngés: Schenkerik Cs., Csupor P. Kétbalkéz: Bódor S., Sütő P. Green Eagles: Jurasits M., Lódi L.
30 2005.08.20. 18. Hajdú K. Debrecen 5 Rendhagyó verseny: Bódor S., Sütő P. ………………………………… Csupor Péter
31 2006.07.08. 26. OB Tamási 8 Mindjárt: Schenkerik Cs., Pölt J. Hajdúk: Vámosi A., Bódor S. Red Eagles: Kalányos F., Lódi L.
32 2006.12.08. 19. Hajdú K. Debrecen 6 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. ABQ: Schenkerik Cs., Péter I. Budapest: Gados L., Vereckei J.
33 2007.07.07. 3. Tamási K. Tamási 6 Vörös Sasok: Lódi L, Kalányos F. Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Vegyespáros: Vámos A., Pölt J.l
34 2007.10.21. 27. OB., 20.HK. Debrecen 8 Vízügy: Schenkerik Cs., Pöltl J. Kétbalkéz. Bódor S., Dani P. Robituszi: Vereckei J., Péter I.
35 2008.07.05. 4. Tamási K. Tamási 8 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Vörös Sasok: Lódi L, Kalányos F. Mindegy: Pöltl J., Péter I.
36 2008.10.25. 28. OB., 20.HK. Debrecen 8 Kétbalkéz:Bódor S., Molnár Zs.. Vesztesek: Gados L., Csupor P. Tolna, de nem megy: Péter I., Vámosi A.
37 2009.07.05. 29. OB. Tamási 16 Csubro: Schenkerik Cs. - Csupor P. Sötét Lovak: Lódi L., Pöltl J. Kétbalkéz: Bódor S,. Sütő P.
38 2009.10.24. 22. Hajdú K. Debrecen 8 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Mattolna: Péter I., Vámosi A. Mindegy: Szabó M. Z., Sütő D
39 2010.03.14. 23. Hajdú K. Debrecen 10 Ez: Molnár Zs., Csupor P. Kétbalkéz: Bódor S., Sütő P. Szugabró: Schenkerik Cs., Pereszlényi G.
40 2010.07.10. 5. Tamási K. Tamási 12 Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Csubro: Schenkerik Cs., Csupor P. Mattolna: Péter I., Vámosi A.
41 2010.10.22. 30. OB. Debrecen 8 Mattolna: Schenkerik Cs., Vámosi A. Kétbalkéz:Bódor S., Sütő P. Felemás: Molnár Zs., Pereszlényi G.
42 2011.03.12. 24. Hajdú K. Debrecen 6 Kreatív: Molnár Zs. Sütő P. Csusza: Szabó Z., Csupor P. Mattolna. Rudolf L., Vámosi A.
43 2011.07.09. 6. Tamási K. Tamási 8 Pubro: Schenkerik Cs., Pöltl J. Valami: Sütő P., Péter I. 2 TaSu: Frank I., Lódi L.
44 2011.10.06. 31. OB: Bátaszék 4 Csusza: Csupor P., Szabó M. Z. Bátaszék: Pereszlényi G., Rudolf L.
45 2012.10.20. 25. Hajdú K. Debrecen 6 Mindegy: Szabó M. Z., Schenkerik Cs. AZ: Csupor P., Sütő P. G+G: Gados L., Gados D.
46 2013.10.23. 26. Hajdú K. Debrecen 6 Ihlet nélkül: Molnár Zs. – Sütő P. Dél: Vámosi A. – Szabó M. Z. Lajhárok: Csupor P. – Pereszlényi Gabr.
47 2014.05.03. 34. OB: Debrecen 6 Naposok: (Pereszlényi G. – Csupor P.) Bölény: Vámosi A. – Schenkerik Cs. - Rudolf L. Sütők: (Sütő Dávid – Sütő Péter)



Rangsor összpont szerint rendezve
Tamden rangsor
Tamden rangsor
Ssz Tandem név Nevek 1-helyx9 2-helyx6 3-helyx4 Összpont
1 Kétbalkéz Bódor S., Sütő P. 16 8 2 200
2 Szabadka Poljakovics V., Gyurica Gy. 1 2 2 29
3 Címvédők, Ihlet nélkül Sütő P., Molnár Zs. 3 0 0 27
4 Mattolna Schenkerik Cs., Vámosi A. 3 0 0 27
5 Barbaszörp Schenkerik CS., Wunderlich L. 2 0 2 26
6 Vörös Sasok Lódi L., Kalányos F. 1 2 1 25
7 Subro Janika-Vízügy-Mindjárt Schenkerik Cs., Pöltl J. 2 1 0 24
8 Green Eagles Jurasits M., Lódi L. 1 1 2 23
9 Bátaszék-Szekszárd Péter I., Vámosi A. 0 2 2 20
10 Teljesen mindegy Molnár Zs., Péter I. 1 1 1 19
11 Logikusak(k) Schenkerik. Cs., Csupor P. 2 0 0 18
12 Magyar TB Molnár Zs., Koncz T. 0 2 1 16
13 Csubro Schenkerik Cs. - Csupor P. 1 1 0 15
14 Lajhárok, Naposok Csupor P. – Pereszlényi Gabr. 1 0 1 15
15 Öreg Rókák Vámosi A., Sziráki L. 1 1 0 15
16 Red Territory Molnár Zs., Erdei L. 0 1 2 14
17 00-ás Gados L., Sziráki L. 0 1 2 14
18 Kompromiszlosz Szilágyi Cs., Schenkerik Cs. 1 0 1 13
19 Szabadka Frank I., Bohócki M. 0 0 3 12
20 Valami Péter I., Sütő P. 0 2 1 10
21 Briósgyőr Nagy Á., Zabiák N. 0 1 1 10
22 Reszkessetek Péter I. Sziráki L. 1 0 0 9
23 Kétbalkéz Bódor S., Molnár Zs. 1 0 0 9
24 I.Szubró Schenkerik Cs., Börcsök L. 1 0 0 9
25 Kreatív Molnár Zs. - Sütő P. 1 0 0 9
26
Sütő P., Erdei L. 1 0 0 9
27 Pubre Schenkerik Cs., Pöltl J. 1 0 0 9
28 Csusza Csupor P., Szabó M. Z. 1 0 0 9
28 Mindegy Szabó M. Z., Schenkerik Cs. 1 0 0 9
30 Anonymus Dani P., Sziráki L. 1 0 0 9
31 Ez . Molnár Zs., Csupor P. 1 0 0 9
32 Molnárék Molnár Zs., Molnár A. 0 0 2 8
33 Kavalkád Kövér I., Péter I. 0 1 0 6
34 Sötét Lovak Lódi L. - Pöltl J. 0 1 0 6
35 Kétbalkéz Sütő D., Bódor S. 0 1 0 6
36 Kétbalkéz Bódor S., Dani P. 0 1 0 6
37 Csusza Szabó M. Z. - Csupor P. 0 1 0 6
38
Bódor S., Kis G. 0 1 0 6
39 ABQ Schenkerik Cs., Péter I. 0 1 0 6
40 AZ Csupor P., Sütő P. 0 1 0 6
41 Furapár Molnár Zs., Vereckei J. 0 1 0 6
42 Vesztesek Gados L., Csupor P. 0 1 0 6
43 PEPE Péter I., Putzer A. 0 1 0 6
44 Határvadász Balogh P., Hurtony Sz. 0 1 0 6
45 Tandem Kings Sziráki L., Sziráki B. 0 1 0 6
46 Sötét Lovak Vámosi A., Erdei L. 0 1 0 6
47 Frank end Stejn Frank I., Schenkerik Cs. 0 1 0 6
48 Kapút Korcsickij Sz., Putzer A. 0 1 0 6
49 Hajdúk Vámosi A., Bódor S. 0 1 0 6
50 Bátaszék Pereszlényi G., Rudolf L. 0 1 0 6
51 Dél Vámosi A. – Szabó M. Z. 0 1 0 6
52 Bölény Vámosi - Schenkerik - Rudolf 0 1 0 6
53 Noname Nagy Á. Sziráki L. 0 1 0 6
54 G+G Gados L., Gados D. 0 0 1 4
55 Mattolna Rudolf L. - Vámosi A. 0 0 1 4
56 TaSu Frank I., Lódi L. 0 0 1 4
57 Felemás Molnár Zs., Pereszlényi G. 0 0 1 4
58 Szugabró Schenkerik Cs., Pereszlényi G. 0 0 1 4
59 Mindegy Szabó M. Z., Sütő D. 0 0 1 4
60 Mindegy Pöltl J., Péter I. 0 0 1 4
61 Robituszi Vereckei J., - Péter I. 0 0 1 4
62 Paprika SE Csupor P., Péter I. 0 0 1 4
63 Budapest Gados L.,Vereckei J. 0 0 1 4
64 Kenéz Schenkerik Cs., Bölcsházy L. 0 0 1 4
65 Red Eagles Kalányos F., Lódi L. 0 0 1 4
66 Subotica Frank I., Gyurica Gy. 0 0 1 4
67 Álomcsapat Schenkerik Cs., Horváth K. 0 0 1 4
68 Bátaszék Balogh P., Péter I. 0 0 1 4
69 Sütők Sütő Dávid – Sütő Péter 0 0 1 4
70 Mi legyünk: Putzer A., Pöltl J. 0 0 1 4
71 Királypáros Sütő P., Kalányos F. 0 0 1 4
72 Vegyespáros Vámosi A., Pöltl J. 0 0 1 4








30.
18.Hajdú Kupa, Debrecen, 2005.08.20.
Rendhagyó tandemverseny
A kevés létszám miatt most egyéni tandemversenyt
rendeztünk, ami abból állt, hogy körforgás alapján
mindenki párba került mindenkivel, és az egyéni
pontszám döntött a végeredményről.
                                Rájátszás
                1 2 3 4 5   Pont  1 2 3  Pont Hely
1. Sütő Dávid   * 0 0 0 0    0           0     5.
2. Pöltl János  0 0 * 1 1    2    0 0 0  2     4.
3. Bódor Sándor 1 1 0 1 *    3    1 1 0  5     1.
4. Sütő Péter   1 * 1 0 1    3    0 1 1  5     1.
5. Csupor Péter 0 1 1 * 0    2    1 0 1  4     3.


Egyéni tandem 1-6
Ssz Dátum Sz Versenyek Város Első Második Harmadik Negyedik Ötödik Hatodik
30 2005.08.20. 18. Hajdú K. Debrecen 5 Bódor Sándor
Csupor Péter Pöltl János Sütő Dávid
30 2005.08.20. 18. Hajdú K. Debrecen 5 Sütő Péter




Egyéni rangsor összpont szerint rendezve
Ssz Név 1-helyx9 2-helyx6 3-helyx4 4-helyx3 5-helyx2 6-helyx1 Összpont
1 Bódor Sándor 1 0 0 0 0 0 9
2 Sütő Péter 1 0 0 0 0 0 9
3 Csupor Péter 0 0 1 0 0 0 4
4 Pöltl János 0 0 0 1 0 0 3
5 Sütő Dávid 0 0 0 0 1 0 2



Tandem egyéni értékelés összpont alapján
Tandem egyéni értékelés összpont alapján
Ssz Név összpont
1 Sütő Péter 269
2 Bódor Sándor 242
3 Schenkerik Csaba 180
4 Molnár Zsolt 112
5 Vámosi Albert 94
6 Péter István 92
7 Csupor Péter 90
8 Lódi László 64
9 Sziráki László 59
10 Pöltl János 54
11 Kalányos Ferenc 33
12 Gyurica György 33
13 Gados László 28
14 Szabó M. Zoltán 28
15 Frank István 26
16 Wunderlich Lívius 26
17 Jurasits Miklós 23
18 Pereszlényi Gabriella 23
19 Putzer András 16
20 Nagy Ádám 16
21 Sütő Pelé Dávid 16
22 Koncz Tibor 16
23 Dani Péter 15
24 Erdei László 15
25 Vereckei János 14
26 Erdei László 14
27 Szilágyi Csaba 13
28 Bohócki Mihály 12
29 Balogh Péter 10
30 Rudolf László 10
31 Zabiák Nobert 10
32 Poljakovics Vojiszlav 9
33 Börcsök László 9
34 Molnár Attila 8
35 Kövér Imre 6
36 Kis Gábor 6
37 Korcsickij Szergej 6
38 Hurtony Szabolcs 6
39 Sziráki Balázs 6
40 Gados Dániel 4
41 Bölcsházy László 4
42 Horváth Kálmán 4





Az oldalt készítette: ©BoSa Utolsó módosítás:2014.05.09.